تغییرات اساسی در آرسنال

نویسنده: .............

وبلاگ من
نویسنده: .............
.................
کل بازدید: 3,624 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تغییرات اساسی در آرسنال

دوستان سلام .


من نمیدونم چرا آرسنال دست به تغییرات اساسی در درون ترکیبش نمیزنه .


لیست بازیکنانی که (به نظر من) باید آرسنال رو ترک کنن :


دروازه بانان :     مانونه .


مدافعان :   مونرئال   و   سانتوس  و  اسکیلاچی  و ژوره .


هافبک ها :  دنیلسون   و  کوکئلین  و   فریمپونگ  .


مهاجمان :  جوئل کمپل   و  میایچی  و بنتنر  و   پارک  .


{ پودولسکی هم اگه دورتموند حاضر میشه با قیمتی که خریداری شده از آرسنال بخره ، خیلی عالیه} .


 


-------------------------------------------------------


 


بازیکنانی که آرسنال نیاز داره (به نظر من) .


 


دروازه بان :  (1 دروازه بان خوب)


من خودم  هوگو لوریس رو مورد نظر داشتم اما نشد .... کاش بشه.


یا   یه دروازه بان خوب آلمانی که در موردش چند روزی صحبت میکنن .


در نهایت اگه نشد ،  جولیو سزار  بد نیست  ولی پیره .


 


مدافعان : (3 مدافع خوب - سنتر و رایت و لفت)


 یه دفاع یونانی که جدیدن  خیلی لینک میه به آرسنال ، بد نیست.


اما یه مدافع راست و یه مدافع چپ خوب لازم داره آرسنال .


 


هافبک ها : (1 یا 2 هافبک)


  فلینی    یا    فابرگاس   .


و یک هافبک دفاعی خوب .


 


مهاجم :  (2 مهاجم عالی)


وین رونی    و   هیگواین .


 


-----------------------------------------------


اگه بشه   جولیو سزار   و  فلینی و  هیگواین و رونی رو بخره  ، عالیه .


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد در 4/4/1392 | 21:48 گفت:

jacki to bolton bud azizam

محمد مهدي نوروزي در 4/4/1392 | 09:44 گفت:

فوری کاوانی با چلسی به توافق رسید حالا باید رونی رو بگیریم

محمد يزداني در 4/4/1392 | 07:45 گفت:

سلام آقا یا خانوم (.....)! از بابت زحماتت ممنونیم و ورودتو به جمع توپچی ها تبریک میگیم.لااقل اسمتو میگفتی تا بچه ها بتونن باهات رابطه برقرار کنن و برا پستات نظر بزارن.
(البته ببخشید ما الان انگار داریم با خورزوخان صحبت میکنیم؟)
درمورد ورودیها باهات کاملا موافقم البته یا رونی یا هیگواین که رونی باشه خیلی بهتره چون هم جنگندگیش بیشتره هم تجربه لیگ برترو داره و هم اینکه تلافی فن پرسی رو اینجا میشه درآورد.با خروجیهات کمی مشکل دارم مخصوصا با فریمپونگ و کوکلین و کمبل.
دقت کردین ونگر اعتقاد داره هر بازیکنی رو باید با قیمت واقعیش خرید نه اون قیمتی که باشگاهها روش میزارن و به همین دلیل هیچ بازیکن تاپی رو نمیتونه بخره و دقیقا همون اعتقادو رو بازیکنان خودمون داره و اونارو با قیمت واقعیشون میفروشه؟
مثلا قیمت فن پرسی با قیمت بیل قابل قیاسه؟تقریبا رئال 3برابر فن پرسی داره واسش پول خرج میکنه درصورتی که اگه تاتی فن پرسی رو داشت کمتر از 50 میلیون پوند نمیفروخت.به نظرم سانگ رو هم ارزون فروخت.ضرر فروشش بیشتر از سودش بود.

محسن عاشوری در 4/4/1392 | 00:54 گفت:

آقا مازیار فلینی پست اصلیش هافبک دفاعیه ..
فلینی واسمون غنیمته اگه بیاد

مازیار در 3/4/1392 | 21:50 گفت:

دروازه بان نمیخوایم.

یه مهاجم ::::کامل:::: میخوایم...======رونی>هیگواین

در مورد هافبک هم فلاینی زیادی تهاجمیه واحتمال خریدش خیلی کم.
اگه بخریمش مثل وسطای همین فصل میشه که هافبکامون (ویلشر.آرتتا.کازولا)بودن میشه که هیج کس دفاع نمیکرد که در ادامه ی فصل با جایگزینی رمسی با پودولسکی در ترکیب ثابت درست شد.کازورلا وینگ شد.ویلشر هافبک تهاجمی و رمسی تدافعی.

عرفان در 3/4/1392 | 21:23 گفت:

به نظرم ما اول باید یه دفاع راست و یه مهاجم بگیریم،دفاع راست حقیقتا کسی رو سراغ ندارم(که عالی و در عین حال در دسترس باشه) اما واسه مهاجم واقعا رونی رو به هیگوآین ترجیح میدم!هافبک دفاعی هم فلینی خوبه.به نظرم پولدی رو تا نیم فصل نگه داریم ببینیم این فصل چطور میشه!فصل قبل واقعا بد بود که بخاطر مصدومیتش بود.ایشالا این فصل به اوج آمادگیش برگرده.یه هافبک تهاجمی مثل رویس میخوایم.چمبرلین هم باید بیشتر بازی کنه واقعا حقش نیست نیمکت نشین باشه

Rezvan Geran در 3/4/1392 | 20:34 گفت:

موناکو هم کوشیلنی رو میخواد...ولی فرناندو تورسم خوبه هاااااااااااا..نییییییییییییییست؟

محمدرضا در 3/4/1392 | 20:26 گفت:

تو ک هیچ کسا نمیشناسی

محسن عاشوری در 3/4/1392 | 18:41 گفت:

چی چیو باید قوی تر بشه و بعد فروخته بشه ..
باید یکم صبر کنیم ببینیم ونگر ازش چی میسازه ، بعد تصمیم گیری کن

T.Vermaelen در 3/4/1392 | 18:14 گفت:

ریو میاچی بازیکن خوبیه.. باید قوی تر شه بعد بع قیمت خوبی فروخته شه

majid در 3/4/1392 | 17:59 گفت:

چندتا نقطه جان از تو بعیده.... اطلاعاتت یکمی ضعیفهااا... در مورد مانونه: از یه دروازهبانه حدودآ 20 ساله نمیشه خیلی انتظار داشت... درمورده مونرئال: دوست عزیز مونرئال اجازه ی بازی تو اروپا رو واسه ارسنالو نداااااشت وگرنه در نبود گیبس دفاع چپ فیکسمون بود... درمورده کوکلین: فراموش نکنید که کوکلین تو 20 سالگی کاپیتانه تیمه امید فرانسه بود که نمیدونم الانم هست یا نه... فریمپونگ و میایچی هم هنوز زوده واسه قضاوت درموردشون

محمد مهدي نوروزي در 3/4/1392 | 17:23 گفت:

مرسي از پستت

پولدي و ميايچي و مونرئال و فريمپونگ هيچ جا نمي رن

...* Ayda *... در 3/4/1392 | 17:10 گفت:

مرسی بابت پستت. در مورد دروازه بان که کاملأ موافقم!!!!
نقطه ی ضعف آرسنال بیشتر از ناحیه ی دفاع است، پس اگه
مدافع های خوبی را بتونند جذب کنند با یک دروازه بان قویري،
معرکه میشه....!!!!

بهنود بهروز وزیری در 3/4/1392 | 16:58 گفت:

توجه توجه کنید بچه ها خیلی مهمه
...
...
...
...
...
...
...
...
...
بچه ها هیگواین تو فیس بوقش گفته نظر بدین که برن آرسنال یا نه بحث اونجا داغه بچه هایی که عضون برن شرکت کنن
ممنون

............. در 3/4/1392 | 16:52 گفت:

دوباره سلام .

اول از همه ---- واقعا دستتون درد نکنه ..... ممنون از همه شما .
میخواستم ببینم واقعا آرسنالی هستین یا نه ...... ایول دارین .
خدا خیرتون بده .


درمورد مانونه ..... واقعیت بازی های جام اتحادیه مانونه و فابیانسکی رو یادم نرفته .. اون گلهای بدهی که میخوردیم یکی یا دو فصل پیش .... خوب گلخوردن دروازه بان خیلی بد نیست اما گل به خودی خیلی بده .

درمورد مونرئال ..... واقعیت من بازیشو تا حالا ندیدم اما یه بازی یادمه که گیبس مصدوم بود و ونگر از ورمائلن توو پست دفاع چپ استفاده کرده بود ، حدس زدم مونرئال خیلی بازیکن خوبی نباشه ...من خودم رندل رو یادمه که نمیدونم جایگزین اشلی کول بود یا کلیشی اما واقعا دفاع چپ تاپی بود ....واقعا دلم برای رندل تنگ شده ...حیف شد ....

در مورد کوکئلین ..... واقعیت چند تا بازی که ازش دیدم ، معلوم نبود داخل زمین حضور داره یا نه ... خلاقیت ، خیلی خلاق به نظر نمی اومد ... توو دفاع چیزی ازش ندیدم ... تو حمله هم همینطور ...

در مورد فریمپونگ ... از اون دست بازیکنایی که از 38 تا بازی ، فکر کنم 16 یا 17 تا بازی کنه چون هر دو سه بازی اخراج میشه .... اخلاقشم خیلی علیه السلام نیست ... هه هه ....این از سانگ هم خشنتره ... هافبک دفاعی خشن خوبه ولی نه اینقد .... یادمه چندتا بازی دیابی رو گذاشتیم هافبک دفاعی ولی . . . بالاخره فوتبال به هر 11 بازیکنش نیاز داره ... اگه یادتون باشه بازی با نیوکاسل که نمیدونم 4-0 جلو بودیم یا 4-1 که دیابی قرمز گرفتو اخراج شد ، اون بازیی 4-4 شد و نزدیک بود ببازیم ... فکر کنم دیابی رو گذاشتیم هافبک دفاعی تووی اون بازی.


در مورد میایچی ..... واقعیت من جکی (جک ویلشر) رو یادمه که وقتی قرضی داده بودیم به تیم لیگ برتری (فکر کنم اورتون) ، مربیشون تقاضا میکرد که قراردادش رو دائمی کنه یا بیشتر قرضی بمونه (فکر کنم همین مویس مربی منچستر بود).....اما من چیزی از میایچی نشنیدم از زبون مربی تیم قرضیش .
احتمالن بازیکن آسیایی از نظر اقتصادی بهش نگاه میشه ....... برای جذب سرمایه یا . . .


درباره وردوی ها ... اگه این خروجی ها رو داشته باشیم .. جا برای رونی و هیگواین باز میشه ......

یاد ابوئه کبیر بخیر ..... خدا به همراش .

مرسی .

Junior Gunner در 3/4/1392 | 16:17 گفت:

با خروج پولدی با هر قیمتی مخالفم!
دروازه بان هم،آدلر به نظرم از همه بهتره!

ehsan zoola در 3/4/1392 | 16:05 گفت:

پدر هیگواین هم توافقش با آرسنال رو تایید کرد

هم اکنون گنزالو برا تست پزشکی تو لندنه

ehsan zoola در 3/4/1392 | 15:42 گفت:

پدر هیگواین هم توافقش با آرسنال رو تایید کرد

هم اکنون گنزالو برا تست پزشکی تو لندنه

مصطفی در 3/4/1392 | 15:23 گفت:

فریمپونگ و کوکلین ....
اصلا در حد انتقادم نیست نوشتت

محسن عاشوری در 3/4/1392 | 15:18 گفت:

فقط کوکلین باید بفروشن
زیاد کارآمد نیست >> درسته چند پسته هست ولی خیلی خیلی معمولیه

RaMiN GuNNeR در 3/4/1392 | 15:04 گفت:

نه بابا میایچی بازیکن جوان و خوبیه بابا مگه پارسال بازی هاشو تو تور تابستانی ندیدی!
دفاع چپ __ فابیو کونتراو خوبه
دفاع راست___اباته خیلی خوبه که تو میلان داره فوتبالش حیف میشه
دفاع مرکزی___بازیکنان خوب زیادن ولی مت هویمیلس فوق العادس
هافک دفاعی___فلینی عالیه
یه هفافک هوجومی و پا به تو مثل مارکو روئی کم داریم انصافا
مهاجم هم هیگواین عالیه یک مرده خور و گل زنه تمام عیاره
وینگر چپ هم میخوایم ___ من عاشقه هازارد و نیمار هستم ولی خوب این دوتا رو باید بی خیال شد ولی نانی و استفان الشراوی هر دو میتونن فوق العاده باشن!
نظر بقیه دوستان چیه!؟

شاهين در 3/4/1392 | 14:52 گفت:

من هم با خروجی هایی که ایشون ( ............. !! ) گفتند ، موافقم ، فقط باید به جای مونرئال ، میکل قرار بگیره و میانجی هم هنوز یکم زوده درموردش قضاوت کنیم ....

در مورد ورودی ها هم یوویتیچ که نشد ، حداقل رونی رو بگیریم ، یه دفاع خوب مثل پاپادوپولوس ، یه هافبک فلینی یا فابرگاس ( گوتزه و ایسکو هم که پرید ) و بالاخره چه بهتر که یه دروازبان خوب هم جذب بشه ...

ehsan zoola در 3/4/1392 | 14:50 گفت:

ولی در مورد بازیکنای زیر به دلایلی ک نوشتم اشتباه هست :=ولی در مورد بازیکنای زیر به دلایلی ک نوشتم خروجشون اشتباه هست :

ehsan zoola در 3/4/1392 | 14:50 گفت:

سلام دادا

خوش اومدی

حالا چرا اسمتو ننوشتی صدات بزنیم این ........ یعنی چی؟؟

در مورد بلاگتم باید بگم خروج اسکیلاچی و دنیلسون و ژورو و بنتنر و پارک وسانتوس تقریبا قطعی شده و پیشنهاداتی برا مانونه و ژروینیو هم اومده ک شاید اونا هم برن

ولی در مورد بازیکنای زیر به دلایلی ک نوشتم اشتباه هست :

ریو میانچی: این بشر معرکه هست واقعا استعدادش بی نظیره ونگرم چندین بار ازش تعریف کرده بود پس باید با یه قرارداد بلند مدت نگهش داریم

مونرئال: جانشینی مطمئن برا گیبس هست و میتونه خیلی به کمکمون بیاد

کوکلین و فریمپونگ: این دوتا خون آرسنالی تو تنشونه و محصول آکادمی خودمونن ... مگه دیوونه ایم بفروشیمشون ...کاکو یه بازیکن چند پستس و فریمپونگ از اون قلدرهای باحال ک هربازیکنی ازش ترس داره و بهترین گزینه برای پست هافبک دفاعیمون برا چند سال آیندس

جو کمپبل : اونم بازیکن فوق العاده با استعدادیه نباید از دستش بدیم

در مورد پولدی هم بگم ک پارسال باتوجه به اینکه سال اولش بود خیلی خوب کار کرد و قطعا فصل بعد هم به کارمون میاد

majid در 3/4/1392 | 14:21 گفت:

دمت گرم داداش کاری به بازیکنای ورودی ندارم اما با بازیکنای خروجی موافق نیستم... مانونه مونرئال کوکلین و فریمپونگ حیفه برن. اما با پودولسکی موافقم الللللبته در صورتی که 2 بازیکن در خط حمله بگیریم وگرنه که اونم باید بمونه و از اونجایی که گرفتن 2 بازیکن تهاجمی بعیده پس نتیجه میگیریم پودولسکی باید بمونه

مهدی باقری در 3/4/1392 | 14:13 گفت:

میاچی ومونریال برن اونوقت جروین باشه جالبه ها رونی رو بخریم ولکات و پولدی هم برن بچرن دیگه

اميرحسين اباذري در 3/4/1392 | 14:12 گفت:

فریمپونگ میاچی بازیکنان جوان تیمن اینده دست ایناست کجا برن

سید حسین در 3/4/1392 | 14:03 گفت:

رونالدو یا مسی رو نمیخوای بگو تععارف نکن...

محمد مهدی در 3/4/1392 | 14:02 گفت:

خوب ایشالا غث 500 میلیونی با خودت پول اوردی دیگه؟؟

............. در 3/4/1392 | 13:42 گفت:

شرمنده نکنین .... بار اولمه ........ پس استقبال کنین از این کامنت ..... هه هه