پست اختصاصی +شایعات

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
عشق است آرسنال
کل بازدید: 36,987 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پست اختصاصی +شایعات

اگر سوارز نیاد::::::::::::::::

ترجمه از Mohsen48


منچستر در حال آماده کردن پیشنهادی 25 میلیونی برای مودریچ.


تاتنهام گفته اگه 85 + یه بازیکن بدن راضی به فروش بیله.


منچستر به دنبال بیل.


آرسنال به دنبال سوارز.


دیده درگبا به عنوان مربی یا بازیکن فصل بعد در چلسی.


تاتنهام به دنبال مدافع تیم Steaua Bucharest.1)میچو:
خریدی مقرون به صرفه برای سوانسی. فقط 2 میلیون پوند.
او فصل قبل سه گل در برابر آرستال زد و عمل کرد خوب خود را در پیروزی 2-0 در امارات نشان داد. این احتمال وجود دارد آرسنال برای خرید او 20 میلیون بپردازد یعنی 10 برابر قیمت فصل پیشش.
با توجه به این که آرسنال چهار دو سه یک بازی می کند او می تواند مشکلات نوک حمله آرسنال را برطرف کند و از فرصت های ایجاد شده توسط کازورلا و ویلشر و والکات استفاده کند.
فصل پیش 18 گل در لیگ زد. 7 گل بیشتر از ژیرو و پودولسکی و 38 درصد کل گل های سوانسی را او زد. او همچنین مقابل تاتنهام و چلسی و منچستر عالی بود.
به نظر می آید می تواند خرید مفیدی باشد.
2) جکسون مارتینز:
روز 5شنبه لاتزیو پیشنهادی 32 میلیون یورویی برای او به پورتو ارسال کرد.
اما هنوز معامله شکل نگرفته و آرسنال هم از این موضوع آگاهی کامل دارد. یک راه موفقیت در نقل و انتقالات این است که به هر کس که پورتو در حال خریدن اوست نگاه کنید و سعی در ربودن او کنید.
او پارسال فقط با 8 میلیون به پورتو امد. یک سال 29 گل زد و به شهرت جهانی رسید.
ممکن است پیشنهادات مسئولان پورتو را وسوسه کند. این قابل بحث است که آیا او برای آرسنال مفید است یا نه. اما مطمئناً ژیرو و پودولسکی نمی توانند خط آتش آرسنال را رهبری کنند. کاری که آنری می کرد.

3) لوئیس موریل:
ونگر گفت: هواداران مسی را در آرسنال می خواهند.
ولی الان که بازار مهاجم دارای کمبود است لوئیس موریل می تواند امیدوار کننده باشد. او در 22 حضور فصل قبل در اودینزه 11 گل زد و استعداد خود را به نمایش گذاشت. جوان کلمبیایی دارای چشم انداز بسیار عالی است.

4) فرد: 
اگر آرسنال سوارز را از دست داد یک گزینه مناسب دیگر برای ونگر فرد است. هدفی کوتاه مدت تا ژانویه.
لیورپولی پیشنهاد 40 میلیونی آرسنال را رد کرده است و عملکرد او در جام کنفدراسیون ها می تواند ونگر را تحریک کند تا بند آزاد کردن او در قرار داد فلومیننزه را که 2 میلیون است فعال کند.
او دارای فینیشینگ فوق العاده ای است و می تواند راه حلی ایده آل باشد.
چهار سال از آخرین حضور او در اروپا می گذرد. زمانیکه در لیون بازی میکرد.
او می تواند یک خرید مناسب برای آرسنال باشد. او هم می خواهد فصل قبل از جام جهانی را خوب بگذارند.
5)رونی:
آرسنال پیشنهادی برای سوارز داده است و باعث تعجب است که تا به حال پذیرفته نشده. اگر منچستر به خاطر ترس از رقابت برای قهرمانی او را به چلسی نفروشد آرسنال می تواند گزینه مناسبی باشد. او می تواند جلوی هافبک خلاق آرسنال یعنی کازورلا نقش شماره 9 را بازی کند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 9/5/1392 | 15:32 گفت:

یا جکسون مارتینز یا رونی ..

جواد در 9/5/1392 | 12:50 گفت:

کارمون درومد .تاتنهام می خواهد بعد از فروش بیل 85 ملیون پوند را برای خرید سوارز خرج کند .
ای خدا چقدر مابدبختیم اگر تاتنهام بیل نفروشه آنوقت رئال سوارز می گیره.

علی قاسمی در 9/5/1392 | 09:40 گفت:

فقط رونی تو این بازیکن ها به کار تیم میاد

Ares در 9/5/1392 | 07:35 گفت:

دستت درد نکنه محسن جان
بین این گزینه هایی که نام بردی من موریل رو خیلی دوست دارم

amin در 9/5/1392 | 02:19 گفت:

آدم از این زورش میگیره که خود سوارز میخواد بیاد آرسنال ولی آخرش میریم یه بچه د ه،دوازده ساله میخریم.......

farzam در 9/5/1392 | 00:56 گفت:

آریا دقیقا حرف های منو زد که زورم میومد بنویسم!
راستی بابت پست مرسی محسن جان

حسین در 9/5/1392 | 00:27 گفت:

There was more bad news for Arsenal, meanwhile, as it was revealed that Shakhtar Donetsk have had a bid accepted for Bernard.

محمد مهدي نوروزي در 9/5/1392 | 00:27 گفت:


چرا خودتونو اذیت می کنید الیور ژیرو مهاجم فصل اینده هست

سوارز خیلی دیگه 30تا می ارزه با 40تا رونی

تاتنهام خاک توسر برا سولدادو 30تا درحالی که 15تا می ارزه

مهاجم نوک اژاکس کا ایسلندیه مهاجم عالیه یا سیم دیانگ یا لوک دی یانگ این همه مهاجم اد سوارز بی اخلاق هونتلار هم خوبه ولی مطمئنا ژیرو نوک امسال دعا کنید خوب بازی کنه

سالار لاری در 8/5/1392 | 22:40 گفت:

من موندم آرسنال با این 40 میلیون میتونه راحت رونی رو بخره یا میتونه چندین بازیکن کلاس جهانی دیگه بخره انقدر هم منت سوارز رو نکشه

مجید در 8/5/1392 | 20:31 گفت:

تا بنتنررررررررررر هست غمی نیس

Mobinho در 8/5/1392 | 17:49 گفت:

اگه سوارز نیاد با توجه به اینکه بیل احتمالن ار تاتنهام میره پس حتما
امسال به راحتی چهارمی مال ماست.هورااااااااا
بزنید دست قشنگه رو برای قهرمان فصل نقل و انتقالات:پرفسور ونگر

مهدی در 8/5/1392 | 17:11 گفت:

سوراز -ویلیامز- سزار

Farhad Rahbari در 8/5/1392 | 16:54 گفت:

http://www.lenzor.com/farhadgunner/11078

http://www.aparat.com/v/vJKdY

برید و لایکن کنید توپچیا

تو فیلم.سمت راستیه منم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ناصر در 8/5/1392 | 16:53 گفت:

فقط دنبال اسامی گمنام باشید.همینو بس

mohsen در 8/5/1392 | 16:27 گفت:

داداش ببخشید آرسنال به دنبال مدافع استوا بخاسرت

majid در 8/5/1392 | 16:21 گفت:


آرسنال به دنبال سوارز.

--------------------------------------

این الان یعنی چی واقعآ؟؟؟

یا این... تاتنهام به دنبال Steaua Bucharest


پسر20میلیونی در 8/5/1392 | 16:00 گفت:

به نظر من رونی که نمیاد بهترین گزینه برای خط حمله ما هستش.

sepehr najafian در 8/5/1392 | 15:52 گفت:

فقط لويس موريل.محشره اين بازيکن

آریا در 8/5/1392 | 15:50 گفت:

مرسی از پست خوبت دوست عزیز ولی اصلا قصد خرید ونگر مهاجم نوک نیست ... سوارز و این اسمهای بزرگ فقط برای پرکردن دهن هوادارها طی مدت نقل و انتقالات ... در آخر هم احتمالا ونگر یکی دو خرید داشته باشه اونم تو خط دفاعی یا هافبک که اون خریدها هم خیلی نام آشنا نخواهند بود ....
تصمیم ونگر مبنی بر اینه که ژیرو نوک خط حمله قرار داره و تنها تفاوت آرسنال در امسال با سالهای قبل نفروختن بازیکنانشه ... آرسنال از امسال شروع میکنه به ساخت تیمی با ستاره هایی که خودش ساخته و ونگر از بازیکنان بزرگی بخره به بسیاری از جوانان با استعداد تیم بازی نمیرسه ... باید قبول کنیم که ونگر به فلسفه ی جوان گرایی خودش بیشتر از گرفتن جام برای هوادارها اهمیت قائله و اینو طی این 8 سال نشون داده .......

امیدوارم حرفام غلط باشه و ونگر دو تا ستاره بخره

tofigh در 8/5/1392 | 15:49 گفت:

محمد علی:
کلا 3 تا بازیکن مورد نیازه
یه هافبک دفاعیه قوی
یه دفاع وسط
یه مهاجم تراز اول و گره گشا تو بازی های سخت و بسته
-------------------------------------------------------------------------------------
نظره خودم واسه بازیکنایه این 3 پست
1)فلاینی
2)ویلیامز
3)سوارز
.................................................................................
دقیقا همینطوره..

محسن عاشوری در 8/5/1392 | 15:28 گفت:

فقط جکسون مارتینز ..
اگه نشد باید برن سراغ رونی
---------
فرد که رفته شاختار دونتسک (یک ماه پیش)
----------
واقعا مسئولین پورتو خیلی زیرک و بازیکن شناس هستن

Rezvan Geran در 8/5/1392 | 15:25 گفت:

داداش Steaua Bucharest اسم تیم اول رومانیه...یعنی تاتنهام میخواد تیمشونو بخره؟؟؟

محمد علی در 8/5/1392 | 15:07 گفت:

کلا 3 تا بازیکن مورد نیازه
یه هافبک دفاعیه قوی
یه دفاع وسط
یه مهاجم تراز اول و گره گشا تو بازی های سخت و بسته
-------------------------------------------------------------------------------------
نظره خودم واسه بازیکنایه این 3 پست
1)فلاینی
2)ویلیامز
3)سوارز

hamid saadi در 8/5/1392 | 14:53 گفت:

به نظر من باید اولویت رو روی دفاع مرکزی و یک دفاع راست قوی بزاریم.که مهمتر از خط حمله هستن