رویارویی آرسنال با .... در مرحله بعد

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
عشق است آرسنال
کل بازدید: 36,985 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رویارویی آرسنال با .... در مرحله بعد

  ی
  با این گندی که زدیم تو گروهمون دوم شدیم پس باید با یه تیم اول بازی کنیم.
  تیم اول گروه A: منچستر یونایتد
  تیم اول گروه B: رئال مادرید
  تیم اول گروه C: پی اس جی
  تیم اول گروه D: بایر مونیخ
  تیم اول گروه E: چلسی
  تیم اول گروه F: دورتمند
  تیم اول گروه G: اتلتیکو مادرید
  تیم اول گروه H: بارسلونا
  چون دورتمند تو گروهمون بوده بهش نمی خوریم
  چون من یو و چلسی انگلیسی اند بهشون نمیخوریم.
  پس موندن:
  رئال مادرید
  پی اس جی
  بایر مونیخ
  اتلتیکو مادرید
  بارسلونا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 21/9/1392 | 17:44 گفت:

اگه بتونیم رئالو حذف کنیم (که من میگم به راحتی میتونیم) اون وقت همه دنیا یه جور دیگه ای به تیممون نگاه میکن...

Enrique در 21/9/1392 | 17:36 گفت:

از بین سرگروه هایی که هستن من یکی شخصا دوس دارم بخوریم به رئال !!! یعنی بدجور دوس دارم بخوریم به رئال....

چون سبک بازیش طوریه که همیشه مقابل تیمای سرعتی و با بازی تک ضرب و پاس های کوتاه مشکل داشته !!!

نمونه بارزشم : بارسلونا و دورتموند هستن !!!

دورتموند که تو هردو بازی رفت و برگشت مقابل رئال خیلی برتر از رئال بود !!! حتی بازی برگشت که تو سانتیاگو بود ،

اگه دقت کرده باشین دورتموند بازم رئالو کرده بود تو گونی !!! من هنوز باورم نشده که گوندوگان چطوری نتونست اون

دروازه خالی رو از 1 قدمی دروازه گل کنه ؟؟؟؟؟؟

بارسلونام با وجود اینکه الان از رئال ضعیف تره ولی در بدترین حالتشم باز رئالو میبره و سبک بازیش مقابل همیشه

جوری بوده که به راحتی ما رو برده !!! من یکی که اصلا دوس ندارم بخوریم به بارسلونا یا بایرن .

ولی... ولی ... ولی ....

اگه بخوریم به رئال میتونیم به راحتی آب خوردن رئالو ببریم !!! رئال خط دفاع و هافبکش ضعیفه یا حد اقل همیشه مقابل

تیمای سرعتی مشکل داشته! جدای از این برد مقابل رئال به شددددت برای آبروی از دس رفته مون تو اروپا موثر حیاتیه!!!

Enrique در 21/9/1392 | 17:21 گفت:

رئیس ترسووووووووووووو !!!

د آخه من تا کی باید چپ و راس پیش حسن_ویلشر ازش دفاع کنم ؟؟؟ کاراش بعضی وقتا دیگه شدیدا رو اعصابه

دیشب تیم 1_0 عقبه ، اومده دفاع چپ (ناچو) میاره تو واسه من ؟؟؟؟ الان من سر خودمو نکوبم به دیوار از دست این
کارای رئیس ؟؟؟

ما دیشب فقط و فقط به "ترس" رئیس باختیم و دیگر هیچ !!!

دقیقا مث بازی با منچستر ...!!!

بخدا قسم منچستر مث سگ از ما ترسیده بود ولی تفکرات شدیدا محتاطانه و دفاعی رئیس (بازی با 2 هافک دفاعی: آرتتا+فلامینی) باعث شد که منچستر از دقیقه 1 تا 90 ما رو شدیدا تحت فشار بذاره و نتونیم هیچ غلطی بکنیم و از منچستر تو فاجعه بار ترین فصلشم ببازیم !!!!

به دلم مونده یه بار به عنوان تیم اول صعود کنیم ....

د آخه ما تا کی باید به عنوان تیم دوم صعود کنیم تا بعدش به سرگروه ها و بخوریم بازی برگشتم میهمان باشیم و بازی رم ببازیم و تو همون مرحله یک هشتم حذف شیم ؟؟؟ هاااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid در 21/9/1392 | 15:48 گفت:

کاش میشد و میخوردیم به من یو ...در هر صورت حذفیم مگر این که بخوریم به اتلتیکو و یه معجزه بشه...

mehdi در 21/9/1392 | 15:33 گفت:

جیرود خدایی در حد ترکیب اصلیمون نیست درسته تا اینجای فصل خوب گل زده اما قبول کنید سبک بازیش به تیممون نمیخوره وای یه لحظه فقط یه لحظه فکر کنید اگه سوارز تو تیممون بود چی میشد؟همه ی دنیا خدا خدا میکردن به تیممون نخورن...

Mohammadhadi در 21/9/1392 | 15:03 گفت:

نقل قول : بچه ها اگه ما بازی دیشبو یک، هیچ میباختیم بازم دوم میشدیم ؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ شما : اره چون بازی رودرو رو از دورتموند باخته بودیم.

یحیی در 21/9/1392 | 14:57 گفت:

در هر صورت اگه تو دور دوم با این تیم ها روبه رو نمیشدیم دور سوم رو که بلاخره بهشون میخوردیم . این همه ترس تو یه تیم خوب نیست . اگه قراره حذف بشیم بهتره که دور دوم حذف بشیم که لااقل فشار لیگ برای تیم کمتر بشه.

امیرحسین در 21/9/1392 | 14:52 گفت:

بچه ها به نظر من خوبه که دوم شدیم....
بگید چرا؟
ببینید اگه آرسنال میخواد در حد قهرمان ظاهر شه به نظر من بهتره تو این مرحله نشون بده میتونه یا نه... نه اینکه الان به یه تیم آسون بخوره بیاد مرحله بعد بخواد ببازه .... حداقل حسنش اینه که اگه قراره لیگ قهرمانانو از دست بده تمرکزش میره رو لیگ ... غیره اینه مگه خدایی؟

بهنود بهروز وزیری در 21/9/1392 | 14:43 گفت:

بچه ها اگه ما بازی دیشبو یک، هیچ میباختیم بازم دوم میشدیم ؟؟؟؟؟؟؟

کمیل در 21/9/1392 | 13:25 گفت:

ما تا وقتی ژیرود مهاجم اصلیمون باشه به هیچ جا نمیرسیم، تیم به یه مهاجم سرعتی و پا به توپ نیاز داره، ژیرود دیگه داره حالمو به هم میزنه خیلی کند بازی میکنه، مهاجم ها تیم های دیگه رو میبینم بیشتر اعصابم به هم میریزه، نمیدونم اونایی که میگفتن ژیرود خوبه ژیرود عالیه هنوزم سر حرفشون هستن؟ خواهشا واقع بینانه نظر بدن، امیدوارم ژانویه یه مهاجم بگیریم وگرنه تو لیگ هم به مشکل میخوریم تو لیگ قهرمانان که دیگه حرفشو نزنیم بهتره

Mohammadhadi در 21/9/1392 | 13:24 گفت:

من دوسدارم با رئال بیفتیم.دهن رئالو سرویس کنیم. اگه بتونیم رئال رو ببریم اعتماد بنفسمون میره بالا و به اعتماد به سقف میرسه

علی اسدی در 21/9/1392 | 13:10 گفت:

یعنی بازی با سیتی رو شبکه ورزش هم پخش نمیکنه؟

mazyar در 21/9/1392 | 13:04 گفت:

فکر کنید اگه آرسنال اول میشد و دورتموند دوم،چقدر برای آرسنال خوب میشد!!
در اون صورت آرسنال به یکی از این شش تیم گلابی می خورد:
المپیاکوس-گالاتاسرای-شالکه-زنیت-میلان یا لورکوزن (به دوتا تیم قوی سیتی یا دورتموند هم نی تونست بخوره!)
تا اینکه حالا بخواد با بایرن یا رئال یا بارسا بازی کنه!!!
واقعا که چه فرصتی را از دست داد ونگر....

mazyar در 21/9/1392 | 13:03 گفت:

فکر کنید اگه آرسنال اول میشد و دورتموند دوم،چقدر برای آرسنال خوب میشد!!
در اون صورت آرسنال به یکی از این شش تیم گلابی می خورد:
المپیاکوس-گالاتاسرای-شالکه-زنیت-میلان یا لورکوزن (به دوتا تیم قوی سیتی یا دورتموند هم نمی تونست بخوره!)
تا اینکه حالا بخواد با بایرن یا رئال یا بارسا بازی کنه!!!
واقعا که چه فرصتی را از دست داد ونگر....@:

milad در 21/9/1392 | 13:00 گفت:

شبکه من سيتي آرسنال ساعت16 بخش نميکنن
فرداش منچستر استون ويلا رو ساعت 17 بخش ميکنه


لينک ارتباط با شبکه سه
لينک را کبي کنيد و در مرورگر خود وارد کنيد

http://origin.tv3.ir/index.php?option=com_rsform&formId=5

اين هم لينک برس وباسخ صدا وسيما

http://www.pririb.ir/persian/ModulesPage.aspx?modulename=SedaSima_Question

ناصر در 21/9/1392 | 12:38 گفت:

الفاتحه
پرونده ليگ قهرمانان امسال هم با اين گندي كه زديم بسته شد رفت پي كارش

masoud mahmudpur در 21/9/1392 | 12:36 گفت:

بدترین بازی تاریخ بود.حالم بهم خورد
ایشالا دور حذفی میترکونیم

milad در 21/9/1392 | 12:26 گفت:

کجا رفتي مرتضي 2005

ويرا دنيس هانري بيرس گالاس و.....

الان جنيکسون سانوگو فلاميني جيرود و....

milad در 21/9/1392 | 12:25 گفت:

کجا رفتي مرتضي 2005

ويرا دنيس هانري بيرس گالاس و.....

الان جنيکسون سانوگو فلاميني جيرود و....

Morteza Bauer در 21/9/1392 | 12:17 گفت:

نمیدونم چرا همتون ترسیدین.الان تیمای غول اروپایی باید ازاین بترسن به مانخورن.یادتون نیست به رئال خوردیم همه گفتن حذفیم ولی توبرنابئو اونارو بردین.درسته سخته ولی مگه بعدش به تیم سخت نیمخوردیم تو جام باشگاهای اروپا همه قوین هیچ تیمی ضعیف نیست.من فقط نگران بازی شنبم که بعضی بازیکنا به خصوص اوزیل و جیرود خستن.البته اوزیل خیلی به هودش فشار نیاورد.ولی خیلی نگران بازی شنبم خدا به خیر کنه

milad در 21/9/1392 | 12:07 گفت:

فک کنم امسال سلطان کند ترين هاي جهان شه

بزن به افتخارش


بزن به افتخار طرفدار هاي جام نديده

فلسفه اين باشگاه طوريه که برگمب ويرا هانري رو هم به اضافه مسي مارادونا رونالدو هاشم بيگ زاده بياري باز هم قهرماني برامون سخنه

به خاطر آرسنال ديشب با يکي از بهترين رفقا بهم زديم

البت اگه جيرد و جنکسون وسانوگو برن اميدي هست
جيرود براي ذخيره خوبه نه فيکس

milad در 21/9/1392 | 12:02 گفت:

چيزي که من رو ميترسونه اينه که امسال با تيمهاي قدر انگليسي نتيجه خوبي نگرفتيم با منچستر بحران زده و اورتون و چلسي امتياز از دست داديم يا حذف شديم

تا حالا فقط تيم ها آسان رو برديم به جز ليوربول

نميخوام شما رو نااميد کنم ولي اگه با سيتي و چلسي کمتر از 3 امتياز بگيريم ديگه به قهرماني اميدي نيست و دوباره يه سال تکراري ديگه

milad در 21/9/1392 | 11:57 گفت:

نقل قول : ما رو بگو رفتیم برا این بازی 100 هزارخرج کردیم بالاخره یه دیجیتال مسخره که مفت گرونه خریدیم تا این بازی رو ببینیم ولی چی شد
آرسنال تا وقتی پاشنه آشیلهایی مثل جنکینسون وگیبس داره که حر لحظه امکان هنر نماییشون هست به جامی نمیرسه وجلو تیمهای بزرگ کم میاره
در مورد ترکیب دیشب هم همه دوستان گفتند ولی واقعا از ونگر بعید بود همچین ترکیبی رو بفرسته زمین مخصوصا هافبکها چون آرتتا وفلامینی بازیشون کاملا شبیه هم هست ویکیشون باید تو ترکیب باشه که اون هم فلامینی خوبه آرتتا دیگه سن وسال دارشده وبه درد نمیخوره فقط اخراج میشه
رمزی رم گذاشته بیرون ونیمه دوم میارش که بهترین بازیکن این فصل آرسنال بوده وباید فیکس بازی میکرد
ژیرود بنده خدا خیلی هم بد نبود وتو درگیریها خوب شرکت میکرد واون جنگندگی همیشگی رو داشت واین اوزیل هم که تا حالا نتونسته اونی باشه که تومادرید بودو کار مفیدی نکرد
کلا نمیخام نا امید باشم ولی امیدی به گرفتن جام این فصل هم نداریم ودوست داشتم لااقل اول نشدیم سوم میشدیم میرفتیم جام یوفا وبا تیمهای هم سطح وپایینتر از خودمون بازی میکردیم قهرمان میشدیم یه جام میگرفتیم چون تو مرحله بعد راحت حذفیم ببخشید زیادی حرف زدم اولین کامنتم بود وبیشتر میومدم مطالب رو میخوندم به امید روزهایی آقایی در اروپا


پاسخ شما : باشد بابا

ميخوايم شماره حسابت رو بده تا 100تومن رو من حساب کنم

اما با مطلبت موافقم داشم

علی اسدی در 21/9/1392 | 11:52 گفت:

ما رو بگو رفتیم برا این بازی 100 هزارخرج کردیم بالاخره یه دیجیتال مسخره که مفت گرونه خریدیم تا این بازی رو ببینیم ولی چی شد
آرسنال تا وقتی پاشنه آشیلهایی مثل جنکینسون وگیبس داره که حر لحظه امکان هنر نماییشون هست به جامی نمیرسه وجلو تیمهای بزرگ کم میاره
در مورد ترکیب دیشب هم همه دوستان گفتند ولی واقعا از ونگر بعید بود همچین ترکیبی رو بفرسته زمین مخصوصا هافبکها چون آرتتا وفلامینی بازیشون کاملا شبیه هم هست ویکیشون باید تو ترکیب باشه که اون هم فلامینی خوبه آرتتا دیگه سن وسال دارشده وبه درد نمیخوره فقط اخراج میشه
رمزی رم گذاشته بیرون ونیمه دوم میارش که بهترین بازیکن این فصل آرسنال بوده وباید فیکس بازی میکرد
ژیرود بنده خدا خیلی هم بد نبود وتو درگیریها خوب شرکت میکرد واون جنگندگی همیشگی رو داشت واین اوزیل هم که تا حالا نتونسته اونی باشه که تومادرید بودو کار مفیدی نکرد
کلا نمیخام نا امید باشم ولی امیدی به گرفتن جام این فصل هم نداریم ودوست داشتم لااقل اول نشدیم سوم میشدیم میرفتیم جام یوفا وبا تیمهای هم سطح وپایینتر از خودمون بازی میکردیم قهرمان میشدیم یه جام میگرفتیم چون تو مرحله بعد راحت حذفیم ببخشید زیادی حرف زدم اولین کامنتم بود وبیشتر میومدم مطالب رو میخوندم به امید روزهایی آقایی در اروپا

vahid در 21/9/1392 | 11:39 گفت:

تیم مهاجم نداره این ژیرو هم بازیکن نیست

milad در 21/9/1392 | 11:38 گفت:

مشکل ما فقط يه مهاجمه
جيرود تنها حسني که داره اينه که تو توب هاي هوايي خوب کار ميکنه و هالبته همون توب رو به عقب باس ميده
زياد باهوش نيست خيلي کنده
اصلا تيمي که بهترين گلزنش يه هافبک دفاعيه معلومه که مهاجمش خوب نيس تازه سلطان باس گل هم داريم

مهدی افسرده در 21/9/1392 | 11:27 گفت:

نقل قول : یعنی خوشم میاد این شیما کلید کرده ول هم نمی کنه. اصن بازی رو دیدی؟؟
به خدا ندیده باشی بهتره. چون اگه دیدی و این نظرها رو میدی معلوم میشه هیچی از فوتبال نمی دونی.
بازی ژیرو چه مشکلی داشت؟؟ اولاً کلا یه توپ براش انداختن که ضربه ی محکم و تو چهارچوبی زد که دروازه بان برگردوند
ثانیا وقتی مربی سیستم رو تدافعی همراه با حفظ توپ و کشیدن زیرش چیده تقصیر مهاجم نوک تیمه؟؟
ژیرو از سه تا مهاجم چلسی رو هم بیشتر گل زده این فصل بعد مورینیو میگه مهاجم نیاز نداریم. اونوقت تا یه بازی مساوی میشه یا میبازیم همه میان ژیرو ژیرو میکنن
خب ندیدین بازی رو دیگه. یعنی نفهمیدین آرتتا کلا وسط زمین گند زده بود و آخرش هم اخراج شد؟؟
ندیدین سمت راست آرسنال اتوبان شده بود بس که این جنکینسون سرش به کونش پنالتی میزنه؟؟
الان اگه ژیرو یه گل میزد میبردینش تو آسمونا. دست بردارین

به این فکر کنین که اگه بخوریم به رئال یا بایر یا بارسا و سانیا رو نداشته باشیم، با این دفاع راست سوراخ چه جولانی میدن کریس و ریبری و نیمار. چقدر خنده دار میشه اوضاع جنکینسون


پاسخ شما : دیشب همه بد بودن قبول...منم کلا چیزی از فوتبال نمی فهمم...ولی وقتی به گلای سوارز که واسه لیورپول میزنه دقت کنین میبینین که تقریبا همه رو یه تنه میزنه(نمونه اون 4تا گلی که به نوریچ زد)

امیررضا شفاعت در 21/9/1392 | 09:52 گفت:

دومین کامنت من!
کلا آرسنال به دو روش میتونه کاملا برینه:
1- بازی دادن به جنکینسون
2- بازی دادن به فلامینی و آرتتا با هم
رئیس عزیز هر دو رو انجام داد!
رئیس واقعا ریده با اینکه هزار برابر از من بیشتر حالیشه و من اصلا در حدی نیستم که در موردش نظر بدم ولی این دومین بار هست که بخاطر ترس اون داریم میبازیم!
اون زمان که با میلان و بایرن بازی میکردیم و یه تیم ضعیف داشتیم نمیترسید و دفاع نمیکرد (اگه تو اون بازی ها دفاع میکردیم و تو بازی رفت یک گل کمتر میخوردیم حذف نمیشدیم) ولی حالا که تیممون قوی مثل ترسو ها ترکیب میچینه با یک ترکیب خوب میتونستیم اونا رو ببریم ولی ... خلاصه اینکه وقتی ارتتا و فلامینی با هم تو هستن یعنی قراره برینیم!

محمد کاوه در 21/9/1392 | 09:01 گفت:

تنها بازیکنهای خوب ما تو این بازی فلامینی و ژیرو بودن که جنگنده بازی کردن

آریان مبینی در 21/9/1392 | 03:10 گفت:

یعنی خوشم میاد این شیما کلید کرده ول هم نمی کنه. اصن بازی رو دیدی؟؟
به خدا ندیده باشی بهتره. چون اگه دیدی و این نظرها رو میدی معلوم میشه هیچی از فوتبال نمی دونی.
بازی ژیرو چه مشکلی داشت؟؟ اولاً کلا یه توپ براش انداختن که ضربه ی محکم و تو چهارچوبی زد که دروازه بان برگردوند
ثانیا وقتی مربی سیستم رو تدافعی همراه با حفظ توپ و کشیدن زیرش چیده تقصیر مهاجم نوک تیمه؟؟
ژیرو از سه تا مهاجم چلسی رو هم بیشتر گل زده این فصل بعد مورینیو میگه مهاجم نیاز نداریم. اونوقت تا یه بازی مساوی میشه یا میبازیم همه میان ژیرو ژیرو میکنن
خب ندیدین بازی رو دیگه. یعنی نفهمیدین آرتتا کلا وسط زمین گند زده بود و آخرش هم اخراج شد؟؟
ندیدین سمت راست آرسنال اتوبان شده بود بس که این جنکینسون سرش به کونش پنالتی میزنه؟؟
الان اگه ژیرو یه گل میزد میبردینش تو آسمونا. دست بردارین

به این فکر کنین که اگه بخوریم به رئال یا بایر یا بارسا و سانیا رو نداشته باشیم، با این دفاع راست سوراخ چه جولانی میدن کریس و ریبری و نیمار. چقدر خنده دار میشه اوضاع جنکینسون

shima در 21/9/1392 | 02:26 گفت:

چرا من از این شکلکا میذارم نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا بهم بگید چجوری میذارید!!!!!!!!!

shima در 21/9/1392 | 02:25 گفت:

چه توقعاتی شماها از گزارشگرای ایران دارید!!!!!!!!!!!
الان مهم یه چیز دیگس واونم فقط خرید یه مهاجم واقعیه،نه ژیرو و یایا سونوگو!!!!!!!!!!!!!!!@:

علی در 21/9/1392 | 02:05 گفت:

نقل قول : نقل قول : گند زدیم گننننننننننننننند
تیم گند زد بس نبود مجری گندترش کرد
اعصابم از این پیمان یوسفی اینقد خرابه ک نگووووووووووووووووو
دسم بهش برسه...
پیشاپیش حذفمون...


پاسخ شما : تو ارسنالیی اون که نیست چرا باید این بازیه فاجعرو که خود مارو به ستوه اورد تحمل کنه


پاسخ شما : حاجی لاقل ی گروهو نگا میکرد مردک
نمیدونس اولیم دومیم چی هسیم
انگار تیم محلاتو گزارش میکرد نکبت

M o o r I در 21/9/1392 | 02:03 گفت:

من نمیدونم اون دسته از کاربرایی ک اول فصل میگفتن ژیرو چقد پیشرفت کرده . ژیرو اینجوریه ژیرو اونجوریه کجان !!!!!

تیم کلا بد بود !!!

آرتتای گلابی هم با اخراجش کارو بد تر کرد . حالا اینکه ژیرو داش تو اون دقایق از قدرت بدنیش استفاده میکرد و ب تیم کمک میکرد بد بود !!!!!

واقعا موندم شماهایی بعد هر برد مث چی میومدین همش ونگر کبیر ونگر کبیر میکردین کجایین ؟؟؟

دمتون گرم خدایی . خوب هوای تیمتونو دارین !!!!

sepehr najafian در 21/9/1392 | 01:52 گفت:

امشب بازی ای بسیار بد و ضعیف رو به نمایش گذاشتند.

mohsen در 21/9/1392 | 01:52 گفت:

کاشکی حد اقل چلسی دمبا با رو قرض می داد

مهدی افسرده در 21/9/1392 | 01:50 گفت:

نقل قول : عزیزان من بد بازی کردن کل تیم رو می تونم قبول کنم.
ولی نمی دونم چرا تا هرچی میشه همه میان به ژیرو فحش میدن. منطقتون چیه الان؟؟
تیم تو حمله بود مگه؟ رئیس سیستم رو حفظ توپ و برای مساوی بسته بود.
گل اول رو که رو مهارت هیگواین خوردیم. بعدشم آرتتا اشتباه کرد که تو این شرایط حساس اون خطای بچه گانه رو کرد
حالا تقصیر ژیرو چیه که مث سگ دوید و تو تمام صحنه ها عقب اومد و درگیر شد؟؟


پاسخ شما : خودت جواب خودتو دادی که...مهارت چیزیه که هیگواین داره و استاد ژیرو نداره...در کل سطح بازیه ژیرو از بقیه پایین تره

آریان مبینی در 21/9/1392 | 01:47 گفت:

عزیزان من بد بازی کردن کل تیم رو می تونم قبول کنم.
ولی نمی دونم چرا تا هرچی میشه همه میان به ژیرو فحش میدن. منطقتون چیه الان؟؟
تیم تو حمله بود مگه؟ رئیس سیستم رو حفظ توپ و برای مساوی بسته بود.
گل اول رو که رو مهارت هیگواین خوردیم. بعدشم آرتتا اشتباه کرد که تو این شرایط حساس اون خطای بچه گانه رو کرد
حالا تقصیر ژیرو چیه که مث سگ دوید و تو تمام صحنه ها عقب اومد و درگیر شد؟؟

M o o r I در 21/9/1392 | 01:47 گفت:

امشب خیلی بد بودیم !!!

شزنی وقتی داش وقت تلفی میکرد ونگر ی لحظه رفت گوشه زمین بش دستور داد سریع تر بازی رو شروع کنه

واقعا با این اوضاع و شانس همیشه بدمون میشه حدس زد دور بعد ب ی تیم قدرتمند میخوریم و حذف میشیم

parsa در 21/9/1392 | 01:46 گفت:

جیرو خیلی اسگله...اوزیل انگار اومده بود پارک..واااااااااااااای
دارم دیوانه میشم
حالا ببین شانس گندمون میخوریم به بایرنی یا بارسایی

shima در 21/9/1392 | 01:45 گفت:

نقل قول : یکی بهم توضیح بده ما که این همه مهره داریم دیگه چه مرگشه ارسنال؟چی باید بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

پاسخ شما : ما یه مهاجم درس حسابی و آدم وار میخوایم!!!البته امشب هیشکی خوب بازی نکرد!!http://arsenal.ir/images/smile/16.gif

مهدی افسرده در 21/9/1392 | 01:45 گفت:

آرش برهانی از این ژیرو خنگ بهتره خداییش

آریان مبینی در 21/9/1392 | 01:45 گفت:

mohsen abbasi
ونگر کس و کار من نیست که بخوام جواب فحش هاتو بدم.
خودتو کنترل کن. طرفدارهای تیم های دیگه هم میان اینجا و این کامنت ها رو میخونن
کسی که باشگاه رو این همه سال سرپا نگه داشته نباید با یه دوم شدن از توی طرفدار فحش بخوره
نهایتا اگه اشتباه کرده باشه هم انسانه و تمام.

mohsen در 21/9/1392 | 01:44 گفت:

به نظر من باید به تئو والکات به عنوان مهاجم نوک بازی بده

parsa در 21/9/1392 | 01:41 گفت:

گندزدیییییییم
امشب درحد لیگ محلات بازی کردیم...آخه چه طرز بازی کردنه
دستی دستی خودمون رو در آستانه حذف قرار دادیم
شانس بیاریم بخوریم به اتلتیکو مادرید..
یا در اولویت بعدی psg
به رئال مادرید وبارسلوناوبایر مونیخ بخوریم 90 درصد حذفیم

mehdi در 21/9/1392 | 01:39 گفت:

یکی بهم توضیح بده ما که این همه مهره داریم دیگه چه مرگشه ارسنال؟چی باید بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

mohsen abbasi در 21/9/1392 | 01:39 گفت:

نقل قول : گند زدیم گننننننننننننننند
تیم گند زد بس نبود مجری گندترش کرد
اعصابم از این پیمان یوسفی اینقد خرابه ک نگووووووووووووووووو
دسم بهش برسه...
پیشاپیش حذفمون...


پاسخ شما : تو ارسنالیی اون که نیست چرا باید این بازیه فاجعرو که خود مارو به ستوه اورد تحمل کنه

shima در 21/9/1392 | 01:38 گفت:

خسته شدم از بس که مزخرف بود!!!!!

mehdi در 21/9/1392 | 01:38 گفت:

اخه این چه گندی بود زدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای خدا مفت صدر رو از دست دادیم جیرور لعنتی همش راه میرفت تو رو خدا یه مهاجم بخر ونگر جون مادرت ببین چی شد؟//؟ باختیم اونم 2 0 ای خدا باورم نمیشه اعصابم داغون شد این تیم واقعا ارسنال بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen abbasi در 21/9/1392 | 01:38 گفت:

الان دیگه وقت نماز شبه بریم دعا کنیم هر چی صلاحه اتفاق بیفته
ونگر الاغ معلوم نیست چی پیش خودش فکرد امشب بجا والکات به مونرئال بازی میده خدا بهمون جلو سیتی رحم کنه با این تفکرات خلاقانش تو اتحادیه جلو چلسی همین کارو کرد اومده دوباره همون اشتباه و دوباره انجام میده
ادم بزرگ کسیه که از اشتباهاتش درس بگیره نه همونو عینا تکرار کنه

آریان مبینی در 21/9/1392 | 01:35 گفت:

نقل قول : با شانچستر بخوریم خوبه

پاسخ شما : به منچستر نمی خوریم جیگر. متن رو لااقل درست می خوندی
اتلتیکو یا پاریسن ژرمن یکم امیدوار کننده ان.
من هنوز روحیه ی بردن تیم های بزرگ رو تو بازیکن ها نمی بینم
دقت کنین که وقتی این حرف رو می زنم در شرایط بازی های حذفی و رفت و برگشت منظورمه. پس نیاین نگین دورتموند یا بایرن رو بردیم. چون در مجموع دو بازی ما بودیم که باختیم.
لیوردوغ و تاتی هم تیم بزرگ نیستن. این هفته جلو سیتی عیار تیم مشخص میشه
من حدسم اینه که ترکیبی مثه این بازی تو زمین داریم و هدف آرسنال مساوی گرفتن جلوی سیتیِ.

علی در 21/9/1392 | 01:32 گفت:

گند زدیم گننننننننننننننند
تیم گند زد بس نبود مجری گندترش کرد
اعصابم از این پیمان یوسفی اینقد خرابه ک نگووووووووووووووووو
دسم بهش برسه...
پیشاپیش حذفمون...

majid r در 21/9/1392 | 01:32 گفت:

بازی ارسنال شرم اور بود امشب,وقتی یک هیچ عقب افتادیم یه جور وقت تلف میکردن انگار چهار تا زدیم
ونگر رفت امشب فقط مساوی بگیره 2تا خورد!!!!!!!
این 5تا تیمم مبار ونگر!!!

Mohammadhadi در 21/9/1392 | 01:30 گفت:

با شانچستر بخوریم خوبه

mohsen در 21/9/1392 | 01:28 گفت:

بریم بخوابیم