OSTORE BASHGAH BENTNER

نویسنده: ahmadreza

وبلاگ من
نویسنده: ahmadreza
درباره من بخواید بدونید باید اینجا 3 جلد کتاب بنویسم
کل بازدید: 14,968 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

OSTORE BASHGAH BENTNER

یکی بیاد ببینه این بنتر چی میگهمن از بازی ارسنال و بارسا یادتون که هست بازی که رابین منفور اخراج شد و در دیقه 88.89 بنتر اون ضربه از 6قدم نتونست بزنه ضربه که میتونست بارسارو حذف و مارو به مرحله بعد برسونه  نظر منفیم بهش زیاد شد خود رئیس هم اعتقدی بهش نداره 2005 به ارسنال اومد 2006و2007 قرضی رئیس فرستادش بیرمنگهام 202011 ساندرلند و 2012 یووه که حتئ 1 گلم نزد  و 2باره ارسنال که به دلیل نخریدن مهاجم مجبور شد رئیس به عنوان ذخیره نگهش داره.بازی با منچسترم که یادتون هست که رو اون سانتر اگه فقط پاشو دزر مسیر توپ قرار میداد به گل تساوی میرسیدیم.حالا این چند روزه دم از جدایی میزنه میخواد هر جوری شده از این تیم بره.
در صحبت جالبیم گفته مقصد بعدی من زئال یا بارساست{ اخه فازت چییییییییییییهههههههههه}


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 3/9/1392 | 16:52 گفت:

نیکولاس بنتنر=بوققققققققققققققققققققققق بنده

Amin در 30/8/1392 | 17:01 گفت:

دختر ملکه انگلیسه. آره من دارم.

مجتبی در 30/8/1392 | 13:47 گفت:

بچه ها اگر این هم بره بازم مثل ژورو ارسنال یه ضرر جبران نشدنی میخوره حامد کجایی که ببینی دوباره ارسنال میخواد یتیم بشه

امیرعباس در 29/8/1392 | 21:48 گفت:

بچه ها کسی اون عکس دختربچه های معلول با لباس آرسنالو داره برام بفرسته؟

morteza در 29/8/1392 | 20:42 گفت:

به نظر من رئیس نباید مفت این ستاره رو از دست بده فک کنم اگه چند پنی بزاریم روش بتونیم با کریس عوضش کنیم

Mohammadhadi در 29/8/1392 | 19:18 گفت:

این از اعتماد به نفس گذشته شده اعتماد به سقف

Enrique در 29/8/1392 | 18:09 گفت:

یعنی هنوزم که هنوزه وقتی که به اون توپی که از رو خط دروازه لیورپول تو بازی رفت لیگ قرمانان در آورد فک میکنم ،

دلم میخواد خرخره شو بجو ام کثافت بی شعور نفهم !!!!

سید یعقوب در 29/8/1392 | 16:06 گفت:

این بشر تو بای های ملی خوبه اما تو لیگ ....................

Ali در 29/8/1392 | 16:01 گفت:

بنتنر اصلا به درد نمی خوره.........خواهشا به وبلاگم سربزنید و نظر بدید مطالبش آرسنالیه...............

parsa در 29/8/1392 | 15:42 گفت:

خخخخخخخخخخخ
اعتماد به نفس در حد بنز

سالار لاری در 29/8/1392 | 12:34 گفت:

با مسی یا کریس تاقش بزنیم

سید حسین در 29/8/1392 | 10:22 گفت:

آرزو بر جوانان عیب نیست

مجتبی در 29/8/1392 | 10:03 گفت:

بابا چرا دل بچه رو میشکنید مگر این بدبخت دل نداره

مجتبی در 29/8/1392 | 10:03 گفت:

بابا چرا دل بچه رو میشکنید مگر این بدبخت دل نداره

HAMED toopchi در 29/8/1392 | 09:35 گفت:

خنگ با اون سوتی ناجورش تو بازی لیگ قهرمانان با لیورپول نشون داد فاقد مغزه!

پسر20میلیونی در 29/8/1392 | 01:36 گفت:

بابا زیاد سخت نگیرین بچه ی حرفی زده.
صعود فرانسه ب جام جهانی رو ب همه ی هودارای فرانسه تبریک میگم.

payam در 28/8/1392 | 23:53 گفت:

من به همه شیرینی میدم اگه این دراز بی خاصیت بره.خدایا یعنی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahmadreza در 28/8/1392 | 23:15 گفت:

are mohammad javad movafegham.to angizashonam kheyli tasir dare masalan jiro chon bayadreghabat kone ba karim

mohammad javad در 28/8/1392 | 22:53 گفت:

این رو ول کن . فقط خدا کنه امشب با گلای ژیرو فرانسه صعود کنه . اگه صعود نکنه مطمعاً تو روحیه ژیرو، کوشی و سانیا اثر بدی میزاره . ولی اگه صعود کنن موتور گل زنی ژیرو روشن میشه ،میره واسه آقا گلی.

بهزاد کاویانی در 28/8/1392 | 22:33 گفت:

اگه میخواد بره.خب بره.
ونگر هم فقط بخاطر تنها بودن ژیرو نگهش داشته. پولدی و ولکات برسن مشکلی نداریم.
اینم بره بارسا .اگه راهش دادن البته.