همه ما زن ذلیل هستیمممممممممممم

نویسنده: ahmadreza

وبلاگ من
نویسنده: ahmadreza
درباره من بخواید بدونید باید اینجا 3 جلد کتاب بنویسم
کل بازدید: 14,972 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

همه ما زن ذلیل هستیمممممممممممم

آرسن ونگر: همه ما زن ذلیل هستیم!


هنوز هیاهوی معرفی هلنا کاستا، زن 36 ساله پرتغالی به عنوان مربی تیم مردان کلرمون در دسته دوم لیگ فرانسه ادامه دارد. در واقع بعد از اینکه این باشگاه فرانسوی کاستا، مربی سابق تیم ملی فوتبال زنان ایران را به عنوان مربی فصل بعد تیمش معرفی کرد موج های مثبت و منفی زیادی در رسانه ها به راه افتاد.

 
مدیر باشگاه کلرمون و برخی از بازیکنان این تیم چنین موردی را مثبت توصیف کرده اند.

 ولی برخی رسانه ها به همراه تعدادی از هواداران این باشگاه فرانسوی چنین اقدامی را نشان از بی درایتی این باشگاه دانسته و گفته اند کاستا دوام زیادی در این تیم نمی آورد.
 


به گزارش فرارو و به نقل از «اکیپ» حالا پای هلنا کاستای پرتغالی به کنفرانس خبری آرسن ونگر، مربی فرانسوی تیم آرسنال انگلیس هم باز شده است. او در پاسخ به این سوال که حضور یک زن به عنوان مربی تیم مردان را چطور ارزیابی می کنید گفت:« این مورد را دوست دارم. مردها می توانند مربی زن ها باشند چرا زن ها نتوانند مربی مرد ها باشند؟ همه ما چنین تجربه ای را در خانه داریم و تحت فرماندهی زن هایمان هستیم. تنها چیزی که من همیشه از آن دفاع کرده ام شایستگی و لیاقت است. اگر شما شایسته باشید می توانید هر پستی را داشته باشید».
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ahmadreza در 21/2/1393 | 14:14 گفت:

نقل قول : خیلی ممنون بابت پست

کاملا حق با رئیس هست


پاسخ شما : خواهش میشه
باب میل شماست دیگه

Vishka در 21/2/1393 | 12:35 گفت:

خیلی ممنون بابت پست

کاملا حق با رئیس هست

ابوالفضل توانگر در 21/2/1393 | 00:43 گفت:

نقل قول : مرسی جالب بود
اقا بچهای تهران نمیخوان یه میتینگ بزارن برا فینال؟


پاسخ شما : حامد جون هر جا هماهنگ کنی من با کله میام ، دور هم باشیم جشن قهرمانیو ببینیم خاطره ی قشنگی میشه...

ahmadreza در 20/2/1393 | 20:56 گفت:

میتینگ برا جام حذفی؟البته بعد 9 سال طلسم بشکنه جای جشن داره

حامد **رنگی** در 20/2/1393 | 19:28 گفت:

مرسی جالب بود
اقا بچهای تهران نمیخوان یه میتینگ بزارن برا فینال؟

Alireza در 20/2/1393 | 18:01 گفت:

نقل قول : تجربه نشون داده هر کی زن ذلیل بودن دیگران رو مسخره کنی خودش گرفتارش می شه

پاسخ شما : کدوم تجربه نشون داده؟ :-؟؟

محمد مهدي نوروزي در 20/2/1393 | 15:10 گفت:

تجربه نشون داده هر کی زن ذلیل بودن دیگران رو مسخره کنی خودش گرفتارش می شه

Alireza در 20/2/1393 | 13:15 گفت:

زن ذلیل خاک بر سر

ناصر در 20/2/1393 | 12:23 گفت:

خوب از ونگر روشنفکر هم بیشتر از این نمیشه توقع داشت

ارمان در 20/2/1393 | 11:47 گفت:

نقل قول : عکس زنش رو دیدم.

باور کنید ونگر تو مشتش داره. اصلا بعضی از از قیافه ها کاملا گویاست.
فرانسه هم که سرزمین عشاق هست.

البته عشق واقعی رو می شه از جیرود دید.


پاسخ شما : عشق واقعى رو ميشه تو لمس ساده ديد

latif در 20/2/1393 | 00:38 گفت:

نقل قول : ای بابا!!
یعنی ونگر با این اوباهت میره ظرف میشوره؟؟!!!


پاسخ شما : داداش تیکت خیلی باحال بود=((

مهرزاد در 19/2/1393 | 22:59 گفت:

عکس زنش رو دیدم.

باور کنید ونگر تو مشتش داره. اصلا بعضی از از قیافه ها کاملا گویاست.
فرانسه هم که سرزمین عشاق هست.

البته عشق واقعی رو می شه از جیرود دید.

masoud mahmudpur در 19/2/1393 | 21:34 گفت:

ای بابا!!
یعنی ونگر با این اوباهت میره ظرف میشوره؟؟!!!