نگاهی کلی به رئئئئئئئئئئئئئئیس{ونگر)

نویسنده: ahmadreza

وبلاگ من
نویسنده: ahmadreza
درباره من بخواید بدونید باید اینجا 3 جلد کتاب بنویسم
کل بازدید: 15,013 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاهی کلی به رئئئئئئئئئئئئئئیس{ونگر)

ارسن ونگر کبیر اسطوره بی پایان ارسنال


ممنون میشم بخونید
زمانی که آرسن ونگر وقتی مربی آرسنال شد که مربی های خارجی در انگلیس جایی نداشتند. در آن زمان مردم اعتقاد داشتند که مربی های خارجی با سبک بازی انگلیسی راحت نیستند و این موضوع همراه با بی نام و نشان بودن آرسن ونگر باعث شد تا رسانه های انگلیسی از تیتر” آرسن کیست؟ ” استفاده کنند.
این غیرقابل تصور بود که ۱۸ سال بعد، ونگر برای هزارمین بار روی نیمکت آرسنال بنشیند و استفاده از مربیان خارجی در لیگ برتر به یک امر عادی تبدیل شود. این مرد فرانسوی پایه گذار موفقیت های آرسنال بود و همین طور دگرگونی های این باشگاه را شکل داد

وقتی او به باشگاه آمد، فقط آرسنال را دگرگون نکرد، بلکه تمام تیم های انگلیسی از تمرینات وی استفاده می کردند. او یکی از اولین مربیانی بود که یک رژیم غذایی مناسب برا بازیکنانش اعلام می کرد. چیزی که عملکرد ها را به طور موثری بهتر می کرد.تیم ها آرسنال در سال ها قبل برای تجدید قوا متکی بر بارهای شکلات، چیپس و الکل بودند. ولی این بعد از مربیگری آرسن ونگر تغییر کرد. کسی که یک رژیم غدایی سخت گیرانه که متشکل از پاستا، گوشت سفید، سبزجات و آب معدنی بود را ارائه کرد. چیزی که تاثیر فوق العاده ای داشت تا حدیکه ستارگان فوتبال و کارشناسان ورزشی نیز به آن اشاره نمودند و یکی از آخرین تمجید ها از این رژیم غدایی مربوط به جیمی کاراگر، دفاع وسط سابق لیورپول، است که این را ابراز کرد که چقدر سخت است که در زمین بازی از یک بازیکن آرسنال آماده تر و بهتر باشی.

این مرد سابق لیورپولی گفته است:” آرسنال اولین تیمی است که از کراتین – یک مکمل که به افزایش قدرت بدنی و بازگشت ماهیچه ها به حالت اولیه کمک می کند—استفاده کرد. ما می شنیدیم که چگونه آن ها از رژیم غذایی جدیدی پیروی می کنند و ویتامین های مورد نیاز را می خورند. شما نمی توانید تیم ونگر را از کار بیندازید.”

برخی از تغییرات این مرد فرانسوی یادآور هربرت چاپمن مربی افسانه ای آرسنال می باشد، که در ارائه فوتبال تهاجمی و ارائه سیستم های مدرن آماده سازی شبیه ونگر بود. سبک فوتبال آرسنال سریعا تغییر کرد و آرسنال شروع به بازی کردن با سبکی چشم نوازتر کرد و شعار های “آرسنال خسته کننده” به سرعت دفن شد. همینطور معرفی او باعث شد تا بازیکنان خارجی فوق العاده ای نیز به باشگاه آرسنال اضافه شوند که برخی از آن ها بعد ها به عنوان اسطوره های آرسنال از آن ها یاد شد.

از نظر آماری، آرسن ونگر موفق ترین مربی تاریخ آرسنال از نظر پیروزی در جام ها بوده است. با این حال مسئولیت او در آرسنال مانند هربرت چاپمن فراتر از پیروزی در جام ها رفت. فلسفه ونگر همواره این بود که از خود میراثی به جای بگذارد. او این ایده را به مسئولان باشگاه داد که ورزشگاه جدیدی بسازند. ورزشگاهی که در نهایت مورد توجه همگان قرار گرفت و آرسنال در سال ۲۰۰۶ به ورزشگاه جدید خود که “امارات” نام گرفت نقل مکان کرد.

ر سال های بی جامی

ارسنال خیلی زود با یک مشکل اجتناب ناپذیر رو به رو شد و برای باشگاهی که یک سال بدون جام یک شکست محسوب می شد، بی جامی یک داستان هر ساله شده بود. تاجران نفتی پولداری در تیم های چلسی و منچسترسیتی با خرج های سرسام آور پدید آمده بودند و منچستریونایتد نیز حتی با داشتن بدهی های سنگین عقب نمانده بود.

با این حال، مسئولان آرسنال تصمیم گرفتند که کار را راحت ادامه ندهند و “خودکفا” شوند—و آرسن هم به این نظر احترام گذاشت و به عنوان کسی که باید این کار را در باشگاه اجرا می کرد، آن را ستود. بعد از قهرمانی در جام حذفی در سال ۲۰۰۵ آرسنال به مدت هشت سال کامل نتوانست که جام دیگری به کمد افتخارات خود بیافزاید. اگرچه آن ها چندین بار به یک قدمی جام رسیدند ولی در فینال ۲۰۰۵ لیگ قهرمانان به بارسلونا باختند، در فصل ۰۸-۲۰۰۷ صدرنشینی را با رده سوم تعویض کردند و همینطور در فصل ۱۱-۲۰۱۰ نتوانستند فینال جام اتحادیه را از بیرمنگام ببرند.

این شکست در پیروزی جام ها باعث شد تا بهترین بازیکنان آرسنال به دنبال جام به باشگاه های دیگری بروند ولی تنها مردی که به باشگاه وفادار ماند، مربی فرانسوی آن ها بود که پیشنهاد هایی برای مربیگری در تیم هایی همچون رئال مادرید و پاریسن ژرمن داشت ولی به توپچی ها متعهد ماندوقتی که به صورت جداگانه هشت سال آخر ونگر را مورد بررسی قرار دهیم، این برای باشگاه یک شکست بوده و برای تیمی همانند آرسنال این یک مسئله غیرقابل تحمل است. ولی اگر همه چیز را در یک چارچوب قرار دهیم، در می یابیم که این اصلا بد نبوده است. این بسیار مهم است که حساب کنیم که هیچ تیمی در لیگ برتر به غیر از آرسنال نتوانسته است که ورزشگاهی اختصاصی برای خود بسازد و در فصل بعدی آن سقوط نکند.

از طرفی دیگر آرسنال توانست ورزشگاهی بزرگ در یکی از گران قیمت ترین شهرهای جهان بسازد و تحت سرمربیگری آرسن ونگر تنها دیگر برای کسب جام تلاش نمی کند ولی هرگز از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا باز نمانده است.

در نتیجه یک ایثار مالی که ونگر مجبور به انجام آن بود، آرسنال هم اکنون یک ورزشگاه پر زرق و برق دارد که می تواند درآمد زیادی از آن بدست آورد چیزی که آرسنال را از رقابت کردن از نظر مالی با تیم های پولدار جهان در سال های آینده مطمئن می سازد. در زمان های دشوار ونگر کماکان مثل یک شاه باقی ماند، حتی زمانی که از کمبودها شاکی بود و می توانست از باشگاه برود،  وفاداری خود را نشان داد.

حرکت به سمت جلو

با توجه به این که باشگاه در طول سال گذشته قرارداد همکاری سودمندی امضا کرده است، وضعیت مال باشگاه به نظر با ثبات می رسد و حالا نوبت آرسنال است که دوباره جام های قهرمانی را ببرد.این مرد فرانسوی در سال ها اولیه خود نشان داد که توانایی گرفتن جام به به نحو احسن داراست و حالا نوبت ونگر است که به آن سطح بازگردد. 

بعد از ۸۹۹ بازی

after_899_games

بعد از 998 بازی


998_games

حال دوستان امسال انتقاد  ها از ونگر شدید تر شد فشاری بیشتری روش بود.زمین خوردنش بعد بازی سیتی واقعا دردناک بود ونگر هم داره نشون میده این چند سال مجبور بوده به فروش. امسال نگاه کنید بازیکنارو حفظ کرد اوزیلو اضافه کرد الانم داره میجنگه برا حفظ ستاره هاش برای مثال واقعا  دیگه هر کاری کرد اما سانیا ساز جدایی سر میده.

دیگه ونگر یه جورایی نماد ارسناله به امید سال های درخشان پیش رو با رئیس دیگه وقتشه.ممنون وقت گذاشتید


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 24/2/1393 | 00:44 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : الان مگه دستکش طلا رو به هر دوشون نمیدن؟ (منظورم چک و شزنیه) ؟

پاسخ شما : سایت لیگ برتر که همینو گفته


پاسخ شما : چرا در اون صورت تنها به ژسنی میرسید


پاسخ شما : در اون صورت بازی به فابینسکی ک قراره تو فینال دروازبانمون باشه نمیرسید!!!!!!

Amir در 23/2/1393 | 22:09 گفت:

آرسن یکی از اسطوره های فوتبال پاکه...
کاری ک واسه آرسنال کرد و فداکاریش کم نظیر(شایدم بی نظیره)
شخصا به عنوان یه هوادارن آرسنال کاملا ازش حمایت میکنم.

بهزاد کاویانی در 23/2/1393 | 21:25 گفت:

به آرسن اعتماد داریم

MHMD در 23/2/1393 | 19:33 گفت:

فقط رئیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس

MHMD در 23/2/1393 | 19:32 گفت:

فقط رئیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس

ahmadreza در 23/2/1393 | 14:27 گفت:

نقل قول : نقل قول : الان مگه دستکش طلا رو به هر دوشون نمیدن؟ (منظورم چک و شزنیه) ؟

پاسخ شما : سایت لیگ برتر که همینو گفته


پاسخ شما : چرا در اون صورت تنها به ژسنی میرسید

مهرداد در 23/2/1393 | 14:22 گفت:

نقل قول : الان مگه دستکش طلا رو به هر دوشون نمیدن؟ (منظورم چک و شزنیه) ؟

پاسخ شما : سایت لیگ برتر که همینو گفته

masoud mahmudpur در 23/2/1393 | 13:22 گفت:

عالی بود
عشق فقط یک کلام ونگر علیه السلام

ناصر در 23/2/1393 | 12:23 گفت:

الماس باشگاهمون همین آرسن ونگره،شک نکنید

Alireza در 23/2/1393 | 12:18 گفت:

we trust WENGER

Hossein در 23/2/1393 | 12:03 گفت:

الان مگه دستکش طلا رو به هر دوشون نمیدن؟ (منظورم چک و شزنیه) ؟

علی در 23/2/1393 | 11:41 گفت:

رسانه های ایرانی فقط الکی حرف نیزنن باور کنید خبراشونو از سایت لاماسیا نیوز میگیرن همش شایعات چرت وپرت میگن آخه ژاوی سن خر خان رو داره مگه تیم های انگلیسی مغز خر خوردن که اونو بگیرن لعنت براخبار ورزشی شبکه 3 که الان 3ساله که اخبار بهترین وجذابترین لیگ دنیا رونمیگه.

ahmadreza در 23/2/1393 | 11:32 گفت:

نقل قول : دوستان ونگر مربی خوبیه ولی واقعا لجباز و یک دنده
آخرین شاهکارش گرفتن دستکش طلا از ژسنی بود
خدا میدونه تو نقل و انتقالات چه بلایی میخواد سر تیم بیاره


پاسخ شما : منم دلیل این که ونگر ژسنی رو بازی نداد نمیدونم اما اونم بهتر از همه میدونه با این بازی دستکش طلا به ژسنی میرسید ما با تیم نیستیم از شرایط تیم اگاهی نداریم یادمه 1 بازی تو لیگ همه ونگرو کوبیدن چرا چمبرلینو بازی نداد بازی بعد که به صورت تعویضی اومد در حد بازیکن محلات ظاهر شد معلوم بود اماده نیشت اصلا (تو اون هفته)نمیشه از دور به درستی قضاوت کرد

امید (آنتی فرانسوی) در 23/2/1393 | 11:20 گفت:

دوستان ونگر مربی خوبیه ولی واقعا لجباز و یک دنده
آخرین شاهکارش گرفتن دستکش طلا از ژسنی بود
خدا میدونه تو نقل و انتقالات چه بلایی میخواد سر تیم بیاره

علیرضا در 23/2/1393 | 11:18 گفت:

ونگر خیلی با مرامه!
چرا با مرامه؟
چون زمانی که باشگاه افتاد تو قرض واسه ساخت ورزشگاه و ستاره هامون یکی یکی میرفتن و بودجه ای هم نبود که بازیکن بخره و کلیم پیشنهاد داشت ، پا باشگاه وایستاد و به تیم پشت نکرد.حالا هم اون دوره گزار تموم شده و ایشالله از این به بعد موفقیتا میرسه.
برو جلو رییس ما پشتتیم

محمد مهدي نوروزي در 23/2/1393 | 11:15 گفت:

من ارسن ونگر رو خداییی دوس دارم دوس دارم تیم با اون قهرمان شه


رکورد های ونگر:8تا از منچستر
6تا از سیتی و چلسی
5تالیورپول
4تا به تنهایی از مسی
دروگبا که دیگه مرده شورشو ببرن همش گلمون می زد

Ali در 23/2/1393 | 10:34 گفت:

yes. Arsene is ArsenAll - Arsenal

علي طرفي در 23/2/1393 | 10:33 گفت:

اقا يه خبر بد:4030 با 32 مليون پوند ديگو كاستا رو خريد و ما هنوز بدون مهاجم مونديم

ahmadreza در 23/2/1393 | 10:00 گفت:

قسمتی از ونگر=fbونگر

ahmadreza در 23/2/1393 | 09:58 گفت:

ممنون دوستان از محبتتون.
اره قسمتی از ونگر هست شاید خونده بودید قبلاوقسمتی از live sport و قسمت هم خودم اضافه کردم اگه قسمتیش براتون تکراری بود ببخشید گفتم این متن کلی نگاهارو به رئیس به اسطورمون عوض کنه.البته این امار مال بعد 1000 بازیه چون بعد 1000 بازی امار کلی دادن رئیس و سایت ها بهش پرداختن

Mohsen در 23/2/1393 | 09:53 گفت:

محمد در 23/2/1393 | 09:35 گفت:

آره درود بر آرسن ونگر اما می ترسم این بار قهرمان نشیم حس خوبی ندارم هرموقع حس خوبی نداشتم آرسنال قهرمان نشد.

احسان فرج زاده در 23/2/1393 | 09:31 گفت:

هر سال میگم این آخرین سالی هستش که میام سایت یا بازی ها رو نگاه میکنم ولی باز هر سال دلم پیش آرسن و باشگاس

حمید pires در 23/2/1393 | 05:31 گفت:

البته این آمار فکر کنم باید مریوط به 2 ماه قبل باشه چون بازی با چلسی میگفتن 1000مین بازی ونگره.

حمید pires در 23/2/1393 | 04:54 گفت:

ممنون بازی 999 رئیس فینال ومبلی که به امید خدا قهرمان بشیم و بازی 1000 ام رسمی رئیس فینال خیریه فصل بعد با من سیتی که اونم میتونیم قهرمان شیم.

توپچی جنوب در 23/2/1393 | 03:39 گفت:

خوندمش عالی بود.....
قبلا هم خونده بودم ولی یادم نمیاد کجا ولی خیلی خوب بود شک نکید تیم ک ب ثبات برسه و دیگه ستاره نفروشیم سالی یه بازیکن در حد اوزیل هم بخریم کافیه و آینده در دستان ماست....

Hadi A در 23/2/1393 | 03:28 گفت:

پست خوبی داشتی. زحمتم کشیدی. مرسی یه دنیا 3>

بچه ها مدافع راست جوون بگردین ببینین بهتر از Serge Aurier نیست؟ من که پیدا نکردم به نظرم همین بازیکن خیلی خوبیه... یه دفاع راست توپ.
دفاع چپامون خوب نیتن ولی حالا بیخی.
مهاجم یکی میخوایم حتما.
هافبک دفاعی مشتییییییی؟؟ میخوایم
احتمالا 3تا خرید داریم امسال.

mahmood در 23/2/1393 | 01:30 گفت:

عالی بود
ارسن دوست داریم

مهرزاد در 23/2/1393 | 00:56 گفت:

این متن خیلی اشناست!

Shayan در 23/2/1393 | 00:53 گفت:

in ARSEN we trust
من دوس ندارم مثل غرب زده ها اصتلاحاته انگلیسی استفاده کنم ولی...

این جمله قابل ترجمه نیس

mohammad در 23/2/1393 | 00:30 گفت:

سلام واقعا مطلب خوبی بود وآدمو به آینده امیدوار کرد ممنون