ارسنال نزدیک به قراردادی مهم

نویسنده: ahmadreza

وبلاگ من
نویسنده: ahmadreza
درباره من بخواید بدونید باید اینجا 3 جلد کتاب بنویسم
کل بازدید: 14,974 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال نزدیک به قراردادی مهم

  • ارسنال بالاخره به فکر رفع مصدومیت ها افتادسال های زیادیه که ارسنال به دلیل مصدومیت ضربه زیادی رو خورده اینو دیگه همه میدونین سال های بی جامی ارتباط مستقیمی با مصدومان بیشمار ارسنال داره تو چند سال اخیر به شخصه یادم نمیاد ارسنال بدون مصدوم رو.
یادمه او خائن هم که به یونایتد رفت طی گفت وگویی گفته بود از زمانی که به منچستر اومدم چند کیلو به صورت عضله اضافه کردم
حال سران ارسنال به فکر افتادن و فهمیدن اشکال کار از بدنسازیه و در پی حل مشکل هستن (الانم که فهمیدن جای شکرش باقیه) 
در این راستا در استانه عقد قرارداد با مربی بدنساز معروف Shad Forsythe مربی بدنساز تیم ملی المان هستن  این ببندن از هر خریدی بهتره
باشد که ارسنالی بی مصدوم  ببنیم  به نطر بنده همین فصلم مصدوم نمیدادیم قهرمان بودیم
به نقل از givemesport
لینکش:  http://www.givemesport.com/472292-arsenal-close-to-appointing-german-fitness-coach-shad-forsythe


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 15/3/1393 | 21:39 گفت:

به اندازه خرید چند بازیکن میارزه.

محسن عاشوری در 15/3/1393 | 17:44 گفت:

بهترین خبری بود که تو این مدت شنیدم ... خدا کنه سریعتر بخریم اینو .... مرسی

hosein در 15/3/1393 | 16:06 گفت:

yessssssssssssssssssssssssss

ناصر در 15/3/1393 | 14:21 گفت:

اگه از محراب فاطمی هم استفاده میکردن خوب بود

حامد در 15/3/1393 | 13:34 گفت:

این گیر انگلیس افتادیم اول جکی الان هم اکس باز خوبه ولز نرفت جام جهانی وگرنه رمسی میشد قوز بالا قوز

ahmad behrozi در 15/3/1393 | 12:20 گفت:

فعلا که چمبرلین بد جور مصدوم شده

Vishka در 15/3/1393 | 11:48 گفت:

بلاخره یه حرکت مفیدی زدیم

حامد در 15/3/1393 | 11:02 گفت:

خبر عجیب از givemesportُ این همون خبرگذاری که گفته بدنساز جدید داره میاد حالا گفته سسک شاید بره وستهم؟عجیب
بعد نقل از سسک کرده که من ترجیح میدم چلسی رو یه منچستر
ببخشید دیگه اینجا اخبارو میدم نمیخواستم واسه این چندتا خبر پست های عزیزان بره زیر

reza در 15/3/1393 | 10:47 گفت:

جک ویلشرن و چمبرلین مصدوم شدن

توپچی جنوب در 15/3/1393 | 09:54 گفت:

مرسی احمد رضا جان.

در آینده پستی کامل در این رابطه خواهید دید.

حامد در 15/3/1393 | 09:47 گفت:

espn الان زده رئال دنبال ولا رفته
فیلیپه لوویز هم آخر کاراش با چلسی
دیگو کاستا هم که پزشکی چلسی رو رد کرده تموم
فابرگاس هم که باش توافق رسیدن سران چلسی فقط مونده بارسا نظرشو بده که طبق نظره بچه ها و صحبتا پیکه اینم به سلامتی رفت چلسی@:
یکی دیوار بیاره واسه سر من.
چمبرلین هم هاجسون گفته مشکل رباطی داره@: اینو کجا دلم بذارم
یه خبر خوب اومد سی تا خبر بد

Bijan در 15/3/1393 | 09:46 گفت:

یکی رو بیارن اختصاصی دیابی رو از مصدومیت در بیاره !!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

حامد در 15/3/1393 | 09:35 گفت:

الهی شکر آخر فهمیدن.ولی برام سخت تصور آرسنال بدون مصدوم!!!!

تشکری دریم!(ترکی)

امیر صفای نیکو در 15/3/1393 | 09:14 گفت:

خیلی ممنون از پستت.واقعا خیلی برامون مهمه که مصدوم ندیم.امیدوارم بتونیم بگیریمش...

رضا T در 15/3/1393 | 09:14 گفت:

نقل قول : نقل قول : چمبرلین هم مصدوم شد !

پاسخ شما : ویلشر هم مصدوم شده ولی انگار جدی نیست


پاسخ شما : آقا چقدر جدیه میرسن بهwc?!

امیر صفای نیکو در 15/3/1393 | 09:13 گفت:

نقل قول : آقا یه خبر مث بمب همه جا پیچیده ... تو جریان مصاحبه ی تیم ملی اسپانیا پیکه و دلبوسکه داشتن با هم پچ پچ میکردن(دیالوگ دقیق پیکه:او با ۳۳ میلیون فروخته شده... تمام افراد معتقد اند که این خبر در مورد فارگاس هست) که گویا میکروفون روشن بوده و خبرنگاران این صحنه رو شکار کردن... توی سایت بی بی سی هم اون صحنه نشون داده شده ویدئوش هم تو سایت طرفداری موجوده

پاسخ شما : منم شنیدم.کسی نمیدونه به کجا فروخته شده؟اگه چلسی باشه میشه سسک و کاستا

محمد مشهدی حسینی در 15/3/1393 | 08:33 گفت:

نقل قول : چمبرلین هم مصدوم شد !

پاسخ شما : ویلشر هم مصدوم شده ولی انگار جدی نیست

حسین در 15/3/1393 | 08:32 گفت:

چمبرلین هم مصدوم شد !

رضا T در 15/3/1393 | 08:18 گفت:

بچه ها این طرف کارش خیلیییییی درسته گنده ترین تو این کاره.الان تو... دیابی عروسیه

محمد مشهدی حسینی در 15/3/1393 | 07:21 گفت:

آقا یه خبر مث بمب همه جا پیچیده ... تو جریان مصاحبه ی تیم ملی اسپانیا پیکه و دلبوسکه داشتن با هم پچ پچ میکردن(دیالوگ دقیق پیکه:او با ۳۳ میلیون فروخته شده... تمام افراد معتقد اند که این خبر در مورد فارگاس هست) که گویا میکروفون روشن بوده و خبرنگاران این صحنه رو شکار کردن... توی سایت بی بی سی هم اون صحنه نشون داده شده ویدئوش هم تو سایت طرفداری موجوده

ارمان در 15/3/1393 | 06:41 گفت:

اخه تيم ملى المان خودش بازيكناش هى مصدوم ميشن

masoud mahmudpur در 15/3/1393 | 06:09 گفت:

ایول!بیشتر به نفع دیابی شد
مرسی