والپيپر (سري سوم) از دست ندين

نویسنده: kasra

وبلاگ من
نویسنده: kasra
يه آرسنالي ديوونه
کل بازدید: 13,312 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

والپيپر (سري سوم) از دست ندين

والپيپر آرسنالي...


دوستان به نظرتون والپيپر ها رو فقط به آرسنال محدود كنم يا از تيم هاي ديگه هم باشه؟ 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 16/4/1392 | 10:46 گفت:

مرسی.به نظر من از تیمای دیگه هم بزار

محسن عاشوری در 14/4/1392 | 19:13 گفت:

عالی بودن

محمد مهدي نوروزي در 14/4/1392 | 17:00 گفت:

بازم سایت طرفداری

محمد مهدي نوروزي در 14/4/1392 | 16:54 گفت:

مثل اینکه با رئال به توافق نرسیدن اه

sadegh در 14/4/1392 | 13:17 گفت:

فقط عکس های ارسنالی.

مهدی در 14/4/1392 | 13:12 گفت:

نه انگار جیرود میره رو نیمکت انگار ونگر برایزوج هیگواین تورس رو میخواد اینم خبر


تورس، گزینه آرسنال به عنوان زوج ایگواین


آرسنالی ها که در آستانه خرید گونسالو ایگواین هستند، می خواهند فرناندو تورس، مهاجم چلسی را نیز به عنوان زوج او به خدمت بگیرند. توپچی ها که در چند فصل اخیر ستاره های شان را یکی یکی از دست دادند، امسال به دنبال خریدهای بزرگی هستند
منبع: Sunday People

مهدی در 14/4/1392 | 13:07 گفت:

بچه ها عکس معرفش و اممضا قرار دادش تو سایتمون میزنن؟

مهدی در 14/4/1392 | 13:06 گفت:

شیر عشقم گونزالو الان تو یک روزنامه ارژاتینی خودندم امروز تا لحظات دیگه میره برای تست پزشکی خدایا زود بیاد راحت بشیم و تکلیف مهاجم تمام راستی بچه ها ارسنال به سوراز پیشنهاد عجیب 28ملیون پوندی داده ولی نمیاد اون خودش گفته میخوام برم اسپانیا ولی اگه بیاد با گونزالو عجب حمله مرگی میشیم

ولی هیگواین کافیه جیرود بیاد کنارش 4.4.2 بازی کنیم گونزالو-فلینی-سزار =====قهرمانی بی چون و چرا در لیگ و حذفی

ما الان تیممون عالیه ولی یک مهاجم تمام کننده میخوایم با یک هافبک خوب و یک دروازه بان خوب همین تا کامل بشیم

نظرتون چیه ؟

مهدی در 14/4/1392 | 13:06 گفت:

شیر عشقم گونزالو الان تو یک روزنامه ارژاتینی خودندم امروز تا لحظات دیگه میره برای تست پزشکی خدایا زود بیاد راحت بشیم و تکلیف مهاجم تمام راستی بچه ها ارسنال به سوراز پیشنهاد عجیب 28ملیون پوندی داده ولی نمیاد اون خودش گفته میخوام برم اسپانیا ولی اگه بیاد با گونزالو عجب حمله مرگی میشیم

ولی هیگواین کافیه جیرود بیاد کنارش 4.4.2 بازی کنیم گونزالو-فلینی-سزار =====قهرمانی بی چون و چرا در لیگ و حذفی

ما الان تیممون عالیه ولی یک مهاجم تمام کننده میخوایم با یک هافبک خوب و یک دروازه بان خوب همین تا کامل بشیم

نظرتون چیه ؟

Bijan در 14/4/1392 | 13:00 گفت:

MERCIIIIIIIII

حسن در 14/4/1392 | 12:52 گفت:

دمت جوش داداش....ممنون....

فقط مال ارسنال...

بهنود بهروز وزیری در 14/4/1392 | 12:13 گفت:

خیلی قشنگه مخصوصا اونی که افتخارات باشگاه روهم نوشته
اگه از تیمای دیگم باشه موافقم
دمتم گرم

مهدی افسرده در 14/4/1392 | 11:59 گفت:

بازم ممنون