اوضاع تیم یکم خرابه!

نویسنده: milad

وبلاگ من
نویسنده: milad
من اول طرفدار منچستر بودم بعدش بخاطر تی تی و شخصیت محکم و دوس داشتنی ارسنال عاشق این تیم شدم.
کل بازدید: 5,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اوضاع تیم یکم خرابه!

سلام
بچه ها باور کنید اوضاع تیم یکم خرابه
منظورم سبک بازی نیست چون واقعا قشنک بازی می کنن
منظورم تعداد بازیکناس
مثلا همین بازی دیروز بازیکنای ذخیره رو مطمئنا همتون دیدین
فابیانسکی-ورمالن-اگپوم-فریمپونگ-...
اصلا در حد تیم اصلی نیست
اصلا نمیشه روش حساب کرد
مثلا اکه خدای نکرده جیرود مصدوم بشه اونوقت کی میشه نوک تیم
حالا اینم اوزیل بگیم یکم کمک کنه اما بنده خدا که نمیتونه تو همه پستا جایگزین باشه
تازه خود ونگر هم گفته بود اگه کازورلا بود اوزیلو بازی نمیداد چون ی مشکل کوچیک داشت

تا ژانویه خیلی مونده مصدوما هم حالا حالا ها اماده نمیشن فقط میتونیم امیدوار باشیم به نبوغ ارسن ونگر به اینکه بنتنر رو ادم کنه و بتونه از سانوکو ی تیری انری بسازه که من بهش خوشبینم
به نظر شما.........؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمود دانسکین در 26/6/1392 | 15:49 گفت:

کی گفته چمبو اونقد طولانیه ؟ تازه مشکل آرسنال به نظر من فقط مهاجم نوکه وگرنه ویلشر و رمزی و اوزیل و والکات فیکسن میمونه هافبک دفاع ...در ضمن کاپیتان آرسنال فرمالن در حد تیم نیست؟

mehdi در 26/6/1392 | 13:10 گفت:

به امید خدا با وجود رئیس با مسدومیت ها هم میبریم بازیهامونو اما واقعا ارسنال بدشاسه مسدومیت ول کنمون نیست

ناصر در 24/6/1392 | 18:36 گفت:

1-با حساب اینکه سانیا دیگه داره رسما میشه مدافع میانی،پس یه مدافع راست تخصصی کم داریم.
2-بغیر از ژیرو،مهاجم نوک تخصصی گلزن دیگه نداریم.هم ولکات،هم پودولسکی مهاجم وینگ هستن نه مهاجم نوک.سانوگو،بنتنر و آکپوم حالا حالا کار دارن!!!
3-مهاجم وینگ برای سمت راست هم دوست خوبم علیرضا گفت.(هر چند در این پست میایچی رو هم داریم که هنوز بالغ نیست.)

علیرضا در 24/6/1392 | 15:56 گفت:

مربیه بدن ساز آرسنال کیه؟؟؟
باید یخه اونو بگیریم که تیم اینقد مصدوم میده.وگرنه از نظر تعدادم کم نیستیم.
تو هر پست دو تا بازیکن داریم بغیر از پست ولکات.

علیرضا در 24/6/1392 | 15:56 گفت:

مربیه بدن ساز آرسنال کیه؟؟؟
باید یخه اونو بگیریم که تیم اینقد مصدوم میده.وگرنه از نظر تعدادم کم نیستیم.
تو هر پست دو تا بازیکن داریم بغیر از پست ولکات.

ناصر در 24/6/1392 | 15:26 گفت:

هی میگه از نظر تعداد کم هستیم،از اونطرف هم هیچکیه نمیگیره.

ناصر در 24/6/1392 | 15:25 گفت:

مهاجم و مدافع کم داریم

ناصر در 24/6/1392 | 15:24 گفت:

مگه ونگر عصای حضرت موسی داره؟؟؟؟
وقتی کم کاری میکنه و به اندازه بازیکن نمیگیره همینه.

محسن عاشوری در 24/6/1392 | 14:26 گفت:

باید مقابل مارسی برای یه نیمه هم که شده از بنتنر استفاده کنه ..
چون بازی دادن به ژیرود ریسکه ..

شاید اگه بنتنر یه کمی به خودش بیاد و گل بزنه روحیه اش بره بالا ..

میعاد در 24/6/1392 | 12:46 گفت:

آرسنال روز چهارشنبه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مارسی فرانسه می رود.
ونگر اعلام کرد حضور ژیرو در این دیدار قطعی نیست اما کازورلا غایب خواهد بود.
وی گفت: « مشکل ساق پای کازورلا نشان می دهد که او چند هفته غایب خواهد بود. من فکر می کنم او قبل از تعطیلی برای بازی های ملی به میدان برگردد .»
ونگر درباره ژیرو نیز گفت: « او در ناحیه زانو احساس ناراحتی می کند .»
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، ژیرو مهاجم ثابت آرسنال از ابتدای فصل روز شنبه چهارمین گل خود را به ثمر رساند و در دقیقه 90 تعویض شد.
آرسنال با نتیجه سه بر یک ساندرلند را شکست داد.

شاهين در 24/6/1392 | 12:45 گفت:

یکی لطفا بگه دیابی ، کازورلا ، چمبرلین ، آرتتا ، پودولسکی کی برمی گردند ؟

شاهين در 24/6/1392 | 12:45 گفت:

یکی لطفا بگه دیابی ، کازورلا ، چمبرلین ، آرتتا ، پودولسکی تا کی برمی گردند ؟

majid در 24/6/1392 | 11:30 گفت:

وضعیت تیم واقعن خرابه ولی این باعث میشه ونگر به بازیکنای جوون بیشتر میدون بده نبری و زلالم خیلی مهمه حتمن موفق میشن شک ندارم

nima در 24/6/1392 | 11:29 گفت:

قربونت هادی جون!منم با تو موافقم دوست قدیمی!!!

majid در 24/6/1392 | 11:29 گفت:


مرته هم که از بازیه بعدی هست... تازه دیابی هم نزدیکه

majid در 24/6/1392 | 11:28 گفت:


سالار لاری:
اگه مصدومین برگردند و البته به فرم خودشون هم برسند اوضاع خیلی خوب میشه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

اره منم خیلی امیدوارم... ورمالن که داره برمیگرده, ارتتا و روسیچکی هم نزدیکن, 2هفته بعد از اینا هم کازورلا و پودولسکی میرسن... یعنی تا حداکثر 1 ماه دیگه اکثرا برمیگردن فقط چمبو یکم طولانیه... باز اگه پودولسکی باشه میشه در نبوده ژیرو ازش استفاده کرد چون ولکات که اصن امیدوار کننده نشون نداده... فقط امیدوارم پودولسکی زودتر برگرده

سالار لاری در 24/6/1392 | 11:06 گفت:

اگه مصدومین برگردند و البته به فرم خودشون هم برسند اوضاع خیلی خوب میشه

rasoul در 24/6/1392 | 10:45 گفت:

age giroud masdoom she=false9

هادی در 24/6/1392 | 10:31 گفت:

nima:
خیلی خیلی کمیم!!!
ولی خداییش هر چقد هم به نبوغ آرسن ونگر معتقد باشیم ولی باید درک کنیم که سانوگو حداقل 2 یا 3 فصل رو میخواد تا بازیکن بشه حالا آنری نمیخوایم بتونه عین آدم بازی کنه فقط!!! بنتنر هم باید هماهنگ بشه با تیم اونم کار زیاد داره!!!پس نتیجه میگیریم که اگه ژیرود مصدوم بشه بدبخت میشیم.همین!!!
................................
موافقم دوست قدیم من

nima در 24/6/1392 | 10:28 گفت:

خیلی خیلی کمیم!!!
ولی خداییش هر چقد هم به نبوغ آرسن ونگر معتقد باشیم ولی باید درک کنیم که سانوگو حداقل 2 یا 3 فصل رو میخواد تا بازیکن بشه حالا آنری نمیخوایم بتونه عین آدم بازی کنه فقط!!! بنتنر هم باید هماهنگ بشه با تیم اونم کار زیاد داره!!!پس نتیجه میگیریم که اگه ژیرود مصدوم بشه بدبخت میشیم.همین!!!

علیرضا در 24/6/1392 | 10:25 گفت:

مصدومیتای بالای ما فکر کنم بخاطر بدنسازی پیش فصله.تیمای دیگه انقد مصدوم نمیدن.هنوز 4 هفته از لیگ نگذشته 8 تا مصدوم داریم خدا به خیر کنه
بازیکنای جوون ما واسه این فشار تو لیگ برتر آماده نیستن اینو ونگر پارسال تو مصدومیت چمبو گفته بود.فشار لیگ برتر خیلی بالاست و هیشکی از مصدومیت در امان نیست

هادی در 24/6/1392 | 10:21 گفت:

فقط میتونیم امیدوار باشیم به نبوغ ارسن ونگر به اینکه بنتنر رو ادم کنه و بتونه از سانوکو ی تیری انری بسازه که من بهش خوشبینم
................................
آره همین هفته یکی دو هفته آینده هم سانگو تیری آنری میشه هم بنتر آدم میشه( مگه بنتر معتاده و یا الکلی هست که آدمش کنه) تازه خود تیری هانری 2 و 3 فصل طول کشید تا کاملا تو تیم جا افتاد وبه یه بازیکن بزرگ تبدیل شد حالا این سانوگوی دیلاق میخاد 2 تا 3 هفته ای بکنه تیری هانری!!!!!!!!!!!!!!! خوبه قبل نوشتن فکر کنیم

علی قاسمی در 24/6/1392 | 10:19 گفت:

محمد کاوه جون پودولسکی که 7 تا 12 هفته دیگه مصدومه

علی قاسمی در 24/6/1392 | 10:19 گفت:

تیم ما به هیچ عنوان بازیکن نمیخره حتی در ژانویه

در ضمن باید این رو هم بگم که اگه جیرود مصدوم بشه والکات به احتمال زیاد در نوک بازی خواهد کرد و بنتنر اصلا آماده نیست و پیش فصل خوبی رو سپری نکرد

کازورلا هم که 3 هفته ای بیرون خواهد بود و ما باید چشم به راه برای بازگشت روسیچکی و همچنین مصدوم شدن جیرود باشیم و از طرفی باید این رو مد نظر داشته باشیم که دفاعمون داره شکل میگیره و ورما برگشته و با این روند باید بنا به گفته دوستمون سمت چپ از گیبس استفاده کنیم و فکر کنم ج میده ولی در کل تیم ما بعد از 20 اکتبر شکل واقعی خوشن رو میگیره تقریبا 5 یا 6 هفته دیگه زمانی که دور بعد بازی های مقدماتی جام جهانی تموم شده و بازیکن ها برگشتن اونم در صورتی که مصدوم ندیم


الان ما با 11 بازیکن اصلی بازی میکنیم و خیلی خوب شد که فلامینی رو داریم و در این بازه زمانی بازی حساسی در لیگ نداریم تا بازی با لیورپول برسه

محمد کاوه در 24/6/1392 | 10:17 گفت:

تنها راهش استفاده از پودولسکی در نوکه هرچند اعتقادی بش ندارم ولی تنها راهه

Vishka در 24/6/1392 | 10:14 گفت:

حق داری میلاد

اوضاع کیفی ترکیب شرایط خوبی داره ولی از لحاظ کمیت بازیکن اوضاع خوب نیست

امیر صفای نیکو در 24/6/1392 | 10:00 گفت:

موافقم....اوضاع زمانی بد میشه که اولین بازی گروهی رو ببازیم. اونوقت دیگه خیلی خطرناک میشه اوضاع...هر جوری هست باید این بازی ها رو ببریم تا مصدوم ها برگردن...

کمیل در 24/6/1392 | 09:57 گفت:

آخه چرا ما اینقدر مصدوم داریم هر فصل، هیچ تیمی ندیدم به اندازه آرسنال این همه مصدوم داشته باشه، به اندازه یه تیم مصدوم داریم، واقعا دوست دارم بدونم دلیل این تعداد مصدوم تو هر فصل چیه

rasoul در 24/6/1392 | 09:36 گفت:

اگه قرار باشه الیور نباشه بهتره false 9 بازی کنیم
چون این سانوگو هنوز خیلی کار داره

siamak در 24/6/1392 | 09:34 گفت:

درسته حرفات داداش
بنتنر باید اماده شه جایی ژیرو هر لحظه بازیکنه.بنتنر مهاجم بدی نیست اگه اماده بشه واقعا خوبه
الان که سانتی هم مصدوم شد فک کنم باید گیبز بیاد هافبک بازیکنه و ناچو بیاد دفاع تا وقتی چمبو پولدی سانتی برسن
کاش بتونیم یکی دوتا بازیکن ازاد بیاریم.اگه بگرئن دنبالش شاید باشه کسی
به ساناگو هم خ امیدوارم

حسین در 24/6/1392 | 09:33 گفت:

کازورلا کی می رسه؟