تقویم آبان ماه آرسنال

نویسنده: هوتن

وبلاگ من
نویسنده: هوتن
با برگکمپ فهمیدم فوتبال چیه، با آرسنال فهمیدم باشگاه یعنی چی...
کل بازدید: 17,579 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تقویم آبان ماه آرسنال

تقریباً یک هفته به شروع ماه آبان مونده و این ماه سه نسخه از  والپیپیر تقویم رو آماده کردم. تقریباً از تمامی پیشنهاداتی که دوستان در نسخه های قبلی داده بودند استفاده کردم . علاوه بر اون یه تغییر کوچیک هم ایجاد کردم توی پیش نمایش ها می تونید ببنید. ساعت بازی ها هم اضافه کردم.

نسخه ی اول:نسخه ی دوم:


نسخه ی سوم:

راهنمای رنگ‌های استفاده شده
روز و تاریخ ماه:
بنفش - Capital One Cup
سبز - تولدها
قرمز - لیگ برتر
خاکستری - لیگ قهرمانان اروپا
نوشته‌ها:
قرمز - بازی‌های خانگی
زرد - بازی‌های خارج از خانه
سبز - نام افراد در تاریخ تولد

چندتا نکته هم عرض کنم خدمت دوستان، این تصاویری که در این پست می بینید، به شدت حجمشون کاهش پیدا کرده و بالطبع کیفیتشون هم بسیار پائین اومده. برای استفاده از نسخه ی اصلی اون ها بسته ای که آماده کردم رو از لینک مدیافایر دریافت کنید.
نکته دیگه هم این که هنوز تا شروع ماه آبان وقت هست، اگه دوستان پیشنهادی داشته باشن سعی میکنم توی همین نسخه ها اعمال کنم . دوباره منتشر کنم. امیدوارم خوشتون اومده باشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هوتن در 25/7/1392 | 14:24 گفت:

حسین ملازینل: ممنون بابت نظرت، اما خب اگه عکس تمام قد بذارم چهرشون مشخص نمیشه حسین جان
______________________________
توپچی جنوب: مرسی نظر لطفته، بابت نظر خیلی خوبت هم، چشم حتما. یه خورده البته سخت میشه اما چشم حتما
______________________________
سید علی: فدای سرت آره به نظرم اینجوری که گفتین زیباتر میشه. ببینم چی میشه
_______________________
از همه ی دوستان هم بابت نظر و اظهار لطفشون ممنونم

سالار لاری در 24/7/1392 | 16:57 گفت:

به نظرم سخت ترین ماه آرسناله
تولیگ که باید لیورپول مدعی رو ببریم و اما شانچستر که درسته الآن دیگه تیم نیست ولی بزرگترین دشمنمونه و اگه ببریم از لحاظ ذهنی دیگه میریم برا قهرمانی ولی اگه ....... اونوقت یه جورایی به یونایتد روحیه قهرمانی دادیم و .....
دورتموند که میتونیم با بردنش تقریبا جشن صعود بگیریم و هم اینکه نشون میدیم از دورتموند سر تریم (اینو به این خاطر گفتم که همونطور که همه میدونند وقتی معلوم شد آرسنال با دورتموند افتاده حرف های خنده داری بین به اصطلاح فوتبال بین ها رایج بود)
بازی با چلشیت هم که شاید در تورنومنتی معتبر نسبت به بقیه ی تورنومت ها نباشه ولی از این لحاظ که خیلی ها در ابتدای فصل چلسی رو مدعی اصلی لیگ میدوننستند و برای اینکه خودمون رو به تیم خوزه تحمیل کنیم حیاتیه

علی رشیدایی در 24/7/1392 | 13:14 گفت:

راستی یه پیشنهاد ،اگه به جای عکس واقعی کسایی ک تولدشونه تصاویر فانتزیشون استفاده کنی فک کنم بهتر باشه،اینجوری انگار کلشونو کندن!!

علی رشیدایی در 24/7/1392 | 13:04 گفت:

من اشتباهی انلایک زدم ولی دمت گرم عالیه مخصوصا اولی

توپچی جنوب در 24/7/1392 | 06:06 گفت:

بازم مثل هميشه كارت عاليه و يه خسته نباشيد بهت ميگم .
استفاده از لو گو و عكس خيلي قشنگتر كرد تقويم اين ماهت رو
دمت گرم.
يه پيشنهاد واسه اينكه تنوع بشه ميتوني به جاي لوگوي آرسنال زير تقويمت ، عكس بازيكن ماه رو بزاري يا عكس هاي معني دار رئيس يا بازيكن ها
عكس معني دار مثلا رئيس كه پشت ميز كارش نشسته يا رئيس كه دوتا توپ يكي قديمي مثل توپ واليبال و يكي جديده تو دستاش بالاو پايين گرفته يا بنر هايي كه تو ورزشگاه زدن يا تماشاگرا با خودشون نوشتته ميارن
يا اوزيل كه داره دعا ميخونه و هزاران سوژه جالب درمورد آرسنال.
ولي در كل كارت ٢٠ته ٢٠ته

مصطفي اكرامي در 24/7/1392 | 05:43 گفت:

خیلی ممنون
استفاده از لوگو عالی بود <3
خیلی خوب و بهتر بود تقویمای این ماه
من از نسخه اول بیشتر از بقیه خوشم اومد ^_^ ممنون

mohsen abbasi در 24/7/1392 | 01:30 گفت:

خیلی باحاله

حسین ملازینل در 24/7/1392 | 00:41 گفت:

سلام.
ممنون از زحماتت...
به نظرم اگه به جای کله ی شخصیت ها یه عکس تمام قد کوچیک شده از اونا بذاری بهتر باشه...وگرنه همون اسمشون کفایت میکنه...

امیر صفای نیکو در 23/7/1392 | 22:28 گفت:

سلام..مرسی خیلی عالی بود...
.................................
http://www.nilimarket.com/product/37122_%DA%98%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%85%D8%A7-201314-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85.html
این لینک هم برای کسانی که دنبال خرید آنلاین لباس آرسنال هستن....