شایعات 2

نویسنده: iman

وبلاگ من
نویسنده: iman
فقط میتونم بگم آرسنال =زندگی
کل بازدید: 42,452 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات 2

ناپولی بعد از هیگواین حالا دنبال جکسون مارتینس است (خوش به حاله ناپولی حداقل میدن میگیرن)
آرسنال و تلاش دوباره برای اشلی ویلیماز(تا حالا فقط لینک شده)
آخرین پیشنهاد برای سوارز یا 50 تا یا سوارزو نمیدیم (چه خبره بابا زیاد نیست )
اخطار ناپولی به یووه:قصد فروش زونیگا رو نداریم (به درد ما میخوره)
تاتنهام نگران است بیل به رئال برود (بره به جای 5 تا 10 تا میزنیم)
سرمربی جدید شانسا به دنبال سانتیاگو ورگینی

ونگر هم گفته برای خرید کردن باید صبر کرد (من موندم این صبر کی باید سر برسه بابا استاد پروفوسور مردیم بسه دیگه )
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 7/5/1392 | 20:58 گفت:

آقا علی بهتره شما شعور داشته باشی
این ونگری که بت شماست بت من هم بوده.
ولی خوشبختانه دیگه نیست.
فقط مربیه محبوبمه. همین و بس

Ali در 6/5/1392 | 15:00 گفت:

hamid sadi:
این ونگر شاسگول گیر آورده ما رو.

خو مرتیکه ......نمیخوای بخری چرا ما رو امیدوار میکنی.
-*************************************
شعور داشته باش.کسی که داری بهش دری بری میگی اینجا بت خیلی هاست.

hamid saadi در 6/5/1392 | 15:00 گفت:

من ترجیح میدوم 3 بازیکن بخره جای سوارز و هیگواین.
دبوشی دفاع راست فرانسوی ارزون هم هست. گندوقان هافک دورتموند.واقعا عالیه این بازیکن.
و از همه واجب تر یه مدافع خوب.

میشه بازیکنهای دیگه خرید. مثل فابرگاس.ولی اولویتمون باید عقب زمین باشه.
تیمی که دفاع مستحکمی نداره نمیتونه به قهرمانی حتی فکر هم بکنه

hamid saadi در 6/5/1392 | 14:57 گفت:

البته دوست عزیز ایسنا زیاد خبرگزاریه معتبری نیست.
حتی دیده شده تو ترجمه ها دست میبرن

اما ونگر .آره واقعا رو اعصابه.ولی بیشتر از ونگر مالک تیم هست که ساکت نشسته و داره از آب گل آلود ماهی میگیره.
ونگرو انداخته جلو و خودش داره پول پارو میکنه و بدنامیش هم مال ونگره.

مهدی 111 در 6/5/1392 | 01:29 گفت:

jafar:
خوبه دیگه ونگر حداقل اومد گفت تا پایان جام امارات خریدی نداریم

دعا کنید تیم تو جام امارات خرابکاری کنه تا شاید ونگر دست به کار بشه
-----------------------------------------------

ستارگان اندونزی 0-7 آرسنال
ستارگان ویتنام1-7آرسنال
اگویا گرامپوس 1-3 آرسنالن
اوراوا ۱-۲ آرسنال
این نتایج نشون میده که آرسنال تو بازیهای سخت مشکل پیدا میکنه.قطعا ما تو این جام حرفی برای گفتن نداریم.

yashar در 5/5/1392 | 20:51 گفت:

arsen wanger baraye arsenal zahmat ziad keshide vali be nazaram bayad emsal kase digeyio miavordan masalan pep miavordim khoob bood khaste shodim enghad bazikon nakharidim vaghti nemitoonim jami begirim javoongarayi mani nadare

hamid saadi در 5/5/1392 | 19:29 گفت:

این ونگر شاسگول گیر آورده ما رو.

خو مرتیکه ......نمیخوای بخری چرا ما رو امیدوار میکنی.

حالم از سیاستش بهم میخوره.
کاشکی عثمانوف زودتر بیاد و تکلیفمونو روشن کنه

Junior Gunner در 5/5/1392 | 18:58 گفت:

با 60 تا میشد دو نفر از بین بنتکه،هیگواین و رونی رو خیلی راحت جذب کرد!حالا فقط باید 50 تا برا سوارزی بدیم که مطمئنم بیشتر از دو سال تو آرسنال نمیمونه(تازه اگر بیاد!!!)به خدا با خرید فلاینی و هیگواین و سزار بهترین نتیجه رو میگرفتیم!!!ولی نمیدونم چرا ونگر سر عقل نمیاد!!!

masoud mahmudpur در 5/5/1392 | 15:08 گفت:

با این مصاحبه ای که ونگر کرد من دیگه امیدی ندارم!مصاحبه هاش عین پارساله

jafar در 5/5/1392 | 14:50 گفت:

خوبه دیگه ونگر حداقل اومد گفت تا پایان جام امارات خریدی نداریم

دعا کنید تیم تو جام امارات خرابکاری کنه تا شاید ونگر دست به کار بشه