اخباری از همه جا 2

نویسنده: Ares

وبلاگ من
نویسنده: Ares
نمی دونم چه سالی بود دقیقا ولی با این ترکیب آشنا شدم با آرسنال: سیمن_دیکسون_آدامز_کیون_ویتربرن_پتی_ویرا_پاولر_اورمارس_برگکمپ_کانو همیشه خوشم میومد و بازیا رو دنبال میکردم اما بعد از فینال 2006 طرفداری واقعیم شروع شد و بعد از بازی با لیورپول تو لیگ قهرمانان که 4-2 باختیم به اوج خودش رسید فکر کنم عجیبه که با باختا عاشق تیمم شدم.بازیکن مورد علاقمم لیونبرگ بود مخصوصا موقعی که مو قرمز بود.
کل بازدید: 3,063 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخباری از همه جا 2

سلام
میخواستم دوباره همون پست قبلی رو آپدیت کنم دیدم خیلی زیاد میشه به خاطر همین پیشاپیش از دوستای خوبم عذر میخوامانگلستان
*فیلیپ کوکو مربی آیندهوون امیدواره که با سقوط QPR به چمپیونشیپ پارک رو به صورت قرضی به این تیم بیاره

*جو لیدلی لینک شدن خود به کاردیف سیتی را رد کرد و گفت که میخواد قراردادی جدید با سلتیک امضا کنه

*مربی ساوتهمپتون گفت که این باشگاه برنامه ای برای اجازه ی خروج به دو بازیکن ارزشمند خود یعنی ریکی لمبرت و گاستون رامیرز در این تابستان ندارد.(گاستون رامیرز واقعا بازیکن خوب و آینده داریه)

*کاردیف قراردادی چهارساله با دروازه بان برنفورد یعنی سایمون مور به امضا رساند.

*مربی کاردیف سیتی مدعی شد که اونها سرمبلغ برای اتین کاپو با تولوز به توافق رسیدند

*ریو فردیناند باور داره که ترکیب کنونی این تیم به اندازه ی کافی خوب هست که بتونه بدون بخدمت گیری بازیکنان جدید برای بدست آوردن دوباره ی عناوین مبارزه کنه.

*گری هوپر مهاجم سلتیک که بازیهای درخشانی در چمپیونزلیگ داشت این تیم را به مقصد نورویچ برای شانس بیشتر بازی برای انگلستان ترک کرد.

***مهاجم اسبق بیرمنگام کریستین بنیتز در سن 27 سالگی بخاطر درد شدید معده در قطر فوت کرد.

*لیورپول به دنبال  لورنزو ملگارخو (اگه اسمشو درست نوشته باشم)مدافع چپ 22 ساله ی تیم بنفیکا به صورت قرضی

*بایرن در حال آماده سازی پیشنهاد 40 میلیون یورویی برای داوید لوییز از چلسی!

*منچستر خود را برای ارایه پیشنهاد 41 میلیون یورویی(35 م پوند) برای فابرگاس آماده میکند این در حالیست که برخی خبرگذاری های اسپانیایی مدعی شده اند که فابرگاس اصلا علاقه ای برای پیوستن به این تیم نداره

*به نقل از میرور ومگر حاضر نیست رقم پیشنهادی خود را برای سوارز افزایش دهد

*اگه خدا بخواد شماک داره با کریستال پالاس برای انتقال قرضی مذاکره میکنه

*مورینیو در اندیشه ی به خدمت گیری خدیرا

*نیوکاسل هم به دنبال به خدمت گیری رمی مهاجم QPR افتاده این در حالیست که احتمال خروج پاپیس سیسه از این تیم وجود دارد.

*برنارد مدعی شده چهارشنبه آخرین بازی او برای تیمش است ولی از مقصد بعدی صحبتی به میان نیاورده است.گمانه زنی ها در مورد احتمال پیوستن او به پورتو است.
--------------------------------------------------------------------------------------------

ایتالیا
*قرعه کشی فصل جدید سری آ انجام شد و بدین ترتیب یوونتوس قهرمان دو دوره ی اخیر به مصاف سمپدوریا میرود
*هوندا بازیکن زسکا مسکو که تصور میشد در این تابستان به میلان بپیوندد با عدم تمایل این تیم به فروش او مواجه شد.احتمال دارد که او در ژانویه به صورت آزاد راهی این تیم شود
*ژروینیو داره برای توافقات شخصی با رم مذاکره میکنه
*ناپولی پس از ناکامی در جذب جکسون مارتینز به دنبال الکسیس سانچز از بارسا!
*مادرید هم به جذب کیلینی مدافع یووه علاقه منده
---------------------------------------------------------------------------------------------

فرانسه
*سنت اتین قرارداد چهارساله ی فرانک تابانو وینگر تولوز را تکمیل کرد
*نیوکاسل از تلاش برای جذب گومیس مهاجم لیون منصرف شد اما برخی دیگر معتقدند که لیون پیشنهاد این تیم را رد کرده
*واسیلیف مدیر ورزشی موناکو از شانس این باشگاه برای پیشنهاد به نانی خبرداد
*زلاتان قصد بستن قراردادی جدید با پی اس جی داره
-------------------------------------------------------------------------------------------

اسپانیا
*ماکسی رودریگز بازیکن سابق اتلتیکومادرید و شاگرد مارتینو در آرژانتین معتقده که بارسا انتخاب ایده آلی انجام داده و گزینه ی درست بارسا همین مربیست
*شایعاتی شده مبنی بر اینکه سوارز تبدیل به هدف دوم مادرید در صورت عدم موفقیت در جذب بیل شده
*اگر بارسا فابرگاس را از دست بدهد آنگاه برای جایگزین کردن او به گزینه های ماتا/رویس/گوندوغان فکر خواهد کرد
-----------------------------------------------------------------------------------------------

آلمان
*پدر ایکای گوندوغان مدعی شد که دورتموند خواهان ماندن پسرش در این باشگاه است
*پس از باخت در سوپرکاپ به زنبورها بایرن مونیخ دیگر قادر به کسب شش عنوان قهرمانی نخواهد بود اما باستین شواینشتایگر  هنوز موفقیت های بیشتری را میخواهد
*واتسکه مدعی شده که میداند لواندفسکی از دست او ناراحت شده. او این صحبت ها را در واکنش به انتقادات این مهاجم از خوش کرده و معتقد است این واکنش ها بخاطر عصبانیت لواست
*وردربرمن به دنبال انتقال قرضی امره چان هافبک دفاعی جوان 19 ساله بایرن است
---------------------------------------------------------------------------------------------

>>اگه ریال مادرید بتونه بیل رو به خدمت بگیره راه ما برای بخدمت گرفتن سوارز هموار میشه.هم ما قوی میشیم هم تاتی ضعیف اما اگه نتونه و بیاد سوارزو بگیره دوسر باخت میشه برای ما چون هم تاتی باخریدای جدیدش و بیل قوی تر میشه و هم ما مهاجمی مثل سوارزو از دست میدیم و مهاجم با کیفیتی که قابل دسترس باشه نمیمونه جز رونی.(هیگواینم که قبلا پرید)
مرسی از وقتی که به مطالعه اختصاص دادید امیدوارم اگر ایرادی بود به بزرگی خودتون ببخشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ares در 9/5/1392 | 02:02 گفت:

ممنون بچه ها
----------------
جعفر مرسی خیلی لطف کردی با اطلاعاتی که دادی

Farhad Rahbari در 8/5/1392 | 16:54 گفت:

http://www.lenzor.com/farhadgunner/11078

http://www.aparat.com/v/vJKdY

برید و لایکم کنید توپچیا

تو فیلم.سمت راستیه منم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پسر20میلیونی در 8/5/1392 | 16:04 گفت:

ممنون ازپستت کامل وعالی بود.

Hadi A در 8/5/1392 | 15:03 گفت:

jafar gerun tarin k vase cavani bud

حاکم 26 در 8/5/1392 | 14:25 گفت:

ممنون از پستت
و ممنون از جعفر

حاکم 26 در 8/5/1392 | 14:22 گفت:

ممنون از پستت
و ممنون از جعفر

jafar در 8/5/1392 | 08:56 گفت:

وضعیت نقل و اتقالات امسال

پرداختی برای خرید بازیکن:۳۶۶٫۲۵۰ میلیون یورو

دریافتی از فروش بازیکن: ۶۱٫۵۴۷ ‌‌میلیون یورو

تراز مالی: ۳۰۴٫۶۶۸- میلیون یورو

بیشترین تراز منفی: من‌سیتی با ۱۰۱٫۶‌میلیون یورو

بیشترین تراز مثبت: آرسنال با ۳٫۱۵ میلیون یورو

گران‌ترین انتقال: فرناندینیو به سیتی با‌۴۰ میلیون یورو

jafar در 8/5/1392 | 08:56 گفت:

ممنون بخاطر پست