دانلود گل های بازی دیشب +عکس بازیکنان فصل قبل

نویسنده: سید احمد قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: سید احمد قاسمی
من فقط فقط عاشق آرسنالم تا ابد
کل بازدید: 16,053 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود گل های بازی دیشب +عکس بازیکنان فصل قبل

با سلام خدمت همه دوستان آرسنالی عزیز در این پست عکس بازیکنان آرسنال را برای دانلود قرار می دهم برای دانلود روی اسم بازیکن کلیک کنید و بعد در صفحه ای که باز می شود روی دانلود رایگان یا همون فری دانلود کلیک کنید بعد باید روی گزینه ساخت لینک دانلود کلیک کنید حالا می تونید از لینک ساخته شده عکس ها رو دانلود کنیدعکس های آندره آرشاوین
عکس های آرون رمسی
عکس های آبو دیابی
عکس های الیور ژیرو
عکس های توماس روسیچکی
عکس های تیو ولکات
عکس های جروینیو
عکس های چمبرلین
عکس های جک ویلشر
عکس های سانتی کازورلا
عکس های فرانسیس کاکوپلین
عکس های کارل جنکینسون
عکس های لوکاس پودولسکی
عکس های مارونه شماخ
عکس های میکل آرتتا
عکس های ناچو مونرال
دانلود گل الیور ژیرو
دانلود گل کوشینلی
دوستان آرسنالی گل این سری 1 عکس ها بود به خاطر همین بعضی از بازیکن ها نیستند در سری 2 بقیه بازیکن ها رو هم میذارم
التماس دعا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 14/5/1392 | 01:40 گفت:

یه دوتا بلژیکی بخره بد نیست!نمی دونم کدوم دوستمون مقاله داده بود. دستش درد نکنه! تو pes 2014 خوراکم جور شد.متاسفانه،دیگر آرسنال هم از نظر بازیکنا،هم مربیا (در کل همه)،یه تیم درجه دومه و بازیکنا به عنوان سکوی پرتاب بهش نگاه می کنن و سقفشون دیگه آرسنال نیست. واقعیت تلخه!

آریان در 13/5/1392 | 23:28 گفت:

مرسی توپچی

بهزاد کاویانی در 13/5/1392 | 16:17 گفت:

'''''برندن راجرز اصرار می کند که سوارز برای فروش نیست اما اگر هر تیمی خواهان او باشد،قیمتش چیزی نزدیک به 100 میلیون است!!'''''''زکی زکی زکی زکی زکی زکی زکی زکی

حاکم 26 در 13/5/1392 | 15:32 گفت:

ممنون از زحمتی که کشیدی

آریا در 13/5/1392 | 13:58 گفت:

http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/early-doors/arsenal-fans-boo-team-half-time-pre-season-173036433.html

این لینک خبر هو شدن هستش .... و یارو نوشته چرا باید اینطوری باشه ...

سید احمد قاسمی در 13/5/1392 | 13:48 گفت:

از همه دوستانی که نظر گذاشتند ممنونم

سید احمد قاسمی در 13/5/1392 | 13:48 گفت:

از همه دوستانی که نظر گذاشتند ممنونم

پسر20میلیونی در 13/5/1392 | 13:41 گفت:

مرسی عالی بود.

سینا در 13/5/1392 | 13:34 گفت:

هیگواین رو دیشب هو کردن گل ژیرو با اینکه ساییده شد به سانیا ولی خیلی خوب زد بهتر شده خدایی

masoud mahmudpur در 13/5/1392 | 13:07 گفت:

مرسی
نه بابا آریا.اصلا هو نکردن.فقط داشتن تشویق میکردن

بهزاد کاویانی در 13/5/1392 | 12:14 گفت:

عجب گلی زد ژیرو

آریا در 13/5/1392 | 11:38 گفت:

مثل اینکه دیشب پس از پایان نیمه اول و حتی توی نیمه اول تماشاگران کل تیم رو هو کردن و خیلی عصبانی بودند.....

من که بهشون حق میدم خداییش... شاید این فشار یکم ونگر رو وادار کنه که یه دو تا بازیکن بخره ..

jafar در 13/5/1392 | 10:33 گفت:

مرسی

ژیرو با گلش حال کردم

ali arsenal در 13/5/1392 | 10:09 گفت:

مرسی کارت درسته