نقش مهاجمین

نویسنده: علی افرایی

وبلاگ من
نویسنده: علی افرایی
من علی افرایی داشجوی مهندسی مکانیک
کل بازدید: 4,700 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقش مهاجمین

میخوام کوتاه راجع به نقش مهاجما تو فوتبال و به خصوص آرسنال باهم گپ بزنیم.از زمانی که طرفار آرسنال شدم یادمه مهاجمای خیلی خوبی تو تیم داشتیم.هانری که یه مهاجم به تمام معنا بود با سرعت بالا تکنیک ناب ضربات دقیق و فیزیک مناسب و....
برگکمپ که تا حالا مهاجمی به باهوشی ایشون ندیدم که توانایی بالایی تو دادن پاس نهایی قدرت رهبری فوق العاده بازم فیزیک مناسب و.....ویلتورد یه مهاجم سرعتی قدرتی و سخت کوش که الان توتیم اصلا نداریم
کانو که با وجود قد بلندش ولی سرعت و قدرت و تکنیک خوبی داشت همچنین همیشه به عنوان یار تعویضی مفید بود 
کمی نزدیکتر
آدبایور تو سال 2008 چقد فوق العاده بود و تو گلزنی رقیب کریس رونالدو بود.از هرجا گل میزد کلا خوب بود
ادواردو هرچند کوتاه بود دوران حضورش ولی اگه اون مصدومیت وحشتناک نبود بدون شک میگم یکی از بهترین مهاجمای حال حاضر دنیا میبود.سرعت ظرافت تکنیک و تمام کنندگی بالا چیزی بود که تو تیم فعلی کسی نداره
جناب شماره 10 که هچیزی نگم بهتره
آرشاوین هم که تو اوج میدیدن چه میکرد
مهاجمای حال
استاد ژیرو یا هرچی.ایشون قد و فیزیک مناسبی دارن ولی کم دیده میشه بتونه ازش خوب استفاده کنه.سرعتش وقتی توپو حمل میکنه افتضاحه.سر رشته ای از تکنیک هم انگار ندارن دقت و شوتزنی هم که واویلاست.نکات مثبت بازیش تو اینه که پشت به دروازه خوب کار میکنه که این روش سرعتو از بازی تیم ما حذف کرده و گهگاهی هم پاسای خوبی میدن.در کل ایشون رو من مهاجم توانایی نمیبینم واسه تیمی که تو کورس قهرمانی بود یا هست
لوکاس پولدی.مهاجمی با سرعت حمل توپ خوب وتوانا تو دادن پاس گل ودارا بودن شوت های وحشتناک.ولی ایشون توانایی تکنیکی محدودی دارن و کمی هم تنبل هستن ولی این فصل کمی مورد بی مهری آرسن ونگر قرار گرفت و میتونست بیشتر به کارمون بیاد در کل مهاجم برنده ای نیست ولی به نظر من بسیار مفید تر از جیغو بازی میکنه.
تئو ولکات.وینگ مهاجمی با سرعت بالا که به بی فکری متهم بود ولی الان به همراه سرعت بالا از توانایی تکنیکی مناسب و دقت ضربات خوبی هم برخوردار شده که نشان از تلاش زیاد برای بهتر شدن است.بزرگترین نقطه ضعف او همیشه مصدوم بودن است که یعنی نمیتوان کل فصل را روی او حساب باز کرد.
بقیه هم که استاد بزرگ پارک لرد بندتنر یایا جون هستن که حسابشون نکنیم بهتره.


در کل تیم ما اونقدری در جلوی زمین خوب نیست که بتونیم قهرمان بشیم.چون مهاجمامون پرتلاش نیستن تو پرس کردن از جلو.بادقت نیستن تو ضربات آخر .لیورپول تاحالا بیشتر از 30 تا گل بیش از ما زده و به همین خاطر الان صدر جدوله.معمولا تو بازی با تیمای بزرگ مهاجمای ما بیکارترین آدمای روی زمینن.
اگه دیشب بازی PSG و 4030 رو دیده باشین میفهمین واسه قهرمان شدن و برتری به تعداد زیادی مهاجم بزرگ نیاز داریم.زلاتان لاوتزی و کاوانی دیشب فیکس بودن و مورا منز  و پاستوره هم بیرون بودن
ببخشید اگه بد بود.چون تجربه ی کافی نداشتم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 16/1/1393 | 02:14 گفت:

فکر نکنم غرور ونگر اجازه بده یه مهاجم بزرگ بگیریم
الان به لیست فعلی آرسنال هم نگاه کنیم با توجه وجود استاد ژیرود و علاقه وافر پروفسور به ایشون و همچنین حضور یایا سانوگو که ونگر با توجه به سیاست جوانگرایی و فرانس گرایی که داره مطمینا حالا حالاها ایشون رو نگه خواهد داشت و همچنین با توجه به بازگشت احتمالی کمپل به آرسنال یه کم باورش سخته که ونگر بخواد مهاجم بزرگ بگیره
حالا پیشنهاد سردار هم به کنار...حضور یه جوان مستعد در تیم رزرو به نام آکپوم هم به کنار...

علی افرایی در 14/1/1393 | 22:59 گفت:

به نظر من فصل بعد سانیا بمونه.یه مدافع جوون بگیریم.هافبک دفاعی قلدر بگیریم.کمپل و ولا برگردن مهاجمی مثه کاوانی داشته باشیم میتونیم تو کورس قهرمانی باشیم.
ژیرو آرتتا جنکس پارک و بندتنر هم برن به سلامت

علی افرایی در 14/1/1393 | 22:50 گفت:

نقل قول : بخدا انری تو تین سنش بیاد ارسنال بهتر از ژیرو بازی می کنه

پاسخ شما : والا.من برادرم خیلی فوتبالی نیست ولی هر وقت بازی آرسنالو میبینه همش به ژیرو فحش میده

محمد مهدي نوروزي در 14/1/1393 | 22:35 گفت:

بخدا انری تو تین سنش بیاد ارسنال بهتر از ژیرو بازی می کنه

محسن عاشوری در 14/1/1393 | 21:25 گفت:

مگه ما مهاجمم داریم تو تیم .. من که نمی بینم ..
هافبکا دارن گلزنی میکنن و جورشون رو میکشن ..
والکات و پولدی که دارن تو خط هافبک استفاده میشن..

بعدشم تو به این صد من یه قاز ها میگی مهاجم !!

محسن عاشوری در 14/1/1393 | 21:21 گفت:

مجید جون دیگه مثل هانری نخواهد آمد ..

علی در 14/1/1393 | 14:50 گفت:

اگه دمبابا رو بگيريم عالى ميشه.

majid در 14/1/1393 | 14:31 گفت:


یعنی ممکنه دوباره یکی مثه انری و ببینیم تو تیممون....؟ من که بعید میدونم چون حتی کاوانی و فالکائو هم به انری

نمیرسن, مگه سوارز تا حدودی... خدائیش چه جواهری داشتیم

آرین در 14/1/1393 | 14:26 گفت:

کاوانی و سوارز و فالکائو هم بیان... تا وقتی که ژیرو باشه ونگر نیمکت نشینشون میکنه تا خوشتیپ پیاده روی کنه

Kiavash در 14/1/1393 | 14:17 گفت:

دوستان گل تو این چند ساله انقدر مهاجم بی کیفیت برای ما بازی کرده که کسایی مثل فالکاو- کاوانی-سوارز-بنزما-و..... برای ما ارزو شده اما امسال فقط به یه مهاجم درجه 1 نیاز داریم مهاجمهای که قبلا برای ما بازی میکردن :
برگکمپ-هانری-کانو-انلکا-ویلتورد-شوکر-اوورمارس-
همه ی اینا زمان خودشون فوق العاده بودن اما مهاجمهای حالای ما !!!!!!!!!!!!!!!

مهرداد در 14/1/1393 | 14:00 گفت:

ونگر اگه میخواد فصل بعد نتیجه بگیره باید ژیرود رو بندازه بیرون و یه مهاجم کامل بگیره

علی افرایی در 14/1/1393 | 13:17 گفت:

Michy Batshuayi
Josip Drmic
میرکو ووچینیچ
کالو
آزمون
اینا مهاجمایی هستن که به ما لینک شدن واسه فصل بعد.کاش کاوانی رو بگیریم+کارلوس ولا

Alireza در 14/1/1393 | 13:08 گفت:

کاشکی ارشاوین بر می گشت
انری هم همینطور