زمان بازگشت پنج بازيكن مصدوم

نویسنده: mohammad behnam

وبلاگ من
نویسنده: mohammad behnam
-
کل بازدید: 3,491 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زمان بازگشت پنج بازيكن مصدوم

مصدومان تيم عبارتند از :
پودولسكي - فرمالن - آرتتا - ديابي - چمبرلين
پودولسكي ٩ هفته ديگه به تيم برميگرده همسترينگش در بازي با فنرباغچه صدمه ديده
فرمالن كه در بازي با ويگان آسيب ديده در حال تمرين با تيمه و يك هفته براي بازگشت أو به ميادين نيازه
چمبرلين در بازي استون ويلا از ناحيه زانو مصدوم شد كه تا حدود دو ماه ديگه آماده بازي ميشه
آرتتا در بازي با من سيني مصدوم شد حدود ٥هفته از ميادين به دور خواهد بود
ديابي هم كه حدود ١٠ ماهه مصدومه به تمرينات بازگشته و در حال آماده سازي فرم بدنشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 16/6/1392 | 11:43 گفت:

حسین جون بعید میدونم پودولسگی 3.5 ماه دیگه بیرون بمونه

حسین در 16/6/1392 | 10:15 گفت:

L Podolski Hamstring Injury Dec 13
A Oxlade-Chamberlain Knee Injury 6th Oct 13
M Arteta Hip/Thigh Injury 28th Sep 13
T Vermaelen Back Injury 25th Sep 13
V Diaby ACL Knee Injury no return date

محسن عاشوری در 15/6/1392 | 22:22 گفت:

متاسفم برای خبرگذاریها و رسانه ها و روزنامه ها که اینقد تو این سالها دربی رو بزرگش کردن که دوتیم رقیب فقط و فقط برای نباختن به میدان میان ..

دریغ از کمی هیجان ، دریغ از کمی زیبایی در بازی

اینقد دربی رو بزرگش کردن که دوتیم حاضر نیستن حتی چند دقیقه هجومی بازی کنن .. همش شده ترس و ترس ، ترس از باختن

نیما در 15/6/1392 | 21:55 گفت:

دیابی که مهره ی سوختست.... دیابیو با آمبولانس میارن و میبرن,اگه تو تمرینا مصدوم نشه خیلیه...

mohammad behnam در 15/6/1392 | 15:59 گفت:

منظور از هفته ایام هفتس نه هفته های لیگ
فرمالن رو هم بعیده با توجه با آمادگی پر و کوشلنی بازی بده

میعاد در 15/6/1392 | 14:59 گفت:

این فلامینی چقد پیر شده انگار کارگره طفلی

سید محمد رضا در 15/6/1392 | 14:42 گفت:

آفرین ، پست خوبی بود

Mobinho در 15/6/1392 | 14:39 گفت:

کاش یه آمار کلی از تعداد بازی های دیابی میزان مصدومیت هاش و ... بذارین

توپچی جنوب در 15/6/1392 | 14:25 گفت:

حالا اين روز ها و ماه ها رو كه گفتي اين هفته ها كه تيم هاي ملي هم بازي ميكنن حساب كردي يانه
فقط هفته هايي حساب كردي كه تيم هاي باشگاهي بازي دارن!!!!
مثلا گفتي ورمالن يه هفته ديگه آماده است يعني به بازي با ساندرلند كه ٢٣ هم هست ميرسه؟؟

محسن عاشوری در 15/6/1392 | 14:17 گفت:

فک کنم چمبرلین 4 ماه دیگه برگرده .. نه دو ماه .

saeed در 15/6/1392 | 14:01 گفت:

این مورینیو واقعا آدم کثیفیه وقتی تو رئال بود مانع انتقال نوری شاهین شد الانم مانع دمبا با خیلی دوست دارم امثال هیچ جامی نگیره مثل بازی بایرن مونیخ که خیلی حال داد

milad در 15/6/1392 | 13:49 گفت:

واااااااااااااااای ی لحظه تیمو با تمام قوا تصور کنید
ب نظر تو اون حالت از همه تیما ب جز چلسی قوی تریم
البته چلسیم میتونیم له کنیم خخخ

saeed در 15/6/1392 | 13:45 گفت:

ورمالن و پودولسکی خوب بشن کافیه

آریان مبینی در 15/6/1392 | 12:03 گفت:

مرسی.
کاش این دیابی احمق انقدر مصدوم نشه.
خیلی میتونه تو کارای دفاعی کمک کنه. البته الان دیگه فلامینی هم هست

علیرضا در 15/6/1392 | 11:56 گفت:

همسترین دیابی رو دربیارن بزنن به پولدی.زانوشم بدن به چمبرلین.بقیه ی اعضاشم نگه دارن هرکی مصدوم شد سریع بهش تزریق کنن, امسال قهرمانیم.
=====================
خخخخخخخخخ...اره خدایی...

آرین در 15/6/1392 | 11:42 گفت:

همسترین دیابی رو دربیارن بزنن به پولدی.زانوشم بدن به چمبرلین.بقیه ی اعضاشم نگه دارن هرکی مصدوم شد سریع بهش تزریق کنن, امسال قهرمانیم.

mohammad behnam در 15/6/1392 | 11:28 گفت:

در رابطه با چمبرلين نوشتم دو هفته منظورم دو ماه بود عذر خواهي ميكنم

milad در 15/6/1392 | 11:25 گفت:

خدا کنه این دیابی خوب بشه!

davood در 15/6/1392 | 11:20 گفت:

chamberlin 2 hafte dg miyad?motmaeni?