شایعات نقل و انتقالات ((+اپدیت 3))

نویسنده: آرین

وبلاگ من
نویسنده: آرین
12 سال هست که طرفدار ارسنال و استقلال و دورتموند هستم.از عنچستر یونایتد و السیتی و چلسی بایرن متنفرم.
کل بازدید: 55,211 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل و انتقالات ((+اپدیت 3))

درودبعد از مدت ها وقت ازاد پیدا کردم و با خودم گفتم بهترین موقع برا پست بلاگ دادنه.داغ ترین بحث محافل ورزشی تو این روز های اخر لیگی بحث نقل و انتقالاته!
شایعات نقل و انتقالات درسته که خیلیاشون به واقعیت تبدیل نمیشن و توهماتن (مخصوصا برای تیم ما) ولی با این وجود خیلی برای هواداران تیم های مختلف جذابیت دارن.مخصوصا برای هواداران تیم هایی که از کمبود بازیکن و معیوب بودن یه سری بازیکنا رنج میبرن! (مثل ما!).همین شد که تصمیم گرفتم در مورد شایعات بنویسم!
شایعات مربوط به 48 ساعت گذشته تا حالا هستش و تا 48 ساعت اینده هم اپدیت خواهد شد
.سعی میکنم شایعات مهم و معتبر در مورد تیم های دیگه رو هم بذارم.


Metro.co.uk , Daily Mail )  

- لارس بندر هافبک دفاعی لورکوزن در رادار ارسنال! البته ارسن ونگر در حال بررسی وضعیت خاوی مارتینز هافبک بایرن هم هست ( منبع : Daily Mail) 

-مسوت اوزیل,خرید ماریو گوتزه بازیساز بایرن رو به ارسن ونگر پیشنهاد کرده. (منبع : CaughtOffsid)
 

- چلسی و منچستر سیتی در حال رقابت بر سر سانیا که در پایان فصل بازیکن ازاد خواهد شد. (منبع : Daily Star)

- من سیتی و ارسنال در حال رقابت برای به خدمت گرفتن ادینسون کاوانی. (منبع : Football Direct News)

- ارسنال و پاریسن ژرمن در حال رقابت برای به خدمت گرفتن گریژمان مهاجم فرانسوی رئال سوسیه داد. ( منبع :
Football Direct News)

- کوشیلنی نزدیک به امضای قرارداد جدید با ارسنال ( منبع :
Goal.com) 

-ارسن ونگر به هواداران هشدار داده که انتظار خرید زود هنگام نداشته باشن! (Daily star , Daily Mail


- ارسنال و لیورپول اماده ارائه پیشنهاد برای توماس مولر هافبک ناراضی بایرن مونیخ هستن.این بازیکن از عدم اعتماد گواردیولا به او در رقابت های بوندسلیگا ناراضی است (منبع : Kicker) 

- ارسنال درمورد خاوی مارتینز هافبک دفاعی بایرن مونیخ پرس و جو کرده.این
بازیکن از ترکیب اصلی بایرن دور مانده و به نظر میرسه ارسن ونگر مشتاقه تا
برای استحکام خط هافبکش مارتینز رو به ارسنال اضافه کنه.برخی منابع مبلغ
پیشنهادی ارسنال رو 20 میلیون پوند اعلام کردن. (منبع :
Daily Telegraph ,
The Independent ,


=========================================================================

-لارس بندر اب پاکی را روی دست سران ارسنال ریخت! بندر : من اماده ی بازی کردن تو پریمیر لیگ نیستم و ترجیح میدم در لورکوزن بمونم.اینکه قراردادم رو تا سال 2019 با لورکوزن تمدید کردم نشون میده که چقدر اینجا خوشحالم. (daily and sunday express) 

- ارسنال قراره در عملیاتی انتحاری علیه منچستر یونایتد نماینده هایی رو  برای زیر نظر گرفتن مورگان اشنیدرلن (Morgan Schneiderlin) هافبک ساوتهمپتون در بازی روز یکشنبه این تیم مستقر کنه.ونگر قصد داره با 15 میلیون پوند این بازیکن جوان رو به خدمت بگیره.( Daily Mail) 

-ارسنال درحال اغاز مذاکره با دیگو هافبک برزیلی ولفسبورگ که الان به صورت قرضی در اتلتیکو مادرید بازی میکند.این بازیکن در پایان این فصل بازیکن ازاد خواهد بود.(Fichajes.net
 
-منچستر و ارسنال در حال رقابت برای به خدمت گرفتن ماتیا دسترو (
Mattia Destro) مهاجم آ س رم.(Il Messaggero)  >غیر ارسنالی<

-تاتی ها در حال گسترش مذاکرات برای به خدمت گرفتن لوکاکو مهاجم چلسی با 15 میلیون پوند هستن. (
Mirror.co.uk , CaughtOffside)

-بعد از شرط مسی برا خرید اگوئرو توسط سران بارسلونا,باشگاه منچستر سیتی قیمت سرخیو اگوئرو رو 57 میلیون پوند اعلام کردن. (Daily Express)

-ناصرالخلیفی رئیس باشگاه پاریسن ژرمن اعلام کرد کاوانی برای فصل بعد در این باشگاه میماند.( Daily Star)========================================================================= 

باکاری سانیا پیشنهاد تمدید سه ساله ی قراردادش به همراه افزایش دستمزد را رد کرد و قصد دارد تابستان ارسنال را ترک کند.ونگر و گازیدیس هم خروج سانیا رو تایید کردن(
mirror) 

-بارسلونا رقیب ارسنال برای به خدمت گرفتن خاوی مارتینز.به نظر میاد مارتینز قصد خروج از بایرن در تابستان داره و بارسلونا هم با 30 میلیون پوند به جمع مشتریان این بازیکن پیوسته.(dailymail) 


-ایجنت ماریو بالوتلی به ارسنال و منچستر هشدار داده که بالوتلی قصد خروج از میلان نداره و گالیانی هم به حضور او برای فصل بعد تاکید کرده. daily and sunday) express)  


>غیر ارسنالی<

-لیورپول با 35 میلیون پوند به جمع مشتریان توماس مولر پیوست.ارسنال و یونایتد هم پیش از این خواهان این بازیکن بودند (Kicker)

-موناکو علاقه مند به جذب اشلی کول با 12 میلیون پوند و قراردادی 2 ساله.(CaughtOffside,Daily Telegraph)

-یوونتوس علاقه مند به جذب نانی وینگر منچستر.نانی هم خواستار خروج از الدترافورد است.(Daily Mirror)

-من سیتی و تاتنهام علاقه مند به جذب فرد مهاجم برزیلی و ملی پوش فلومیننزه که نمیخواد قراردادش رو با باشگاهش تمدید کنه.(Daily Star)

-مارکو رویس درها رو برای خروج از دورتموند باز کرده.یونایتد یکی از مشتریان جدی اوست. (Daily Star)

=========================================================================

-سرژ ائوریر دفاع راست تولوز با سران ارسنال به توافق رسید.قرار است این مدافع جوان با قراردادی 5 ساله بعنوان جانشین سانیا به ارسنال بپیوندد.(caughtoffside, mirror)

-ارسنال و من سیتی به دنبال عادل رامی مدافع والنسیا که قرضی در میلان حضور داره. (Daily Star)

-ارسنال با 18 میلیون پوند به دنبال
Lorenzo Insigne مهاجم جوان ناپولی .(CaughtOffside)

-تاتنهام مذاکرات خود را برای به خدمت گرفتن رمی مهاجم فرانسوی نیوکاسل که یکی از اهداف ارسنال در تابستان هست, اغاز کرده. (dailystar)


-فرزند هفت ساله ی ونپرسی که هم با تیم نونهالان سیتی و هم با یونایتد تمرین میکنه به گفته ی پدرش قراره به یکی از این دو تیم بپیونده.(
Daily Mirror)


=========================================================================-اپدیت خواهد شد ...


پیشاپیش ممنون از کامنت های گرمتون!
 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 21/2/1393 | 11:03 گفت:

خدا کنه خرید آوریر راست باشه ..
خیلی دفاع خوب و جلوزن و مخصوصا قدرتیه

ناصر در 21/2/1393 | 10:52 گفت:

نقل قول : این دفاع تولوز چقدر قطعیه؟!

پاسخ شما : بهترین حالت،فکر کنم 1 به یک میلیون

Alireza در 20/2/1393 | 17:55 گفت:

نقل قول : نقل قول : دوستا سریع برید سایت فوتبال365و به شزنی رای بدید

اصلا از عنوان بلاگت خوشم نیومد

زن ادم مثل جون ادم میمونه واقعا که


پاسخ شما : محمد جان این عنوان برا قبله.تو سایت برا اموزش یه عنوانی زده بود که فکر میکنم این بود ( زنم رو عوض میکنم تیممو هرگز) بعد من اینو دیدم خواستم باهاش کل بندازم گفتم زنمو عوض میکنم و.. در کل برا شوخی بود.عوضش میکنم حتما


پاسخ شما : نه عوضش نککککککنننننن

رضا T در 20/2/1393 | 14:24 گفت:

این دفاع تولوز چقدر قطعیه؟!

Alireza در 20/2/1393 | 13:24 گفت:

من مطمینم هیچ کدوم نمیان تو ارسنال.
این شایعات کار هر سالشونه

هادی در 19/2/1393 | 22:37 گفت:

آقا من اطمینان میدم سسک اگه برگرده انگلیس قطعا میاد آرسنال!

Junior Gunner در 19/2/1393 | 16:46 گفت:

در مورد مارتینز باید بگم ک با قیمت گزافی خریداری شده و از گرون ترین خرید های بوندس لیگا محسوب میشه و مطمئنا یا نمیفروشنش و یا زیر 40 تا 50 میلیون نمیدن!ولی خریدش میتونه تا چندین سال ترکیبو بیمه کنه!!!
برای خرید مهاجم ها،کاستا،کاوانی یا فالکائو و حتی بنزما میتونن گزینه های خوبی باشن و برای نیمکتشون هم ژیرود عالیه!
در مورد دفاع راست هم خداییش بهترین گزینه همین سانیاست!لا مصب جواهره.خیلی نسبته به سال های قبل بهتر شده و یکی از بازیکنای قدیمی ماست و در ضمن دفاع وسط هم میتونه بازی کنه!خیلی دوست دارم بمونه!
اما رویایی ترین خرید فصل بعد میتونه خرید کاپتان سسک فابرگاس باشه!با قیمت نه چندان بالایی میتونیم برش گردونیم!بخصوص با این شایعاتی ک حول لیست خروجی بارسا به راه افتاده.امیدوارم این اتفاق بیوفته.

تشکر بابت پست.

محسن عاشوری در 19/2/1393 | 16:29 گفت:

رویس و کاوانی خداکنه هیچ جا نرن .. اگه رفتن هم بیان آرسنال

از اون جمله بازیکنایی هستن که اصلا دلم نمیخواد جایی دیگه ببینمشون مگر در آرسنال

محسن عاشوری در 19/2/1393 | 16:26 گفت:

نقل قول : محسن و محمد مهدی:
اینم خوبه : زنم اگه ارسنالی نباشه سه طلاقش میکنم!
پاسخ شما :

Arian در 19/2/1393 | 16:20 گفت:

Sagna...

آرین در 19/2/1393 | 15:47 گفت:

همه ی دوستانی هم که لطف کردن کامنت گذاشتن فدایییییی دارن
اپدیت شد

آرین در 19/2/1393 | 15:46 گفت:

محسن و محمد مهدی:
اینم خوبه : زنم اگه ارسنالی نباشه سه طلاقش میکنم!


mahmood در 19/2/1393 | 13:11 گفت:

داداش دمت گرم
خدا قوت

mehdi در 19/2/1393 | 11:54 گفت:

damet garm dada6 shayeatet rast ya doruq behem ruhie mide

امیر صفای نیکو در 19/2/1393 | 10:17 گفت:

سیتی 70 تا برا آگئرو قیمت گذاشته.اگه بگیریمش عالی میشه.مثلا سانیا رو بدیم با ی مقدار پول.امیدوارم این بشه...

محسن عاشوری در 19/2/1393 | 02:27 گفت:

نقل قول : مرسی ارین

بابا بنزما مفت گرونه بابا ویلفرد بونی عالیه

محسن جان زن کالا نیست که بشه عوضش کرد البته بهت حق می دم هنوز زن نگرفتی

به همه دوستان تو سایت توصیه می کنم در سنین پایین ازدواج کنن

من یه ساله نامزدم از زندگیم هم خیلییییی راضیم سن هر چی بالاتر می ره انتخاب دختر سخت تر می شه

بگذریم

دفاع راست یا کولمن یا اوریه بقیه شوتن


پاسخ شما : آقا محمدمهدی منظور من اون متنی بود که آرین اون بالا نوشته .. منظورم از عوض نکردن متن بود نه زن

محمد مهدي نوروزي در 19/2/1393 | 01:40 گفت:

اولویت های تیم:
1-دفاع راست
2-ذخیره شزنی
3-ناخاله هارو بیرون کنیم
4-مهاجم مفت خور که فقط گل بزنه همین
5-بازگردوندن انری که بیاد تیم رو رهبری کنه
6-یه هافبک دفاعی تخریبی

محمد مهدي نوروزي در 19/2/1393 | 01:39 گفت:

اولویت های تیم:
1-دفاع راست
2-ذخیره شزنی
3-ناخاله هارو بیرون کنیم
4-مهاجم مفت خور که فقط گل بزنه همین
5-بازگردوندن انری که بیاد تیم رو رهبری کنه
6-یه هافبک دفاعی تخریبی

محمد مهدي نوروزي در 19/2/1393 | 01:36 گفت:

مرسی ارین

بابا بنزما مفت گرونه بابا ویلفرد بونی عالیه

محسن جان زن کالا نیست که بشه عوضش کرد البته بهت حق می دم هنوز زن نگرفتی

به همه دوستان تو سایت توصیه می کنم در سنین پایین ازدواج کنن

من یه ساله نامزدم از زندگیم هم خیلییییی راضیم سن هر چی بالاتر می ره انتخاب دختر سخت تر می شه

بگذریم

دفاع راست یا کولمن یا اوریه بقیه شوتن

محسن عاشوری در 19/2/1393 | 00:46 گفت:

دیگو بسیار بازیکن خوبیه .. بخریمش واسه ذخیره
یه ذخیره خوب محسوب میشه که درحد بقیه هم هست

سيد حميد در 18/2/1393 | 22:43 گفت:

احساس میکنم خبرامون یه سری دروغه که از روز سیزده جا مونده :دی
ما؟خرید؟اونم همچین بازیکنایی؟...

میثم محمودی در 18/2/1393 | 21:32 گفت:

خبری از فابرگاس نیست

آرین در 18/2/1393 | 21:21 گفت:

ممنون از لطف همه دوستان.فردا باز هم پستو اپدیت میکنم البته اگه فحش ندین بهم

رضا فضلی در 18/2/1393 | 20:59 گفت:

ممنون بابت پستت

رضا فضلی در 18/2/1393 | 20:57 گفت:

http://link.brightcove.com/services/player/bcpid2522850455001?bckey=AQ~~,AAACSBmEp-k~,k6M0BLQIXJ_fOxXUjJd4CUhd7yHzmz9-&bctid=3543482793001

رضا فضلی در 18/2/1393 | 20:57 گفت:

اینو حتما ببینید
قهرمانیم تو الترافورد و مصاحبه ی رئیس در موردش و گل ویلتورد

masoud mahmudpur در 18/2/1393 | 20:32 گفت:

مرسی

hamid saadi در 18/2/1393 | 20:18 گفت:

داداش دمت گرم...
مردم از خنده.بازم از این جوک ها بزار روحیمون شاد شه..

ارسنال در حال رقابت برای به خدمت گرفتن ادینسون کاوانی

Hossein در 18/2/1393 | 20:14 گفت:

از شایعات خوشم نمیاد. بهشون توجه هم نمیکنم. ترجیح میدم تا شروع فصل صبر کنم.

مرسی آرین جان

mehdi در 18/2/1393 | 19:59 گفت:

ممنون از پستت اما چشمام اب نميخوره اخه رئيس خيسيس تشريف دارن

محسن عاشوری در 18/2/1393 | 19:30 گفت:

نه عوضش نکن .. خیلی جالبه
" زنم رو عوض میکنم تیمم رو هرگز "
اتفاقا خوبه .. عوضش نکن

آرین در 18/2/1393 | 19:06 گفت:

نقل قول : دوستا سریع برید سایت فوتبال365و به شزنی رای بدید

اصلا از عنوان بلاگت خوشم نیومد

زن ادم مثل جون ادم میمونه واقعا که


پاسخ شما : محمد جان این عنوان برا قبله.تو سایت برا اموزش یه عنوانی زده بود که فکر میکنم این بود ( زنم رو عوض میکنم تیممو هرگز) بعد من اینو دیدم خواستم باهاش کل بندازم گفتم زنمو عوض میکنم و.. در کل برا شوخی بود.عوضش میکنم حتما

کمیل در 18/2/1393 | 18:30 گفت:

بنزما رو به کاوانی ترجیح میدم فقط به خاطر سرعت بیشترش، بازیکن هر چقدر خوب باشه اما کند باشه باهاش حال نمیکنم، بنزما و مارتینز و بگیریم عالیه

mohsen abbasi در 18/2/1393 | 17:45 گفت:

مولر ماتینز و گوتزه امسال پارسال می گفتن هیگواین دی ماریا اوزیل
گریزمان امسال پارسال یووتیچ

ناصر در 18/2/1393 | 16:58 گفت:

فقط هشدار آرسن ونگر به هواداران واقعیت داره

آرش در 18/2/1393 | 15:01 گفت:

ممنون بابت پستت . . .، ولی این چیزایی که نوشتی، بیشتر به توهم میمونه تا شایعه!

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1393 | 14:50 گفت:

دوستا سریع برید سایت فوتبال365و به شزنی رای بدید

اصلا از عنوان بلاگت خوشم نیومد

زن ادم مثل جون ادم میمونه واقعا که

محمد مهدي نوروزي در 18/2/1393 | 14:50 گفت:

دوستا سریع برید سایت فوتبال365و به شزنی رای بدید

اصلا از عنوان بلاگت خوشم نیومد

زن ادم مثل جون ادم میمونه واقعا که

reza در 18/2/1393 | 14:40 گفت:

اوزیل هم چه پیشنهادهایی میده . فکر کرده ما روی گنج نشستیم همینجور شکم سیری بریم گوتزه رو بخریم . ما همون یه دفاع راست از لیگ فرانسه گیر بیاریم بسمونه . مهم برای ما کیفیته .

latif در 18/2/1393 | 14:15 گفت:

اوه چقدر شایعات پرباری دورو بر تیم هست 3 تا ازینارو بخریم کافیه

امیر صفای نیکو در 18/2/1393 | 14:11 گفت:

خیلی ممنون.منتظر کنفرانس ونگر هستم ببینم چی گفته...توی فیس بوک که خبر خیلی زیاده.ولی ونگر گفته میخوام تیم رو تقویت بکنم...

milad در 18/2/1393 | 14:09 گفت:

اگر مارتینز و کاوانی رو بگیریم با یه دفاع راست متوسط کاملا آاده برا قهرمانی میشیم
اما بازم بعید میدونم دو تا ستاره تو یه فصل بخریم