چرا آرسنال باید پولش را بیرون بریزد؟

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,856 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا آرسنال باید پولش را بیرون بریزد؟

چرا آرسنال تاکنون بیش از 85 میلیون یورو برای خرید بازیکنان نه چندان خوب هزینه کرده است؟این عکس و تالک اسپورت زده و گفته چرا آرسنال باید برای خرید این بازیکنها پولش رو بیرون بریزه؟اونها می تونستند عاقلانه تر هزینه کنند؟

به نظر من همشون خرید بد نبودند.هلب و ریس و حتی آرتتا برامون خوب کار کردن...

1
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 19/12/1390 | 13:27 گفت:

عزیز من خیلی از این بازیکن هایی که گذاشتی واقعا عالی بودن
ارشاوين و ارتتا و ريس و هلب
به نظرم بهترینشون هم هلب بود هر چند فوتبالش رو نابود کرد :(

پويان در 19/12/1390 | 13:14 گفت:

واقعا كه.ارشاوين و ارتتا و ريس و هلب تا حدودى ون برونكهورس بازيكناى خوبى بودن واسه ارسنال.دنيلسون هم خوب بود.اين نشون ميده ونگر چقد بزرگه كه اينا بدترين خريداش هستن.فقط 3تا رو قبول دارم كه اونم بخاطر بى عرضگى بازيكنا بوده نه بى استعداديشون 

Lotfali khan zand در 19/12/1390 | 11:55 گفت:

حامد گیر دادی به این جورو بنده خدا. پارسال تو بازی رفت بارسا کی بود مسی رو کنترل کرد؟

HAMED toopchi در 19/12/1390 | 11:06 گفت:

پس جورو كو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohsen در 19/12/1390 | 07:51 گفت:

reyes o arshavin o hleb ro ghabul nadaram

Gunner در 19/12/1390 | 07:11 گفت:

بهترین خرید تاریخ مربی گری ارسن ونگر تی تی هانری و بدترین خرید سیلوستره و بدترین فروشش هم تی تی هانری و بهترین فروشش هم سمیر سوسول

سید امین هاشمی در 19/12/1390 | 00:56 گفت:

هلب بهترین بود

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 00:47 گفت:

دنیلسون اگه مصدوم نمیشد خیلی پیشرفت میکرد و....

مجتبی عابدی در 19/12/1390 | 00:12 گفت:

مرسی علی جان . به این لیست بالا تو اینده حتما باید اسم پارک رو هم اضافه کرد . کناره جفرز بدترین خریدهای تاریخ ارسنالن . اولک لوجنی اونقدرها هم بد نبود . اون ریواس هم خیلی ضایع بود مال 10 یا 12 پیشه خوب یادمه سوتی هاشو . یه خریده مسن و بی خود بود . ریواس سوتی میداد گمونم الکس مانینگر بدبخت هی سوتی هاشو جمع میکرد .

Lotfali khan zand در 19/12/1390 | 00:05 گفت:

آرشاوین خیلی هم خوب بود ...

علی ارشدی در 19/12/1390 | 00:04 گفت:

نه مجتبی جون یه ذره کارش زیاد شده! وقت نداره بیاد سایت

آرمان امیراحمدی در 18/12/1390 | 23:59 گفت:

ارتتا ، هلب و ره یس حرید های خوبی بودند !

مجتبی عابدی در 18/12/1390 | 23:57 گفت:

حمید فرازی مگه کجا رفته میگین جاش خالیه ؟ البته به من ربطی نداره اما اتفاقی افتاده واسش مگه ؟

Miladarsenal در 18/12/1390 | 23:56 گفت:

داش علی چوب کاری نکن :دی ما کوچیکه همه آرسنالی هستیم وظیفمونه

farhad bj در 18/12/1390 | 23:55 گفت:

و ریس zidad kheng nabo0deeee..belakhare har teame bazikon abd kho0b dare

علی ارشدی در 18/12/1390 | 23:48 گفت:

راستی این میلاد فعال ترین عضو تحریریه است ها!!!!!! از دوستای فوق صمیمی مرحوم فرازی هم هست :)

علی ارشدی در 18/12/1390 | 23:47 گفت:

هلب آرتتا آرشا ون برونکهورست خیلی هم خوب بودن

Vishka در 18/12/1390 | 23:44 گفت:

هلب که عالی بود به نظر من اگه بهترین نبود جزو خوبای آرسنال بود ولی زود از آرسنال جدا شد حیف . آرتتا هم که داره تو ترکیب جا میوفته درسته اولش خوب نبود.ریس هم من که قبولش داشتم البته نه به اندازه هانری برگکمپ و رابین اما بعد از اونا خوب بود.

مجتبی عابدی در 18/12/1390 | 23:37 گفت:

ره یس و ارشا و ارتتا می ارزیدن و می ارزن . اما از هلب مخصوصا با اون مدل جوراب هاش متنفر بودم . فقط 2007 2008 خوب بود که جنبه نداشت و خودشو در به در کرد . اسکیلاچی هر چی هست از استاد بهتره . توانش همینه اما لااقل مث شترمرغ میدوئه و زحمتشو میکشه .

محسن آزاده در 18/12/1390 | 23:28 گفت:

اکثر اینا به اندازه ی پولی که واسشون دادیم می ارزیدن!!!
همه اینا در برابر خرید " بیشوف" سوپر خریدن !!!

sepehr najafian در 18/12/1390 | 23:28 گفت:

اسپورتينگ ليسبون 1 - 0 منچسترسيتي

Saeed Milani در 18/12/1390 | 23:27 گفت:

خیلی بی جا کرده عکس هلب و آرتتا رو قاطی این جماعت بی کیفیت انداخته! :-) البته فان برونک هورست و آرشاوین هم بازیکن های خوبی بودن در مدتی که تو تیممون بودن.

masoud mahmudpur در 18/12/1390 | 23:27 گفت:

ارشاوین تو دو فصل ول خیلی خوب بود

sepehr najafian در 18/12/1390 | 23:24 گفت:

خدايي اسکيلاچي خريد اشتباهي بود.ريس هم نتونس تو آرسنال جا بيافته خيلي هم جنجالي بود.