اطلاعاتی در مورد بلهاندا

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,874 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اطلاعاتی در مورد بلهاندا

بازیکن مراکشی که مورد توجه ونگر قرار گرفته است.ونگر این بار هم دنبال یه بازیکن گمنام دیگه رفته.
یه سری آمار از ویکی پدیا گذاشتم.شاید در مجموع آمار خوبی نداشته باشه ولی تو این فصل نسبتا خوب بوده آمارش.سعی میکنم یه کلیپم ازش گیر بیارم.هرکسی هم داشت بزاره...

12
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 22/12/1390 | 19:48 گفت:

حمید جان اگه شما تائید کنید دیگه همه چی حله!
آقایون و خانوم ها این بازیکن رو آرسنالی بدونید چون حمید باهاش از طریق کامنتش قرارداد بست!!!!lol
شوخی کردم آقا حمید گل

hamed در 22/12/1390 | 19:48 گفت:

ما الان به تمدید قرارداد رابین نیاز داریم پس فعلا رابین تو تیم بمونه از خرید بازیکن هم بهتره...

الان توی سایت ورزش 3 خوندم که برای دستمزد با من سیتی به توافق رسیده...

خدا کنه سال های سال توی آرسنال بمونه...

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 18:55 گفت:

like like...

Miladarsenal در 22/12/1390 | 15:16 گفت:

ممنون حمید جان

حمید فرازی در 22/12/1390 | 14:46 گفت:

JUGGLER 98 @ قیمت برآوردش شده بیل 50 میلیون پوند هسا و اصلا بهش فکرم نکن :) بعد از اون قطعا اونو به رقیب خودشون نمیدن پس بهتره فعلا به داشته های خودمون فکر کنیم.

حمید فرازی در 22/12/1390 | 14:44 گفت:

متاسفانه فعلا سرعت نت فوق العاده افتضاح هست و نتونستم ویدیوی کاملی از مهارتاش آپلود کنم ولی این گل به تیم لیل در دیدار حساس این دو تیم هستش.میتونه خرید خوبی باشه و استایل و سبک بازیش کاملا به لیگ جزیره میخوره . نقشش در عملکرد خوب مون پولیه و گل های الیور جیرود خییل موثر بوده:

http://www.mediafire.com/?4vsm0efk13p4x4g

با توجه به اینکه مدیافایر فیلتر هست به آ؛درس زیر برید و لینک رو در کادر مربوطه کپی کنید و بعد گزینه Get Link رو بزنید.

http://www.dlmediafire.in/mediafire/

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 13:34 گفت:

ای بابا من موندم چرا رئیس گدا بازی در میاره انگار میخواد از جیب خودش خرج کنه خوب به جای اینکه اینو بگیره که بعد باید دعا کنیم بازیکن خوبی باشه بره گرت بیلو بگیره که سن زیادی هم نداره رو بگیره بعد اگه خواست میتونیم بزرگش کنیم قیمت یک مسی یا رونالدو بفروشیمش

علی ارشدی در 22/12/1390 | 13:22 گفت:

خدا کنه خبرش خیلی جایی نپیچیده باشه می دونید که! یک عده مثل کفتار منتظرن تا رئیس دست رو یه بازیکن بذاره

محسن در 22/12/1390 | 13:20 گفت:

خدا کنه بنجل از آب در نیاد

Miladarsenal در 22/12/1390 | 13:14 گفت:

با صحبتهایی که ونگر کرده 99 درصد اومدنیه مگر اینکه بازم سرو کله این آشغالا پیدا شه..

حمید فرازی در 22/12/1390 | 13:09 گفت:

این فصل از بهترین بازیکنای مون پلیه فرانسه بوده و یکی از ارکان اصلی این تیم در عملکرد فوق العاده اش بوده.بازیکن گم نامی هست ولی از خریدش بسیار استقبال میکنم.

Gunner در 22/12/1390 | 12:57 گفت:

تو فيفا12 بازيكنه خوبيه