شباهت های رابین و لوکاس(ویدیو)

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 39,794 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شباهت های رابین و لوکاس(ویدیو)

در این ویدیو ها شباهت گلهای دو بازیکن را میبینید.

[تصویر: 03903981994240684969.jpg]رابین 1

رابین 2

رابین 3

رابین4

لوکاس 1

لوکاس 2

لوکاس 3

لوکاس 4
البته چیلتره باید با چیلتر شکن نگاه کنید...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 22/12/1390 | 18:31 گفت:

حجم ندارم شرمنده !!!!

Miladarsenal در 22/12/1390 | 18:26 گفت:

احتمال داره فلش پلیرت نصب نباشه.یه فلش پلیر نصب کن.ببین چی میشه...

Fateme در 22/12/1390 | 18:07 گفت:

وارد یوتوب یا هر سایتی که ویدئو داره که میشم دیگه گزینه ی دانلود نمیاره بالای فیلما . قبلا اینطوری نبودا ! به ستینگشم دس نزدم نمیدونم چرا یه هو اینجوری شد .

Miladarsenal در 22/12/1390 | 17:56 گفت:

چیه مشکل؟؟؟

Fateme در 22/12/1390 | 17:47 گفت:

میلاد من یه سوال واسم پیش اومد: با IDM فیلمارو از یوتیوب دانلود کردی ؟ من یه چن وقته باهاش مشکل پیدا کردم میتونی کمکم کنی ؟

Fateme در 22/12/1390 | 17:45 گفت:

میلاد جون عالی بود مرسی اما کلن هیچ شباهتی ندارنا :)

{حسین} اگه فیلتر شکن خوب میخوای این لینکو دانلود کن . من خودم ازین استفاده میکنم .
http://www.4shared.com/file/L5lfjFlX/freegate_ver680_voa-persiandot.html
اگه دوس داشتی این یکیم یه امتحانی بکن بد نیست :
https://getcocoon.com/support/download

Miladarsenal در 22/12/1390 | 16:32 گفت:

گلهای بالا که چیل چیل بودن آپ کردم درست شد فقط لینکا رو بزارید اینجا

www.dlmediafire.in

http://www.mediafire.com/?kmlwzsb0ac650cc
http://www.mediafire.com/?uu38ww1rukrapw7
http://www.mediafire.com/?j0citd1bja82367
http://www.mediafire.com/?agax882x6an9tto
http://www.mediafire.com/?7ifvzku2rmlctb8
http://www.mediafire.com/?goll0c1xg1761xs
http://www.mediafire.com/?ryb59d4qqznrclq
http://www.mediafire.com/?38uv1ftht3lsdea

♥Arsenal♥ در 22/12/1390 | 16:17 گفت:

چقدر جالب خیلی شبیه بودن هر دوشون میگفتند برید تو سایت حوزه علمیه...

Miladarsenal در 22/12/1390 | 15:26 گفت:

اقا اینکه اصلا به هم شبیه نیستن به نظر شما به من ربطی نداره به تالک اسپورت بگید:دی

ولی خدایی شبیه ان :دی

JUGGLER 98 در 22/12/1390 | 15:21 گفت:

دستت درد نکنه خیلی قشنگ بودند ولی اصلا بهم شبیه نبودند به غیر از چپ پا بودنشون

حمید فرازی در 22/12/1390 | 15:20 گفت:

ممنون میلاد جان.همون جام جهانی 2006 درگیر یه رابطه عشقی با لوکاس شدم :)

فعلا اینقدر سرعت نت افتضاحه که آپلود این همه ویدیو سخته.برای ف ی ل ت ر ش ک ن تو گوگل بزنید دانلود مجانی پروکسی ساکس احتمالا گیرتون میاد.برای فروش هم هست در کل زیاد باعث افت سرعت نمیشه.

HOSSEIN در 22/12/1390 | 15:03 گفت:

آقا ما که فیلتر شکن نداریم.میگم اگه یه فیلتر شکن خوب بخوایم باید کجا دانلود کنیم من که هر سایتی رفتم فیلتر بود.اگه جایی رو سراغ دارین بگین برم بگیرم.ممنون

علی ارشدی در 22/12/1390 | 14:52 گفت:

یعنی چی! خب لینک بدون چیل چیلشو بذار خیلی بدی :(