آفرین به همسر رابین

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,889 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آفرین به همسر رابین

واکنش بوچرا (همسر رابین) به شایعات روزهای اخیر و توافق رابین با سیتی!
Rumours, rumours, rumours pfff getting tired of them. Please don't believe anything unless it comes from @Persie_Official him sel

بوچرا گفته اینا همش شایعه اس و من خسته شدم ازین حرفا....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 23/12/1390 | 00:36 گفت:

مرسی میلاد جان.

M o o r I در 22/12/1390 | 23:33 گفت:

چه فرقی داره کجاییه؟


باریکلا بوچرا

مریم تجدد در 22/12/1390 | 22:28 گفت:

lمیگن پشت هر مرد موفق یه زنه همینه هااااااااا

مجتبی عابدی در 22/12/1390 | 19:44 گفت:

ناموسمونه .

حمید فرازی در 22/12/1390 | 19:12 گفت:

مراکشیه بنده خدا.البته مسلمون هم هست ولی بی خیال دینش:)

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 18:47 گفت:

توپ گفته...
میگن مسلمونه...فکر کنم مصریه..به چشم خواهری دوسش دارم...

reza در 22/12/1390 | 18:32 گفت:

دمش گرم

دانیال در 22/12/1390 | 18:26 گفت:

من خیلی گفتم اگه رفتنی بود تا حالا کارش تموم شده بود.نمیره اه نمیره دیگه ول کنین بابا.

arman در 22/12/1390 | 18:17 گفت:

افرین بوچرا.ولی پول فراموشی میاره (پووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول)

Gunner در 22/12/1390 | 18:13 گفت:

از همینجا اعلام میکنم فصل بعد هم هستم

Fateme در 22/12/1390 | 17:49 گفت:

ایول بوچرا :)) بیخود نیس رابین به اینجا رسیده ها ......;)

شایان در 22/12/1390 | 17:43 گفت:

اگه به ماه اکتبر رسیدیم و رابین تو ترکیب 30 تا 40 نفره آرسنال بود اون موقع است که میشه گفت ایول عمو ونگر!! و حاج خانوم بوچرا!!

شایان در 22/12/1390 | 17:41 گفت:

نمیشه قطعی حرفی زد!! همه چیز به آخر فصل بستگی دارد!!

محمد جویبار در 22/12/1390 | 17:37 گفت:

حمید جان مردا میگن همیشه پشت سر هر مرد موفقی زنی هست که نتونسته جلو موفقیتش رو بگیره.
شوخی کردم

حمید فرازی در 22/12/1390 | 17:24 گفت:

آفرین سپهر :)

علی ارشدی در 22/12/1390 | 17:12 گفت:

:))) اینا در واکنش به جواب سپهر بود

sepehr najafian در 22/12/1390 | 17:04 گفت:

در جواب حميد:يه زني که نتونسته جلوي موفقيتشو بگيره

حمید فرازی در 22/12/1390 | 16:49 گفت:

همیشه پشت هر مرد موفقی چی هست؟ :)

sina در 22/12/1390 | 16:49 گفت:

اصن شایعه نگو بلا بگو !!!!!!
زن دادش و عشقه !

sepehr najafian در 22/12/1390 | 16:31 گفت:

معلومه شايعه بوده.سايت سيتي يه واژه هم چيزي نگفته بود

محسن در 22/12/1390 | 16:27 گفت:

دمش گرم

مریم تجدد در 22/12/1390 | 16:15 گفت:

ایول