بولتون بازم ریو رو می خواد

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 44,573 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بولتون بازم ریو رو می خواد

میگن بولتون می خواد یه فصل دیگه ریو میاچی و نگه داره!!!!میگن مسئولان بولتون می خوان به آرسنال پیشنهاد بدن قرارداد قرضی ریو برای فصل بعد هم تمدید بشه.

اصلا با این قضیه موافق نیستم.ریو فصل بعد دیگه باید برای خودمون بازی کنه...اینترم دنبال بلهانداست ولی میگن آرسنال نزدیک تره..

بابا این  و بی خیال شید این همه هافبک درجه 1
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 26/12/1390 | 22:36 گفت:

حمید با من کل کل نکن وگرنه بنت می کنم!(لقمه خیلی گنده تر از دهنم برداشتم!!!!)

ولی کلا دوست دارم ریو پیش خودمون باشه

حمید فرازی در 26/12/1390 | 22:19 گفت:

استوریچ فصل پیش 10 گل برای بولتون زد و این فصل یکی از بهترینای چلسی بوده و انی مثال فقط برای سال آخر بود.

درستهع جکی استعداد خوبی داشت و داره ولی این دوران قرضی خیلی کمکش کرد و بدون شک بولتون از جمله تیمایی هست که بازیکنای قرضی درش پیشرفت خوبی میکنن

علی ارشدی در 26/12/1390 | 17:13 گفت:

استوریج و کاکوتا که هنوزم آن چنان خوب نیستن جکی خودش فوق العاده بود تو هر تیم دیگه ای هم بازی میکرد به اینجا می رسید

حمید فرازی در 26/12/1390 | 16:43 گفت:

علی بولتون به پرورش بازیکنای قرضی مشهوره که نزن این حرفو.نمونه های آخرش جکی استوریچ کاکوتا.البته نظر من اینه که با این روند میتونه فصل آینده ذخیره خوبی باشه و باید ببینیم بولتون سقوط میکنه یا نه اما فکر کنم فصل آینده برمیگرده.

سید امین هاشمی در 26/12/1390 | 16:33 گفت:

نظر من اینه که هنوز نیاز به رشد داره،همونجب باشه بهتره

علی ارشدی در 26/12/1390 | 16:06 گفت:

نه نباید اونجا بمونه
اگه قراره قرضی بازی کنه باید بره یه تیم یه ذره بزرگتر که کنار چند تا بازیکن حرفه ای بازی کنه

وگرنه باید بیاد جای خودمون

hamed در 26/12/1390 | 15:09 گفت:

اگه ریو هم بتونه عین چمبرلین زود توی ترکیب جا بیفته خوبه باید برگرده برای فصل بعد وگرنه یک فصل دیگه هم قرضی بازی کنه بهتره...

Miladarsenal در 26/12/1390 | 15:07 گفت:

19 سال

سید سجاد حسینی در 26/12/1390 | 14:46 گفت:

چند سالشه؟

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 14:32 گفت:

عجب گیری افتادیم از دست این تغییرi نظرات ونگر...
یه بازیکن انتخاب کن 2دستی بچسبش تا به خواستت برسی و اینقد این شاخه اون شاخه نپر آخرشم بدون بازیکن بمونیم...
like like

vahid در 26/12/1390 | 13:52 گفت:

از بولتون سر جریان گری کیهل خیلی بدم اومده از این تیم ولی خوب بازیکن باید پیشرفت کنه

توپچی جنوب در 26/12/1390 | 13:36 گفت:

ریو بازیکن سرعتی تکنیکی خوبیه فصل بعد باید واسه خودمون بازی کنه با توجه به اینکه ما زیاد مصدوم میدیم این میتونه یه ذخیره خوب باشه باور کنین اگه اعتماد بنفسش رو زیاد کنه و بهش بازی برسه من اعتقاد دارم از ژروینیهو بهتر خواهد شد.........

JUGGLER 98 در 26/12/1390 | 13:13 گفت:

حالا فکر میکنی ریو بیاد فیکس بازی میکنه همون بهتر یک فصل دیگه قرضی بمونه شاید اونجا بهش بهتر بازی برسه پخته تر شه