بولتون بازم ریو رو می خواد

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 39,286 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بولتون بازم ریو رو می خواد

میگن بولتون می خواد یه فصل دیگه ریو میاچی و نگه داره!!!!میگن مسئولان بولتون می خوان به آرسنال پیشنهاد بدن قرارداد قرضی ریو برای فصل بعد هم تمدید بشه.

اصلا با این قضیه موافق نیستم.ریو فصل بعد دیگه باید برای خودمون بازی کنه...اینترم دنبال بلهانداست ولی میگن آرسنال نزدیک تره..

بابا این  و بی خیال شید این همه هافبک درجه 1
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 26/12/1390 | 22:36 گفت:

حمید با من کل کل نکن وگرنه بنت می کنم!(لقمه خیلی گنده تر از دهنم برداشتم!!!!)

ولی کلا دوست دارم ریو پیش خودمون باشه

حمید فرازی در 26/12/1390 | 22:19 گفت:

استوریچ فصل پیش 10 گل برای بولتون زد و این فصل یکی از بهترینای چلسی بوده و انی مثال فقط برای سال آخر بود.

درستهع جکی استعداد خوبی داشت و داره ولی این دوران قرضی خیلی کمکش کرد و بدون شک بولتون از جمله تیمایی هست که بازیکنای قرضی درش پیشرفت خوبی میکنن

علی ارشدی در 26/12/1390 | 17:13 گفت:

استوریج و کاکوتا که هنوزم آن چنان خوب نیستن جکی خودش فوق العاده بود تو هر تیم دیگه ای هم بازی میکرد به اینجا می رسید

حمید فرازی در 26/12/1390 | 16:43 گفت:

علی بولتون به پرورش بازیکنای قرضی مشهوره که نزن این حرفو.نمونه های آخرش جکی استوریچ کاکوتا.البته نظر من اینه که با این روند میتونه فصل آینده ذخیره خوبی باشه و باید ببینیم بولتون سقوط میکنه یا نه اما فکر کنم فصل آینده برمیگرده.

سید امین هاشمی در 26/12/1390 | 16:33 گفت:

نظر من اینه که هنوز نیاز به رشد داره،همونجب باشه بهتره

علی ارشدی در 26/12/1390 | 16:06 گفت:

نه نباید اونجا بمونه
اگه قراره قرضی بازی کنه باید بره یه تیم یه ذره بزرگتر که کنار چند تا بازیکن حرفه ای بازی کنه

وگرنه باید بیاد جای خودمون

hamed در 26/12/1390 | 15:09 گفت:

اگه ریو هم بتونه عین چمبرلین زود توی ترکیب جا بیفته خوبه باید برگرده برای فصل بعد وگرنه یک فصل دیگه هم قرضی بازی کنه بهتره...

Miladarsenal در 26/12/1390 | 15:07 گفت:

19 سال

سید سجاد حسینی در 26/12/1390 | 14:46 گفت:

چند سالشه؟

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 14:32 گفت:

عجب گیری افتادیم از دست این تغییرi نظرات ونگر...
یه بازیکن انتخاب کن 2دستی بچسبش تا به خواستت برسی و اینقد این شاخه اون شاخه نپر آخرشم بدون بازیکن بمونیم...
like like

vahid در 26/12/1390 | 13:52 گفت:

از بولتون سر جریان گری کیهل خیلی بدم اومده از این تیم ولی خوب بازیکن باید پیشرفت کنه

توپچی جنوب در 26/12/1390 | 13:36 گفت:

ریو بازیکن سرعتی تکنیکی خوبیه فصل بعد باید واسه خودمون بازی کنه با توجه به اینکه ما زیاد مصدوم میدیم این میتونه یه ذخیره خوب باشه باور کنین اگه اعتماد بنفسش رو زیاد کنه و بهش بازی برسه من اعتقاد دارم از ژروینیهو بهتر خواهد شد.........

JUGGLER 98 در 26/12/1390 | 13:13 گفت:

حالا فکر میکنی ریو بیاد فیکس بازی میکنه همون بهتر یک فصل دیگه قرضی بمونه شاید اونجا بهش بهتر بازی برسه پخته تر شه