آرسنال مرته ساکر را می فروشد

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,857 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال مرته ساکر را می فروشد

بنا به ادعای میرور آرسنال مرته ساکر و می فروشهبنا به گزارش میرور کار مرته ساکر در آرسنال به پایان رسیده.میرور مدعیه آرسنال پایان فصل مرته رو می فروشه و به جاش ورتونگن و می خره.مرته به علت مصدومیت تا آخر فصل بازی نمیکنه و رسما فصل و از دست داده.ورتونگن و ورمائلن تو آژاکس کنار هم بودن.رسما ازین کار استقبال میکنم.مرته ساکر به درد آرسنال نمی خوره خیلی کنده.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 21/1/1391 | 01:00 گفت:

مرته ساكر خيلي خوبه و حتما به درد ميخوره
مثله هميشه سلطان ونگر ميدونه چكار ميكنه

عليرضا عمراني در 21/1/1391 | 00:11 گفت:

مرته نميره . تازه سال اولشه كه تو آرسناله و شايد كند باشه ولي از لحاظ تجربه خيلي خوبه

hamed در 21/1/1391 | 00:04 گفت:

مرته ساکر حیفه...

اسکیلاچی و ژورو فروخته بشوند بهتره...

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 21:59 گفت:

ویوااااااااااااااااااااا آرسنال...
پرچم شدید بالاست....
کاش صحنه آخر رمزی پاس میداد تا رابین گل بزنه و اختلافش رو با رونی زیاد کنه...
like like

ehs در 20/1/1391 | 21:11 گفت:

به اين نكته دقت كنيد مرته ساكر فصل اولش رو تو ليگ گذروند!در اخرين روزهاي نقل و انتقالات خريده شد!و تازه تو همين فصل مصدوم شد! در كل عملكردش واسه تيم + بود!
با حرف soroosh موافقم ! ورينگتون رو ريس واسه هافبك دفاعي يا دفاع كنار مي خواهدش و احتمال بازي كردن دو چپ پا تو دفاع وسط خيلي كمه!
اسكيلاچي احتمال خيلي زياد خواهد رفت!
بازي پرسپوليسم نيمه كاره موند!بازي كه به خاطرش بازي ارسنالو پخش نكردن

علی ارشدی در 20/1/1391 | 21:10 گفت:

مرته بره اشتباه کردیم!!!!!

خروج اسکیل تقریبا قطعیه نباید مرته هم بره حتی با اومدن ورتونگن

(Hooman sam (Dark metal در 20/1/1391 | 20:23 گفت:

کند هست اما قدرت سرزنی تیم رو میبره بالا!!!
like like

سید امین هاشمی در 20/1/1391 | 19:38 گفت:

نهههههه من دوسش دارم

Kane در 20/1/1391 | 19:34 گفت:

مرته ساکر یکی از بهترین دفاع های دنیا و بهترین دفاع آرسناله! من باورم نمیشه چرا بعضی از دوستان اینجوری دربارش حرف میزنن!!

Hossein Y در 20/1/1391 | 19:17 گفت:

like!!!

سید محمد رضا در 20/1/1391 | 19:12 گفت:

من مرته رو دوستش دارم

مهران کاظمی در 20/1/1391 | 19:06 گفت:

فکر نکنم ونگر بفروشتش، اسکیلاچی داره میره فصل بعد، تازه مرتساکر اونقدرا هم بد بازی نکرده

soroosh در 20/1/1391 | 19:06 گفت:

فکر کنم با خرید ورتونگن شانس خرید امویلا صفر شد. چون رییس دوست داره ورتونگن رو در پست هافبک دفاعی قرار بده

فرهاد در 20/1/1391 | 18:34 گفت:

واقعا مرتساکر در حد هیچکدوم از تیمهای لیگ برتر نیست.... شک نکنید

HAMED toopchi در 20/1/1391 | 18:32 گفت:

راس ميگه ميثم، نميشه اين ملعون رو بفروشيم بجاي مرته ساكر؟ تازه اسقلاچي هم هست

میثم در 20/1/1391 | 18:20 گفت:

کاملا مخالف هستم مرتساکر یک دفایع علیه و تا وقتی زوهان ژورو هست کزینه ای مثل مرتساکر خنده داره و شک ندارم این اتفاق هیچ وقت نمیوفته

کمیل رحیمی در 20/1/1391 | 18:05 گفت:

منم موافقم، ورتونگن خیلی بهتره مرتساکر بازی میکنه، زوج ورمائلن و ورتونگن یه زوج ایده آل برای دفاع آرسناله