رد پیشنهاد 25 میلیون پوندی

نویسنده: Miladarsenal

وبلاگ من
نویسنده: Miladarsenal
I am a gunner
کل بازدید: 43,878 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رد پیشنهاد 25 میلیون پوندی

چه اشتباه بزرگی!!!به گزارش اکسپرس آرسنال پیشنهاد 25 میلیون پوندی چلسی را برای جذب والکات رد کرده است...

واقعا اگه این خبر درست باشه اشتباه بزرگی و آرسنال مرتکب شده،با این پول میشه یه جانشین بهتر از والکات خرید...

البته بدیش اینه که باشگاه پیشنهاد دهنده چلسیه...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:03 گفت:

کلا دروغ محضه ولکات 25 تا نمی ارزه ...............

ولکات بازیکن خوب و سرعتی ولی فاقد عقل و هوش فوتبالی!!!!!!!!!1

احسان در 28/4/1391 | 01:24 گفت:

منم با فروشش کاملا مخالفم آرسنال نشون داده هروقت بازیکنشو بفروشه یا جایگزینش میشه یه بازیکن از تیم پایه خودمون یا یه بازیکن سطح پایین تر

بعدم تئو فصل قبل تو اکثر بازیها خوب بود یکم انصاف داشت هباشین

ehs در 28/4/1391 | 00:42 گفت:

منم با وجود تئو مشکل دارم ولی انصافا خیلی جوونه و به نظرم تازه داره را می افته و خیلی حیفه الان بفروشیمش! در ضمن تئو یکی از رکنهای اصلی باشگاست و به قول مصطفی از معدود ستاره های باشگاست با فروشش فقط شخصیت تیم رو پایین می اریم!!
میثم@مثا اینکه به هر قیمتی می خوان رابین رو نگه دارن با چنگ و دندون!!

میثم در 27/4/1391 | 23:20 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت چند وقتی برش داشته بودن

Vishka در 27/4/1391 | 23:06 گفت:

منم با فروش تئو موافقم تو هایبوری هم گفتم بازم میگم بازیکن سرعتی هست اما به چه دردی میخوره چند تا بازی فقط راه بره اما تو یه بازی دوتا گل بزنه

مصطفی کاظمی در 27/4/1391 | 20:08 گفت:

من حرفامو قبلا زدم ولی بازم میگم که این کار مدیرا یه حرکت خیلی خوب واسه تغییر سیاست های باشگاه و از دست ندادن ستاره هاست،مطمئن باشید اگه والکوت رو 200 میلیون هم میفروختیم بازم این اعتقاد پیش میومد که آرسنال یه تیمیه که فقط بازیکن میسازه و میفروشه،ما در حال حاضر به این احتیاج داریم که این تفکر از روی تیم ما برداشته شه.

soroosh در 27/4/1391 | 19:33 گفت:

بازیکن انگلیسی نسبت به تیمش غیرت داره
امیدوارم بمونه و با تمام قوا واسه پیشرفتش تلاش کنه (هر چند ازش خوشم نمیاد و ترجیح میدم به یه نفر دیگه شانس بدیم)

vahid در 27/4/1391 | 18:17 گفت:

ما اگه ولکات رو هم 100 میلیون پوند نفروشیم جاش یک بازیکن 10 میلیون پوندی میارن خیالتون راحت

حامد نوری در 27/4/1391 | 16:27 گفت:

به نظرم نیاید بازیکنای انگلیسی رو به راحتی بفروشیم (به یاد اشلی کول) ، یکی از مشکلای بزرگ آرسنال کمبود بازیکن انگلیس تو تیمه !!!

nima در 27/4/1391 | 16:15 گفت:

مثل این که آرسنال و نمیشناسین هاااااااااااااا...آرسنال بازیکن 25 میلیونی بفروشه،به جاش یه بازیکن 7 یا 10 میلیونی میخره که بدرد هم نمیخوره!!!

Miladarsenal در 27/4/1391 | 15:53 گفت:

آره آسو میشه هر بازیکنی و خرید اما اگه این دوتا برن مشکل اینجاست که دیگه بازیکنای بزرگ به تبم ما نمیان!!!

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 15:51 گفت:

جدا حماقت بزرگیه
فرصت از این بهتر دیگه پیدا نمیشه

aso در 27/4/1391 | 15:51 گفت:

بی خیال!!
بخدا من که تو psaبدجوری با والکات حال میکنم، بازیکن خوبیه، اصلا نمیشه باش کورس!
اینو بفروشن که دیگه بازیمکنی نمیمونه واسه بازی کردن!
در کل الان والکات و چمبرلین تنها بازیکنای سرعتیه ما هستن!!
به نظر من که اشتباهه محضه اگه والکاتو بفروشن، منکه ازش خوشم میاد...
ولی 25میلیونم کم پولی نیست!!!با 30میلیونه پرسی میشه55میلیون!!!!
با 55میلیون میشه هر بازیکنی که دلت بخوادو بخری!!