آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
یک آرسنالی
کل بازدید: 13,040 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال

شاید کمی تلخه!


ا سلام خدمت دوستان عزیز.نتایج اخیر منچستر یونایتد خیلی ها رو متعجب کرده.البته خوب خیلی ها رو هم نه.خیلی ها میگفتند که رفتن فرگوسن فاجعست ، خیلیا هم میگفتند مویس ارزش واقعیشو در آینده نشون میده.خیلیا مثل ریو فردیناند گفتند که مویس خیلی شبیه فرگوسنه تا شاید بتونند فقدان فرگوسن رافراموش و دوباره راهشون رو ادامه بدن.البته هم من و هم شما دوستان میدونیم که این من یو دیگه اون من یو نمیشه.فرگوسن هیچ وقت از فوتبال خسته نشده بود و به قول خودش می خواست تا 10 سال دیگه بمونه و درو کنه اما شاید یادش رفته بود یه چیزی هست که نه تنها اون بلکه هیچ کس دیگه ای نمیتونه در مقابلش صف آرایی کنه و اون چیزی نیست جز پیری و ناتوانی .کلماتی که شاید برای ما آشنا باشند و نام شخص دیگه ای رو هم به یادمون بیارن.آرسن ونگر.کسی که شاید جام ها و افتخاراتی که به دست آورده حتی به گرد پای فرگوسن هم نمی رسه اما نه تنها آرسنالی ها بلکه کسایی هم که طرفدار آرسنال نیستند اعتراف میکنند هر کاری که کرده برا سر پا موندن باشگاه بوده.واقعیتی وجود داره مبنی بر اینکه به اوج رساندن رمسی نا امید و رو کردن استعدادی مثل نبری و زلالم یک جادوگر میخاد که اونم آرسن ونگره.کیمیا گری که در حال حاضر در جهان همتایی رو نمیبینه.اما خوب شاید روزی برسه که اونم مثل فرگی بخواد به جای نیمکت ذخیره ها روی صندلی های جایگاه ویژه بشینه .و در این زمان چه کسی میخواد جا ی خالیشو پر کنه؟شما فکر میکنید یا دوست دارید مویس آرسنال کی باشه؟ 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 9/7/1392 | 09:26 گفت:

خوش اومدی توپچی.به نظرم اگه ونگر یه روز بخواد بره یکی باید بیاد که ثبات داشته باشه و بتونه چندین سال تو یه تیم بمونه و هم کارنامه درخشان داشته باشه یکی مثل هیتسفیلد که تو بایرن غوغا کرد.با برکمپ مخالفم درسته واقعا دوست داشتنی و اسطوره ما هستش ولی یه عیب بزرگی داره اونم ترس از هواپیماست.آرسنالی که یه پای ثابت جام باشگاههای اروپاست و ممکنه به کشورهای مختلف سفر کنه اون بخاطر ترسش نمیتونه هواپیما سوار بشه و تیم بخاطر این موضوع ضرر میکنه پس اینو بیخیال بشیم بهتره.درمورد کسایی که میگن تیمو باید به یه مربی بدیم که توپچی بوده باشه میخوام بگم مگه ونگر که اینهمه به آرسنال تعصب داره و ماها بهش افتخار میکنیم توپچی بود؟پس بهتره این محدودیتهارو به انتخاب مربی دخالت ندیم.
من دوست دارم یکی مثل هیتسفیلد بیاد یکی مثل کاس هیدینگ گواردیولا و مربی یووه(اسمش یادم نمیاد).البته جوانی یه مربی رو هم باید در نظر بگیریم که تو این بین گواردیولا و مربی یووه ارجحیت دارن.

siamak در 8/7/1392 | 22:12 گفت:

میثم محمودی:
یه زمانی چقدر بد ونگر رو میگفتن ولی الان دارن رو سرشون دورش میدن
ایییییییییییییییییییییییی روزگار نعلتی _______________________________________________________________________________________________
من بقیه رو نمیدونم و خودم ب شخصه همیشه از ونگر دفاع کردم تو هر صورتی خیلی ام انتقاد شده بهم

میثم محمودی در 8/7/1392 | 21:08 گفت:

یه زمانی چقدر بد ونگر رو میگفتن ولی الان دارن رو سرشون دورش میدن
ایییییییییییییییییییییییی روزگار نعلتی

jafar در 8/7/1392 | 19:51 گفت:

خیلی ها گفتن برگمپ منم باهاشون موافقم ولی خیلی خوب میشه که ونگر برگمپ رو چند سال به عنوان دستیار خودش انتخاب کنه تا برگمپ بهتر با حرفه سرمربیگری آشنا بشه

ولی اگه قراره کسی رو بیاریم که تجربه داشته باشه اون کلوپه

حسین ملازینل در 8/7/1392 | 19:30 گفت:

خــــــــــــیـــــــــلـــــــی ســــــــخـــــتـــــــه...

parsa در 8/7/1392 | 18:21 گفت:

بهترین گزینه یورگن کلوپه
خدایی خیلی باحاله وخیلی مربی باتعصبی وکاری که پارسال کرد شاهکارقرن بود :دی

siamak در 8/7/1392 | 18:07 گفت:

بنظر من خیلی واسه این حرفا.رئیس چقد کار کرده چقد سختی کشیده تا این بازیکنا ادم شدن تازه داره یکم از نتایجشو میبینه
این تیم ماه عسلش تازه این فصل شروع شده وخب ی 5سالی نسبت ب سن بازیکنا یا بیشتر هم میتونه تو اوج باشه این تیم و حق ونگره تا اخرش باشه و لذت ببره البته اگه این تیم حفظ شه و چند بازیکن دیگه هم اضافه شن
اگه ی روز ونگر رو نیمکت نباشه دیگه بازیو ارسنالو نگا نمیکنم چون دلم نمیاد اصلا حتی ی لحظم .ولی باز ارسنالی میمونم و ازش دفاع میکنم ولی واقعا نمیتونم بازی تیمو نگا کنم.امید وارم 10سال یا بیشترم بمونه .ارسن خودش خیلی سرحاله و سرپاس قطعا میتونه و تمام اروزم اینه که باشه

بهزاد کاویانی در 8/7/1392 | 17:41 گفت:

تصورشم سخته . من فعلا نظری ندارم... باید فکر کنم.

ناصر در 8/7/1392 | 17:29 گفت:

به هر حال آرسن ونگر یه انسانه،و هر انسانی یه روزی دفترش بسته میشه.فقط امیدوارم تا هر وقتی که با آرسناله موفق باشه.
خیلی دوست داشتم این فصل هم فرگوسن بود و وقتی که ما چند هفته مونده به پایان لیگ رو میبریم بریم تو اولدترافورد اونا تشویقمون کنن و این شکلی باشن و ما هم این شکلی

علیرضا در 8/7/1392 | 17:08 گفت:

اگه خدای نکرده ونگر بعد از صد سال چیزیش شد....
من دوس دارم دیگو سیموئه باشه....

milad در 8/7/1392 | 16:52 گفت:

آها بولد

milad در 8/7/1392 | 16:49 گفت:

منم مث همه دوس ندارم داش آرسن :دی بره!!!
اما ب نظرم اگر رفت همون اول نباید داش دنیس بیاد چون ممکنه محبوبیتش بره زیره سوال مث اسطوره های لیور
من با اون کچله دسیار ونگر موافقم اسمش چی بود؟؟ خخ

Ali Ghasemi در 8/7/1392 | 15:41 گفت:

افشین قطبی !
یه دو سال بیاد دستیار ونگر باشه راه میوفته :دی

علیرضا در 8/7/1392 | 15:40 گفت:

شاغلام،چون با جوونا خوب کار میکنه
ولی جدا ازشوخی حتی تصورشم سخته

masoud mahmudpur در 8/7/1392 | 14:51 گفت:

مرسی قشنگ نوشتی
اصلا تصورشم سخته که ونگر نباشه

reza در 8/7/1392 | 13:12 گفت:

لایک علی
منم دوست دارم آرسن تا سالیان سال کنار توپچی ها باشه,,,

reza در 8/7/1392 | 13:12 گفت:

لایک علی
منم دوست دارم آرسن تا سالیان سال کنار توپچی ها باشه,,,

Ali در 8/7/1392 | 12:49 گفت:

اصلا تصور رفتن ونگر خیلی سخته و فک کنم حالا حالاها از وجودش لذت ببریم ولی خوب اگه قرار کسی به جاش بیاد بعد چندین سال دیگه فک کنم دنیس برکمپ بهترین گزینه باشه

reza در 8/7/1392 | 12:47 گفت:

من دوست دارم برکمپ باشه میتونه مربی خوبی باشه ونگرم یکی دوسال اولش میتونه کمکش کنه و بشه آرسن ونگر دوم

میعاد در 8/7/1392 | 12:27 گفت:

علی دایییییییییییییییی هی هی علیههههه دایی هی هی
شعار هواداران منچستر در الترافورد بعد از شکست برابر وست برم

majid در 8/7/1392 | 12:23 گفت:


اخ اخ اخ نمیدنم چرا اصن نمیتونم کسه دیگه ای رو جای ونگر تصور کنم...

ممنون بابته پستت حسین جان

مصطفي اكرامي در 8/7/1392 | 12:20 گفت:

سلام
من که دوست دارم فعلا در مورد جانشین صحبت نکنم
و صمیمانه از ته قلبم دوست دارم که آرسن پنج سال دیگه حداقل بامون تمدید کنه
که اگر این اتفاق رخ نداد دوست دارم کسی رو نیمکت آرسنال ببینم که از تمام وجودم دوستش داشته باشم مثه مرد یخی یا کینگ تی تی ، تونی آدامز ( به ترتیب اولویتم )
اصلا دوست ندارم رو نیمکتمون یه غیر توپچی بشینه ؛ مگه اینکه واقعا افتخارات زیادی داشته باشه و کارنامش پُرِ پُر باشه
یکی مثه پپ گوارديولا که هم جوونه و هم دارای کارنامه فوق العاده ای هست
کسی که نه کارنامه خوبی داره و نه محبوبیت خوبی مثه مویس میتونه بدترین اشتباه باشه ؛ شخصا خودم فک میکنم که منچستر امسال چهارم میشه که در حال برای منچستر یه نتیجه افتضاحه .. چون مدت هاست که زیر رتبه سه نیومدن

Vishka در 8/7/1392 | 11:50 گفت:

حسین عزیز اول ورودت به سایت خودت رو خوش آمد میگم و برات بهترین لحظات رو اینجا آرزو میکنم. و در ادامه باید بگم بحث قشنگی رو مطرح کردی پیشنهاد میکنم به صورت بلاگ تو صفحه اصلی سایت بگذاریش تا افراد بیشتری تو بحث مشارکت کنن. من آرزو دارم برگکمپ یا کینگ آنری گزینه های جانشینی ونگر باشن

javad در 8/7/1392 | 11:45 گفت:

دیگو سیمونه یا مارچلو بیلسا بهترین گزینه هستن/ اما ونگر بهترینه