آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
یک آرسنالی
کل بازدید: 13,041 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال

سلام خدمت طرفداران عزیز.
لذت بخش ترین چیز تو جهان اینه که در حال رسیدن به چیزی باشی که خیلی دوسش داری و عجیب ترین حس تو جهان اینه که به چیزی که خیلی دوسش داری برسی.وقتی بهش میرسی یه احساسی بهت دست میده که انگار،نه،خبری نیست.انگار به هیچی نرسیدی.
شمارو نمیدونم ولی رویای هر شب من دیدن یه جام تو دستای کاپیتانمون بود و کابوس هر شب من دیدن بدترین بازی در مهمترین بازی بود.
بعد سوت پایان مهمترین بازی 9سال اخیرمون یه حسی وجودمو پر از یه چیزی کرد که هیچی نبود.انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.دیگه یادت میره چیو دوست داشتی.رویاهات یادت میره چون دیگه رویا نیستند.
این حس امتداد پیدا کرد تا جایی که نقل و انتقالات شد درمانی بر درد بی درمان من.هر روز سر زدن به سایت هایی که نویسنده هاش رویا های شبانه شون رو تو چند خط اخبار چرت و پرت خلاصه میکنن و زندگی ای که شده بود خواب های پریشون یه عده نویسنده.
جام جهانی شروع شد.
و من علاقه داشتم کیفیت بازیکنامونو در کنا بقیه ی بی کیفیت ها ببینم.
گذشت و گذشت و گویا آرسنالی وجود نداشت.بازی ها میومدند و میرفتن .کازی رو نیمکت.ژیرود رو نیمکت.کوشی رو نیمکت .ورما رو نیمکت.و حتی سانیا هم رو نیمکت!
نکنه تبانی کرده بودن؟نمیدونم.
گذشتو دست روزگار مارو نشوند پای بازی جویل کمپبل.عجب بازی ای کرد این پسر.کاستا؟کاوانی؟گوتزه؟دیماریا؟اینا کین؟ما کمپبلو داریم.
رسیدیم به بازی دوم فرانسه.و بازی ژیرود .عجب سری زد.اون ژیرود بود؟آره متاسفانه.اون ژیرود بود.اون کاستا و کاوانی نبود.اون ژیرود بود.
من بعد بازی ایران با آرژانتین به این یقین پیدا کردم که فوتبال جنگ یازده انسان در برابر یازده تا انسان دیگست.هیشکی از مریخ نیومده.
کم کم به خودم میگفتم نکنه بهترین ها،بهترین نیستند؟؟!!!!
من از این چیزا نتتیجه گرفتم که تیممون میتونه سال دیگه اول بشه یا هیجدهم.نتیجه ی سال دیگمون به عملکرد 11+1 انسان بستگی داره.میتونن خودشونو اول کنن یا اخر.و نقل و انتقالات یه بهانه است.بهانه ای برا ی اینکه ما رو دیوونه نگه دارن .دیوونه ی فوتبال.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدي نوروزي در 3/4/1393 | 13:10 گفت:

بخدا اوریه حیفه
از دست نره

mohsen abbasi در 2/4/1393 | 23:23 گفت:

اینو به اون هاچسون احمق باید گفت تا فرداشب حداقل به جکی بازی بده بجا اون هندسون بدرد نخور ارسنالیا تو جام جهانی خیلی خوبن چون نصف فصلو مصدوم بودن اصلا بهشون فشار نیومده یه نگا به اوزیل بندازین مثه اسب میدوئه جیرو 80 متر استارت میزنه تو کله این دو سال یه دونه استارت نزده بود
4 سال پیشم بنتر تو دانمارک فوق العاده بود ولی وقتی برمی گردن لندن دوباره همون اشه و همون کاسه

mohammad در 2/4/1393 | 23:13 گفت:

عالی و کاملا حق بود مرسی

mohammad در 2/4/1393 | 23:13 گفت:

عالی و کاملا حق بود مرسی

mohammad در 2/4/1393 | 23:13 گفت:

عالی و کاملا حق بود مرسی

mohammad در 2/4/1393 | 23:13 گفت:

عالی و کاملا حق بود مرسی

امیر صفای نیکو در 2/4/1393 | 22:29 گفت:

من موافق هستم اما یه ذره.
درسته که تلاش فردی تک تک بازیکن هامون مهمه و تاثیر گذاره اما نباید از وضعیت روحی تیم غافل شد.متاسفانه چون روحیه قهرمانی ما خیلی ضعیف شده نیاز به شارژ این موضوع داریم که با جذب بازیکن کلاس جهانی به وجود میاد...

علیرضا در 2/4/1393 | 22:08 گفت:

http://mr90.ir/home/lmiaaGpnmKam بیاید ثبت نام کنید باحاله

مهرزاد در 2/4/1393 | 21:48 گفت:

من که چشمم به جیرود اب نمی خوره.