آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
یک آرسنالی
کل بازدید: 13,043 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال

پیش بینی نقل و انتقالات


سلام .
این روزا اخبار زیاده و نمیدونیم کدومش واقعیت داره.دوست داشتم پیش بینی خودمو براتون بگم ببینم به نظرتون  چقدش درسته.....
برای این کار دو سال گذشته رو مرور می کنیم.
دو سال پیش تیم به زور چهارم شد و ما فقط اوزیلو خریدیم.جو اونسال خیلی وحشتناک بود و تیم برای خرید بازیکن به شدت تحت فشار بود.با این حال ما پس از کش و قوس های فراوون سر سووارز،اوزیلو گرفتیم.
سال پیش در حالی که همه منتظر یه خرید بزرگ بودن ،خیلی زود الکسیس اومد.بعدش دبوشی و اوسپینا و چمبرز و ولبک.و البته در ژانویه گابریل.
واقعیت اینه که ما پارسال فقط دو بازیکن به ترکیب اضافه کردیم...
دبوشی جای سانیا،اوسپینا جای فابیانسکی و چمبرز جای ورماهلن .و الکسیس و ولبک ترکیبو تقویت کردن.
پس پیارسال فقط یکی و پارسال  دو تا به باشگاه اضافه شدن.(گابریل صرفا خریدی به منظور جبران  عدم توانایی پوشش مرتساکر و کوشینلی توسط چمبرز و شاید عدم کیفیت بازیکنانی نظیر سمی آجایی و ایساک هایدن در تیم رزرو برای پیوستن به تیم اصلی بود، یعنی در صورت داشتن توانایی پوشش تیم اصلی توسط این بازیکنان  شاید گابریل اصلا خریداری نمیشد)
با این تفاسیر نباید انتظار داشته باشیم بیش از دو بازیکن در این تابستان به تیم اضافه شوند.
در دروازه، در صورت اومدن  چک،شزنی به دوره قرضی میره.
در دفاع ،در هیچ پستی خریدی نداریم،مگه اینکه بازیکن جوانی در دفاع چپ برای آینده خریداری بشه.
در هافبک ،شاید شاید شاید کورچوویاک یا اشنایدرلین زیر نظر باشن.چیزی که من فهمیدم رییس داره بیلیک رو آماده فصل بعد میکنه.پس بعید نیست خریدی نداشته باشیم.حتی صحبت کردن از هم ویدال خنده داره، اون به هیچ وجه سرزن نیست،ورژن پیشرفته ی کوکلینه و 28 سالشه.این سن برای ونگر زیاده.(آخرین بازیکن 28 ساله رو که ونگر به خدمت گرفته نام ببرید!)
در وینگ،پولدی فروش میره،کمپبل با توجه به تمدید قراردادش قبل رفتن به ویاریال میمونه.ولینگتون سیلوا به تیم اضافه میشه.ودر نتیجه خریدی نداریم.
و در نهایت در پست مهاجم من سوالی را از شما دارم.آیا اگر شما ولبک،ژیرود،سانوگو،آکپوم و البته وولکات رو داشتید و می خواستید به همگی بازی بدید و در عین حال آرسن ونگر هم بودید ،دست به خرید می زدید؟

تشکر شده توسط : ماهان ملک ,

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد در 21/3/1394 | 19:52 گفت:

ساناگو و ژیرو یکی هستن؟؟؟؟؟؟؟ ولبک با ژیرو یکی؟؟؟؟؟؟؟ ساناگو که هیچ ژیرو اگه 10 تایی یکی میزنه ولبک 100 تایی شاید بزنه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقا ونگر کسی که از یه سوراخ چند بار گزیده میشه مصدومیت چند سال گریبان گیر شده ولی ما هرسال فک میکنیم تیممون مدعی لیگ قهرمانان هست اول فصل
-----------------
همین مهاجم نخریدن مصداق از سوراخ 100 بار گزیده شدن هست دیگه
--------------------------------------
در حال حاضر هیچ مهاجمی سمت ما نیست کلا هیچکی سمت ما نیست جز چک

mahdi در 21/3/1394 | 16:48 گفت:

بعید میدونم آرسن ونگر دوبار از یه سوراخ گزیده بشه !
پارسال هم اول فصل فکر میکرد ترکیبش کامله .. ولی مصدومیت ها تیمو بیچاره کرد
امسال مطمئنن تا برای پست هافبک دفاعی دو نفر ذخیره نداشته باشه کوتاه نمیاد (حتی اگه شده بلیک رو مثل کوک توی ترکیب اصلی راه بده)
نیم نگاهی هم به خرید دروازه بان (چک) داره ولی همّ و غمّش این نیست (به قول معروف اگه شد ، که شد .. اگه نشد به درک !)
در مورد مهاجم اولا باید بگم سطح کیفی سانوگو و ژیرو و ولبک فعلا یکسانه .. با این تفاوت که ولبک بیشتر از ژیرو به ترکیب تیم میخوره و جا برای پیشرفت داره و سانوگو هم حداقل تا سال دیگه و دوره های قرضی ِ دیگه چیزی ازش در نمیاد
ولی در مورد آکپوم باید بگم هر معجزه ای از ونگر در مورد آکپوم قابل پیش بینیه ! واقعا سطحی که آکپوم توی این سن داره منو مشتاق میکنه تا زنده بمونم و تیری هانری شدنشو ببینم !!
کسانی که بازی با استون ویلا (5-0) رو دیده باشن حتما یادشونه که آکپوم چطور توی یه ربع آخر بازی دفاع ِ ویلا رو با سرعتش خسته کرد و البته یه پنالتی هم گرفت (شخصا امیدم به آکپوم بیشتر از ژیرو و سانوگو هست)
میمونه والکات که با حاشیه هایی که سر تمدید قرار دادش داره ، احتمالا مهاجم فیکس تیم در فصل آینده خواهد بود
و با توجه به اینکه ونگر از دو مهاجم اصلی در تیم استفاده نمیکنه ، نیازی به خرید ِ مهاجم نمیبینه
قبلا امیدم به ژیرو بیشتر بود که پیشرفت کنه ولی امسال نشون داد که پیشرفت کردش اینه ) یعنی پیشرفت بیشتری درش حاصل نمیشه و چون مشکلش روحی روانیه (اعتماد به نفس) ؛ دیگه بعد از رفع مصدومیت والکات و وجود ولبک در تیم درست نخواهد شد.

اگه من ونگر بودم ، سعی میکردم نگاه پدرانه ام رو به بازیکنا کمتر کنم و سنگدلانه تر امثال ژیرو رو بزارم برای فروش تا تیم فدای بازیکن نشه

ارمان در 21/3/1394 | 13:08 گفت:

نقل قول :
ارسنال ديابي رو بازيكن ازاد اعلام كرد =((
دلم براش تنگ ميشه
منتظر پست خداحافظي با اسطوره ي تكرار نشدني هستيم


پاسخ شما : باید سر قفلی بیمارستان رو بهش بدن فک کنم اگه در خدمت دانشگاه بود 20 تا دکتر بالا سرش فارق التحصیل میشدن

parsa در 21/3/1394 | 11:16 گفت:

ولبک،ژیرود،سانوگو،آکپوم ))

حسن در 20/3/1394 | 23:46 گفت:

روزنامه Evening Standard چاپ انگلیس می نویسد که سران تیم آرسنال می خواهند ایکر کاسیاس را از رئال مادرید به خدمت بگیرند و از خرید پتر چک صرف نظر کرده اند.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
به نظرم هر حرفي در طول روز بزنيم تو روزنامه ها به عنوان شايعه ميچاپن چرته به نظرم چون همه ميگن چك ميا ارسنال

mehdi در 20/3/1394 | 22:54 گفت:

جکسون مارتینز رفته میلان واسه تکمیل قرادادش با میلان............
اسکای به نقل از گازتا
http://www1.skysports.com/transfer-centre/

مهرزاد در 20/3/1394 | 21:59 گفت:

ولبک،ژیرود،سانوگو،آکپوم چه خط حمله ی خوف ناکی

WengerOut#

زمان تغییر است.

حسن در 20/3/1394 | 21:32 گفت:

ارسنال ديابي رو بازيكن ازاد اعلام كرد =((
دلم براش تنگ ميشه
منتظر پست خداحافظي با اسطوره ي تكرار نشدني هستيم

حامد در 20/3/1394 | 20:57 گفت:

اخبار زیاد درباره ی ما نیست

من اینجور فکر میکنم که هیچ نمیخریم که بعدا ضد حال نخورم

همه ی گزینه های قبلی هم دارن صاحب دار میشن جز چک که به سمت ماست صحبتا لذا

اگر ونگر بودم سانگو و اکپوم رو بعد تمرین میفرستادم جلو ورزشگاه ساندویچی بزنن از این راه هم پول در بیاریم وواسه کی این پولا نمیدونم

mohammad در 20/3/1394 | 20:12 گفت:

از همین الان تیم ها دارن خرید هاشون رو شروع میکنن .خدیرا که رفت یووه /رفتن کارلوس توز به اتلتیکو هم تقریبا قطعی شده و فقط کارای جانبیش مونده /ما هم هر چه زودتر باید قرار داد جکسون رو نهایی کنیم تا با خیال راحت بریم سراغ خرید گلر یا دفاع

محمد در 20/3/1394 | 19:38 گفت:

سلام به همه ارسنالی ها و ورزشکارا.
بازم میگم اول دفاع بعد هافبک دفاعی و بعد مهاجم ردوازه بانم اگه چک بیاد خیلی خوب میشه .

حسن در 20/3/1394 | 17:51 گفت:

نقل قول :
اگه من بودم گزینه اولم بنزما بود اکه در دسترس باشه !! دومیشم جکسون مارتینز ! عالیه واقعا !!
مهاجم میفروشیم شک نکن !


پاسخ شما : بنزما به نظرم خيلي خوبه ! تو ١٠ گل برتر چمپيونز ١ گل زيبا با پاسكاري خيلي زيبا زد ادم حال ميكنه
البته بازم زلاتان رو ترجيه ميدم ولي حيف كه محاله بياد

حسن در 20/3/1394 | 17:50 گفت:

توافق رئال مادرید و کاسیاس برای فسخ قرارداد
به شخصه ايكر رو به چك ترجيه ميدم چون چك هرچي باشه قلبش با چلسيه ،،،ايشالا اگه باشگاه بتونه يكي از اين ٢ تا رو بخره اون فرد كاسياس باشه

ehs در 20/3/1394 | 16:02 گفت:

اگه من بودم گزینه اولم بنزما بود اکه در دسترس باشه !! دومیشم جکسون مارتینز ! عالیه واقعا !!
مهاجم میفروشیم شک نکن !

Sajad در 20/3/1394 | 15:12 گفت:

اقا این جکسون مارتینز قضیه اش جدیه؟؟اگه جدی باشه خوبه هر چند کسای دیگه ای رو ترجیح میدادم ولی از قلدری اینم خیلی خوشم میاد

mohammad در 20/3/1394 | 14:24 گفت:

جکسون مارتینز عزیزم که عاشقشم امسال میاد تیم ما .فقط جکسون بیاد من دیگه چیزی نمیخوام

حسن در 20/3/1394 | 13:50 گفت:

و در نهایت در پست مهاجم من سوالی را از شما دارم.آیا اگر شما ولبک،ژیرود،سانوگو،آکپوم و البته وولکات رو داشتید و می خواستید به همگی بازی بدید و در عین حال آرسن ونگر هم بودید ،دست به خرید می زدید؟
============================
اين اسما بدون والكات دقيقا اوايل فصل پيش فقط به عنوان اسم جزو بازيكناي ارسنال بودن ولي من سؤالي دارم سانوگو اكپوم والكات چند بازي سر جمع براي ارسنال بازي كردن؟ چقدر مؤثر بودن؟ ولبك چطور؟ ما فقط ١ مهاجم داشتيم اونج ژيرود ، حساب باز كردن رو اين اسما اشتباهه اشتباه! حتي والكات كه خيلي قبولش دارم ولي اگه مصدوم شه حداقل ٥ ماه مصدوم ميشه و تيم به فنا! مهاجم پستيه شديد توش كمبود كيفيت داريم
با حرفت در مورد بيليك موافقم
من كه اين تابستون منتظر خريد بازيكن باكيفيت و بزرگم

Amir در 20/3/1394 | 12:41 گفت:

تو پست مهاجم به نظرم اونطوری که تو میگی نیست چون احتمالا سانوگو از تیم میره،آکپوم قرضی میره به یه تیم لیگ برتر،از بین ولبک،کمپل یا ژیرود هم یکی قاعدتا میره چون اگه هیچکی نره اجبارا بعضیشون حتی تو ترکیب 25 نفره هم قرار نمیگیرن