آرسنال

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
یک آرسنالی
کل بازدید: 13,042 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال

سلام.


دو روز از بازی با لیور پول گذشته و شاید کمی عصبانیتمون فروکش کرده.
نه روز به پایان مهلت نقل و انتقالات مونده وخودتون بهتر شرایط رو میدونید.
بنده به شخصه کور سوی امیدی به اومدن کورچوویاک (هافبک سویا) داشتم که ایشون هم به لطف خدا در توییتر اعلام کردند فصل آینده هم در سویا خواهد ماند(با قاطعیت).
یعنی دیگه هیچکس تو بازار نمونده.دقیقا هیچکس.دوستان لطفا حرف کاوانیو هم نزنید که اگه حتی بخاد از پی اس جی بره، منچستر میبرتش.
حتی خوشبین ترین و متعصب ترین هوادار تیم هم فهمیده و میدونه سیستم نقل و انتقالات تیم مشکل اساسی داره.
اوایل تابستون از سران باشگاه میشنویم تو لیست ونگر یه مهاجم هم هست .تازه گفته میشه خود مهاجم هم دوست داره بیاد.(نظرتونو به مصاحبه لرد فیلیپ هریس جلب میکنم)
سوال اول اینکه کدوم مهاجم؟
خود ونگر که شدیدا خرید بنزما رو رد می کرد،خود بنزما هم در توییتر شدیدا انتقال به آرسنالو رد کرد.بقیه هم که هیچی.
سوال دوم اینکه لیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شوخی میکنید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟تازه جالب تر اینکه بعد جذب پیتر چک حرف از لیست زده شد.
خدا وکیلی ونگر که از اول همه شایعاتو رد میکرد.ولی انصافا این مرد 72 ساله (لرد فیلیپ هریس) خجالت نمیکشه؟هوادارارو رسما (بلا نسبت)نفهم فرض کردن.
مورد بعدی خود آقای ونگره.
من یه سوال دارم .
آیا تیم ما از بارسلونا کامل تره؟
فصل پیش کل جام ها رو بردن.
امسال آردا توران و الکس ویدالو گرفتن.(پوگبا هم احتمالا تا ژانویه میاد)
ما داریم جوری برخورد میکنیم انگار پارسال چیکار کردیم.
یعنی خدا وکیلی موندم این تیم نقل و انتقال آرسنال برا چی حقوق میگیرن؟
این خریدایی که تو این چند ساله داشتیم هر کی بود با اون پولا انجام میداد.
تیم اصلاح میخاد برادرا.  اصلاح اساسی
تیم شدیدا بی صاحبه.شدیدا نقد ناپذیر.اگه رمسی و الکسیس سانچز با هم مصدوم بشن کیو میخایم بگذاریم جاشون؟بازیکنا ی آکادمی شدیدا نا کارآمدند.در گلزنی مشکل داریم.
چرا رمسی سمت راست بازی میکنه در حالی که چمبرلین رو نیمکته؟  چرا اشنایدرلین پارسال در آستانه اومدن به آرسنال بود(به گفته خود ش) ولی امسال با همون قیمت راهی منچستر شد؟چرا جایگزینی برای دیابی و پودولسکی اضافه نشدن؟چرا فلامینی برگشت ولی فابرگاس نه؟چرا هانری قهرمانه ولی فابرگاس منفور (هردو به بارسلونا رفتن و هیچ کدوم ابراز پشیمانی نکردن)  چرا فکری برای مصدومیت ویلشر نمیکنیم؟چرا مالک باشگاه (کرونکه) هر 10 سال یکبار مصاحبه میکنه؟چرا ویرا الان داره تو منچستر سیتی مربیگری می کنه؟ چرا ونگر هیچ فشاری برای قهرمانی احساس نمی کنه؟
این سوالات بی جواب، جواب تمام نا کامی هامونه.

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 7/6/1394 | 13:02 گفت:

به نظر من ونگر تیم رو برای کسب سهمیه میبنده و تنها خریدایی میکنه که برای کسب سهمیه لازم باشه وگرنه هم ما هم ونگر میدونه با این تیم نمیشه قهرمانشد واقعا اگه میتونستم از آرسنال دل بکن سالها پیش این کارو میکردم ولی واقعا ونگر در حق همه طرفدارا خیانت کرد

محسن عاشوری در 6/6/1394 | 22:52 گفت:

ای کاش با اون بارسای پدرسگِ پدرسوخته همگروه میشدیم ..

کیوان در 6/6/1394 | 13:45 گفت:

:EPL transfer window countdown

yon.ir/pDiK

آرین در 6/6/1394 | 10:56 گفت:

موافقم باهات, ولی اینکه میگی الان تو بازار کسی نیست اشتباهه... همیشه تو بازار گزینه هست..اگه هم نباشه با پول بیشتر میشه اوردشون تو بازار!!
لوکاس سیلوا همین دیشب قرضی رفت مارسی...یعنی همین سیلوا رو نمیتونستیم برا ذخیره ی کوکلین قرضی بیاریم بذاریم رو نیممکت؟؟
به نظر من دلیل نخریدن ما خود کامل پنداری ونگره...ونگر تیمو کامل میدونه و از طرفی هم این فکرو داره که با خرید بیشتر ممکنه به یه سری بازیکنا کلا بازی نرسه..اینو از تو مصاحبه هاش میشه برداشت کرد. این فکر ونگر بیشتر از همه مسلما مورد قبوله سهامداران و مالکانه,چون هر فصل یه بودجه اسمی میذارن که رقمش هم از جیب خودشون نیست اخرش با وسواس و نخریدن ونگر اون پول میره تو جیب خودشون...
امیدوارم این چند روز باقی مونده یه معجزه ای تو ونگر رخ بده...

دکتر گانر در 6/6/1394 | 09:44 گفت:

مغزش کم کار نمیکنه....در واقع اصلا کار تمیکنه (ولبک)

محمد در 5/6/1394 | 20:19 گفت:

تق تو این شانس ببین به چه گروهی خوردیم اون شانسه منچستره بی پدرو نگه ببین از پلی اف اومد خورد به چه تیمایی ای خدا

محمد در 5/6/1394 | 20:19 گفت:

تق تو این شانس ببین به چه گروهی خوردیم اون شانسه منچستره بی پدرو نگه ببین از پلی اف اومد خورد به چه تیمایی ای خدا

kamyar در 5/6/1394 | 17:03 گفت:

ولبك با گذر زمان خوب ميشه. استيلش خيلي خوبه فقط مغزش كم كار ميكنه

کیوان در 5/6/1394 | 16:49 گفت:

خریدای ونگر منو یاد بابابزرگم میندازه.مثلا وقتی میخواد میوه بخره،کلی بازارو زیر و رو میکنه که هم یه چیز ارزون بخره و هم سالم و خوشمزه.در نهایت با میوه هایی مواجه میشیم که نه میشه بخوریش نه میشه بریزی دور.البته منظورم اوزیل و سانچز و از این دست نیستاا.منظورم کسایی مث چمبرز و گابریله.نمیشد با پولش مانگالا رو خرید؟ یا مثلا ولبک...|:

دکتر گانر در 5/6/1394 | 10:56 گفت:

من میگم یا ونگر مارو گیر اورده و یكدفعه مثل لپ لپ دو بازیكن میاره....
یا یكدفعه یكی مثل ولبكو بیاره...

كه در مورد دوم خدا به دور كنه...

دکتر گانر در 5/6/1394 | 10:56 گفت:

من میگم یا ونگر مارو گیر اورده و یكدفعه مثل لپ لپ دو بازیكن میاره....
یا یكدفعه یكی مثل ولبكو بیاره...

كه در مورد دوم خدا به دور كنه...

محسن عاشوری در 5/6/1394 | 10:36 گفت:

بابا ونگر دلش نمیخواد مهاجم بگیره .. دوست نداره جایگاه آقا اولیور جونش به خطر بیوفته

آقا اولیور رو که میشناسید (ژیرو)

تا اولی خان رو داریم حالا حالاها قهرمانیم

سینا در 5/6/1394 | 09:15 گفت:

لعنت به کسایی که آرسنال به این روز انداختن تمام اعتبار باشگاه دارن از بین میبرن ونگر حتما باید 8 تا از منچستر بخوره تا بره بازیکن بگیره

Mohsen در 5/6/1394 | 09:06 گفت:

دوستان به این نکته توجه نمیکنید که ونگر هر سال همین کارهارو انجام میده، چرا بازم هوادارا به ونگر و مسئولین باشگاه اعتماد میکنن؟
ونگر واسه سهامدارا خیلی پر سوده، اونا هم بفکر چیبشونن نه هوادارا...
نمیدونم چرا هیچوقت ار گذشته درس نمیگیریم... نه ونگر درس میگیره نه هوادارا

مرتضی در 5/6/1394 | 05:17 گفت:

جلو ی هوادار های دیگه سکه ی یه پول شدیم این اواخر

کریم که به اون افتضاحی تیکه انداخت (دلقک ها ....)
کارمون به جایی رسیده که حتی هافبک دفاعی سویا هم ما رو پس می زنه. انگاری که با تیم قعر جدولی طرف ان.

مرتضی در 5/6/1394 | 05:15 گفت:

ترکیب فعلی هم خیلی خوبه. از دروازه بان تا نوک حمله ترکیب مون فوق العادس منتهی باید یه فکری برا نیمکت بکنیم

یه مهاجم می خوایم رقابت زیاد بشه. ژیرود خوبه منتهی برای کل فصل نمیشه بهش تکیه کرد
هافبک دفاعی که جزو ضروریاته اصلا. درسته سیستم ونگر با دو هافبک دفاعی همزمان نمی خوره ولی باید به اینم فکر کرد اگه کوکلین مصدوم شه چه بلایی قرار سر تیم بیاد؟
یه وینگ دیگه هم اضافه بشه خوبه. ذخیره الکسیس باشه.

دفاع وضعش به نظر من خوبه و نیاز به خرید نیست.

ونگر خیلی داره بد عمل می کنه تو این ضمینه. از بس لجبازه

mohammad در 5/6/1394 | 03:32 گفت:

مطمعن باشید یه خرید خوب خواهیم داشت که یه دردمون بخوره

mohammad در 4/6/1394 | 23:06 گفت:

باو همون موقع من گفتم پدرو رو بگیریم ...خیلی راحتم میشد بخریش
الانم میگم تا دیر نشد لاوتزی رو بخریم .....بهتر از هیچی که

حامد در 4/6/1394 | 22:26 گفت:

ونگر از روز اول گفت خط حمله ی من عملکرد خوبی داره و با کیفیت حتی بازی بهد با لیور گل گفت با اومدن ولبک بهتر هم میشه

حالا من موندم شما جو گرفته شدید از روزنامه ها الان داری ضد حال می خورید
از اول هم نمیخواست بخره البته کسی هم نیست به اون صورت
هرخریدی انجام شد که نمیشه الان از رو ناچاری و ساکت کردن هوادارا
کل دنیا میگن ما ضعیف عمل کردیم تو این زمینه امسال ونگر قبول نداره و تلویحا تو مصاحبه هاش هم گفته هرکی هر چی میخواد بگه به ...
حالا قضاوت با خود شما کی اشتباه میکنه
من که منتظر خرید نبودم بعد چک هرکی منتظر بوده میتونه نظر بده

seda zakhmi در 4/6/1394 | 21:36 گفت:


ونگر برو...!
همین

mohammad در 4/6/1394 | 21:16 گفت:

داداش بابت پستی که گذاشتی دمت گرم حرفات کاملا درست
همان طور که گفتم سیاست ونگر تو نقل و انتقالات خنده داره دیگه ببین چی شده یه منچستری صداش دراومده(گری نویل) دیگه وای به حالا ما که طرفدار تیم هستیم اما باید صبر کرد فقط صبر که کادر فنی یه خونه تکونی توش انجام بشه


بوی باختای سنگین میاد امسال مث دو فصل پیش ببین کی گفتم

حمید pires در 4/6/1394 | 21:02 گفت:

با مهدی موافقم تیم کم کم داره بسته میشه سال پیش تغییرات زیاد داشتیم امسال هم ژسنی تو تیم نیست که خبر فوق العاده ایه .
نقل و انتقالات اروپا خیلی به گند کشیده شده و شروعش با خریدای ده سال قبل آبراموویچ کلید خورد .
وقتی منچستر که از لحاظ مالی نقص نداره نتونسته مهره کارامدی تا این لحظه به حملش اضافه کنه چه انتظاری از بقیه تیمهاست.

kamyar در 4/6/1394 | 20:56 گفت:

فاجعه اين تيم مهاجم نيست، ما بدون بنزما و كاواني هم دووم مياريم. فاجعه وقتيه كه كوكلين مصدوم يا محروم شه. اونجاست كه كسيو نداريم

mahdi در 4/6/1394 | 20:52 گفت:

به نظر من قطعا ونگر قصد خرید مهاجم داشته و داره
چون اگه نداشت بعد از اینکه گفت برای آکپوم برنامه دارم ردش نمیکرد .. همینطور نبری رو هم دوره قرضی فرستادیم

آرسنال ، منچستر یا چلسی نیست که فالکائو یا کوادرادورو بخره سال بعد ببینه به دردش نمیخوره ..
مطمئنن شما هم دوست ندارید تیممون به این متهم بشه که بازیکن خراب کنه ! مثل بعضی تیما که خود ِ ما (طرفدارای آرسنال) مسخرشون میکنیم

من توی حرفام ، انتقادای زیادی به ونگر میکنم ، ولی با دید باز و منطقی
خودمو جای ونگر میزارم .. اگه منم جای ونگر بودم تا به عملکرد یه بازیکن (مخصوصا با سبک ویژه آرسنال) مطمئن نمیشدم ، خرید نمیکردم

ببینید اگه قراره سبک آرسنال این باشه که داریم میبینیم و مهاجم نوک عملا گلزن اول تیم نیست ، پس چرا یه هزینه گزاف بکنیم و 10% هم به تیم کمک نشه؟!
بهتر نیست بجای این خرید با بازیکنایی که داریم و با سبکمون همخونی دارن ، ضعفا رو از بین ببریم
البته که اگه خریدی مناسب آرسنال باشه نباید کوتاهی انجام بشه

الان چلسی فالکائو رو گرفته .. قبلشم منچستر بود .. چیزی ازش نمیبینیم .. میبینیم ؟! به نظر میرسه با لیگ برتر جفت و جور نمیشه
اگه ما میخریدیمش کلی شماها ذوق میکردید و بعد از چند ماه که ازش ناامید میشدید میگفتید خرید ِ ونگر به درد نمیخوره

لطفا خودتونو جای ونگر بزارید و بگید کی در دسترسه و کیو میخرید