ناپولی - آرسنال ( پخش زنده اینترنتی )

نویسنده: alireza

وبلاگ من
نویسنده: alireza
یه آرسنالی...که گریه کردم باهاش و خندیدم - 15 سالی میشه ... فقط همین
کل بازدید: 9,838 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ناپولی - آرسنال ( پخش زنده اینترنتی )

ساعت 22:15 اگه خورخه لورنزو و همیلتون و اینا با ماشینای فرمول 1 نیان به یاری خدا ناپولی - آرسنال پخش میشه کسایی هم که دسترسی ندارن به شبکه ورزش بگن تا بصورت آنلاین براشون بازی رو بزارم رو اسکایپ یا OOVOO - کنفرانس دسته جمعی :دی


صدا تلویزیون رو هم زیاد میکنم خونه خالیه - قشنگ صدا بیاد واستون

- - - - - - - -

پس گفتم در جریان باشید

هرکی خواست از ظهر به این شماره اس بده یوزر اسکایپ با oovoo خودش رو واسم سند کنه - البته بگم یا اسکایپ یا oovoo چون یکیش جواب میده - ممنون
 


0935-295-1748
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Lotfali khan zand در 9/7/1392 | 23:44 گفت:

چرا هیچکی گزارش نمیکنه امشب

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیرعباس در 9/7/1392 | 21:02 گفت:

راه فردا نشون میده

حسین در 9/7/1392 | 20:34 گفت:

آقا من همین الان یه راهی پیدا کردم که حد اقل یک سوم از بازی های گروهیمون تو چمپیونز لیگ رو پخش مستقیم کنن از شبکه3 با تبلیغ و انونس و ویدیو و تحلیل و ...(یه بسته وی ای پی شبکه3)


فقط و فقط یه راه داره و اونم اینه که دعا کنیم سال بعد با رئال یا بارسا همگروه شیم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی به دلتون صابون نزنید.چون هم ارسنال و هم رئال و بارسا تو یه سید قرار میگیرن.هیچ وقت با این دو تا تو یه گروه قرار نمیگیریم.بیخود دعاهاتونو حروم نکنید.اینم گفتم عمق فاجعه دستتون بیاد

alireza در 9/7/1392 | 17:19 گفت:

بچه ها من که نمیتونم هم اسکایپ آن کنم هم oovoo

سر یدونه به توافق برسید

ArSeNaL در 9/7/1392 | 15:15 گفت:

لان داشتم فیفا بازی میکردم ، با آرسنال یک صفر از من یو جلو بودم .
نمیدونید چه جوی باحالی داشت این استادیووم ، تماشاگرااا همه یه صدا میگفتن وااااویلااااااا واااویلاااااا بزن یکی دیگه
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////اوه

amir در 9/7/1392 | 15:08 گفت:

ساعت 22:15 اگه خورخه لورنزو و همیلتون و اینا با ماشینای فرمول 1 نیان به یاری خدا ناپولی - آرسنال پخش میشه
------
دیوث

tofigh در 9/7/1392 | 14:14 گفت:

میخوام دوباره دلتون بسوزه..
من ماهواره خربدم بدون اینترنت شبکه های الجزیره رو باز میکنم همشون حتی اچ دیا..
منم عرب زبان هستم خدایی اگه بدونید این گزارشگرا عربی چطور گزارشگری میکنن و چی میگن دیوونه میشید فوق العاده گزارش میکنن..

Rezvan Geran در 9/7/1392 | 12:39 گفت:

اونایی که شبکه ورزش ندارن چرا یه گیرنده دیجیتال واسه کامپیوتر خونگی یا لپ تاپشون نمیگیرن؟؟؟

vahid در 9/7/1392 | 12:32 گفت:

الان داشتم فیفا بازی میکردم ، با آرسنال یک صفر از من یو جلو بودم .
نمیدونید چه جوی باحالی داشت این استادیووم ، تماشاگرااا همه یه صدا میگفتن وااااویلااااااا واااویلاااااا بزن یکی دیگه

vahid در 9/7/1392 | 12:26 گفت:

سلاااااااااااام ... خخخخ چند ماه بود پسوردم یادم رفته بود ، یه دفعه انقلابی تو ذهنم رخ داد یادم اومد ((=

siamak در 9/7/1392 | 10:59 گفت:

اها الان درست خوندم
بخدا بخش نمیکردن کل ورزشو ابکش میکردم

siamak در 9/7/1392 | 10:54 گفت:

بخش نمیشه خدایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alireza در 9/7/1392 | 09:45 گفت:

احتمالش زیاده

reza در 9/7/1392 | 09:35 گفت:

احتمالا یه راهی پیدا میکنم شاید بتونم از ماهواره ببینم
راستی بازیو اینجا هم گزارش میکنین?

reza در 9/7/1392 | 09:32 گفت:

باشه حالا ببینیم تا شب چی پیش میاد
مرسی علیرضا جون

reza در 9/7/1392 | 09:32 گفت:

باشه حالا ببینیم تا شب چی پیش میاد
مرسی علیرضا جون

alireza در 9/7/1392 | 09:26 گفت:

حالا اگه دیدی اوکی بودی بگو با اسکایپ بهت وب بدم ببینی رضا جان - یا oovoo

reza در 9/7/1392 | 09:25 گفت:

این شبکه3 لعنتی هم بازی به این مهمی رو پخش نمیکنه آرزو به دل موندیم رفت,,

reza در 9/7/1392 | 09:23 گفت:

من که اینترنتم مختل و محدود شده نمیتونم نگاه کنم شبکه ورزشم تا یکی دوماه دیگه درست میشه,,