جایگزین جک ویلشر

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,078 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جایگزین جک ویلشر

جایگزین جک ویلشرسلام بنظر من بعد از خبر بد امروز یعنی نرسیدن جک به بازی های اول فصل باید به فکر یه هافبک خلاق باشیم چیزی که بیشتر از هر چیز به آن احتیاج داریم
از کجا معلوم جک دوباره هم مصدوم نشه؟ آیا ونگر این ریسک رو میکنه و بازیکنی در پست جک رو نمیخره؟
نظر شما چیه؟
من که میگم پیرلو رو بیاریم واسه 1 سال...خیلی خیلی بدردمون میخوره

http://justarsenal.com/arsenal-must-get-a-playmaker-after-todays-bad-news-pirlo-anyone/14447
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 12/4/1391 | 18:32 گفت:

پیرلو کیه با...........

parsa در 12/4/1391 | 11:29 گفت:

اوناهم پیرلو رو میدن به ما

روح الله نظری در 12/4/1391 | 11:05 گفت:

یک پیرمرد

مصطفی کاظمی در 12/4/1391 | 10:29 گفت:

ترکیب آرسنال جوریه که اگه امویلا بیاد باید یا امویلا تو باشه یا سونگ و در کنارشم یا آرتتا یا ویلشر،حالا اگه ویلشر نیاد مطمئنا آرتتا ثابته نه امویلا،چون که از بین سونگ و امویلا باید یکیشون ثابت باشه.
.
امین : آرتتا تا قبل از مصدومیتش دومین هافبک پریمر لیگ بود بعد از سیلوا،پس شک نکن که با حضور آرتتا هم میشه قهرمان شد.

soroosh در 12/4/1391 | 09:26 گفت:

اااااااااااااااااه
همش میگن دو هفته دیگه میرسه ولی هیچی
روسیچکی و ورما هم همین طور بودن
این پزشک های کودن تیم چه خاکی تو سرشون می کنن

ehs در 12/4/1391 | 02:08 گفت:

ادواردو كه استخوان پاش كلا در اومد مدت زمان برگشتش اينقدر طول نكشيد كه واسه جكي طول كشيده!!!اون از روسيچكي اين هم از جكي! ارسنال واقعا داره ركورد ها رو جابجا مي كنه

sepehr najafian در 11/4/1391 | 22:35 گفت:

به خاطر 2 تا بازي که آدم بازيکن نميخره

nima در 11/4/1391 | 22:19 گفت:

این دیگه چجور مصدومیتیه؟؟؟آدم مگه اینقد ضعیف میشه که 2 سال بخواد مصدوم باشه!!!

امین در 11/4/1391 | 21:37 گفت:

به من چی اصلا
خب جاست آرسنال این حرفو زده...عجب بدبختی ایه

امین در 11/4/1391 | 21:36 گفت:

امویلا که هافبک دفاعیه..سانگ هم به درد هافبگ وسطی نمیخوره...فقط میمونه آرتتا ... که واسه قهرمانی واقعا هافبک وسطمون باید آرتتا باشه؟؟؟

مهران کاظمی در 11/4/1391 | 21:35 گفت:

یه جورایی آرتتا برای ما پیرلوست

مهران کاظمی در 11/4/1391 | 21:34 گفت:

از اون حرفا بود

رضا توپچی در 11/4/1391 | 21:15 گفت:

واقعا" خسته نباشی...همه میدونن که پیرلو میتونه توی هرتیمی تاثیرگذار بازی کنه ولی به نظر من جابجایی پیرلو امسال غیرممکنه...
باتوجه به اینکه حتی در صورت بازگشت ویلشر و دیابی رسیدن اونا به سطح کیفیت قبل از مصدومیتشون میتونه زمان بر باشه،بهترین گزینه همین ام ویلاست چون با آمدنش میتونیم از آرتتا و سانگ با آزادیه عمل بیشتری استفاده کنیم...
البته میشه به گورکوف هم فکرکرد چون رئیس علاقه ی زیادی به این بازیکن داره...