ون پرسی ماندنی شد؟!!!+1 خبر

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,017 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ون پرسی ماندنی شد؟!!!+1 خبر

http://www.thesportscampus.com/2012072323150/transfer-news/van-persie-asks-suitors-for-p200000-a-week-salaryرابین ون پرسی مهاجم آرسنال که تنها 1 سال از قرار دادش باقی مانده است شایعات فراوانی درمورد رفتن یا ماندنش به گوش هواداران میرسد...
حالا این خبرو من امروز دیدم رابین برای تمدید قرارداد و  ماندن در آرسنال تقاضای 200000£ در هفته رو داره
حال باید منتظر ماند و دید که آیا سران باشگاه آرسنال دست از خسیس بازی چندسااله خود برمیدارند و او را حفظ میکنند یا خیر؟

------

ونگر گفته که اگه دیابی آماده شه دیگه احتاجی به ام ویلا نداریم ولی کارزولا رو میخواییم
http://highbury-house.com/2012/07/23/wenger-all-but-confirms-carzola-but-no-mvila-winning-a-trophy-in-201213-is-a-real-possibility/
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 4/5/1391 | 10:48 گفت:

ای بابا مشکل آرسنال همین سطح دستمزده... !!!

توپچی جنوب در 3/5/1391 | 21:49 گفت:

امیدوارم رابین بمونه هرچند امیدی به موندنش نیست!!!!!!!!!!!!!1

عرفان در 3/5/1391 | 11:02 گفت:

قربونت آقا امین

Vishka در 2/5/1391 | 20:32 گفت:

احتمالا رفتنش خیلی بیشتره
همه ی اینا شایعس
عقل میگه میره یووه چون سیاست آرسنال عوض بشو نیست

امین در 2/5/1391 | 20:20 گفت:

ممنون داداش عرفان

عرفان در 2/5/1391 | 18:50 گفت:

خبر آخرتو از سایت خوندم skysports بود.آره ونگر انتقال سریع ام ویلا رو رد کرد ولی اشاره کرد که تصمیمش ممکنه عوض بشه اگه مصدومیت جکی و آبو دیابی مشکل ساز بشه(جکی که نمیرسه،دیابی هم امیدوارم پاش بشکنه تو مالزی آخه ام ویلا واقعا حیفه) در ضمن ونگر از اینکه دیابی میتونه بازی کنه خیلی خوشحاله و داره بال در میاره و کلی ازش تعریف کرده و گفته ما جکی،دیابی،سانگ،رمزی،کاکوئلن و آرتتا رو داریم.
http://www1.skysports.com/football/news/11670/7928124/Wenger-rules-out-M-Vila

امین در 2/5/1391 | 18:25 گفت:

سینا منبع؟

سينا در 2/5/1391 | 18:20 گفت:

الان يه خبري خوندم كه ارسن كفت رابين اين فصل از ارسنال جدا ميشه !!!

حمید فرازی در 2/5/1391 | 15:26 گفت:

فعلا هیچ منبع معتبری در مورد موندن رابین با این قیمت چیزی نگفته. از دیشب شایعاتی به وجود اومده که ممکنه تا آخر این هفته به یوونتوس منتقل بشه.

شایعات کازورلا هم از دو روز پیش بیشتر شده و تو خبری که رو سایت هم گذاشته شد ونگر با لبخند همیشگی تکذیب کرده

امین در 2/5/1391 | 15:05 گفت:

سروش:

امین در 2/5/1391 | 15:04 گفت:

چرا الکی حرف میزنی؟ تو کجای اون پستت گفتی که فن پرسی این شرطو گذاشته واسه موندن؟

sepehr najafian در 2/5/1391 | 15:01 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=1551&BlogId=136
اين پستو خيلي وقت پيش داده بودم

سروش در 2/5/1391 | 14:44 گفت:

رابین برای تمدید قرارداد و ماندن در آرسنال تقاضای هفته ای 200000£ در هفته رو داره.
میشه یه بار دیگه بخونیش.

عرفان در 2/5/1391 | 14:23 گفت:

درضمن چون رابین میدونه باشگاه هرگز همچین دستمزدی رو نمیده این حرف رو زده.فکر کنم همه نیت و منظورشو متوجه شده باشین...

عرفان در 2/5/1391 | 14:19 گفت:

اگه به رابین این پولو بدن از فردا بقیه بازیکنا هم دبه در میارن که ما هم فلان قدر میخوایم.درضمن هیچ وقت نمیان سیاستی که اینقدر روش مانور میدن رو عوض کنن چون اینجوری به شخصیت خودشونم ضربه میزنن.به نظر من نمی ارزه که به رابین سن بالا و معمولا مصدوم اینقدر بدن که بمونه ولی به قیمت به وجود اومدن جنگ داخلی تو تیم!اگه یادتون باشه رابین گفته بود چون نصری جام جهانی رو استراحت کرده بود تونست تو لیگ بدرخشه خودشم بعد یه استراحت خوب تونست فصل پیش رو بدون مصدومیت بازی کنه اما این فصل چون تو لیگ خیلی بهش فشار اومد و تو بازی های یورو هم شرکت کرده احتمالا مصدوم میشه...به نظرم بفروشیمش و یه بازیکن خوب بجاش بخریم که تا چند سال خیالمون راحت باشه.

احسان در 2/5/1391 | 14:13 گفت:

با اینکه هیچ امیدی به موندنش ندارم ولی باز امیدوارم بمونه

soroosh در 2/5/1391 | 13:09 گفت:

رابین نمی مونه انقدر دلتون رو بی خودی خوش نکنین

مجتبی هانری در 2/5/1391 | 12:43 گفت:

خوب چرا اول نگفتی پول میخوام!
حیفه کاپیتانی تیمی باشی برای پول بنالی !

امین در 2/5/1391 | 12:33 گفت:

اگه مدیرا قبول کنن میشه امیدوار شد واسه تمدید قرار داد بقیه بازیکنا و خرید یکی.دو ستاره دیگه

M o o r I در 2/5/1391 | 12:31 گفت:

امیدوارم مدیرا دست بر دارن

sepehr najafian در 2/5/1391 | 12:26 گفت:

خداکنه