1خبر بد از نقل و انتقالات

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,074 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

1خبر بد از نقل و انتقالات

http://inagist.com/all/230289161528156161/

http://www.caughtoffside.com/2012/07/31/barcelona-eyeing-surprise-11-7m-swoop-for-arsenal-midfielder/
http://inagist.com/all/230289161528156161/http://www.caughtoffside.com/2012/07/31/barcelona-eyeing-surprise-11-7m-swoop-for-arsenal-midfielder/

بارسلون میخواد با پیشنهاد 11-7 میلیونی الکس سانگ را به نیوکمپ ببره!
اگه بره من که خیلی ناراحت میشم ولی اگه بره و ام ویلا رو بیارم خیلی خیلی خوشحالتر میشم از رفتنش

 درمورد کازورلا هم تا 24 ساعت آیینده کارش تمومه ولی حیف سنش بالاست یه مقدارنوری شاهینم انگار منچستر و اینتر و تاتنهام چندتا تیم دیگه هم میخوانش معلوم نی بیاد آرسنال یا نه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 12/5/1391 | 04:36 گفت:

یعنی عمرا!!
27 سالگی بهترین زمان خریده ولی مشکلش اینه که تازه داره وارد لیگ برتر می شه! ولی با توجه به سابقش امیدوارم به دردمون بخوره مثل سانتوس!
رضا جان جکی کلا بی خیال شدی دیگه!!

محمد على(اباى) در 11/5/1391 | 16:28 گفت:

سانگ خیلی خوبه نباید بره ولی ام ویلا باید اضافه بشه

soroosh در 10/5/1391 | 22:14 گفت:

ریس که اسپانیایی بود رضا

nima در 10/5/1391 | 21:18 گفت:

اصلا انگار یه کرمی تو وجودشون که هرسال باید یه بازیکنی از آرسنال بخرن،چه بهش احتیاج داشته باشن چه نداشته باشن!!!بدبختای مریض روانی!!!

شایان در 10/5/1391 | 20:33 گفت:

علی پپسی مثل فیلم های وسترن حرف زدی!بارسلونا می تونه بره بمیره خیالتون راحت

شایان در 10/5/1391 | 20:32 گفت:

منظورم از اون حس سبک بازی اون موقع آرسنال و ریسه!

شایان در 10/5/1391 | 20:31 گفت:

کاسورلا بیاد یه حس عجیبی دارم! مثل ریس بود هافبک پرتغالی سال های قبل آرسنال! اون حس رو دارم!

ترکیب رویایی:

بدون رابین:

چزنی+سانیا+ورمائلن+سانتوس+پرمرتساکر

سانگ+کازورلا+آرتتا

پودولسکی+جیرو+والکات

با رابین هم:

چزنی

سانیا+ورمائلن+پرمرتساکر+سانتوس

سانگ

کازورلا+آرتتا

پودولسکی+رابین

اگه رابین بمونه و کازورلا هم بیاد من به شخصه قول یک جام میدم!

امین در 10/5/1391 | 20:20 گفت:

واسه این میگم سنش زیاده چون 2سال دیگه 30 سالش میشه مثل آرشاوین و خیلیا دیگه ونگر بهشون توجه نمیکنه...لمپاردو هم نباید با کازورلا مقایسه کرد...لمپارد یه چیز دیگس

mohammad ali در 10/5/1391 | 20:04 گفت:

منبعش کات آفسایده ! خودتون بقیشو بگیرید

sepehr najafian در 10/5/1391 | 19:59 گفت:

بارسا با ماسکرانو تمديد کرد.خيالتون راحت باشه

علی ارشدی در 10/5/1391 | 19:50 گفت:

بارسلونا می تونه بره بمیره خیالتون راحت

مجتبی هانری در 10/5/1391 | 19:38 گفت:

من ازآمدن امویلا خیلی استقبال میکنم ولی نه به جای سانگ

Morteza Bauer در 10/5/1391 | 19:35 گفت:

غلط کرده بخواد سانگ رو ببره
این بارسا رو باید اتیش زد.
به قول سینا این همه هافبک داره

رضا توپچی در 10/5/1391 | 19:28 گفت:

مثل کوشیلنی یه جواب محکم بهشون میده،شک نکن
سن کازورلا هم در حدی نیست که بخوای ناراحتش باشی اتفاقا" در اوج پختگی قرارداره و این برای تیم جوان ما یه نکته مثبته میتونه باشه

سينا در 10/5/1391 | 18:50 گفت:

بارسا اين همه هافبك داره ميخاد بكنه كجاش اين همه هافبكو ملعون

سينا در 10/5/1391 | 18:50 گفت:

بارسا اين همه هافبك داره ميخاد بكنه كجاش اين همه هافبكو ملعون

sepehr najafian در 10/5/1391 | 18:44 گفت:

27 سالشه ديگه لمپارد 34 سال سن داره هنوز موثره

مجتبی هانری در 10/5/1391 | 18:38 گفت:

فکر نکنم بره بارسا البته بارسا هم نیازی بهش نداره این دومین باره بهش پیشنهاد میده بارسلو منفور