تبریک؟؟؟!!!###+1خبر خیلی خوب و 1 بد###

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 114,782 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تبریک؟؟؟!!!###+1خبر خیلی خوب و 1 بد###

به گزارش خبرگزاریه معتبر...مارکابه گزارش خبرگزاریه معتبراسپانیایی...مارکا...معامله نوری شاهین با آرسنال تموم شدست و به زودی شاهین بازیکن آرسنال اعلام خواهد شد...

http://feedproxy.google.com/~r/ArsenalTalks/~3/W2DTKSRrqLM/sahin-to-arsenal-deal-almost-complete.html


واقعا تبریک میگم!!!!!

یه خبر هم خونده گفته رابین دیگه دوس داره بمونه

http://bleacherreport.com/articles/1285243-arsenal-transfer-report-robin-van-persie-now-wants-to-stay-at-arsenal


به گفته میرور  ون پرسی تو آرسنال موندنی شده!(این خبرو سایت رسمی هم تو قسمت مدیا نوشته)

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/arsenal-skipper-robin-van-persie-1218984

مترو گفته درسته آرسنال به شاهین نزدیکه اما من یونایتد میتونه سنگ بندازه جلو پای آرسنال...
http://www.footylatest.com/sun-5th-aug-arsenal-transfer-news-multiple-rumours-involving-arsenal-today/31247

اخخخخخخ از دست این من یونایتد...پس انتقال نوری شاهین هنوز قطعی نیست

بارسا هم دیگه شورشو درآوردن بخدا...خبرا خیلی زیاد شده که سانگو با 15 میلیون میخوان...

ببخشید خبرای بد 2تا شدن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 16/5/1391 | 03:44 گفت:

emsal ghahremanim

HAMED toopchi در 15/5/1391 | 21:17 گفت:

سانگ يه موجود كم عقله. نگا به چندتا پاس چيپش نكنين. فك كنم اين فصل بالا 50 تا توپ ناجور لو داد. بديم بره

محمد على(اباى) در 15/5/1391 | 18:31 گفت:

خوب بید اخبار

امین در 15/5/1391 | 17:54 گفت:

امین در 15/5/1391 | 16:37 گفت:

اون خبر اولیت از سایت ورزش 3 ...اصلا معتبر نیست

Morteza Bauer در 15/5/1391 | 15:21 گفت:

خبر:
روزنامه ميرر گزارش داده "آرسن ونگر" روي به خدمت گرفتن "گرگوري فن در ويل"، هم تيمي فان پرسي، در تيم ملي هلند هم نظر مساعد دارد. به نظر مي‌رسد توپچي‌ها براي اين بازيکن هفت ميليون پوند کنار گذاشته‌اند.

Morteza Bauer در 15/5/1391 | 15:20 گفت:

خبر:
فان پرسي تصميم گرفت در آرسنال بماند

مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال از تصميم خود مبني بر جدايي از اين تيم عقب‌نشيني کرده است.


به نظر مي‌رسد انعقاد قرارداد با "لوکاس پودولسکي"، "اوليويه جيرود" و "سانتياگو کازورلا"؛ مهاجم هلندي تيم فوتبال آرسنال را متقاعد کرده که به حضور خود در اين تيم ادامه دهد.

برترين گلزن آرسنال از آغاز تابستان گفته بود که قصد ادامه حضور در اين تيم را ندارد و حتي به همراه اين تيم به شرق دور سفر نکرد. اما اين بازيکن که روز دوشنبه 29 ساله مي‌شود به همراه آرسنال به آلمان سفر خواهد کرد.

آگاهان از تمايل فان پرسي براي ادامه حضور در تيم آرسنال خبر داده‌اند در حالي که فقط يک سال از قرارداد اين بازيکن با باشگاه زمان باقي مانده است. اکنون باشگاه بايد قراردادي را به او پيشنهاد دهد تا حضورش در تيم آرسنال را تضمين کند.

روزنامه ميرر گزارش داده "آرسن ونگر" روي به خدمت گرفتن "گرگوري فن در ويل"، هم تيمي فان پرسي، در تيم ملي هلند هم نظر مساعد دارد. به نظر مي‌رسد توپچي‌ها براي اين بازيکن هفت ميليون پوند کنار گذاشته‌اند.Vishka در 15/5/1391 | 13:38 گفت:

امسال سال خوبیه

masoud mahmudpur در 15/5/1391 | 13:07 گفت:

ایول.دیگه 7 سال بی جامیمون 8 سال نمیشه

Morteza Bauer در 15/5/1391 | 12:52 گفت:

مورینیو گفته:

مورينيو گفت نوري شاهين هافبک ترکيه اي مي تواند رئال را ترک کند. تيم آرسنال مشتري جدي انتقال شاهين 23 ساله است.پيشنهاد آرسنال براي خريد شاهين امضاي قرارداد قرضي يکساله با شرط قطعي شدن در پايان فصل است.شاهين نيز خود انتقال به آرسنال را ترجيح مي دهد.

فرشاد صفاری در 15/5/1391 | 12:40 گفت:

Cheghad Arsene In fasl Na parhizi karde

nima در 15/5/1391 | 12:20 گفت:

خبرای خوبی بودن من هم به موندن رابین امیدوار شدم هم به اومدن شاهین!!!!!!!!

Morteza Bauer در 15/5/1391 | 12:04 گفت:

انشالله که نوری شاهین هم بیاد.
به نظرم بعد از خرید شاهین و کازورلا و جیرود پودولسکی.
به خرید ام ویلا و یه دفاع راستم نیاز داریم.
الکس سانگ عالیه ولی تو کارای دفاعی ضعیفتره.ولی ام ویلا تو کارای دفاعی عالیه
فقط حتما نوری شاهین بیاد.چون اول فصل روسیسکی و ویلشر رو نداریم.

مسلم بیگ‌زاده در 15/5/1391 | 10:35 گفت:

فکر کنم توافقات نوری شاهین و باشگاه آرسنال انجام شده و فقط تنها مشکل یا موضوع مبلغه که باید زودتر حلش کنن. با این حال منم مطمئنم که حداقل نوری شاهین منچستر یا تاتنهام نمی‌ره و یقیناً میآد آرسنال.
اما آرسنال شرط گذاشته و ببینیم آیا رئال قبول می‌کنه یا نه یا شاید آرسنال کوتاه اومد.
آرسنال می‌خواد یه شرطی بذاره که اگه نوری شاهین رو خواست، قراردادش رو دائمی کنه.

مجتبی هانری در 15/5/1391 | 05:33 گفت:

امیدوارم دیگه شایعه نباشه شاهین هم زودتر بیاد ولی مطمئنا به منچستر نمیره اگه شاهین هم بیاد خط هافبک هامون قوی تر هم میشند فقط امیدوارم حداقل یک دفاع چپ هم بیاریم چون ضعف در خط دفاع را بیش تر از هر پست می بینم

حمید فرازی در 15/5/1391 | 05:19 گفت:

البته مارکا ساعتی بعد از انتشار این خبر از علاقه منچستر یونایتد برای جذب شاهین خبر داد و به نظر میرسه چند روزی رو باید صبر کرد تا وضعیت نهاییش مشخص بشه چون دو باشگاه بر سر چند مسئله مثل دستمزد و آپشن دائمی کردن قرارداد هنوز به توافق کامل نرسیدن.

در مورد ونپرسی به نقل از خبرگزاری میرور تمایل داره بمونه اما اینا بیشتر گمانه زنی مطبوعاته و با توجه به خریدهای اخیر آرسنال این شایعات به وجود اومده وگرنه خودش هیچ مصاحبه ای در این راستا انجام نداده.