ام ویلا درحال آمدن به انگلستان برای ثبت قرارداد؟!

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 123,150 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ام ویلا درحال آمدن به انگلستان برای ثبت قرارداد؟!

ام ویلا درحال آمدن به انگلستان برای ثبت قرارداد؟توتلوزیون فرانسه اعلام شده ام ویلا میاد انگلستان برای ثبت قرار داد ولی...ولی نکته دردآور اینه که مشخص نیست برای امضای قرار داد با آرسنال داره میاد یا تاتنهام؟
http://goonermemoirs.com/index.php/2012/12/08/mvila-close-to-england-move-arsenalrvp-will-play-for-arsenal

باشگاه رن هم تایید کرده
http://allarsenal.com/arsenalrumours/arsenal-news-rennes-confirm-concrete-offer-english-club-mvila/

ولی احتمالا میاد برای امضا قرارداد با آرسنال
http://dgooner.wordpress.com/2012/08/12/rennes-receive-offer-for-mvilla-possibly-from-arsenal/


البته این خبرگزاریا که من دیدم زیاد معتبر نیستن ولی کاش حقیقت داشته باشن


اگه بیاد سانگو رفتنی بدونید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 19:09 گفت:

السیتی 3بر2 و قهرمان شد.

امین در 22/5/1391 | 18:46 گفت:

منم میگم میره تاتنهام

محسن در 22/5/1391 | 18:42 گفت:

اگه به قیمت رفتنه سانگه ،هرگز که نیاد

HAMED toopchi در 22/5/1391 | 17:59 گفت:

ميره تاتنهام

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 16:13 گفت:

یه خبر:


ميلان مکسز را با بندتنر معاوضه مي‌کند

ممکن است باشگاه ميلان مدافع فرانسوي خود را با مهاجم آرسنال معاوضه کند.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، فيليپ مکسز در طول فصل گذشته همواره با آسيب ديدگي‌هاي زيادي روبه‌رو بود و بازي‌هاي درخشاني نيز در ترکيب روسونري انجام نداد. به نظر نمي‌رسد او پس از خروج الساندرو نستا و تياگو سيلوا از ميلان، مدافع مورد اعتماد سرمربي اين تيم باشد.

ديديه دشان سرمربي تيم‌ ملي فرانسه نيز چندي پيش گفته‌ بود: فيليپه را مي‌شناسم. او جزيي از تيم فوتبال فرانسه در سال‌هاي پيش رو خواهد بود. شايد او ميلان را ترک کند زيرا نتوانسته نمايش خوبي در اين تيم داشته باشد.

مکسز از اردوي ميلان که در آمريکا برگزار مي‌شد جدا و به ايتاليا بازگشت تا هنگام تولد دخترش در کنار همسرش باشد. او از آن پس به تنهايي در کمپ ميلان تمرين مي‌کند.

با توجه به اينکه ميلان به بازيکن تهاجمي نياز دارد، به دنبال جذب نيکلاس بندتنر مهاجم آرسنال رفته است. بر اساس اعلام نشريه کوريره دلو اسپورت ممکن است براي جذب اين مهاجم دانمارکي، سران ميلان مکسز را به آرسنال پيشنهاد کنند.

اگر اين اتفاق نيز نيفتد، با توجه به مشکلات مالي ميلان ممکن است سران اين تيم قرارداد مکسز را فسخ کنند زيرا او ساليانه 4.5 ميليون يورو دستمزد مي‌گيرد.

Morteza Bauer در 22/5/1391 | 15:43 گفت:

اره سانگ نباید بره.حتما باید وایسه.
اانشالله ام ویلا بیاد.

saeed در 22/5/1391 | 15:40 گفت:

اگه ام ویلا بیاد دیگه مطمئنم ون پرسی نمیره

mohsen abbasi در 22/5/1391 | 15:21 گفت:

سانگ نباید بره حالا هر کی می خواد بیاد

مجتبی هانری در 22/5/1391 | 14:22 گفت:

با توجه به این که ازسبک بازی ام ویلا هم خوشم میاد ولی دوست ندارم سانگ را به خاطر این بازیکن بفروشیم امویلادرکل به پای سانگ نمیرسه

حسین ملازینل در 22/5/1391 | 14:19 گفت:

خدا کنه بیاد تا از نظر دفاعی یکمی سروسامون بگیریم...