1 خبر افتضاح بد

نویسنده: امین

وبلاگ من
نویسنده: امین
امین هستم...20سالمه و عاشــــــــــــقه آرســــــــــنالم..
کل بازدید: 122,162 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

1 خبر افتضاح بد

1 خبر افتضاح بددلم نیومد خبرو بزارم تو اون تاپیک قبلیم خرابش کنم واس این میزارمش اینجا

اینتر میبلان و یوونتوس درحال آماده سازی برای حرکت روبه جلو و امضای قرارداد با والکات هستند

http://www.totalfootballmadness.com/2012/08/19/inter-milan-juventus-ken-on-arsenal-winger-theo-walcott/

از اونجایی که والکات قراردادی امضا نکرده و بازی با ساندرلند اصن از قیافش و بی انگیزگی که داشت یه جورایی تابلو بود که دلش با آرسنال نیست....ولی کاش من اشتباه کرده باشم وگرنه باید با والکات هم خدافظی کنیم!

بنظر شما میره یا میمونه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 30/5/1391 | 03:30 گفت:

همه می دونیم والکات فوقالعاده نیست و بازیش بگیر نگیر داره ولی وقتی من با سه سال پیش اون مقایسش می کنم واقعا می بینم داره پییشرفت می کنه و به نظرم اگه یه کم جدی تر بازیش رو دنبال کنه امسال می تونه ستاره ارسنال باشه ولی اینکه می بینم ونگر خیلی بهش اعتماد داره و یه جورایی رقیب جدی واسش نیست می شه حدس زد که چرا بی انگیزست!این نکته رو هم دقت کنید که اون خیلی جوونه و هنوز تازه اول دوران ستاره شدنشه!!من به شخصه امیدوارم نفروشیمش ولی دوست دارم وقتی چمبو به بازی رسد اون رو هم میدون بده!

soroosh در 29/5/1391 | 22:46 گفت:

ببین والکات بیش از حد به تمدید قرارداد نزدیکه
خیلی نزدیک
نگران نباش
حتی اگه هم بره (زبونم لال ) باز میشه یه خاکی سرمون گرفت

حسین ملازینل در 29/5/1391 | 19:22 گفت:

امیدوارم که تمدید کنه...ازش خیلی خوشم میاد...

HOSSEIN در 29/5/1391 | 17:43 گفت:

با فروشش نه موافقم نه مخالف(به علت چمبوی عزیز).
بابا برن کاکا جون رو بیارنخاکبرسرشون کاکا تو آرسنال میشه فرشته نجات ما قراردادشم 6ساله ببندن که تا آخر تو تیم ما باشه و قصد رفتن نکنه

علی ارشدی در 29/5/1391 | 16:33 گفت:

چرته

ولکات تمدید میکنه

سمک! در 29/5/1391 | 16:17 گفت:

فارغ از بحث خوب بازی کردن و این چیزا اگه والکات بره ایتالیا رسما به عقلش شک می کنم ... هر چند که لیگ ایتالیا از اسپانیا بهتره

حسین در 29/5/1391 | 15:39 گفت:

به نظر من که خیلی تفاوتی ایجاد نمیکنه رفتن یا موندنش
اگه میخاد بی انگیزه بازی کنه هم بهتره که بره
اون ون پرسی بی پدر مادر خجالت نکشید رفت انچستر؟
حالا میخواستی بری این همه تیم , یه راست رفتی نچسب ترین تیم تاریخ؟
واقعا حالمو به هم زد کثافت آشغال
امیدوارم بدترین سال فوتبالیشو بگذرونه ( از صمیم قلب )

اميرحسين اباذري در 29/5/1391 | 15:31 گفت:

بلد نیست دریبل کنه.یه جوریه .خودش میره توب می مونه

nima در 29/5/1391 | 15:08 گفت:

مطبوعات مکزيک نوشتند چيچاريتو احتمالا به چلسي نمي رود زيرا اين باشگاه مايل نيست 60 ميليون پوند براي خريد اين بازيکن پرداخت کند.
-------------------------------------------
امین خیلی باحال نوشتی!یه جور نوشتی مثلا انگار آرسنال و چلسی دارن رقابت میکنن که کی 60 میلیونو زودتر بده و بخرتش!خب تو خبر که گفتی چلسی نمیتونه بخرتش منم که 10000000% مطمئنم آرسنالم همچین پولیو نمیده!!!!
در مورد وولکاتم به نظر من رفت که رفت چمبرلین خودش از وولکات خیلی بهتر و تکنیکی تره!!!!

محمدرضا در 29/5/1391 | 14:37 گفت:

چیچاریتو 60 میلیون پوند ؟؟!! بعد اون وقت ما اون یارو رو 24 میلیون پوند فروختیم !!!

آرمان امیراحمدی در 29/5/1391 | 14:36 گفت:

من دارم میفهمم که هیچکس به نظر دوستان هیچ پخی نیست و هیچ .. فلانی نیست و .... عجب ونگر رفت بازی کرد که از ته جدول آرسنال برد سوم فصل پیش !

علیرضا فراهانی در 29/5/1391 | 14:21 گفت:

این یکیو خیلی دوست دارم اتفاق بیفته! بازیکن فوق العاده سریع و به همون اندازه بی شعور در فوتبال! هیچ لطمه ای نمی خوریم از رفتنش.


ولی در کل امسالم هیچ پخی نمی شیم.

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 14:16 گفت:

@مطبوعات مکزيک نوشتند چيچاريتو احتمالا به چلسي نمي رود زيرا اين باشگاه مايل نيست 60 ميليون پوند براي خريد اين بازيکن پرداخت کند.

-----

مثلا آرسنال خیلی مایله 60 ملیون بده

امین در 29/5/1391 | 14:05 گفت:

به گزارش الکره، مطبوعات انگليسي نوشتند يونايتد ها اکنون قصد دارند خاوير هرناندس مهاجم 24 ساله و ملي پوش مکزيکي را که به چيچاريتو شهرت دارد، به تيم ديگري واگذار کنند.

در اين ميان دو باشگاه آرسنال و چلسي مايل به خريد هرناندس هستند و تا از وي به ترتيب به عنوان جايگزين فان پرسي و ديديه دروگباي ساحل عاجي در تيم خود استفاده کنند.

مطبوعات مکزيک نوشتند چيچاريتو احتمالا به چلسي نمي رود زيرا اين باشگاه مايل نيست 60 ميليون پوند براي خريد اين بازيکن پرداخت کند. چلسي بنيه مالي خود را در نقل و انتقالات براي خريد مارکو مارين، اسکار و ادن آزار هزينه کرده است. البته اين امکان نيز وجود دارد که الکس فرگوسن سرمربي يونايتد هرناندس را به يک تيم غير انگليسي بفروشد.

nima در 29/5/1391 | 14:00 گفت:

radife!khob yeho kole teamo bashgaho bezaran vase forosh dg!inkara chye akhe !!!!!!!!!!!ay khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 13:59 گفت:

ونگر ارواح مردهات اینو دیگه نزار بره.........!!!