قانون بقاء مصدومیت

نویسنده: morteza

وبلاگ من
نویسنده: morteza
yek toopchi do atishe
کل بازدید: 1,653 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قانون بقاء مصدومیت

مصدومیت در آرسنال از بین نمی رود؛ فقط از بازیکنی به بازیکن دیگر منتقل می شودبا عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
یه درد دلنامه با توپچی های دوستداشتنی
شاید هیچ تیمی رو نتونید پیدا کنید که تو طول یه فصل این همه مصدوم بده. تو هر بازی وقتی بازیکنمون زمین میفته، قلبمون میاد تو دهنمون تا بلند شه. تو هر فصلی آرسنال نتیجه بازیهای زیادی رو به خاطر مصدومیت بازیکناش از دست می ده. واقعا چرا اینطوریه؟
بدشانسی؟  بدنسازی نامناسب؟  تمرینای غلط؟  یا اینکه بازیکنای ما خیلی ظریفن؟  فرگوسن می گفت ونگر به دنبال بازیکنایی میره که خیلی شکنندن و زود مصدوم میشن. البته با توجه به شیوه بازی آرسنال قطعا  بازیکنای فانتزی بیشتر به کار ونگر میان و  شاید حرف فرگوسن تا حدودی درست باشه ؛ اما ما بازیکنایی هم داشتیم که خیلی قوی بودن اما بازم زیاد مصدوم می شدن. نمونش سول کمپل. بازیکنی قوی و تنومند اما اونم خیلی  مصدوم میشد. فقط تو دو سال آخری که تو آرسنال بود سه مرتبه انگشت پاش آسیب دید.
تو همین فصل تقریبا تمام تیم یه دوره مصدومیت داشتن: وانیاما، پودولسکی ، فرمایلن، کوشیلنی، والکات، سانیا، گیبز، ژیرود، روسیچکی، بنتنر، اوزیل ، رمزی و البته سلطان مصدومیت؛ آبو دیابی. فکر نکنم کسی دیگه  چهره دیابی یادش مونده باشه. بازیکنی که انگار آفریده شده برای سپری کردن دوره نقاهت. دوره ای که هیچ وقت تموم نمیشه. واقعا چرا اینطوریه؟؟؟ کدوم تیم به اندازه ما مصدوم میده؟  این همه مصدومیت پیوسته و دنباله دار این رو به ذهن آدم میاره که انگار:
مصدومیت در آرسنال از بین نمیره فقط از بازیکنی به بازیکن دیگه منتقل می شه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 17/10/1392 | 23:42 گفت:

اخه چه خبره 6 ماااااااااااااااااااااااه؟بدبخت شدیم اه

ناصر در 17/10/1392 | 10:09 گفت:

احتمال خرید لاوتزی که یه مهاجم وینگه با توجه به مصدومیت 6 ماهه ی تئو بیشتر میشه.

ناصر در 17/10/1392 | 07:56 گفت:

این به خاطر سبک تمرینات،بدنسازی و تغذیه ی بازیکنان هستش.
اما امسال باز خیلی بهتر شده به نسبت چند سال پیش.
سال های قبل تو دوره ی باکسینگ دی اقلا 6-7 تا مصدوم طولانی مدت داشتیم.اما امسال اکثرا به خاطر درگیری های داخل یازی و فشار سنگین بازی ها چند تا مصدومیت جزئی داشتیم(البته به جز دیابی و رفیق تازه واردش در مصدومیت : سانوگو)
این هم جزو دردسرهای یه تیم فانتزیه!
تا قبل از سال های 2006-2007 تیم قابل قبولی به لحاظ فیزیکی داشتیم.اما باید این رو هم قبول کرد که اینجا لیگ برتر انگلیسه و فیزیکی بودن بازی ها بخش جداناپذیر بازیه.

Lotfali khan zand در 17/10/1392 | 03:07 گفت:

خبر درسته Arsenal.com

البته دلخورم کانون خبر به این مهمی رو نداد

Lotfali khan zand در 17/10/1392 | 03:04 گفت:

آقا ورزش 3 تیتر زده
ولکات برزیلو از دست داده

راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud mahmudpur در 16/10/1392 | 23:32 گفت:

بخدا امسالم قهرمانم نمیشیم.بدشانسیم حدی داره!یه سال دو سال نه 9سال

ehsan zoola در 16/10/1392 | 22:23 گفت:

قطعا بخاطر بدنسازی خاص آرسناله ...

اگر دقت کنی ارسنال بیشتر فصول بخصوص این چند فصل اواخر فصل مصدومین کمتری داشته و معمولا خیلی بهتر از دیگر تیمها نتیجه گرفته ....

اول فصل بدنسازی تیم خیلی شدیدتر از تیمای دیگس بخاطر همین یه مدت که بگذره زیاد مصدوم میدیم

shayan در 16/10/1392 | 22:18 گفت:

به نظر من نه بدنسازی مشکل داره و نه بازیکنا فانتزی و شکننده اند و مشکل ما تو زمینه مصدوم شدن
جاه طلبی و کله شقی بازیکنا هست که دنبال هر توپی میرن نمونه بارزش همین کار والکات که باعث شد
یک ماه مصدوم بشه.

میثم محمودی در 16/10/1392 | 18:53 گفت:

بزرگترین شانس ارسنال این بوده که اوزیل رو خرید و فلامینی هم اضافه شد وگرنه اگر اینا رو نداشت معلوم نبود الان کجای جدول بودیم

morteza در 16/10/1392 | 18:51 گفت:

با عرض پوزش وانیاما اشتباهی اومد خواستم بنویسم سانوگو نمیدونم چطوری شد نوشتم وانیاما .در ضمن سالار خان ، دوست عزیز من این جمله رو یه جایی خوندم که هر چی فکر کردم یادم نیومد کجا بود. فکر می کردم تو ورزش سه بود اما شک داشتم حالا اگه از فرمایشات شما بوده عذرخواهی میکنم . همش مال شما

mohsen abbasi در 16/10/1392 | 18:47 گفت:

کازورلا سانوگو نبری اوکس ارتتا از قلم انداخته بودی.
مشکل از بدنسازه یه نگا کنین ببینین اوزیل چقدر مصدوم میشه بقیه چقدر یا سانتی فصل پیش با امسال

سالار لاری در 16/10/1392 | 18:35 گفت:

وانیاما؟؟؟؟؟؟؟
این جمله "مصدومیت در آرسنال از بین نمی رود؛ فقط از بازیکنی به بازیکن دیگر منتقل می شود" رو من قبلا گفته بودم واقعا دلیلش هم معلوم نیست ولی به نظر من میتونه این دو حالت باشه:
1-مربی بدنساز بدرد نخور
2-تمرینات خاص ونگر
حرف فرگوسن هم قبول ندارم تیم شکست ناپذیرمون هانری کمپل ویرا گیلبرتو سیلوا و....همه از قدرت بدنی عالی برخوردار بودند

سید محمد رضا در 16/10/1392 | 18:29 گفت:

وانیاما؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sadegh در 16/10/1392 | 18:20 گفت:

به نظر من مشکل از بدنسازیه

آرین در 16/10/1392 | 18:10 گفت:

ولکات بعنوان مهاجم هدف از ژیرو و ینتنر زهردار تر و بهتره که متاسفانه مصدوم شد.البته به نظر من بد هم نشد.شاید یه فرجی بشه ونگر یه مهاجم بخره یا حداقل قرضی بیاره.لاوزی رو قرضی بیاره یا بنتکه رو بخره به نظرم بهترینه.ولی به طور کلی فعلا نزدیک ترین بازیکن بهمون موراتا قرضی 6 ماهه هست

farzam در 16/10/1392 | 17:52 گفت:

بچه ها یکی بهم بگه چمبو کی میرسه?

farzam در 16/10/1392 | 17:51 گفت:

امسال دست رو هر تیمی گذاشتم بدشانسی آوردم اون از استقلال اینم از آرسنال!

بهزاد کاویانی در 16/10/1392 | 17:41 گفت:

فقط شانس اوردیم امسال ترکیب تیم از نظر کمی و کیفی بزرگتره و علی رغم این همه مصدوم بازم ونگر بازیکن داره که بفرسته تو زمین