این دیگه چه وضعیه

نویسنده: Aylad

وبلاگ من
نویسنده: Aylad
only arsenal
کل بازدید: 14,562 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این دیگه چه وضعیه

با عرض سلام خدمت همه آرسنالی های گل
نمیخوام تعریف خود بدم ولی شاید از بیشتر همتون بازی فوتبال نگاه میکنم خیلی.تمامی لیگ های دنیا حتی ترکیه 
این اولین پستمه بعد از دو سال عضویت تو این سایتحالا بزار از جایی واستون بگم.از شبی که با گل زده بیشتر تو زمین ما تیم چلسی آرسنال برد رفت نیمه نهایی اروپا
اون سال یادتون باشه پورتو با آقای مورینیو قهرمان شد
چلسی رفت و برگشت از رئال باخته بود تو مرحله گروهی.من یادمه دقیقا.اون روزا پسیر 10 یا 11 ساله بودم
بعدش این آقا اومد چلسی و بدبختی.ونگر هیچوت نتونست مورینیو و چلسی مورینیو رو شکست بده.
حالا هم بازی ناپولی و من سیتی رو فدا چلسی لعنتی و مورینیو کرد که به شخصه ازش متنفرم(با اینکه واسه خودش خیلی چیزا بلده و قبولشم دارم)
اما واقعا معقولانه بیایین فکر کنیم.چرا آرسنال با اون همه قدرت و بازی باید جلو ناپولی و من سیتی به ای خاری بیفته
عزیزان آقای ونگر نیروشو گذاشت واسه چلسی.و به شخصه اعتقاد دارم چلسی رو هم نمیبره
شیرازه تیم پاشید بد جور.
از همه بگذریم چرا بعد از اشلی کول ما دفاع چپ درست حسابی نداشتیم.
تو بازی اورتون و ناپل و من سیتی به وضوح دیده شد که ببخشید دفاع چپ های ما هیچ غلطی نبودن
دفاع راست هم بدتر
ما دوتا دفاع کنار درجه یک نیاز داریم
دیگه بست هر چی پول جمع کردیم.ونگر باید مایکون رو میخرید.حتی واس تجربش
چرا دفاع چپ درجه یک نمیخره
دیروز سه گل دفاع چپ داد.یکی راست
مگه بازی چند دقیقس
بازی اشتباه ولی نه تقدیم گل


با تشکر که خوندین
زنده باد آرسنال و آرسنالی
دوستون دارم
دوست عزیز نظر یادت نره پست اولمه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

maryam در 26/9/1392 | 00:06 گفت:

نقل قول : مستقیم خطاب به تو ای............
به خدایی که همتون میپرستیم شرط میبندم اطلاعات فوتبالی تک تک اعضا از من کمتره
توهین نباش.هر کسی یه چیزی میدون
منم فوتبال
و حداقل شعورم از تو یکی بیشتره که تو پست اول کسی بش توهین نکنم
من تو اون زمانی که همه آرسنالیا ساکت بودن و فقط برای آرسنالی ها نظر میدادن وقتی به تیمی مثل بارسا یا میلان و یا ........... باخت سنگین داشتیم من تو پیج این تیما viva viva karakm
مد نظر تو گاگول من با آرسنال با آرسنال. کام در مکاتبم
تو هم میتونی باشی
یه ذره زبان یازه و ذوق فوتبالی که ببینی مدیر تیم جواب میلتو میده


پاسخ شما : مرسی از لطف بی کرانت
خوب میشی ایشاللا...

Aylad در 25/9/1392 | 19:25 گفت:

مستقیم خطاب به تو ای............
به خدایی که همتون میپرستیم شرط میبندم اطلاعات فوتبالی تک تک اعضا از من کمتره
توهین نباش.هر کسی یه چیزی میدون
منم فوتبال
و حداقل شعورم از تو یکی بیشتره که تو پست اول کسی بش توهین نکنم
من تو اون زمانی که همه آرسنالیا ساکت بودن و فقط برای آرسنالی ها نظر میدادن وقتی به تیمی مثل بارسا یا میلان و یا ........... باخت سنگین داشتیم من تو پیج این تیما viva viva karakm
مد نظر تو گاگول من با آرسنال با آرسنال. کام در مکاتبم
تو هم میتونی باشی
یه ذره زبان یازه و ذوق فوتبالی که ببینی مدیر تیم جواب میلتو میده

masoud mahmudpur در 25/9/1392 | 14:44 گفت:

چلسیو میبریم

علی رشیدایی در 25/9/1392 | 09:53 گفت:

نه عزیز اشتباه می کنی،اتفاقا ونگر هم خدارو می خواست هم خرما!ینی اومد همه بازیارو با موفقیت تموم کنه،همشونم از دست داد!ولی نگران نباش، چلسیو می زنیم ایشالا

امیر جمشیدی در 25/9/1392 | 07:55 گفت:

سوارز یا فالکائو واسه مهاجم که توی جام باشگاه های اروپا هم به درد بخوره
دفاع راست:لیخ اشتاینر یا پیژک
کلیه دفاع کناری های آرسنال اخراج
داوید لوییز واسه دفاع،مورینیو هم دیگه نمیخوادش
کابایه یا مونتولیوو واسه هافبک دفاعی

maryam در 25/9/1392 | 00:20 گفت:

ممنون از حمایت و نظرات جالب آرین شاهین مرتضی و مخصوصا حسین عزیز

maryam در 25/9/1392 | 00:18 گفت:

نقل قول : از همتون عذر میخوام ولی تویی که میگی ((کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)))
تو تو سیب زمینی بودی من طرفدار آرسنال بودم
کامپوت گلابی 8 سال آقا جام نگرفته.منم عاشق آقای ونگرم و با نظرش موافقم
ولی این زیاده روی بود


پاسخ شما : این آقا نمیدونم از کجا پیداش شده چرت و پرت مینویسه
از من ببخشید اگه باعث ناراحتی شدم
************************************************
عزیزم اولا اقا خودتی من خانومم
ثانیا از تو بزرگترم و اون زمانی که من به قول تو سیب زمینی بودم تو اصلا وجود نداشتی. من خودم از 1998 یعنی همون سال جام جهانی طرفدار ارسنال بودم و حاضرم شرط ببندم که اطلاعات فوتبالیم از تو کمتر نیست.
ولی... چیزی که مهمه اینه که به اینا نیست. به سن و سالم نیست. به ادب و شعور مربوطه. کسی که 4 روزه طرفداره واقعیه تیمه ارزشش خیلی بیشتر از اونیه که ادعای 20 سال طرفداری رو داره ولی میاد جو رو بهم میریزه و با اعصاب همه بازی میکنه هیچ ارزشی واسه خودشو تیمشو بقیه بچه ها قایل نیست.

از باخت ناراحتی خب هممون ناراحتیم. ولی این راهش نیست. منم چیز بدی نگفتم. گفتم بذارید ارومتر بشید بعد ...

نمیتونم بفهمم تو یه فصل خیلی خیلی خوب که با برد دورتموند و تاتنهام و لیورپول و کلی موفقیت همراه بوده چرا الان رو برای دادن اولین پستت انتخاب کردی....!!! زمان بندیت برای پست دادن از پهنا تو حلق ارسنال.آی آر....!!!!

mehdi در 25/9/1392 | 00:04 گفت:

از بازیه فلامینی حالم بهم میخوره خدایی ارتتا ازش بهتره

آرین در 24/9/1392 | 23:42 گفت:

نقل قول : چرا باید بهترین خط دفاع لیگ توی یه بازی6 تا گل بخوره اگر به جدول نگاه کنید اگر 6 تا گل رو ازش کم کنیم در کل توی این 16 هفته ما فقط 11 گل خورده بودیم حالا توی 1 بازی 6 تا واقعا هنوز نمیدونم چرا دفاع ارسنال این قدر به هم ریخته بود

پاسخ شما : دلیلش میانگین سنی بالا دفاع و هافبک دفاعیا بود و زمان کم.حتی فرصت ریکاوری هم نبود.مرتساکر و فلامینی 29 سالشونه.72 ساعت 2 تا بازی اونم بازی سنگین با ناپولی و السیتی!!! معلومه باید اینجوری سوتی بدن.حالا خداروشکر ارتتا تو زمین نبود!

آرین در 24/9/1392 | 23:36 گفت:

نقل قول : ای قربون کلامت.من یه چیز نوشتم.یه خورده انتقاد
کوبنده هم نبود
خداییش تیم این فصل خوبه.منم نگفتم بده
فقط ونگر اشتباه کرد بعد از بازی با اورتون.اینو همه باید قبول کنیم
این آقا نمیدونم از کجا پیداش شده چرت و پرت مینویسه
از من ببخشید اگه باعث ناراحتی شدم


پاسخ شما : داداش تو خوب نوشتی ولی کلا بعد از بازی السیتی خیلیا اومدن ایه ی یاس خوندن و .... چلسی هم نمیبریم و امسال هیچی نمیشیم و... این درست نیست.پس الان تاتنهامیا چی باید بگن.با این همه خرید هفتمن تو خونه 5 تا خوردن یکی هم نزدن!فعلا اولیم و شانس اول قهرمانی
در کل دمت گرم
ایشالا امسال لیگو میگیریم

alireza در 24/9/1392 | 22:54 گفت:

نقل قول : نقل قول : کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)

پاسخ شما : درود
کاملا موافقم ...
بچه ها اینو هم در نظر بگیرید که منچستر سیتی تو نیم فصل دوم دهنش سرویسه ...
چلسی H
آرسنال A
لیورپول A
تاتنهام A
منچستر یونایتد A
اورتون A
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


پاسخ شما : تازه نیوکاسلو یادت رفت با نیوکاسام نیم فصل دوم تو سنت جیمز پارک بازی دارن

مجتبی در 24/9/1392 | 22:41 گفت:

چرا باید بهترین خط دفاع لیگ توی یه بازی6 تا گل بخوره اگر به جدول نگاه کنید اگر 6 تا گل رو ازش کم کنیم در کل توی این 16 هفته ما فقط 11 گل خورده بودیم حالا توی 1 بازی 6 تا واقعا هنوز نمیدونم چرا دفاع ارسنال این قدر به هم ریخته بود

علیرضا در 24/9/1392 | 22:39 گفت:

دوستان با یه باخت(هر چند سنگین) همه چی رو خراب نکنین.من که هنوز به این تیم امید دارم

Aylad در 24/9/1392 | 22:38 گفت:

ای قربون کلامت.من یه چیز نوشتم.یه خورده انتقاد
کوبنده هم نبود
خداییش تیم این فصل خوبه.منم نگفتم بده
فقط ونگر اشتباه کرد بعد از بازی با اورتون.اینو همه باید قبول کنیم
این آقا نمیدونم از کجا پیداش شده چرت و پرت مینویسه
از من ببخشید اگه باعث ناراحتی شدم

حسین ملازینل در 24/9/1392 | 22:29 گفت:

چرا بس نمیکنید؟
در عرض 1 هفته از وسط بهشت افتادیم ته جهنم؟
آقاجون شمایی که نمیتونی روی اعصاب خودت مسلط باشی نباید بیای توی یه جمع بلاتکلیفی که ممکنه با کوچکترین جرقه ای منفجر بشه...
الان یکی به من بگه که چه فاجعه ای پیش اومده؟؟؟
تو لیگ قهرمانان که از گروه مرگ مسابقات سعود کردیم،هرچند به عنوان تیم دوم...(یه نگاهی به میلان با 7 عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان بندازید)
تو لیگ برتر هم که کماکان صدر جدولیم(سیتی شیش تا بهمون زد،لیورپول تاتنهامو پنج تایی کرد،چلسی و اورتون و یونایتد همشون بردن ولی بازم دستشون به مانرسید...)
همه ی اینا معنیش اینه که عملکرد ما بهتر از خیلی از اون تیمایی بوده که الان چماغشون کردید و دارید میکوبیدشون تو سر آرسنال...
به خدا هوادار به این دم دمی مزاجی نوبره...

Aylad در 24/9/1392 | 22:19 گفت:

از همتون عذر میخوام ولی تویی که میگی ((کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)))
تو تو سیب زمینی بودی من طرفدار آرسنال بودم
کامپوت گلابی 8 سال آقا جام نگرفته.منم عاشق آقای ونگرم و با نظرش موافقم
ولی این زیاده روی بود

آرین در 24/9/1392 | 21:45 گفت:

لیورپول تاتی هارو 5 تایی کرد.5-0!!!!!!!!!
این همه بازیکن خریدن لاملا و سولدادو و اریکسون و کاپوئه و....لاملا نیمکت نشینشونه بعد از لیوردو... 5 تا میخورن!!!!!

آرین در 24/9/1392 | 21:05 گفت:

نقل قول : کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)

پاسخ شما : موافقم.ممنون

آرین در 24/9/1392 | 20:38 گفت:

نقل قول : نقل قول : کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)

پاسخ شما : درود
کاملا موافقم ...
بچه ها اینو هم در نظر بگیرید که منچستر سیتی تو نیم فصل دوم دهنش سرویسه ...
چلسی H
آرسنال A
لیورپول A
تاتنهام A
منچستر یونایتد A
اورتون A
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


پاسخ شما : موافقم
تازه حتی چلسی هم بعد از بازی با ما (که ایشالا میبازه) تو همین نیم فصل اول باید با لیورپول و ساوتهمپتون هم بازی کنه که مطمئنم لیورپولو نمیتونه ببره.نیم فصل دوم هم باید با .بازی ما هم تا اخر نیم فصل با چلسی و وستهم و نیوکسل و کاردیف مونده که به جز چلسی فقط نیوکسل تو سنت جیمز پارک یکم سخته.

morteza در 24/9/1392 | 19:59 گفت:

نمیدونم این دوستمون که طبق گفته خودش این همه فوتبال نگاه میکنه چطور فک میکنه ونگر دو بازی ناپلی و من سیتی رو خواسته فدای بازی چلسی کنه؟؟؟؟ ونگر باید خیلی ناشی باشه که این قصد را داشته باشه. تیم فقط خستس و با یه ریکاوری اوضاع درست میشه.در ضمن ما به اندازه کافی بازیکن نداریم. بازی کردن تو این فاصله زمانی کم خیلی سخته و تیمهایی تو این زمان موفقن که به اندازه کافی بازیکن داشته باشن. اوضاع درست میشه ناامید نشین

شاهين در 24/9/1392 | 18:58 گفت:

نقل قول : کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)

پاسخ شما : درود
کاملا موافقم ...
بچه ها اینو هم در نظر بگیرید که منچستر سیتی تو نیم فصل دوم دهنش سرویسه ...
چلسی H
آرسنال A
لیورپول A
تاتنهام A
منچستر یونایتد A
اورتون A
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maryam در 24/9/1392 | 18:21 گفت:

کلا جمع کنید برید خونه تون 2 اعصابتون یه کم اروم شد بیاید پست بدید (به غیر از آرین و ...)

میثم محمودی در 24/9/1392 | 17:27 گفت:

منم مخالفم با یک مهاجم باید ونگر تیمش با دومهاجم بازی کنه اخه ما هافبکهای خوبی داریم که میتونه این دوتا رو تغزیه کنن

Saeed Milani در 24/9/1392 | 17:19 گفت:

ترکیب اولیه فاجعه بود ، فلامینی به تنهایی در برابر یایا توره و سیلوا! آرتتا روی نیمکت

از اونطرف تعویض اشتباه مثل بازی پارسال و بیرون کشیدن چمبرلین ، وقتی عقبی تنها مهاجم نصفه نیمه ای رو که داری می کشی بیرون بنتنر و میاری و باز با یک مهاجم به بازی ادامه میدی! اگه دو نفر اون جلو باشن که بتونن کله ی مبارکشون رو بذارن جلوی توپ بهتره یا یک نفر؟!

حاکم 26 در 24/9/1392 | 15:34 گفت:

تا حدودی موافقم

ناصر در 24/9/1392 | 14:05 گفت:

ترکیب رو هم بد چیند
اگه گیبس و کازورلا چپ بازی میکردن بهتر بود.
بعدش دیده 3 گل عقبیم،نکرد بنتنر و ژیرو رو کنار هم بازی بده.
4-2-4
انتحاری بهتر از این بلاتکلیفی بود.
روزیسکی رو هم نیاورد تا تکمیل بشه همه چیز
البته سیتی اینقدرا هم قوی نیست.بازیکنانمون خیلی سوتی دادن و سیتی هم از برد جلوی بایرن،روحیه ی سنگینی گرفته بود

آرین در 24/9/1392 | 13:55 گفت:

سلام.اولا به نظر من بیشتر دوستان دارن زیاده روی میکنن.پارسال و سال قبل تر رو با حالا مقایسه کنین.تو سالای قبل تو همین هفته ها بود که دیگه معلوم بود شانس قهرمانی نداریم.هنوز که صدریم و شانس هم داریم.انتظار نداشته باشین تیمی که 10 سال جام نگرفته امسال دبل کنه و رئال و بارسا و.. رو هم بزنه.تیم بازیکن کم داره.ونگر خیلی جاها خریت کرده از فروش ژروینیو گرفته تا نخریدن مهاجم و تا بیایم همین بازی با ناپولی که میخواست بازی رو نگه داره و مساوی بگیره.اما درمورد بازی دیشب مقصر بازیکنا نیستن و تیم خسته بود.به اوزیل گله نگیرین.اوزیل تو رئال کی تو نزدیک به 72 ساعت 2 تا بازی کرده؟؟ فلامینی و مرتساکر (عوامل باخت دیشب) سنشون نسبتا زیاده.معلومه نیمتونن تو 72 ساعت 2 تا بازی سنگین انجام بدن.باخت دیشب به نظرم به خاطر برنامه ریزی غلط بود.
در ضمن اصلا ونگر قصد فدا کردن دوتا بازی رو برا بازی چلسی نداشته! تا بازی چلسی 1 هفته وقت هست.مگه مغز خر خورده!مطمئنم چلسی رو میبریم چون تیم خوب ریکاوری میشه.حالا ببینین کی گفتم
دفاع چپ هم گیبس بازیکن بسیار خوب و اینده داریه که دیشب نبود.
به جای مایکون هم یه مهاجم بخره تا انقدر موقعیت خراب نکنیم
ممنون از پستت

سید ابوالفضل موسوی در 24/9/1392 | 13:05 گفت:

باهات موافقم