ونگر و مورینیو

نویسنده: Aylad

وبلاگ من
نویسنده: Aylad
only arsenal
کل بازدید: 14,567 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر و مورینیو

با عرض سلام خدمت همه دوستان
این پست پیوست پست اولمه
بازم امیدوارم کسی ناراحت نشه
ولی تا آخرش بخونین جالبهمونطور که دیدیم ونگر تو مساحبه (مصاحبه-پاکش نکردم که یادم باش اشتباه تایپی نداشته باشم)خودش گفت بود که این جنگ منو مورینیو نیست
با اجازه دوستان میخوام نظرم رو خدمتتون بگم
فکر کنم بیشتر شما موافق باشین
داستان از جایی شروع شد که تیم چلسی مورینیو رو اورد مربی شد و تیم پر از ستاره شد.(با تووووووووووووجه فراوان به اینکه این آقای مترجم سابق تو تیم بی ستاره نمیره بر عکس رئیس ما)
از اون به بعد بدبختی ما شرو شد.چرا چون تیم آرسنال هیشه حمله ای و شاداب بازی میکنه و کرده.چلسی هم خیلی دفاعی و ناجور و همیشه چلسی با دفاع فراوان تونست آرسنال ببره با مورینیو.(خداییش بعضی وقتا هم واقعا به دلیل نداشتن بازیکن جلوشون کم میوردیم.)
حالا ونگر خیلی از این عصبی شده.بخصوص از حرفهای مورینیو که واقعا تربیت و شخصیت ونگرو نداره
ونگر میخواد ببرش و شاید میشه گفت سه بازی قبلشو فدا این بازی کرد
این نظرو تو پست اول دادم خیلیا مخالف بودن
من نگفتم ونگر بده.فقط قصد ونگرو گفتم که خیلیا مخالف بودن چرا که انتقاد کردم از ونگر
دوستان انتقاد نبود فقط حدس که خودم واس باخهای اخیر بود گفتم
من اصلا امسال از ونگر و تیمش انتظار جام ندارم چون زود.تازه تیم تیم شده
خدا کنه ببریم که هم تیم و هم ونگر سربلند بشن
زنده باد آرسنال و آرسنالی
با تشکر.منتظر نظراتتونم دوستان


Aylad
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 1/10/1392 | 17:33 گفت:

عمو من کلاس اولم.اشتباه تایپی پیش میاد.شما به بزرگواری خودتون ببخشید

shima در 30/9/1392 | 20:20 گفت:

مخالف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@:ولی می بریم!

masoud mahmudpur در 30/9/1392 | 15:39 گفت:

فکر نمیکنم ونگر بازی با سیتی رو فدای این بازی کرده.بیشتر به نظرم بازی با ناپولی رو فدای بازی با سیتی کرد
اما باید چلسی رو بزنیم

mehdi در 30/9/1392 | 14:33 گفت:

موافق نیستم با حرفت اما چلسیو حتما میبریم.........

شاهين در 30/9/1392 | 12:45 گفت:

به چه دلیل این حرف رو میزنی نمی دونم ؟!
اگه اینطور بود بایستی به بیشتر بازیکنان کلیدیش استراحت می داد ....

آرمان امیراحمدی در 30/9/1392 | 09:07 گفت:

نقل قول : م(س)احبه ه ه ه ه ه ه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ !!!!!!!!!!!!
جان من کلاس چندمی ؟


پاسخ شما : من هم خواستم این رو بگم ... اما .... درست نیست رفقا اشتباه تایپی طبیعی است.

Helmood در 30/9/1392 | 02:10 گفت:

م(س)احبه ه ه ه ه ه ه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ !!!!!!!!!!!!
جان من کلاس چندمی ؟

آرین در 30/9/1392 | 00:42 گفت:

سلام .باهات موافق نیستم چون اولا سیتی هم کم مدعی نیست که ونگر اون بازیو شل گرفته تا برسه به این بازی ثانیا از بازی سیتی تا بازی دوشنبه با چلسی بیشتر از یه هفته فاصله بود و زمان کافی بود تا بازیکنا استراحت و ریکاوری کنن و تمرین و... حرف شما موقعی امکان داشت که فاصله ی بین دو بازی کم میبود و تیم زمان نداشت
به نظر من بیشتر ونگر سعی در این داشت که بازی با ناپولی به بازیکنا زیاد فشار نیاد و با مساوی تموم شه که هم فشار زیادی رو بازیکنا اومد هم باخت که همون فشار زیاد و باخت اون بازی باعث باخت به سیتی شد.البته برنامه ریزی بد و داور هم بی تقصیر نبودن.بازی دوشنبه رو شک نکنین میبریم

Aylad در 30/9/1392 | 00:15 گفت:

دوست عزیز من نگفتم هدر داد.این کار عاقلانه نییس هیچ یه کار احمقانس
بیشتر تمرکزشو گذاشت رو این بازی که باعث اون شد.البته همش همین نبود.بیشتر این از خستگی تیم بود

morteza در 30/9/1392 | 00:05 گفت:

دوست عزیز نظرت محترم اما مطمئن باش ونگر کسی نیست که بخواد واسه اینکه شخصا جلو مورینیو برنده باشه دو بازی قبلی رو هدر بده. این کار اصلا منطقی و عقلانی نیست و از یه مربی آماتورم بعیده چه برسه به ونگر. به نظر شما تو این شرایطی که تمام بازیای سختمون پشت سر هم افتاده و تیم به شدت به امتیاز نیاز داره ونگر میاد شیش امتیاز رو به خاطر رقابت خودش با مورینیو از دست بده؟؟؟

مهرزاد در 29/9/1392 | 23:44 گفت:

سلام بر همگی, مهرزاد ستارزاده هستم ,بچه ی امل, 3 ساله میام تازه ثبت نام کردم.امیدوارم منو تو جمعتون بپذیرید.
اینجا کسی املی هست؟