نظر

نویسنده: Aylad

وبلاگ من
نویسنده: Aylad
only arsenal
کل بازدید: 14,568 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر

آقای مدیر لطفا پاک نشود :-Dسلام به بچه های گل.فک کنم همه بازی رو دیدن.
همش صاحب توپ بودیم.تیم واقعا توان حمله رو نداره.خط حمله داغون این روزا.
ازتون میخوام دور همی همه نظرات رو بدین.توی یه پست.این به نفع همس.
بخصوص آقای مدیر :-)
همش پای بازی حرس و جوش خوردم چنتا موقیعت خوب که داشتیم از دست رفت
ژیرو هم ثابت کرد که 90٪ از مغزش از دست رفته
ایشالا که آخر فصل سربلند بشیم.
زنده باد آرسنال و آرسنالی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Aylad در 24/11/1392 | 14:18 گفت:

ما واقعا میتونستیم ببریم.تیم خیلی ترسو شده روبر تیما بزرگ.بخصوص منچستر.شد 6 بازی که نبردیمشون.تیم داغون بازی میکن روبرو تیما بزرگ.برا قهرمانی ما این امتیازها رو میخواییم

ehsan در 24/11/1392 | 13:33 گفت:

نقل قول : نقل قول : آقا چرا همه به ژیرو گیر دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تیم اگه بال چپ و راست داشته باشه این ژیرو دیونه تر این حرفاست.هر چقدر هم که گل نزن باشه تشنه است برا گلزنی


آقا همه تیما فهمیدن بخوای جلو گل زدن آرسنالو بگیری نباید بذاری ژیرو جواب یک و دو سانتی و جک بده

برا همین تنها که هست روش فشار میارن

رمزی بیااااد ژیرو هم درست میشه

ایشالا تو همین جا گل زنیشو تو یکی از دو تا بازی بعدی به عزیزااااااااااااااانم وعده میدم
این خط و اینم نشوووون


پاسخ شما : دروازه خالی رو گل نکرد بعدشم کسی دیگه اونو نمیگرفت چون فهمیدن خنثی


پاسخ شما : پس ویدیچ کی را گرفته بود؟؟؟؟؟؟؟

قبول دارم موقعیت از دست داد ولی فن پرسی هم که جز بهترین تموم کننده ها باشه اول بازی راحت می تونس گل بزنه

قرار باشه گل نشه نمیشه دیگه

ناراحت نکن خودتو داداش هنوز قهرمانی هیچ تیمی 100درصدی نشده

مهرزاد در 24/11/1392 | 13:17 گفت:

داداش (مخلصیم)وقتی به یه یکی ازهم پستش بهتره ذخیره ثبت باشه 10 دقیقه بیاد بازیکنه انتظار معجزه نباید داشت با این روند پودلسکی هم داره انگیزشو از دست می ده وقتی می بینه احمقی که این همه بازی حتی شوت زدن هم یادش رفته فیکس هست این نیست افسرده می شه.
شاید نظر من اشتباه باشه ولی تو صفحه ی ARSENAL همه دارن به ایشون فحش می دن و می گن چرا پولدی نیست(البته خودم دوست دارم وینگ بازی کنه) به نظرم لندنی ها بهتر از ما می دونن.البته تو این مورد با همه ی دنیا نظرشون یکیه.
منظورم موقعیت خراب کردن در بازی هایی که از 2 ماه پیش نا الان داریم می بینیم.

بعضی ها می گن ما با این بازیکن ها داریم پاسکاریه فوق العاده ای انجام می دیم.خب چی شد الان اصلا 90 دقیقه بریم پشت 18 پاسکاری کنیم.چه فایده ای داره!؟
اون جوون گرایی هم تا کی باید ادامه داشته باشه!؟ وقتی مربی ای 10 سال جام نمی گیره یعنی سیاست هاش اشتباهه.بابا اصلا ونگر اینشتن ما چیکار کنیم اصلا با بازیکنایه زیر 20 سال سهمیه بگیریم.دیگران واسش دست می زنند و می گن ایشون نابغه هست.وقتی جامی نتونیم بگیریم فایدش چیه؟

پتریک ویرا چند وقت پیش یه حرف قشنگی زد:ارسنال تو لیگ قشنگ ترین بازیو می کنه ولی به نظرم هنوز نمی تونن قهرمان شن چون تو شرایطی که بد بازی می کنن نمی تونن ببرن.

ehs در 24/11/1392 | 12:33 گفت:

نقل قول : نقل قول : بازی خیلی فشرده بود، بعد بازی سنگین مقابل لیورپول یک بازی خیلی فشرده و سخت رو جلو منچستری،داشتیم که فقط اومده بود مساوی بگیره! والکات واقعا جاش خالی بود، ما نیاز به یک بازیکن سرعتی تو این بازی داشتیم که،متاسفانه مصدوم بود!! اول اینکه عمق دفاعما خیلی اسیب پذیر بود تقریبا هر توپی رو می فرستادن دفاعها قاطی می کردند! تنها کاری که برای گلزنی منچستر نیاز داشت بازی مستقیم بود که خدا رو شکر انجام نداد! اما ژیرود! نمی گم خوب بازی کرد اما تمام سعیش رو کرد، فقط نگاه کنید که فن پرسی سه موقعیت گل صد درصد رو از دست داد در حالی که ژیرو فقط یه موقعیت نصفه نیمه گیرش اومده بود! در کل چیزی که از بازی منچستر گیرمون اومدفقط خستگی بود!

پاسخ شما : داداش اگه بازیکنی بعد از خراب کردن خیلی ناراحت بشه واسه تیم فایده اش چیه؟ اصلا می خواد بره خونش گریه کنه.اگه کارایی واسه تیم نداشته باشه ما چیکار کنیم. مگه فیلم هندیه. درباره ی فن پرسی که 100% مخالفم حالا یه بازی اشتباه کرد دلیل نمی شه که این همه بازی ترکوند.
بعضی ها می گن تقصیر ونگر نیست بازیکن نداریم. اقا امسال 70 میلیون دستش بود که بازیکن بخره. اگه ایشون بلد نیستن دیگه تقصیر ما نیست با خریدن "سانوگو" فرانسوی که فکر کنم فیکس تیم ملیشم نیست (دقیقا مطمئن نیستم) قشنگ به شعور همه توهین کرد. این پودلسکی به احتمال زیاد جام جهانی هم فقط به خاطر ونگر فقط!!! از دست می ده.


پاسخ شما : مهرزاد جان
منظورت از خراب کردن کدوم موقعیت بود! من فقط یک ضربه سر تو شرایط نا متعادل یادم می اد و واون سامتر فوقالعاده سانیا که ژیرو بهش نرسید! دیگه تک به تکی و موقعیت خفن دیگه ای رو یادم نمی اد که ژیرو داشت، انصافا حداقل یی موقعیتهای فن پرسی رو که می تونست گل بزنه!! از نظر من هوم ونگر اشتباه کرد که مهاجم نخرید مخصوصا بعد از اینکه فهمید والکات مصدومه! اما بازی لیورپول رو یادت بیاد که توش پولدی وقتی اومد تو بازی گم شد مثل چمبو که تو این بازی این بلا سرش اومد! بنظرم ما نیمکت ضعیفی داریم ولی.نه چیدمان ضعیف!

mehdi در 24/11/1392 | 12:31 گفت:

ونگر بیشتر از اینکه یه مربی باشه بفکره کشورشه ژیرود کلا بد بازی نمیکنه اما دیشب واقعا باید تعویض میشد نکته جالب مصاحبه ونگره که میگه ژیرود بیشتر تلاش کنه گل میزنه این یعنی چی؟ تو مصاحبه هاش مثه دکتر افشار ساختمان پزشکان حرف میزنه متاسفانه نمیشه با بازیکنایی مثه چامبرلین نبری ژیرود مونرال قهرمان جامی شد که توش چلسی کورینیو و منجستر سینی چون مرد بازی های بزرگ نیشتن

مریم تجدد در 24/11/1392 | 12:30 گفت:

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو بچه ها
چرا اینطوری میکنین؟
اره ارسناله همیشگی نبودیم
ولی بدم نبودیم که اونقدر شما اینطوری میکنین
10 دقیقه اخر فوق العاده بودیم
فراموش نکنین که بازیکنای ارسنال هم زمینی ان بعد یه بازیه وحشتناک پا به زمین گذاشتن
تنها مشکل تیممنون ایه که تموم کننده نداریم چیزی که بقیه تیما چندتا چندتا دارن
شما اون پاس تک ضرب ها رو دیدین ؟ کدوم تیم الان میتونه با چند تا بازیکن کم تجربه چنین کاری کنه؟
تازشم یه جوری میگین که .ما چندساله جام نگرفتیم و فقط امید به بازی های زیبایمون داشتیم همین پس باس غر نزنین
فقط یه نکته رو بگم دیشب ژیرود اوزیل رو دق داد همین .بهترین بازیکنمون هم کوشیلنی بود

مهرزاد در 24/11/1392 | 11:56 گفت:

نقل قول : بازی خیلی فشرده بود، بعد بازی سنگین مقابل لیورپول یک بازی خیلی فشرده و سخت رو جلو منچستری،داشتیم که فقط اومده بود مساوی بگیره! والکات واقعا جاش خالی بود، ما نیاز به یک بازیکن سرعتی تو این بازی داشتیم که،متاسفانه مصدوم بود!! اول اینکه عمق دفاعما خیلی اسیب پذیر بود تقریبا هر توپی رو می فرستادن دفاعها قاطی می کردند! تنها کاری که برای گلزنی منچستر نیاز داشت بازی مستقیم بود که خدا رو شکر انجام نداد! اما ژیرود! نمی گم خوب بازی کرد اما تمام سعیش رو کرد، فقط نگاه کنید که فن پرسی سه موقعیت گل صد درصد رو از دست داد در حالی که ژیرو فقط یه موقعیت نصفه نیمه گیرش اومده بود! در کل چیزی که از بازی منچستر گیرمون اومدفقط خستگی بود!

پاسخ شما : داداش اگه بازیکنی بعد از خراب کردن خیلی ناراحت بشه واسه تیم فایده اش چیه؟ اصلا می خواد بره خونش گریه کنه.اگه کارایی واسه تیم نداشته باشه ما چیکار کنیم. مگه فیلم هندیه. درباره ی فن پرسی که 100% مخالفم حالا یه بازی اشتباه کرد دلیل نمی شه که این همه بازی ترکوند.
بعضی ها می گن تقصیر ونگر نیست بازیکن نداریم. اقا امسال 70 میلیون دستش بود که بازیکن بخره. اگه ایشون بلد نیستن دیگه تقصیر ما نیست با خریدن "سانوگو" فرانسوی که فکر کنم فیکس تیم ملیشم نیست (دقیقا مطمئن نیستم) قشنگ به شعور همه توهین کرد. این پودلسکی به احتمال زیاد جام جهانی هم فقط به خاطر ونگر فقط!!! از دست می ده.

مهرزاد در 24/11/1392 | 11:43 گفت:

ولی ونگر نسبت به پارسال یه خورده پیش رفت کرد, دیگه کمتر می گه ما کیفیت خودمان را نشان دادیم یا در بازی نکات مثبتی بود

siamak در 24/11/1392 | 10:39 گفت:

از نظر من بازی دیشب چندتا اشکال داشت
1-نداشتن سرعت تو خط حمله ست انقد توپو گیر میدن ک دفاع حریف کاملا تمرکز پیدا میکنه و هیچ کاری از دستمون برنمیاد.یعنی رمزی و ولکات واقعا جاشون خالیه
2-هافبک چپ و راست درست نداریم همه هافبک وسطن همهههههههه و باعث میشه گوش هامون فلج بشن همش بازی وسطه و عمقی هم نداریمم.اگه مصدوم هامون خوب بشن ترکیب تیممون میشه:دیابی-کاستروف-چمبو-رمزی-ویلشر-روسیچکی-ارتتا -فلامینی-اوزیل-سانتی-با شزنی البته اگه هافبک وسط نخریم که اونم بره تعویضی
3-ترسو بودن ونگر تو بازی دیدم.دقیقه 65 یا70 باید بنتنر میاورد تو و پولدی میاورد تو که دو مهاجمه میشدیم مطئنم دو مهاجمه با سانت های خوب سانیا که واقعا از سانتر هاش راضی ام اگه بنتنر یا پولدی میبود حتما گل میدیدیم.
4-واقعا بد شانس هم بودیم.
5-خوش شانس هم بودیم. نمیه اول حس کردم خائن دوس نداره گل بزنه نمیدونم چرا ولی مطمئنم اون 2تا توپ خوراکش بود ک الکی زد ولی نمیه دوم عراب وجدان گرفت اومد گل بزنه ک نتونست.کلا تحت تاثیر جو خیلی بود.


ehs در 24/11/1392 | 09:10 گفت:

بازی خیلی فشرده بود، بعد بازی سنگین مقابل لیورپول یک بازی خیلی فشرده و سخت رو جلو منچستری،داشتیم که فقط اومده بود مساوی بگیره! والکات واقعا جاش خالی بود، ما نیاز به یک بازیکن سرعتی تو این بازی داشتیم که،متاسفانه مصدوم بود!! اول اینکه عمق دفاعما خیلی اسیب پذیر بود تقریبا هر توپی رو می فرستادن دفاعها قاطی می کردند! تنها کاری که برای گلزنی منچستر نیاز داشت بازی مستقیم بود که خدا رو شکر انجام نداد! اما ژیرود! نمی گم خوب بازی کرد اما تمام سعیش رو کرد، فقط نگاه کنید که فن پرسی سه موقعیت گل صد درصد رو از دست داد در حالی که ژیرو فقط یه موقعیت نصفه نیمه گیرش اومده بود! در کل چیزی که از بازی منچستر گیرمون اومدفقط خستگی بود!

ali houshangi در 24/11/1392 | 07:59 گفت:

به نظر من تیم هایی مثل منچستر که جلوی ما دفاع منسجم دارن

تیم ما (ارسنال) در این جور مواقع به جای اینکه مالکیت داشته باشه

شیوه رو عوض کنه یعنی مالکیتو بده به تیم مقابل

ارسنال با اینکه عاشقشم و دوست ندارم ازش انتقاد کنم اما باید گفت جلوی تیمای بزرگ خیلی مشکل داره

میعاد در 24/11/1392 | 03:17 گفت:

کسی هست؟

Reza در 24/11/1392 | 02:20 گفت:

نقل قول : نقل قول : آقا چرا همه به ژیرو گیر دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تیم اگه بال چپ و راست داشته باشه این ژیرو دیونه تر این حرفاست.هر چقدر هم که گل نزن باشه تشنه است برا گلزنی


آقا همه تیما فهمیدن بخوای جلو گل زدن آرسنالو بگیری نباید بذاری ژیرو جواب یک و دو سانتی و جک بده

برا همین تنها که هست روش فشار میارن

رمزی بیااااد ژیرو هم درست میشه

ایشالا تو همین جا گل زنیشو تو یکی از دو تا بازی بعدی به عزیزااااااااااااااانم وعده میدم
این خط و اینم نشوووون


پاسخ شما : دروازه خالی رو گل نکرد بعدشم کسی دیگه اونو نمیگرفت چون فهمیدن خنثی


پاسخ شما : بعدشم وقتی قهرمن نشدمون حتمی شد دیگه گل نزن سنگینتر

Reza در 24/11/1392 | 02:15 گفت:

نقل قول : آقا چرا همه به ژیرو گیر دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تیم اگه بال چپ و راست داشته باشه این ژیرو دیونه تر این حرفاست.هر چقدر هم که گل نزن باشه تشنه است برا گلزنی


آقا همه تیما فهمیدن بخوای جلو گل زدن آرسنالو بگیری نباید بذاری ژیرو جواب یک و دو سانتی و جک بده

برا همین تنها که هست روش فشار میارن

رمزی بیااااد ژیرو هم درست میشه

ایشالا تو همین جا گل زنیشو تو یکی از دو تا بازی بعدی به عزیزااااااااااااااانم وعده میدم
این خط و اینم نشوووون


پاسخ شما : دروازه خالی رو گل نکرد بعدشم کسی دیگه اونو نمیگرفت چون فهمیدن خنثی

محسن عاشوری در 24/11/1392 | 02:13 گفت:

ایشالا با کمک بچه ها و سایرین شاید بتونیم آخر فصل سهمیه اروپا رو بگیریم ..

ehsan در 24/11/1392 | 02:11 گفت:

آقا چرا همه به ژیرو گیر دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تیم اگه بال چپ و راست داشته باشه این ژیرو دیونه تر این حرفاست.هر چقدر هم که گل نزن باشه تشنه است برا گلزنی


آقا همه تیما فهمیدن بخوای جلو گل زدن آرسنالو بگیری نباید بذاری ژیرو جواب یک و دو سانتی و جک بده

برا همین تنها که هست روش فشار میارن

رمزی بیااااد ژیرو هم درست میشه

ایشالا تو همین جا گل زنیشو تو یکی از دو تا بازی بعدی به عزیزااااااااااااااانم وعده میدم
این خط و اینم نشوووون

محسن عاشوری در 24/11/1392 | 02:07 گفت:

حامد میدونی چرا گل نزدیم ؟؟
چونکه ترسو بودیم
چونکه هجومی بازی نکردیم .. کاری به پرتعداد بودن و مالکیت توپ آرسنال نداشته باش (اینا رو من هجوم حساب نمیکنم)
ما موقع حمله هم برنامه ی خاصی نداشتیم .. فقط الکی پاس میدادن به هم ..

میعاد در 24/11/1392 | 01:58 گفت:

رفتو برگشت به داغون ترین تیم تاریخ منچستر گل نزدیم...تبریک ونگر

babak در 24/11/1392 | 01:44 گفت:

واقعاً دیگه بهم ثابت شد ونگر بدرد آرسنال نمیخوره بسه دیگه تا اینجا هر چی حمایتش کردیم مرتیکه آبرو برا تیم نزاشته .

babak در 24/11/1392 | 01:41 گفت:

چرا به پولدی بازی نمیده و رو نیمکت گذاشتش بنظرش از ژیرو سطحش پایین تر هستش .

Reza در 24/11/1392 | 01:38 گفت:

من چند وقت پیش یه سوال پرسیدم که نظرتون چیه کارول رو بگیریم که همه گفتن زیرو رو داریم و حسابی از اون طرفداری کردن حالا بخورینش اینم از مهاجم که پشتیبانش بودین

محسن عاشوری در 24/11/1392 | 01:37 گفت:

من با فرزام و روح الله درویشی موافقم ..

تا کی تحقیر ..
حتی فولام تو سر منچستر میزنه .. فولام تو خونه منچستر اینقد با جرات بازی میکنه
ولی ما تو خونه خودمون جلو منچستر اینقد ترسووو هستیم ..

farzam در 24/11/1392 | 01:33 گفت:

به نظر من سانتی و اوزیل بهترین های ما تو این بازی بودن کوش هم خوب بود تو دفاع

محسن عاشوری در 24/11/1392 | 01:33 گفت:

متاسفانه تیم ما هنوز به درجه ای نرسیده که بتونه سیستم 1-3-2-4 رو اجرا کنه
زور نداریم .. نمیتونیم موقعیت بسازیم
داور هم که پنالتی نگرفت ..

رضا T در 24/11/1392 | 01:33 گفت:

ای بدکم نشد.لآقل از باخت بهتره.اوزیل نیمه دوم خیلی خوب ود

mohsen abbasi در 24/11/1392 | 01:26 گفت:

ژیرو بدرد نیمکتم نمی خوره اون اشغال با نصف این موقعیتام گل میزنه اونوقت ما بعد هر توپ باید دندو قشنگه ای بشرو ببینیم ویلشر و ارتتا تو بازیای بزرگ کم میارن مرته ساکرم که کاملا در تمامی صحنه توسط ونپرسی یارگیری میشد کاملا جاشون عوض شده بود امشب واقعا جای والکات ورمزی خالی بود
و اما سوال روز
چرا پولدی بازی نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آرین در 24/11/1392 | 01:22 گفت:

ژیرو از بچگی مغزی نداشت که از دست بره فقط تو کلش یه سیمه که دو تا گوشاشو بهم وصل کرده!!!!!!!