تفریح یا دردسر

نویسنده: Aylad

وبلاگ من
نویسنده: Aylad
only arsenal
کل بازدید: 14,571 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تفریح یا دردسر

چقد هوا توپه
هوا بهاری
زیبامن بودم و جوانکی بارسایی
من بودم و کل کل ها
من بودم با ادعای بازی زیبا
من بودم و هستم.....با عشق آرسنال
آرسن!!!!؟ ای مهد فوتبال ای... ای پروفسور
ای زیبا روی
ای شفتالو
نگفتی با این نتیجه چه کنم........!!!!
شکوه پیش که برم.........
آرزویم را چه کنم.........
به فرزندان آینده ام چه بگوییم؟


این بود ناگفته های قلب من که واقعا درد میکن......... با اجازه همه دوتا قرص آرامش بخش خوردمجدای شوخی روزی اینجا تو اون اوج گفتم که آخرش این میشه و شد.........
من خدا نیستم.فقط عاشقم
عاشق آرسنال
خداییش حقمون بود.جلو همه سرمونو زیر انداخت.خیلی هم بد بود خیلی.
انقد بد که طبع شاعری منم گل کرد

از مدیر سایت خواهشمندم این پیامو پاک نکنین.بچه ها بیان واسه این پیرمرد دل سوخته اشک بریزن
با تشکر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرین در 3/1/1393 | 01:49 گفت:

دانشگاه میم همیشه سرم پایینه.جلو هر کس و ناکسی بدبخت حقیر شدم .از منچستر که داغون ترین تیم 10 سال اخیرشو داره از 6 امتیاز 1 امتیاز گرفتیم! جلو لیور و سیتی و چلسی هم که ابکش شدیم.یه تاتنهامو میزنیم که از شانس ما 1 هوادارشو هم پیدا نکردیم جلوش پز بدیم.

shima در 3/1/1393 | 01:43 گفت:

گریم گرفته!

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 01:21 گفت:

نقل قول : محسن عاشوری:

خوشحالم تیم هنوز هوادار واقع بینی مثل تو داره

نه مثل این دوستامون که بعد 9 سال آبروریزی و سرشکستگی هی میان Trust Trust میکنن و حال من و همه رو به هم زدن


پاسخ شما : یه لحظه این شکست های سنگین و تلخ رو تو ذهنت مرور کن
یه لحظه 8 سال ناکامی و بی جامی رو تصور کن

چیزی برای گفتن نیست ..

مهدی در 3/1/1393 | 00:56 گفت:

به قرآن هر مربی دیگه ای که ادعای بزرگ بودن داره مثل مورینیو - گواردیولا - آنجلوتی - و ......

9 سال جام نیاره و اینقدر 8 تا و 6 تا و 5تا و .... بخوره هیچ کجای دنیا تحملش نمیکنن.


تیم داره میره به اون شهر توریستی معروف! اونوقت هنوز بعد 9 سال تمام آبرو و اعتبار و آرزوهای تیم داره فدای افکار پوسیده و بدردنخور یه پیرمرد تاریخ گذشته میشه!

جالبه

مهدی در 3/1/1393 | 00:51 گفت:

محسن عاشوری:

خوشحالم تیم هنوز هوادار واقع بینی مثل تو داره

نه مثل این دوستامون که بعد 9 سال آبروریزی و سرشکستگی هی میان Trust Trust میکنن و حال من و همه رو به هم زدن

مهدی در 3/1/1393 | 00:49 گفت:

پیر مرد دل سوخته؟! چرا تو ژانویه که این همه مصدوم داشتیم نرفت جایگزین بخره؟
کالشتروم؟! واقعا ما این پیری مصدومو لازم داشتیم؟!

هرچیداره سر تیم میاد مسئولش جناب پروفسوریه که شما میگین

هیچ مربی ای هیچ کجای دنیا اندازه ونگر اختیارات نداره

این بی خاصیتها مثل ژیرو و آرتتا و ..... خودش آورذه

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:47 گفت:

امروز نه حرص خوردم نه جوش

چونکه دیگه اینجور شکست های سنگین با گل خورده ی زیاد برام عادی شده

Aylad در 3/1/1393 | 00:30 گفت:

واقعا به فلاکت عظیمی دچار شدیم

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:24 گفت:

یعنی با این نتایج ونگر نباید اخراج بشه ؟؟؟

ریاست محترم آرسنال از شما سوال دارم : آیا با این نتایج ونگر نباید اخراج بشه ؟؟؟

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:23 گفت:

منچستر 8 تا ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ سیتی 6 تا
لیورپول 5 تا ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ چلسی 6 تا

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا که ..!!!!!!!!!!!!!

محسن عاشوری در 3/1/1393 | 00:18 گفت:

هرگاه با یه تیم قوی در خونه خودش بازی داری باید 20 دقیقه اول رو کاملا با احتیاط بازی کنی و
بعد از اون کم کم سعی کنی بازی رو دست بگیری و اداره کنی ..

دقیقا ما تو بازی مقابل سیتی ، لیورپول ، چلسی از همون اول بازی هجومی و بدون تدبیر و تفکر بازی کردیم.
تفکرات مربی خنگ ما دقیقا برعکس بقیه مربیان با کلاس جهانی بود ..