تفریح یا دردسر+آپدیت

نویسنده: Aylad

وبلاگ من
نویسنده: Aylad
only arsenal
کل بازدید: 14,566 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تفریح یا دردسر+آپدیت

چقد هوا توپه
هوا بهاری
زیبا


من بودم و جوانکی بارسایی
من بودم و کل کل ها
من بودم با ادعای بازی زیبا
من بودم و هستم.....با عشق آرسنال
آرسن!!!!؟ ای مهد فوتبال ای... ای پروفسور
ای زیبا روی
ای شفتالو
نگفتی با این نتیجه چه کنم........!!!!
شکوه پیش که برم.........
آرزویم را چه کنم.........
به فرزندان آینده ام چه بگوییم؟


این بود ناگفته های قلب من که واقعا درد میکن......... با اجازه همه دوتا قرص آرامش بخش خوردمجدای شوخی روزی اینجا تو اون اوج گفتم که آخرش این میشه و شد.........
من خدا نیستم.فقط عاشقم
عاشق آرسنال
خداییش حقمون بود.جلو همه سرمونو زیر انداخت.خیلی هم بد بود خیلی.
انقد بد که طبع شاعری منم گل کرد

دیشب که داشتم اینو مینوشتم یه تیکه حرفم از ناراحتی یادم رفت.همه فوتبالو به چشم تفریح و وقت گذروندن نگا میکنن ام ما چی؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟
بازی زیبا هم که مدت هاست از یادمون رفته
شدیم ساندرلند با بازیکنان بزرگتر و البته بی غیرت تر
این بدنساز تیم هم که اگه بدن دستم کلشو میکنم باش یه کله پاچه بار میندازم :D
ولا.انقد مصدوم تو پرسپولیس و استقلال رو هم تو 5 فصل هم پیدا نمیشه
شاید بازیکنا خودشونو به مصدومیت میزنن که مربی رو گول بزنن.هر چه هست فقط خدا عالمه
از مدیر سایت خواهشمندم این پیامو پاک نکنین.بچه ها بیان واسه این پیرمرد دل سوخته اشک بریزن
با تشکر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 4/1/1393 | 02:08 گفت:

ونگر جون من تا بیشتر از این گندش در نیومده برو !!! برو !!! برو ...!!!

shima در 4/1/1393 | 01:37 گفت:

نقل قول : نقل قول : دوستان کسی هست که اینجا تو کار پیش بینی نتایج فوتبال باشه اگه هستین یه سایت درست و درمون به ما معرفی کنین دمتون گرم؟!پاسخ شما : تو تبلیغات خود سایت هس!بی وینینگ نوشته.


پاسخ شما : البته نوشته فقط لیگ قهرمانان!!!!!

shima در 4/1/1393 | 01:36 گفت:

نقل قول : دوستان کسی هست که اینجا تو کار پیش بینی نتایج فوتبال باشه اگه هستین یه سایت درست و درمون به ما معرفی کنین دمتون گرم؟!پاسخ شما : تو تبلیغات خود سایت هس!بی وینینگ نوشته.

Aylad در 3/1/1393 | 23:28 گفت:

نقل قول : ونگر شاکیم ازت بدجورم شاکیم ولی چی کار کنم که تصور آرسنال بدون تو برام غیر ممکنه

پاسخ شما : ای دمت گرم
قبول باید کرد هممون همونطور که عشق آرسنال داریم عشق ونگر هم داریم
این تیم نیاز به تقویت داره
9 ساله شخصیت قهرمانیشو از دست داده
نیاز به زمان دارهگخدا کنه سال دیگه قهرمان لیگ بشیم

majid در 3/1/1393 | 20:22 گفت:

دوستان کسی هست که اینجا تو کار پیش بینی نتایج فوتبال باشه اگه هستین یه سایت درست و درمون به ما معرفی کنین دمتون گرم؟!

مهرزاد در 3/1/1393 | 20:05 گفت:

نقل قول : ونگر مقصره ولی یه درصد
99 درصد بازیکنا مقصرن
هیچ اعتراضی به ونگر نیست جز اینکه تیمو تقویت کنه


پاسخ شما : اینم یه حرفه ولی چرا وقت برد نبوغ ونگر هست و بقت باخت یک درصد تقصیر ارسن؟

javad در 3/1/1393 | 19:20 گفت:

ونگر مقصره ولی یه درصد
99 درصد بازیکنا مقصرن
هیچ اعتراضی به ونگر نیست جز اینکه تیمو تقویت کنه

آرمان امیراحمدی در 3/1/1393 | 19:10 گفت:

ای شفتالو

علیرضا در 3/1/1393 | 18:38 گفت:

ونگر شاکیم ازت بدجورم شاکیم ولی چی کار کنم که تصور آرسنال بدون تو برام غیر ممکنه