شزنی در راه اسطوره شدن...

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
از چهار سالگی طرفدار آرسنال
کل بازدید: 21,046 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شزنی در راه اسطوره شدن...

شزنی جانشین خلف لمن و سیمن


اول سلام میکنم خدمت تمام توپچی های عزیز
میدونید که شزنی تو بازی با فولهام صدمین بازیشو تو لیگ برتر با پیراهن مقدس آرسنال انجام داد و تونست کلین شیت هم بکنه و عالی تر از عالی بشه
فعلا هم که طبق آمار بهترین دروازه بان لیگ برتر هستش و رکورد دار کلین شیت هم خودشه
به نظرتون شزنی میتونه اسطوره بشه؟
به نظر خودم میتونه


و این هم آمار شزنی:

تعداد بازی: 100
دقایق بازی : 9000
کلین شیت: 39
گل دریافت شده : 111
گل دریافت شد از داخل 18 متر: 90
گل دریافت شده از خارج از محوطه: 21
نجات دروازه (سیو) : 266
سیو های بیرون محوطه: 133
درصد سیو : 70.5
درصد سیو های بیرون محوطه: 86.9
درصد سیو های داخل محوطه: 59.2
برد بازی ها: 57
گرفتن توپ: 113
مشت کردن : 64
افتادن توپ از دست: 7
روبرو شدن با پنالتی: 17
گرفتن پنالتی: 4
کارت زرد: 6
تماس با توپ: 3802

اینم دوتا عکس از شزنی


شزنی
شزنی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 5/11/1392 | 17:30 گفت:

اگه مغرور نشه و یه دروازه بان دوم خوب پشت سرش باشه و باهاش فضای رقابتی ایجاد کنه حتی بهتر از این هم میشه و به تاریخ آرسنال کبیر میپیونده

علی آقاشاهی در 4/11/1392 | 19:57 گفت:

نقل قول : من همه جا خوندم ۵۷ تا کلین شیت داشته

پاسخ شما : فکر کنم 57 کلین شیت در مجموع تمام بازی هاش برای آرسنال باشه

Good luck

علی آقاشاهی در 4/11/1392 | 19:55 گفت:

نقل قول : هیچوقت یادم نمی ره تو بازی با بارسا زمانی که ونگر با المونیا لج رده بود اینقد ترسیده بود که همون اول بازی مصدوم شد
الان اون ادم تبدیل به یکی از امیدامون شده


پاسخ شما : البته تا اونجایی که من یادمه واقعا وصدوم شد و چنتا بازی بعدش رو هم از دست داد

Good luck

مازیار در 4/11/1392 | 13:44 گفت:

من همه جا خوندم ۵۷ تا کلین شیت داشته

آرین در 4/11/1392 | 01:50 گفت:

امیدوارم تا 10 سال دیگه دروازه ارسنالو بیمه کنه و اسطوره شه
ممنون

رضا در 3/11/1392 | 20:25 گفت:

نقل قول : سلام. شزنی این فصل فوق العاده بوده و به نظرم حق اینو داره که واسش چندتا پست بزاریم.

من در حال تهیه ویدیویی از سیو های برتر اونم. هر وقت حاضر شد واستون پست می ذارم.

به نقل از ورزش3 فالکائو مصدوم شد و جام جهانی رو از دست داد.


پاسخ شما : جیگر طلا هرچه زودتر درستش کن

Lotfali khan zand در 3/11/1392 | 19:54 گفت:

شزنی آینده داره ولی هنوز پخته نیست. اخلاقاش و حرفاش باید پخته تر از اینا باشه باید بتونه خودشو کنترل کنه. مثلا بازی با فولهام دو اشتباه بد انجام داد که میتونست صدرو ازمون بگیره من هیچوقت گول کلین شیتاش با تیمایی مثل فولام و وستهام نمیخورم. با سیتی 6 تا خورد اگه اون جوری که ما فکر میکنیم مثلا میتونست اون موقعیت صد در صد رو از آگوئرو بگیره. در کل امیدوارم تو بازیا بزرگ مثل بایرن این هیجانشو کنترل کنه

morteza در 3/11/1392 | 19:46 گفت:

حتما چسب دستاش فاسد شده خخخخخخخخ
راستی نکیسا چه چسبی میزد به دستاش؟؟ هر وقت یه توپ بلند میگرفت گزارشگر که عمدتا علیفر بود داد میزد توپ تو دستان چسبناک نیما نکیسا آروم میگیره

mohsen abbasi در 3/11/1392 | 19:43 گفت:

هیچوقت یادم نمی ره تو بازی با بارسا زمانی که ونگر با المونیا لج رده بود اینقد ترسیده بود که همون اول بازی مصدوم شد
الان اون ادم تبدیل به یکی از امیدامون شده

رضا T در 3/11/1392 | 19:05 گفت:

عالیییییه.میتونه جز5تا دروازه بانه برتر دنیا شه!فقط من موندم چرا یهو توپ از دسش میوفته

رضا T در 3/11/1392 | 19:05 گفت:

عالیییییه.میتونه جز5تا دروازه بانه برتر دنیا شه!فیط من موندم چرا یهو توپ از دسش میوفته

رضا T در 3/11/1392 | 19:05 گفت:

عالیییییه.میتونه جز5تا دروازه بانه برتر دنیا شه!فیط من موندم چرا یهو توپ از دسش میوفته

mehdi در 3/11/1392 | 18:10 گفت:

سلام. شزنی این فصل فوق العاده بوده و به نظرم حق اینو داره که واسش چندتا پست بزاریم.

من در حال تهیه ویدیویی از سیو های برتر اونم. هر وقت حاضر شد واستون پست می ذارم.

به نقل از ورزش3 فالکائو مصدوم شد و جام جهانی رو از دست داد.

Henry در 3/11/1392 | 18:09 گفت:

tanha bazikoni ke man alan aslan khosham nemiyad azash szhesniye.....angosht kuchikeye lehmanam nemishe

mehdi در 3/11/1392 | 18:06 گفت:

نقل قول : مرسی پست جالبی بود. به نظر من هنوز کار داره . بعضی وقتا اشتباهات بدی میکنه .مثلا تو بازی با فک کنم استون ویلا بود یه اشتباه بد کرد و توپ رو نتونس جمع کنه که گل خوردیم و اگه نمیتونستیم جبران کنیم الان صدر جدولو از دست داده بودیم البته این فصل خیلی بهتر شده و اینم درسته که هر دروازبانی اشتباه میکنه اما پست دروازبانی تنها جاییه که جای جبران نداره و دروازبان آخرین بازیکن زمینه. هر جای زمین تو خراب شه بازیکنای بعدی میتونن جبران کنن اما اگه دروازبان سوتی بده دیگه فاتحه.

پاسخ شما : شرمنده داداش اما بازی با وستهام بود.

محسن عاشوری در 3/11/1392 | 17:27 گفت:

love you szczesny

morteza در 3/11/1392 | 16:52 گفت:

نقل قول از ورزش3:
سرمربی فرانسوی توپچیهااعتراف کرد که هيچ برنامه‌اي براي خريد بازيکن جديد در بازار نقل‌وانتقالات ژانويه ندارد. وي عنوان کرد: احتمال اينکه ما بازيکن جديدي بخريم بسيار ضعيف است. ما به خريد هيچ بازيکني نزديک نيستم البته اگر شرايطي استثنايي فراهم شود اين کار را انجام خواهيم داد.
هممون سر کاریم هیشکی نمیاد.بریم بخوابیم.
نمیدونم منظورش از شرایط استثنایی چیه؟؟؟؟ مثلا پرز بگه دیگه از رونالدو خوشم نمیاد بره گمشه یا لیورپول سوارز رو اخراج کنه یا بایرن ریبری رو مجانی بزاره سر خیابون که هر کی میخواد بره ورش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza در 3/11/1392 | 16:34 گفت:

اخبار نقل و انتقالات ژانویه اغلب شایعه پراکنیه تو این موقع کمتر تیمی پیدا میشه که بازیکنش رو بفروشه .

حاکم 26 در 3/11/1392 | 16:33 گفت:

احسنتتتت زدی وسط خال

حمیدحسین زاده در 3/11/1392 | 16:29 گفت:

میگم اخبار نقل و انتقالاتون کم شور و هیجانه

morteza در 3/11/1392 | 16:23 گفت:

مرسی پست جالبی بود. به نظر من هنوز کار داره . بعضی وقتا اشتباهات بدی میکنه .مثلا تو بازی با فک کنم استون ویلا بود یه اشتباه بد کرد و توپ رو نتونس جمع کنه که گل خوردیم و اگه نمیتونستیم جبران کنیم الان صدر جدولو از دست داده بودیم البته این فصل خیلی بهتر شده و اینم درسته که هر دروازبانی اشتباه میکنه اما پست دروازبانی تنها جاییه که جای جبران نداره و دروازبان آخرین بازیکن زمینه. هر جای زمین تو خراب شه بازیکنای بعدی میتونن جبران کنن اما اگه دروازبان سوتی بده دیگه فاتحه.