اندکی شوخی/ این فصل ارسنال/(اخرین شانس)ارسن ونگر

نویسنده: مهرزاد

وبلاگ من
نویسنده: مهرزاد
اسم مهرزاد فامیلی ستارزاده دانشجوی کامپیوتر دانشگاه شمال
کل بازدید: 17,287 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اندکی شوخی/ این فصل ارسنال/(اخرین شانس)ارسن ونگر

به نام یزدان پاک سرشت
بله! یک فصل دیگر گذشت.این فصل از خیلی جهات شبیه فصل های پیش بود.البته با یه تفاوت:فصل پیش + قهرمان شدن در جام حذفی.
اولین بازی فصل ارسنال ان هم در اشبرتون با باخت سنگین 3-1 ان هم در برابر استون ویلا همراه بود.مصدومیت چمبرلین زخمی شدن سر گیبز و پشتک بارو زدن سانیا !به عنوان اولین بازی بسیار ناامیدکننده شروع شد.


تیمی که فصل پیش با گل زده ی کمتر مقابل بایرن مونیخ ار جام باشگاه ها حذف شد و بعد از ان 10 بازیه اخر فصل را بدون شکست به اتمام رساند این نتیجه ان هم در خانه قابل هضم نبود.


فصل پیش که باز هم با رتبه ی چهارم (مثل چندین فصل پیش) به اتمام رساند دیگر صبر هواداران در حال سرریز شدن بود.این فصل که ان طور که مسئولان بودجه ی 70 میلیونی را در اختیار ونگر گذاشتند و تمام شدن وام های گرفته شده نوید یک تابستان شلوغ را می داد.تابستان از کاسیاس(نماد چند ساله ی اخیر رئال مادرید) هیگوان بنزما(چند بازی بعد از شروع لیگ بعضی ها می گفتند [جیرود از ایشون بهتره) و سوارز!(با توهین به شعور به هم لیورپولی ها و هم ارسنالی ها با پیشنهاد مسخره ی 1 + 40) لینک شده بودند خریدی جز سانوگو که قطعا تا ان زمان کسی اسمش را نشنیده بود و فلامینی بازیکن سابق ارسنال (صورت ازاد به باشگاه امد) خرید دیگری در کار نبود

.فشارها بر روی تیم به خصوص مربی بسیار بود اما باخت در مقابل استون ویلا مانند یک شوک برای جوانان ونگر بود.10 بازی بعد بدون باخت و کلین شیت های بسیار!ارسنال به مرحله ی گروهی جام باشگاه صعود کرده بود.ارسنال بسیار چشم نواز بازی می کرد(به خصوص گل ویلشر) اما این بار بخت با ارسنال یار بود!سرمربی مسن و چین و چروک دار(متاسفانه یا خوشبختانه دوست داشتنی) ما دست از لجاجت برداشته و در اخرین دقایق نقل و انتقالات مسوت اوزیل را با 45 میلیون پوند به خدمت گرفت.گران ترین بازیکن تاریخ ارسنال! طرفداران که از خریدهای تابستان ناراحت بودنداکنون سر از پا نمی شناختند و مسوت هم با اولین بازی همراه با پاس گل (من هنوز برام سوال هست جیرود شانسی گلش کرد یا توانایی خودش بود)نوید فصل خوبی برای توپچی ها داشت.


و متاسفانه و مثل همیشه!نه! دیگر وقت تصویه حساب بود!توپچی ها که چندین سال بود حریف دیرینه ی خود شیاطین سرخ را نبرده بودند و انتقادها از سرمربی جدید یونایتد مویس زیاد شده بود و همه اورا دست می انداختند.


 این بار برای انتقام قدم به اولدترافورد گذاشته بودند اما در نهایت تعجب ان بازی را 1 -0 باختند!منچستر یونایتد که بعد از رفتن فرگوسن یکی از ضعیف ترین تیم های دهه ی خود را داشت ارسنال در صدر جدول را برد ترکیب مسخره ی ارتتا + فلامینی که بعد ها در چند بازی هم ناکارامدیه خود را نشان دادند و نشان از ترس ونگر می داد و موقعیت خراب کردن های جیرود باعث باخت ما شد ضربه ی سر زیبا ی ونپرسی و خوشحالی عجیبش! داغ ما را بیشتر کرد.البته این بار ونگر با حرف بچه گانه ی خود درباره ی ونپرسی که اون الان باید پشیمان باشد که از ارسنال رفته است تفاوتی شگرف در شادی ونپرسی ایجاد کرد.


اوضاع بد نیست!ارسنال همچنان در حال برد تیم ها و صدر نشینی است تا رسید به بازی با اورتون!(حس می کنم تخم بد بازی کردن ما تو بازی های بعدی به خاطر باخت برابر منچسترو مساوی برابر اورتون بود) حتی مساوی برابر(ارتتا + فلامینی) اورتون باعث ناراحتی خیلی از هواداران شد. تجربه ی 9 سال اخیر باعث بدبینی هواداران شده بود.
----------------------
میان پرده: مرحله ی گروهی جام باشگاه ها و عجب!()
ارسنال دورتمند مارسی ناپولی. قرعه ای بسیار شبیه به قرعه ی 2 سال پیش.طرفدارهای تیم های دیگر می گفتند ارسنال حذف است! ارسنال در کمال نا باوری دوم شد دورتمند اول.


دورتمند در امارات ما را برد ما در خانه ی حریف به عنوان اولین تیم انگلیسی دورتمند را در خانه اش!(اولین بار بود که اوزیل واقعا خوشحال بود) خوشحال نباشیم! چرا؟ بسیار واضح است ناپولی ای که بردیم ما را برد و فقط و فقط به خاطر ترس ونگر(ارتتا + فلامینی) باختیم.(چرا با ما این کا رو کردی ما که بازیه رفت اونا رو خورده بودیم که)
----------------------
بازی های فشرده و خستگیه بازیکنان هم بهانه ی خوبی برای بازیکنان نبود. همه چی دست به دست داد تا یکی از شاهکارهای این فصل رقم بخورد« توپچی ها 3- 6 منچسترسیتی!
اشتباه بد مدافعان و موقعیت خراب کردن خط حمله و افساید گرفتن مشکوک گل جیرود و ار همه مهم تر بازیه بسیار بد تیم. حتی برگشت والکات از مصدومیبت و درخشش اش در این بازی با زدن دو گل نتوانست از خفت این باخت کم کند.زوج مرته ساکر و کش هم که چند بار جز بهترین خط دفاه تیم برتر هفته بودند هم نشان دادند در بازی های بزرگ ان بازدهی خود را نداد
ارسنال تنها نتیجه ی خود با تیم های بزرگ با مساوی با چلسی ان هم در خانه و برد برابر لیورپول داشت.
نیم فصل اول تمام شد.رمسی که بهترین بازکن نیم فصل شد مصدوم شد.هر طور که بود ارسنال نیم فصل را با مقام اولی پایان داد. 
نیم فصل دوم:
قبل از ان قرعه کشی جام باشگاه ها:ارسنال _بایرن مونیخ
نه لندنی ها خوشحال بودند و نه مونیخی ها.(قیافه ی نماینده ی بایرن از نتیجه ی قرعه کشی گویا حساسیت این قرعه بود) و البته دورتمندی ها با یک تیم بسیار اسان خوردند.
          چند خبر خوب و چند خبر بد:
خبرهای خوب:بازگشت ساناگو فرانسوی که از همان ابتدا نشان داد می خواهد جا در پای هم وطن خود دیابی بگذارد. بارگشت پودلسکی از مصدومیت طولانی مدتش. بازگشت دیابی از مصدومیت و دیده شدن بازیکن خوبی به نام نبری. خرید نیم فصل کالشتروم!
خبرهای بد:مصدومیت طولانی مدت والکات(مقابل تاتنهام) به طوری که جام جهانی را هم چون سال های پیش از دست داد.مصدومیت دیابی چند روز بعد ازبازگشت به تمرینات.مصدومیت های گاه و بی گاه گیبزو در ادامه بقیه ی ما جرا.مصدومیت خرید ارسنال در نیم ساعت اول تمرین!


++++++++
ان چه خوبان همه داذند تو یک جا داری
بازی با بایرن مونیخ در اشبرتون:بازی از جانب ارسنال طوفانی شروع شد حمله های متعدد از جانب ارسنال و تو سر توپ از از اوزیل و پنالتی!(واقعا خوشحال بود. )ارسنال سر از پا نمی شناخت. نه! دوش اب سرد!اوزیل به راحت ترین شکل ممکن پنالتی را از دست داد(به نظر من فقط تقصیر ونگر بود. تو دیدی یه بار چقدر راحت پنالتی رو از دست داد باز برای چی بهش دادی!؟ ) ارسنال با فاجعه رو به رو نشد هر دو تیم زیبا بازی می کردند.دریبل های انفجاری چمبو در قلب خط دفاع بایرن مونیخ واقعا زیبا بود.اندکی اب سرد!گیبز مصدوم شد.مونرال که خرید با کیفیت ونگر در میان فصل پارسال بود به میدان امد.صبر کنید.اشبرتن سالم است!شگفتا! خروج بد چسنی از دروازه و خطا روی روبن که ان هم با زیرکی بزرگنمایی کرد یک پنالتی برای بایرنی ها به همرا داشت پنالتی با ان که خوب زده شد به تیرک خورد.خوشبختانه پنالتی گل نشد.یک چیز را یادم رفت جسنی سر ان پنالتی اخراج و هم وطن خود فابیانسکی وارد میدان شد.
این بار همه ی نگاه ها به خط حمله ی ارسنال یعنی سانوگو فرانسوی که کلا هفتاد دقیقه در تیم اصلی(ان هم برابر لیورپول که ان هم جای بسی سوال هست) چشم دوخته شده بود.خیلی حرف زدم ارسنال ان بازیه خسته کننده را 2-0 باخت و البته با درخشش کروس.
ار نکات  این بازی:بازیه فوق العاده ی چمبرلین. بازیه سانوگو که باعث تحسین ارسن قرار گرفت(البته بیشتر ایشان و نقد ایشان که چرا پولدی را بازی نداده).سر تکان دادن اوزیل به مدت ده دقیقه.
***************
توپچی ها سر توپ را عمودی گرفته و انقدر شلیک کردند تا صدر جدول ترک خورد و شروع به سقوط کردند:
خلاصه تر: بازیکنان مصدوم تر. اوزیل ناراحت و رفت کشورش استراحت کند تصادف کرد(البته جدی نبود) و پنالتی دادن های کوش.
اهم اهم اهم حماسه درراه هست! نمی دانم 11 نفر در زمین در خود چه دیدندکه مغرور شده و در 20 دقیقه 4 گل از لیورپول خورده و در مجموع 5-1 بازی را واگزار کردند.خودتان می دانید ان روز بر ما چه گذشت. اما تنها چیزی که برام واقعا لذت بخش بود اون صحنه که ویلشر کله خودش رو به بازیکن لیورپول چسبونده بود.


 توضیحات 1: انقدر بازیکنان ارسنال این فصل مصدوم شدن دیگه یادم نمیاد کدوم بازی کی مصذوم شد اگه اشتباهی هست ببخشید.
توضیحات 2:شاید برای خیلی این سوال پیش امده باشد که چرا جیرود در بازی مقابل بایرن مونیخ بازی نکرد.خوب باید گفت که این فصل نه تنها تونستیم در زمین حماسه سازی کنیم بلکه در خارج زمین در هتل ساعت 3 شب قبل از جام حذفی ایشان با یک مانکن در اتاقش ملاقات داشتند که این بار حماسه ای فرای انچه دیگران انتظار داشتند رخ داد.ایشان کاربازیکن هایی مثل بعضی از لندنی ها را انجام ندادند و در یک عمل قابل ستایش فقط کار را با یک لمس ساده تمام کرده و نگذاشتند کار به جاه های بازیک بکشد.


این دیگه تو گلوم گیر کرده!این بار حماسه ای دیگر برای ارسنال  و به خصوص ارسن ونگر. 1000 امین بازیه ارسنال تحت رهبری ونگر که قرار بود خاص باشد واقعا هم خاص بود. ارسنال 0-6چلسی هند چمبرلین و اشتباه داور که فکر کرد گیبز این کارروکرده و باز هم از همه مهم تر بازیه بسیار بد توپچی ها باعث خلق این حماسه شد.
نکات قابل ذکراین بازی:1-اشتباه 100% داوری2-حرکت زیبای تماشاگران بعد بازی که بازیکنان رو تشویق کردند.3-از همه مهم تر این که این اتفاق ممکن بود بیفتد چون حتی چیره دست ترین رانندگان به قول ونگر که در بعد بازی گفته بود ممکن است تصادف کنند. 
------------------
بازی برگشت ارسنال-بایرن مونیخ:خیلی خلاصه نتیجه ی بازی 1-1
نکتات بازی:1- ریختن غرور بیش از حد نویر که با شوت محکم پودلسکی یه خوردش ریخت(که بعد بازی با رال خیلی خیلی ریخت)به قول دوستم به اندازه ی 3 تا گل می ارزید.
2- کوش بار دیگه نشون داد در پنالتی دادن استاد شده.3- فابیانسکی در فصل پیش هم بازیه برگشت دروازه بان بود.فابیانسکی نشون داد قصد پنالتی گل خوردن از مونیخی ها نداره4- روبن نشون داد استاد پنالتی گرفتن ار ارسنالی ها است.اوزیل در ابتدای بازی مصدوم شد.


===============
در ادامه ی مصدومیت ها:ویلشر برای بازیه دوستانه تیم ملی مصدوم شد و تقریبا کل بازی های بعد رو از دست داد.اوزیل مصدوم شد تا اواخرفصل.
بازی های ادامه ی  فصل اصلا خوب نبود. پودلسکی هم که دیگه ونگر بازیکن نداشت که داخل بازی کنه مجبور شد(از نظر من اره مجبور شد و اگر نه امرا) بازیش بده نشون داد اگه بهش نصف فرصت هایی که به جیرود داده بودند به اون می دادند حداقل ارزش بازی مقابل تیم های ضعیف را دارد.خیلی از بازی های اخررو به خاطر پاس گل ها و شوت هاش بردیم(حالا اونقدر هم غول نیست ولی حقش بیشتر بازی کردن بود)
خبر خوب بازگشت رمسی خبر خوب بازگشت اوزیل خبر خوب بازگشت دیابی.


خبر بد مصدومیت دو هفته ای دیابی خبر بد مصدومیت های گه گاه نبری ایشون که اصلا بازی نمی کرد چه طور مصدوم می شد. خبر بد مصدومیت چمبرلین.
-------------
جام حذفی: تشکر از ویگان به خاطر حذف کردن من سیتی برد ویگان در پنالتی در ومبلی توسط ارسنال.
نکات بازی با ویگان:مجری شبکه ورزش فکر کرد بازی تموم شده رفت و برگشتی هست.
درخشش فابیا در ضربات پنالتی.خوشحالی ونگر و در اغوش کشیدن فابیا.


^^^^^^^^^^^^^^
فینال جام حذفی : ارسنال –هال سیتی:ده دقیقه ی اول 2 صفر تیم حریف!دو گل در ضربات ازاد.ضربه ازاد زیبای کازولا.ضربه ی کوش و مساوی با حریف.در وقت اضافه پاس به عقب زیبای جیرود و ضربه ی رمسی و گل! ارسنال 3 – 2 بازی را برد! تبریک.(البته ار بازیه خوب سانوگو که تعویضی اومد هم نباید گذشت) حرف درباره ی جام حذفی زیاد زده شده
 و فقط در یک عکس می شه گفت:زیبا ترین لحظه ی این فصل : شادی ونگر.-------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------
                                               حرف اخر
امسال هم جز چهار تا شدیم.ونگر باید دست از لجاجت و قمار بردارد.در این که ونگر یکی از بهترین های تاریخ ارسنال است شکی نیست.در این که او عاشق ارسنال هست شکی میست.در این که او نابغه هست شکی نیست. در این که او با تجربه است شکی نیست. اما نابغه ها هم گاهی اشتباه می کنند.
او افتخارات زیادی برای ارسنال اورده.او 17 سال در ارسنال که خودش هم گقته مثل خونش هست موند. به پیشنهاد تیم های دیگه جواب رد داد  و انقدر از این حرف ها که هر ارسنالی حداقل 17 بار شنیده.نمی خوام باز حرف های تکراری بزنم.ولی فصل بعد با این فصل بسیار فرق می کنه.
من از موافقان رفتن ونگر در این فصل هستم اما برای اتمام حجت با بعضی ها(شایدم خودم) باید یک فصل دیگه بماند.

ارسنال(و  متاسفانه طوری شده که باید بگم ونگر) در فصل بعد کاری بس سخت تر برای نه تنها صدر نشینی بلکه جز 4 تا بودن دارد:
فصل بعد تیم های مدعی قهرمانی(خیلی دوست داشتم اسم ارسنال و منچستر یونایتد رو اول بنویسم ولی...)
من سیتی - چلسی - ارسنال - لیورپول - منچستر یونایتد
----
11- من سیتی:حتی اگر این فصل بازیکنی نخرد هم به اندازه ی کافی قوی است ولی با این حال حتما خرید(ها)می کند(انگار به خاطر رعایت نکردن فیرپلی مالی جریمش کردن )
2-چلسی:100% خرید می کنه.مورینیو بعد چند سال اومده چلسی قطعا برای سال بعد هماهنگ تر و بهتر کار می کنه و خریدهای خیلی خوب که هر روز می شنویم.
3-لیورپول:(این فصل دوست داشتم اگه ارسنال نتونست قهرمان بشه لیورپولی ها بشن.طرفدارهای واقعی دارن.)این فصل ترکاندند.قطعا حالا که به جام باشگاه ها  ان هم مستقیم صعود کردند خط میانی و دفاعی خود را بهتر می کنند.
4-منچستر یونایتد:منچستر در حال پوست انداری است با بازیکن های مسن خود احتمال این که برای صدر نشینی رقابت کنند بعید هست و حتما باشگاه ثروتمندی چون یونایتد دیگر نمی تواند تحمل زیر 4 تا بودن را داشته باشد.ان ها حالا که سرمربی جدید خود یعنی فن خال را انتخاب کردند به هیچ عنوان بعید نیست خیز حداقل جز 4 تا بودن را برداشته باشند.(حداقل!!!)
تیم هایی وثل اورتون و تاتنهام را نباید دست کم گرفت.
****************************************
ارسنال و ارسن ونگر:
اقای ونگر_
دیگه جمله هایی مثل بازیکنان با کیفیت و ثبات در 17 سال گذشته تصادفات رانندگی احساس تعهد به باشگاه بودن در وضعیت مالی خوب بودن در 4 تا بودن به عنوان کیفیت و می خواهم ببینم اگر 3 تا از بازیکنان منچستر سیتی بیرون بودند نتیجه ی بازی چه می شد بعد 17 سال اش نمک سوزی نیست.
از باخت مقابل بایرن ناراحت شدم اما نه خیلی 10 نفره چیکار باید می کردیم. اما مصاحبه های شما در هر دو بازی واقعا جای فکر کردن داره.مربی ای که همه اون رو با شخصیت می دونند بهونه کردن باخت به حرف هایی مثل روبن بازیکن خارق العاده ایست او با حرکاتش برای بایرن ضربه ازاد و پنالتی می گیرند.همین اتفاق اگه واسه ارسنال می افتاد و داورکاری غیر از این می کرد می گفتی اشتباه کرده.مصاحبه ی بعد بازی با من سیتی یا چلسی که گفتی من مسئولیت رو کاملا قبول می کنم واقعا باعث خوشحالی ام شد.سرمربیه تیمم یه بار قبول کرد که کار اشتباهی رو انجام داده.اما مصاحبه ی بعد بازی با چلسی دیگه اوجش بود :حتی چیره دست ترین رانندگان هن گاهی تصادف می کنند.واقعا چطور می تونی این حرف رو انقدر راحت بزنی!؟تاتا مارتینو این فصل نه مثل بعضی ها حماسه سازی کرد و تیمش دوم شد استعفا داد و معذرت خواهی کرد اما خیلی کم پیش اومده(نمی دونم پیش اومده!؟) مسئولیت باخت ها و نتیجه ی اخر هر فصل ارسنال رو گردن بگیری؟سوتفاهم نشه تاتا یه تار موی ارسن هم نمی شه.
--------------------

باور کنین دوستان ارسن ونگر یه تجربه ی خوب بهم داد نباید از کسی بت بسازم نباید قهرمان پروری کنم(تو زندگیم)هر کسی ممکنه یه اشتباه هاتی انجام بده.خرید های چند فصل اخیر ارسنال نشون دهنده از یک نابغه تو کار نیست:بازیکن هایی مثل شاماخ جنکینسون ارشاوین(من اصلا نمی دونم ارشا  چی شد) پارک سانوگو جیرود ارتتا(البته بعضی ها ایشون رو  قبول دارند) مونرال نشون دهنده ی یک ابر انسان نمی ده.اون زمانی که هانری رو کشف کرده یه چندین سال می گذره.
تیمی که در یک فصل 5 تا دو بار 6 تا می خوره یا از تیمی مثل استوک اگه اشتباه نکنم 3 تا گل می خوره مشکل فقط از بازیکن ها نیست.ونگر دیگه اون شجاعت سابق رو نداره.نمی تونه اون حس به بازیکن بده که جلوی تیم های قوی (منچستری که این فصل فقط اسمی ازش بود) خودشون رو از قبل بازنده ندوننخوردن 8 تا تو 3 فصل پیش اگه اینجوری تکرار نمی شد می گفتم اتفاق اما مشکل یه جای دیگه هست. چرا ما نباید بازی های پرگل داشته باشیم؟چرا وقتی گل رو خوردیم برگشتی تو کار نیست؟ مگه لیورپول چی داشت که ما نداشتیم؟شاید الان عصر عصر مربیانی چون سرمربیان تیم هایی مثل یوونتوس لیورپول اورتون و اتتلیکو مادرید باشد(البته باید حداقل یک فصل دیگر هم دید که می توانند موفقت های خود را جبران کنند یا نه) سانت های بی برنامه و نداشتن هدف از ان(بهترین نمونه اش بازی مقابل منچستر یونایتد که ورما اود ضربه ازاد زد.اصلا تیم نفهمیده بود باید سانت کنه یا نه) تو یه بازی بیش از 14 تا کرنر شد حتی یکدومشون خطر هم ایجاد نکردند.
--------------------------------------------------------------------------
با بودجه ی 100 میلیونی که باشگاه تدارک دیده اگر یه بازیکن خوب در تابستون بگیریم کم نیست.اما ونگر باید دست از لجاجتش برداره خط حمله ی ارسنال واقعا ضعیفه(مهاجم رو دارم می گم نه وینگری مثل والکات) تعداد گل های این فصل رو که نوک حمله ی ارسنال زده که گل مشکلی بوده باشه یا حداقل یک نفر رو دریبل کردن بعد شوت زدن از تعداد انگشتان یک دست بشتر نمی ره. حتی تک به تک ها رو هم نمی تونن گل کنن. اگه بازیه برگشت مقابل یونایتد(دیگه همه ی تیم ها بردنشون اما ما از اونا باختیم) یادتون باشه اوزیل تو یه صحنه به جیرود پاس نداد چون می دونست توپ رو خراب می کنه.از جملات کلیشه ای مثل بهترین دفاع حمله هست و این جور چیزها خوشم نمیاد اما برای لیورپول کاملا جواب می ده دو تا حمله دارن و البته یه هافبک خوب به نام جرارد تا یک قدمیه فتح لیگ رفتند که اتوبوس مورینیو سد راهشون شد.
------------------------------


نبودن یک کاپیتان برای سال های متمادی: اگر به تیم های بزرگ نگاه کنیم کاپتان هایشان چندین سال هست که پیراهن یک تیم به تنشان هست:رئال(کاسیاس)
یوونتوس(بوفون) رم(توتی) چلسی (تری) لیورپول(جرارد) بارسا(پویول زابی) منچستر و دورتمند و...
و نکته ی مهم تر کاپیتان ها از همان کشور هستند! شاید باید ونگر بازیکنی مثل ویلشر یا والکات رو کاپیتان کنه(یه کدوم اول یه کدوم دوم) هم اکثر بازی ها هستند هم بازیشون خوبه.شاید در اینده یکی مثل تونی ادامز شوندوجرارد سوارز راراضی کرد از تیم نره شاید اگه بازیکنی مثل هانری تو تیم بود می تونست ونپرسی رو راضی کنه بمونه.
-------------------------------
بازیکنان:
1-جسنی قطعا فصل خوبی رو پشت سر گذاشته و با کلین شیت های بسیار! اما گلباران در بازی های بزرگ! و اشتباه در مقابل روبن(هر بازیکنی امکان داره یه اشتباه بکنه) به نظرم تو واسه سال ها واسه ارسنال می مونی و کار درسته تو بازی هایی که خیلی گل خوردیم تقصیر کل تیم هم بود.


2-گیبز به شخصه ازش خوشم میاد ولی این که بگم بازیکن خیلی خوبیه نه!ترجیح می دم رو نیمکت باشه.
3-کوش تا می خوام بهت بگم کارت درسته این فصل یه پنالتی دادی!ولی این فصل خیلی خوب بودی اما با توجه به همه یموارد تو خوب به بالا هستی.
4-مرته  قطعا زوج خط دفاعی ارسنال مرته و کوش جز خوب های چند سال اخیر بودن. اما قدرت فردی بازیکن هم مهمه تو ضربات هوایی خیلی خوب بودی اما در سرعت. با توجه به همه ی موارد نسبت به کوش تو مقام پایین تری قرار می گیری.
5-سانیا شاید این فصل فوق العاده بودی ولی با این سن هنوز نمی تونی یه ساند کنی!؟در مجموع از مرتبه ی مرنه یه خورده بالاتر


6-ارتتا من نمی تونم درباره ات نظر بدم!جدی می گم شوخی نمی کنم چون اسمتو خیلی کم تو بازی می شنوم اما تفاوت رو وقتی احساس می کنم که یکی مثل ویلشر هست بعد می فهم تفاوت بسیار هست.با این حال نظری ندارم اما اگه لطف کنی و بری بهتره چون خیلی ترافیک هست و البته با توجه به سنت.
7-فلامینی من متوئنم داخل هر بازی تمام وجودتو می زاری و با غیرت تمام بازی می کنی به عنوان یه یار تعویضی 100% قبولت دارم.
8-جک نماد غیرت کامل و یاغی گری و جنگندگی ارسنال قبولت دارم ولی چرا انقدر مصدوم می شی؟تو بعضی از بازیها که تیم نمی تونه کاری بکنه و مثل دیوانه ها فقط تو دفاع پاسکاری می کنن تو توپ رو می گیری و بازی رو به جلو می کشونی که بعضی از موارد توپ از دست می دی ولی من خیلی خیلی قبول دارم.این فصل هم که گل هم زدی.تولد دختر بسیار شیرینت مبارک.9-رمسی رامبو! هیچی نمی تونم بگم بهترین بازیکن ارسنال در این فصل گلزن تر از خط حمله ی ارسنال این امار برای یک هافبک دفاعی که یه نیم فصل رو ازدست داد فوق العاده است.


10-اوزیل-من نمی دونم دیگران می گن افت کردی یا حرف های دیگه اما من خیلی خیلی قبولت دارم چند بازی که نبودی فهمیدم که چقدر واسه تیم ارزش داشتی.


11-روسیچکی موتزارت کوچک! تنها کلمه ای که می شه برای بازیت گفت اینه:طراوت رو به بازی میاری.در اکثر بازی هایی که داخل بودی فوق العاده بودی.


12-والکات بالاخره خون دل های و حرص خوردن های ما به حد انفجار رسید و تازه یه فصل علت جز 4 تا بودن ما بودی یه خورده کله خری تو کمتر کنی هم بد نیست که این فصل کلا مصدوم شدی اما همون چند تا بازیه اول فصل نشون دادی یه من ماست چه قدر کره داره به دنیا امدن فرزنده جدید تبریک.


13-پدولسکی پرنس!بمب انرزی! خدای عکس! والبته بی اعصاب! قطعا اگر شونت پای چپت به نویر می خورد برای هموطنت مشکلی پیش میومد. من که به عنوان یار تعویضی قبولش دارم و اگه ونگر تو بعضی از بازی ها مقابل تیم های ضعیف تر تو رو فیکس بازی بده خوبه اما این کار رو می کنه؟عصبانیتت تو بازی های اخر فصل یه خورده عجیب بود!نمی دونم کسی تا حالا جلوی ونگر به باطری اب شوت زده یا نه.اما ناراحتی تو بعد از بازی نرسیدن یا فیکس نبودن بعد بیشتر گلزنی ها خیلی معنی داره.شاید نصف فرصت هایی که به جیرود رسید به تو می رسید حالت بهتر بود اما به عنوان یه یار تعویضی و بازی دادن تو بعضی از بازی ها از همون اول خیلی قبولت دارم.


 14-چمبرلین فوق العاده اصلا فکر نمی کردم بازیش انقدر خوب باشه با اعتماد به نفس خوش تکنیک سرعتی.خیلی خوب.


15-جیرود لمس ساده!قبولت ندارم درسته این فصل گل زدی ولی اکثرشون رو ضعیف ترین مهاجم ها هم می تونستند. نه سرعتی دقت شوت زنی نه سرزنی دیگه تک به تک هم گل نزنه دیگه چه نوع مهجمی هست!؟کار تیمی یه امتیاز برای یک مهاجم هست کار اصلیه خودت رو خوب نمی تونی انجام بدی. خواهشن از وسط زمین شوت نکن.چیپ نزن.
16کازولا بازیکن خیلی خوب با هر دوپا شوت می زنی تکنیکت هم خوبه حرف دیگه ای ندارم که بگم(گلت مقابل لیورپول رو هیچ وقت فراموش نمی کنم)
17-فابیانسکی من که تو رو خیلی قبول دارم علت اصلی قهرمانی تو جام حذفی پنالتی گرفتن ها مقابل ویگان و بازیه زیبا مقابل لیورپول اما داری میری بدرود!حقت فیکس بازی کردن هست.امیدوارم تو لیگ برتر بمونی.


18-نبری یک استعداد ناب قطعا اگه مصدوم نشی از نطرم از والکات خیلی بهتر می شی همون قدر که جرات داری تو بازی با این سن کمتشوت کنی به خصوص مقابل بایرن(کاری که انگار هافبک های ما یادشون رفته تو بازی ها کنن قابل ستابشه)
19-جنکینسون این فصل که بهت بازی نرسید فقط خواهشن اگه بهت بازی رسید تو زمین حریف توپ رفت اون بازیکنای حریف تو زمینشون نیستن هم تیمیت(تو اون مکان فکر کنم بنتنر بود)توپ می خواد بهش بده زمین و اسمان ها رو نگاه نکن.خوشحالی بعد از گلت هم واقعا خوب بود.


20-سانوگو قطعا از جیرود بهتر می شی اما به نظرم حداکثر بشی یکی مثل ونپرسی بدون سرعت و چابکیه لازم.
و....(خیلی دوست دارم نظر دوستان رو درباره ی بازیکنا بدونم)

--------------
در اخر بگم که اصلا از بریز به پاش های زیاد تو تیم خوشم نمیاد.به نظرم بتونیم یه دفاع خوب( واقعا خوب نه متوسط)به جای سانیا بگیریم و یه مهاجم خیلی خوب در حد ونپرسی(ما نخواستیم سوارز بیاد)بیاد خیلی کاره با توجه به سیاست های باشگاه و خرج نکردن زیاد.
no man bigger than Arsenal

=====================

صاحب این عکس الان تو سایت هست؟ این رو از شبکه ی اجتماعی ارسنال گرفتم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 5/3/1393 | 12:29 گفت:

خیلی از حرفات رو کلا مدتهاست دارم میزنم
"باور کنین دوستان ارسن ونگر یه تجربه ی خوب بهم داد نباید از کسی بت بسازم نباید قهرمان پروری کنم(تو زندگیم)هر کسی ممکنه یه اشتباه هاتی انجام بده.خرید های چند فصل اخیر ارسنال نشون دهنده از یک نابغه تو کار نیست:بازیکن هایی مثل شاماخ جنکینسون ارشاوین(من اصلا نمی دونم ارشا چی شد) پارک سانوگو جیرود ارتتا(البته بعضی ها ایشون رو قبول دارند) مونرال نشون دهنده ی یک ابر انسان نمی ده.اون زمانی که هانری رو کشف کرده یه چندین سال می گذره.
تیمی که در یک فصل 5 تا دو بار 6 تا می خوره یا از تیمی مثل استوک اگه اشتباه نکنم 3 تا گل می خوره مشکل فقط از بازیکن ها نیست.ونگر دیگه اون شجاعت سابق رو نداره.نمی تونه اون حس به بازیکن بده که جلوی تیم های قوی (منچستری که این فصل فقط اسمی ازش بود) خودشون رو از قبل بازنده ندوننخوردن 8 تا تو 3 فصل پیش اگه اینجوری تکرار نمی شد می گفتم اتفاق اما مشکل یه جای دیگه هست. چرا ما نباید بازی های پرگل داشته باشیم؟چرا وقتی گل رو خوردیم برگشتی تو کار نیست؟ مگه لیورپول چی داشت که ما نداشتیم؟شاید الان عصر عصر مربیانی چون سرمربیان تیم هایی مثل یوونتوس لیورپول اورتون و اتتلیکو مادرید باشد(البته باید حداقل یک فصل دیگر هم دید که می توانند موفقت های خود را جبران کنند یا نه) سانت های بی برنامه و نداشتن هدف از ان(بهترین نمونه اش بازی مقابل منچستر یونایتد که ورما اود ضربه ازاد زد.اصلا تیم نفهمیده بود باید سانت کنه یا نه) تو یه بازی بیش از 14 تا کرنر شد حتی یکدومشون خطر هم ایجاد نکردند."
کلا موافقم

محمد دوردی در 5/3/1393 | 12:12 گفت:

اینقدره دوست دارم ببینم یکی زحمت میکشه
آقا مرسی دمت گرم زحمت کشیدی
خاطرات آبو دیابی آمادس ولی آخر هفته میزارم تعداد بازدید کننده زیاد شه

توپچی جنوب در 5/3/1393 | 06:17 گفت:

مرسی مهرزاد جان بابت پستت ک خیلی هم وقت گذاشتی واسش و خیلی زحمت کشیدی.
با بعضی حرفات موافقم مثل بازی با منچستر یونایتد و درتمند تو امارات و بازی آخر گروهی با ناپلی ونگر هم انسانه و اون هم میتونه اشتباه کنه.
ولی با بعضی از حرفات هم مخالفم مخصوصا ک این فصل رو مشابه فصل قبل دونستی ک زمین تا آسمون فرق داشتن باهم.
در مورد مساحبه های ونگر بعد باخت هم بهت خرده میگیرم چون ونگر اکثر اون حرف ها رو برای حفظ روحیه تیم میزنه و همیشه مسءولیت شکست رو پذیرفته حتی اگه یه بازیکن اشتباه فاحش کرده باشه و همیشه خواسته از بازیکنانش حمایت کنه دقیقا برعکس خوزه مورینو......
و بحث لجلجت هم ک یه چیز کاملا مزحکه و فقط زاینده ذهن نویسنده است شایدم قسمت یه کم شوخی این پست باشه چون با عقل جور در نمیاد مربی و که وقتی پول داشت مارک اورمارس و امانوءل پتی از بهترین های هلند و فرانسه رو خریده وقتی پوال داشت داوود شوکر آقای گل جام جهانی رو خرید ،آرشاوین یکی از بهترین بازیکن یورو 2008 رو میخره و سمیر نصری ک زیدان فرانسه بوده رو میخره ولی وقتی پول نداشته باشه مجبوره بره با امسال ناچو و الکس سنگ و ژورو و اسکیلاچی و جو یونگ پارک رو بخره سناگو و فلامینی رو آزاد میاره و 20 تا بازیکنی ک در حد آرسنال و 4تیم برتر لیگ جزیره نبودن ولی باز با همینا همیشه جزو 4 تیم بودیم تو انگلیس اینکار خیلی سخته....
پس لجاجتی در کار نیست هروقت پول بوده بازیکن خریدیم و هروقت نبوده بازیکن با پتانسیل پایین گرفتیم.

پستت طولانی بود تحلیل بازیکن ها رو دیگه چشمام درد گرفت چون با موبایل میام نخوندم
ولی سپاس بابت پستت از این جور پست ها بیشتر باشه بهتر سطح اطلاعات رو بالا میبره و بحث های خوبی از تو دلش در میاد.

مهرزاد در 5/3/1393 | 00:18 گفت:

حامد **رنگی**@ :

تصحیح شد.

مهرزاد در 5/3/1393 | 00:18 گفت:

حامد **رنگی**@ :

تصحیح شد.

Bijan در 4/3/1393 | 19:24 گفت:

خیلی وقت گذاشته بودی
دمت گرم
محشر بود


مهرزاد در 4/3/1393 | 19:20 گفت:

از همه ی دوستان تشکر.

علیرضا در 4/3/1393 | 17:50 گفت:

خیلی زحمت کشیدی ممنون
من هیچ وقت اون کار جنکینسون یادم نمیره اگه اوت مینداخت بنتنر تک به تک بود

محمد كريمي در 4/3/1393 | 16:06 گفت:

یکی از بهترین پستهای امسال بود کارت عالی بود پسر. حرفات در مورد دل و جرات ونگر دقیقا درسته و من بشدت موافقم و در مورد بقیه موارد کم و بیش موافقم. ممنون از پست عالیت

مهرزاد در 4/3/1393 | 01:27 گفت:

نقل قول : بازی امشبو که دیدم دیگه به یقین رسیدم
شاید بتونیم بهترین بارسلونا رو ببریم
ولی از پس چلسی، آتلتیکو و حتی زنیت سنت پترزبورگ بر نمیایم
حتی اگه کریس رونالدو رو تو نوک داشته باشیم
تیممون خیلی فانتزیه
حتی اگه مهاجم و یه هافبک دفاعی قلدر داشته باشیم بازم ضعف داریم


پاسخ شما : نکته ی جالبی اشاره کردی.

بارسا بایرن مونیخ(به خصوص این فصل) یا تیم هایی که محکم بازی نمی کنن می تونیم. اما اگه یه تیمی مثل اتلتیکو بخوره...

بهترین بازیکن ما می شه یکی یاغی تر از سرمربی شون :جک ویلشر.

Lotfali khan zand در 4/3/1393 | 00:36 گفت:

بازی امشبو که دیدم دیگه به یقین رسیدم
شاید بتونیم بهترین بارسلونا رو ببریم
ولی از پس چلسی، آتلتیکو و حتی زنیت سنت پترزبورگ بر نمیایم
حتی اگه کریس رونالدو رو تو نوک داشته باشیم
تیممون خیلی فانتزیه
حتی اگه مهاجم و یه هافبک دفاعی قلدر داشته باشیم بازم ضعف داریم

علی ارشدی در 3/3/1393 | 22:17 گفت:

خب در مورد مهاجم اول فصل که میخواستیم سوارز یا هیگواین رو بگیریم که هیچ کدوم نشدن

ژانویه هم معمولا بازیکن خوب گیر نمیاد شاید میشد کسی رو قرضی گرفت ولی حالا که نگرفتیم اسمش رو من لجاجت نمیذارم میشه گفت تصمیم اشتباه ولی لجاجت نیست

تو کت من نمیره ما هوادارا موفقیت تیم رو بخوایم ولی سر مربیش نخواد

مهرزاد در 3/3/1393 | 21:31 گفت:

رضا@ اره.اونم خوشگله!

رضا T در 3/3/1393 | 21:18 گفت:

بچه ها اگه میشی یکی یه پست نقل و انتقالات بذاره که بقیم باقی خبرارو به عنوان کامنت بذارن تا اینقد پست ها زیاد نشه.هر کی زحمت پستو میکشه از همین حالا مرسی

رضا T در 3/3/1393 | 21:16 گفت:

نقل قول : درباره ی جیرود من انقدر بهش گیر دادم می ترسم خدا یه بلا سر بیاره! خدا یا ما رو ببخش.

درباره ی دیابی هم خواستم مطلب و عکس بزارم دلم نیومد. واقعا حقش این همه مصدومین نیست.

درباره ی بنتنر می خواستم یه کلکسیون عکس قرار بدم دیدم این فصل ونگر باید بیشتر بازیش می داد نخواستم به عکس های خنده دار بزارم.(انشاالله وقتی رفتند همراه یه پست دیگه برای پیشواز می زارم)

درباره ی خریدها هم می تونستم خیلی بهتر انجام بدم گفتم دیگه کسی حوصله ی خوندنش رو نداره و + عکس هایی که ممکن بچه ناراحت بشن(از ونگر هست درباره ی خرید نکردن)
---------------------
مدیرهای سایت با قرار دادن عکس های خنده دار بازیکنا مخالفن؟


پاسخ شما : آقا مهرزاد شما عکس دختر جیرودم داری خیلی نازه.

مهرزاد در 3/3/1393 | 19:55 گفت:

@علی ارشدی:
منظور نتیجه ی اخر فصل بود.

لجاجت داخل این فصل هم نخریدن یک مهاجم. شاید بعضی ها بگن ارسنال خواست بگیره ولی نتونست ولی برای من راضی کننده نیست.

علی ارشدی در 3/3/1393 | 19:39 گفت:

اون قسمت اول که نقل قول شده اشتباهیه

علی ارشدی در 3/3/1393 | 19:38 گفت:

نقل قول : @alireza:
یک ساعت واسه فکر کردن برای متن.
اپلود عکس و پیدا کردن از داخل کامپیوتر یک ساعت(1375 تا عکس دارم و هر نوع خواستین در خدمتم. بخصوص زمانی که به یه صفحه ی اجتماعی انگلیسی ارسنال می رفتم. اکثر دوستانی که تو سایت عکس می زارن رو من ذخیره می کنم.عکس های همسرهای بازیکنا فوق العاده بودن. نمی دونم کی اون پست رو گذاشته بود. عکس روسیچکی و همسرش erfect#)
تایپ و اصلاح :8 شب تا 3:10 بامداد.


پاسخ شما : نقل قول :
بله! یک فصل دیگر گذشت.این فصل از خیلی جهات شبیه فصل های پیش بود.البته با یه تفاوت:فصل پیش + قهرمان شدن در جام حذفی.


مهرزاد؟؟؟؟ یعنی تنها تفاوت این فصل با فصلای قبل جام حذفیه؟؟ خرید اوزیل؟ تمدید با بازیکنای کلیدی؟ قرارداد های اسپانسرینگ جدید و افزایش قدرت مالی؟ برگشت به جمع مدعیا بعد دو سال؟

اینا حساب نیست؟

نقل قول :
!سرمربی مسن و چین و چروک دار(متاسفانه یا خوشبختانه دوست داشتنی) ما دست از لجاجت برداشته و در اخرین دقایق نقل و انتقالات مسوت اوزیل را با 45 میلیون پوند به خدمت گرفتمن نمیدونم چرا خرید نکردن ونگر رو به حساب لجاجتش میذارن؟ لجاجت با کی؟ خودش؟ عشقش(آرسنال)؟ هوادارا؟ یعنی فکر می کنید پول در اختیار ونگر بوده اما خرید نمی کرده چون آدم لجوجیه؟ الله اکبر

مهرزاد در 3/3/1393 | 19:33 گفت:

درباره ی جیرود من انقدر بهش گیر دادم می ترسم خدا یه بلا سر بیاره! خدا یا ما رو ببخش.

درباره ی دیابی هم خواستم مطلب و عکس بزارم دلم نیومد. واقعا حقش این همه مصدومین نیست.

درباره ی بنتنر می خواستم یه کلکسیون عکس قرار بدم دیدم این فصل ونگر باید بیشتر بازیش می داد نخواستم به عکس های خنده دار بزارم.(انشاالله وقتی رفتند همراه یه پست دیگه برای پیشواز می زارم)

درباره ی خریدها هم می تونستم خیلی بهتر انجام بدم گفتم دیگه کسی حوصله ی خوندنش رو نداره و + عکس هایی که ممکن بچه ناراحت بشن(از ونگر هست درباره ی خرید نکردن)
---------------------
مدیرهای سایت با قرار دادن عکس های خنده دار بازیکنا مخالفن؟

مهرزاد در 3/3/1393 | 19:23 گفت:

@alireza:
یک ساعت واسه فکر کردن برای متن.
اپلود عکس و پیدا کردن از داخل کامپیوتر یک ساعت(1375 تا عکس دارم و هر نوع خواستین در خدمتم. بخصوص زمانی که به یه صفحه ی اجتماعی انگلیسی ارسنال می رفتم. اکثر دوستانی که تو سایت عکس می زارن رو من ذخیره می کنم.عکس های همسرهای بازیکنا فوق العاده بودن. نمی دونم کی اون پست رو گذاشته بود. عکس روسیچکی و همسرش erfect#)
تایپ و اصلاح :8 شب تا 3:10 بامداد.

Keivan در 3/3/1393 | 19:11 گفت:

واقعا خوشم اومد
مخصوصا از زحمتی کشیدی پستات هم سبک پستای من بود فقط یکم یا شاید خیلی زیاد بود ولی حال کردم
عالی بود ممنون

مریم تجدد در 3/3/1393 | 17:24 گفت:

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود

مهرزاد در 3/3/1393 | 17:07 گفت:

تشکر از همه ی دوستان.

Lotfali khan zand در 3/3/1393 | 16:34 گفت:

نقل قول : عالی بود همشهری،
نقاط ضعف هایی که اشاره کردی در حیطه آمادگی جسمانی، ذهنی و تکنیکی بعضی از بازیکنان و خریدهای باشگاه بود، یک ضعف دیگری که تیم آرسنال از ناحیه سبک مربیگری ونگر داره ضعف تاکتیکی است که همیشه و در همه حال به یک شکل و آن هم پاسکاریهای بیش از اندازه می باشد این کار در ضد حمله تیم که باید با کمترین پاسکاری برای جلوگیری از اتلاف وقت و سازماندهی تیم حریف صورت بگیرد انجام نمیشود و بازیکنان در موقع ضد حمله وقتی به محوطه جریمه حریف میرسند یا برنامه ای روشن ندارند یا قدر موقعیت را نمیدونند ( تاکید میکنم ضد حمله چون سبک بازی آرسنال وقتی مالکیت توپ را در اختیار دارند در پشت محوطه جریمه شاید راه حلهای زیادی داشته باشند ولی در ضد حمله برعکس تیمهایی مثل لیورپول امسال، چلسی، من سیتی که با سرعت، تا تیم حریف خود را سازماندهی بکند گل را دریافت می کند این طوری نیستیم).


پاسخ شما : حرفتو قبول دارم
به نظر من اگه مهاجم سریع هم بخریم تو چمپیونز لیگ به تیمی مثل اتلتیکو بخوریم قطعا حذف میشیم
چون تیممون خیلی فانتزیه

Lotfali khan zand در 3/3/1393 | 16:25 گفت:

دمت گرم مهرزاد جان این همه وقت گذاشتی
ولی با حرفت که آخرین فصل ونگر باشه موافق نیستم
خودش تیمو درست کرده باید منتظر بمونیم خودش شکوفاش کنه
هرچند اشتباهات زیادی هم داشته
ولی باور کن قهرمانی جام حذفی کمک میکنه به تیم من مطمئنم دیگه حماسه ای رخ نمیده

احسان در 3/3/1393 | 15:29 گفت:

واقعا دمتگرم

مهرزاد در 3/3/1393 | 15:26 گفت:

گازیدیس:
"
"در اواخر فصل آرسن ونگر ناامیدی خود از آمار بد مصدومیت ها در تیمش را ابراز کرد و گازیدیس می گوید که آن ها به طور جدی این مساله را بررسی می کنند.
" من به این اتفاق اهمیت می دهم. اگر به مجموع لیست مصدومین ما که به همراه آن وارد دوره بسیار تعیین کننده ای از فصل شدیم نگاه کنید؛ ویلشر، ولکات، اوزیل و رمزی را در اختیار نداشتیم و بدون گیبس و مونرئال در خانه بایرن به میدان رفتیم.
" ما تجزیه و تحلیل بسیار عمیقی انجام می دهیم تا بدانیم که چرا این اتفاق افتاد و اینکه ببینیم آیا ارتباطی بین تمام این مصدومیت ها وجود دارد یا نه."
----
ترجمه ی خبر که تو همین سایت هست.

ابوالفضل توانگر در 3/3/1393 | 15:10 گفت:

خدا قوووووووووت...

majid در 3/3/1393 | 15:08 گفت:


مرسی مهرزاد جان بابت زحمتی که کشیدی... اما درمورده روسیچکی جا داره یه چیزی بگم نمیدونم شاید

تعصبی باشه نظرم اما من تا به حال بازیکنی فانتزی تر از روسیچکی ندیدم قبلنم گفتم بازم میگم ایکاش سنش کمتر بود

arsenal در 3/3/1393 | 15:00 گفت:

پستت عالی بود و خیلی وقت گذاشتی واسش
فقط به نظر من ونگر امسال عالی نتیجه گرفت و هیچ مربی نمی تونست بهتر از این کار کنه با این بازیکنا . صبر داشته باش ببین فصل بعد خدایی رئیس رو ....

پسر کارت حرف نداش.

هادی در 3/3/1393 | 14:51 گفت:

خیلی خوب بود. ممنون.

Hossein در 3/3/1393 | 14:14 گفت:

عالیییییییییییییییییییی

mehdi در 3/3/1393 | 14:08 گفت:

دمت گرم مهرزاد خان. میثم تو هم واقعا حق داری مدیرای سایت ما متاسفانه فقط استاد پاک کردن پست ها هستن هیچ وقت یادم نمیره چجوری یه مدت پستاتو پاک میکردن حق داری داداش

masoud mahmudpur در 3/3/1393 | 13:58 گفت:

مرسی.پست کاملی بود!مطمئنم سال بعدی خیلی بهتر از امسال میشیم!فقط امیدوارم مصدوم ندیم!این گازیدیس کچلم که بازم وعده و وعید داده!باید دید چی میشه

مهرزاد در 3/3/1393 | 13:53 گفت:

اقا میثم اتفاقا دقیقا موقع اپلود عکس یاد تو افتادم. اپلود این همه عکسی که می زارین اونم 4 بار تو هفته(پیش بازی و پس از بازی) واقعا کار سختیه.
-----------------------------
من مشکل اصلیم با جیرود به غیر از چیزهای بالا تو 2 تا چیزه:اون مدل موی مسخره اش(با فصل پیش مشکلی ندارم) یکی دیگه بعد از هر موقعیت خراب کردن یه جوری قیافه می گیره انگار 99% توپ هاش گل می شد این یکی نشد.حتی کار اون شبش بعد از یه مدت فراموش می تونم بکنم(عمرا بتونم!) ولی... با مصاحبه هاش این همه اعتماد به نفس واقعا عجیبه.

سیروان رحیمیان در 3/3/1393 | 13:41 گفت:

خیلی خیلی خوب بود ممنون..

آرسنال فقط یه مشکل داره. اونم فقط مصدومیته. ای فصل حتی در یک مقطع مصدوم های آرسنال به 11 تا رسید.

اگه آرسن ونگر تیم رو ببره لیگ دسته 1 حتی اگه 10 سال دیگه هم جام نیاره باید تو آرسنال بمونه.

در ضمن ژیرود خیلی بازیکن خوبیه این فصل فکر کنم تو تمام لیگ ها حدود 20 تا گل برای آرسنال زد ، به نظر من این فصل هم باید فیکس بازی کنه. فقط باید یک مهاجم خوب کنارش داشته.

اگه 10 بازیکن آرسنال رو از بهترین به بدترین رده بندی کنم اینطوری می نویسم:

1-آرون رمسی 2-سانتی کازورلا 3-ویلشر 4-مسوت اوزیل 5-ویژک ژسنی
6- مرتساکر 7- لاورنت کوشیلنی 8- ژیرود 9- سانیا 10- ولکات

ولکات رو به خاطر این در رده دهم قرار دادم که این فصل بازی های زیادی انجام نداده.

بازیکنایی که باید به آرسنال اضافه بشن: 1-مارشال به جای فابیانسکی 2-فابرگاس برای هافبک مرکزی 3-بنزما در کنار ژیرود 4- اوریر به جای سانیا 5- پدرو یا دیماریا

دوباره ممنون بابت پستت.

میثم محمودی در 3/3/1393 | 13:38 گفت:

مرسی مهرزاد جان عالی بود
یه پست کامل و جامع
میدونم کلی براش وقت گذاشتی و سرچ کردی
خوشحالم از همه موارد بجز ژیرود
این بازیکن خیلی زحمت کشید برای تیم
زدن 16 گل کم کاری نیست شاید برای ما هوادارن کم باشه ولی ونگر اماری خوب بوده
چلسی چرا بازیکنانشون بیشتر گل نزدن یا یونایتد که فقط رونی رو دارن
پرسی امسال گند زدن یا یایا توره که چند پنالتی رو بهش دادن تا امار گلهاش بیشتر بشه
اولیور اگر گلهای راحتی زد چرا مهاجمین قبلی ارسنال پارسال و سالهای قبل بیشتر از امسال ژیرود گل نزدن
سال اخر پرسی جدا ولی سالهای قبل پرسی بهترین اماراش 12 گل بوده که ژیرود بهتر بوده
کلا نمیخوام طرف ژیرود رو بگیرم ولی به نظر من عالی نبوده ولی بد هم نبوده
در اخر یه انتقاد از شخص علی ارشدی و بقیه مدیران کنم
یک سال تمام کمال پست گذاشتم حتی یک دونه کامنت تو پست های من نذاشتن
ولی غیر از پست های من نظراتون درباره پست مورد نظر زیاده
کاش فرق نذاشتن بین کاربران سایت از نظر مدیران سایت وجود نداشت
مرسی مهرزاد جان

arsenal در 3/3/1393 | 13:14 گفت:

عالی بود همشهری،
نقاط ضعف هایی که اشاره کردی در حیطه آمادگی جسمانی، ذهنی و تکنیکی بعضی از بازیکنان و خریدهای باشگاه بود، یک ضعف دیگری که تیم آرسنال از ناحیه سبک مربیگری ونگر داره ضعف تاکتیکی است که همیشه و در همه حال به یک شکل و آن هم پاسکاریهای بیش از اندازه می باشد این کار در ضد حمله تیم که باید با کمترین پاسکاری برای جلوگیری از اتلاف وقت و سازماندهی تیم حریف صورت بگیرد انجام نمیشود و بازیکنان در موقع ضد حمله وقتی به محوطه جریمه حریف میرسند یا برنامه ای روشن ندارند یا قدر موقعیت را نمیدونند ( تاکید میکنم ضد حمله چون سبک بازی آرسنال وقتی مالکیت توپ را در اختیار دارند در پشت محوطه جریمه شاید راه حلهای زیادی داشته باشند ولی در ضد حمله برعکس تیمهایی مثل لیورپول امسال، چلسی، من سیتی که با سرعت، تا تیم حریف خود را سازماندهی بکند گل را دریافت می کند این طوری نیستیم).

mohammad در 3/3/1393 | 12:34 گفت:

واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.مرسی

حامد **رنگی** در 3/3/1393 | 12:33 گفت:

ماشالله پسر خیلی خوب نوشته بودی
اگه نطر منو بخوای من میگم بهترین بازیکن فصلمون سانتی بود
اول اینکه مصدوم نشد و تا تهش مثه مرد برا تیم زحمت کشید و اینکه خیلی با ثبات بود وفراز و نشیب نداشت که حتی جکی رمسی اوزیل بالا پایین داشتن
فک کنم بازی با چلسی رو هم 6بر0 باختیم نه 6و1
درکل با پستت عجیب حال کردم خیلی وقت گذاشتی ایول پسر

مهرداد در 3/3/1393 | 11:25 گفت:

راستی عکس کالستروم با نوار سیا خیلی باحال بوووووود

مهرزاد در 3/3/1393 | 10:49 گفت:

شماره ی 12 والکات!
-----------

درباره ی بخش تجزیه و تحلیل می دونم خیلی ضعیف بود ولی تو دلم مونده بود.

من هنوزم می گم والکات و ویلشر باید کاپیتان باشند.

Alireza در 3/3/1393 | 10:21 گفت:

چی میتونم بگم؟
دوستان همه چیزا رو گفتن
یعنی واقعا فدایی داری
فوق العاده بود
راستی چقدر طول کشید متنو بنویسی؟

Shayan در 3/3/1393 | 10:20 گفت:

شماره 12 کیه ؟ ننوشتی!!

Shayan در 3/3/1393 | 10:19 گفت:

اقا دمت گرم خسته نباشی

Shayan در 3/3/1393 | 10:19 گفت:

اقا دمت گرم خسته نباشی

Shayan در 3/3/1393 | 10:19 گفت:

اقا دمت گرم خسته نباشی

Shayan در 3/3/1393 | 10:18 گفت:

اقا دمت گرم خسته نباشی

مهرداد در 3/3/1393 | 10:05 گفت:

شماره ی 12 و 19 اسم نداشت. 19 فهمیدم کی بود ولی 12 کیه؟؟
ضمنا یه چیز دیگه، تحلیلت درباره بازیکنا خیلی خوب بود فقط یه نکته که داشت، گفتی ژیرود سرزن نیست ولی به نظر من تنها نقطه ی قوتش سرزن بودنش و چرخش و ضربه زدنشه به جز این با تمام حرفات موافقم، ممنونم پست تحلیلی خوبی بود (:

سيد حميد در 3/3/1393 | 10:00 گفت:

فوق العاده بود داداشی
هر چند به خاطر خوندنش از کلاسم افتادم ولی ارزششو داشت :دی

Mobinho در 3/3/1393 | 09:51 گفت:


عالی بوود.احسنت
متن قوی با رگه های طنز.
خیلی خوب کار کردی ولی متنت در قسمت تحلیل بازیکن ها افت میکنه،در کل بسیار خوب بود.

محمد مهدي نوروزي در 3/3/1393 | 09:51 گفت:

دمت گرم باو عاشق حوصلت شدم

...* Ayda *... در 3/3/1393 | 09:38 گفت:


واااااااای مهرزاد فوق العاده عالی بود....
خیلی لذت بردم از خوندنش!!!!
دستت درد نکنه بابت زحمتی که کشیدی پسر.....

واقعأ کوشیلنی استاد پنالتی دادن هست اونم ناجووووووور.....!!!!!!!!

علی ارشدی در 3/3/1393 | 09:27 گفت:

اوه اوه ترکوندی بابا خوندنش 3 ساعت طول میکشه :دی

شب که بیام میخونمش فعلا تشکر

علی محمد میرزایی در 3/3/1393 | 08:42 گفت:

حرف دل من بود بخدا.
درود.واقعا عالی

ارمان در 3/3/1393 | 05:57 گفت:

نميشه اين جيرود گذاشت هافبك چون از هافبكا بهتر پاسگل ميده بد رمسى بره مهاجم چون اون از مهاجما بهتر گل ميزنه

arman در 3/3/1393 | 04:05 گفت:

پست عالییه باید سر فرصت بخونمش

ماهان ملک در 3/3/1393 | 04:00 گفت:

آقا دمت گرم پست بسیار جالبی بود..