ارسنال

نویسنده: مهرزاد

وبلاگ من
نویسنده: مهرزاد
اسم مهرزاد فامیلی ستارزاده دانشجوی کامپیوتر دانشگاه شمال
کل بازدید: 17,295 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال

زمان تغییر است.

-------------------------------------------------------------

no man bigger than Arsenal

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 21/6/1393 | 23:51 گفت:

عالیییییییییییییی بود چه خاطراتی مرور شد مرسی

mohammad در 21/6/1393 | 11:26 گفت:

عاااالی بود مرسی

Enrique در 20/6/1393 | 19:18 گفت:

عاااااااااااااااااااااااااااااااالی بود !!!!!!!!!

فقط لطفا اسمشو عوض کن !!!!!

اسطوره های زیادی تو این پست بودن ؛ شایسته نیست مطالبی رو که در مورد این اسطوره هاست اسمشو (( اسپم )) بذاری

یه غیر آرسنالی بیاد ببینه بد میشه


ولی در کل پستت وحشتناااااااااااااااااااااااک عااااااااااااااااااالی بود داداش

بازم منتظر اینجور پستات هستیم....

majid در 20/6/1393 | 01:08 گفت:


بسیار بسیار عالی بود مرسی

آرین در 19/6/1393 | 22:51 گفت:

عالی بود مهرزاد... یه پست خیلی خیلی خاطره انگیز...

امير علي در 19/6/1393 | 22:49 گفت:

حيف حيف و تف تف به فن پرسي

امير علي در 19/6/1393 | 22:49 گفت:

حيف حيف و تف تف به فن پرسي

آرین در 19/6/1393 | 22:48 گفت:

عالی بود علیرضا ... یه پست خیلی خیلی خاطره انگیز...

امير علي در 19/6/1393 | 22:45 گفت:

حيف حيف و تف تف به فن پرسي

مهدی در 19/6/1393 | 22:39 گفت:

عالی بود

امير علي در 19/6/1393 | 21:49 گفت:

راستي داداش پست عالي بود

خيلي حال كردم.

امير علي در 19/6/1393 | 21:47 گفت:

ببخشيد دوباره بحث سره فابرگاسو باز ميكنم.

ولي انصافا صحبته قشنگي كرد

اون فن پرسي كه حاضرم دارش بزنم.

شایان در 19/6/1393 | 20:55 گفت:

حیف حیف و تف تف به فابرگاس.........................................................................

masoud mahmudpur در 19/6/1393 | 17:58 گفت:

نقل قول : دوستان چطور باید کاور رو تغییر بدم؟

پاسخ شما : برو تو دیوار--->حساب کاربری--->ویرایش پروفایل

فامیل دور در 19/6/1393 | 17:37 گفت:

نقل قول : خوشبختانه رمزی بیانیه ای صادر کرده که مصدومیتش جدی نیست و برای بازی شنبه در دسترس هست

پاسخ شما : بهترین خبر رو گفتی arman

arman در 19/6/1393 | 16:40 گفت:

خوشبختانه رمزی بیانیه ای صادر کرده که مصدومیتش جدی نیست و برای بازی شنبه در دسترس هست

مهرزاد در 19/6/1393 | 16:28 گفت:

نقل قول : چیزی که میدونم اینه که بتنر حتی الان هم از ژیرو سانوگو بهتر ولی ... و چیزی که نمی دونم هم اینه که چطوری تو پست ها عکس میشه گذاشت ، من که همیشه آپلود عکس ها می زاشتم راهنمایی کنین ممنون نمی شم . در ضمن یه جایی تصاویر برعلیه تیم و مربی بود یه جا هایی موافق ولی اول پست نوشته شده بود زمان تغییر است ، متوجه نمی شم ؟؟؟؟

پاسخ شما : این پست منظور خاصی نداره. من هم بنتنر رو ترجیح می دم. تو پست قبلیم نوشتم که با این که جام حذفی رو گرفتیم باز هم موافق رفتنش هستم.
علامت مداد با عکس هست دیگه (ADD IMAGE) ادرس اپلودش رو می زاری.

زمان تغییر است.

arman در 19/6/1393 | 16:27 گفت:

خوشبختانه رمزی بیانیه ای صادر کرده که مصدومیتش جدی نیست و برای بازی شنبه در دسترس هست

A.Djahed در 19/6/1393 | 16:07 گفت:

چیزی که میدونم اینه که بتنر حتی الان هم از ژیرو سانوگو بهتر ولی ... و چیزی که نمی دونم هم اینه که چطوری تو پست ها عکس میشه گذاشت ، من که همیشه آپلود عکس ها می زاشتم راهنمایی کنین ممنون نمی شم . در ضمن یه جایی تصاویر برعلیه تیم و مربی بود یه جا هایی موافق ولی اول پست نوشته شده بود زمان تغییر است ، متوجه نمی شم ؟؟؟؟

مهرزاد در 19/6/1393 | 14:21 گفت:

دوستان چطور باید کاور رو تغییر بدم؟

پیمان در 19/6/1393 | 13:36 گفت:

بهترین پست
الان کسایی که از بودنش تو تیم خوشجال میشم
یکی والکاته یکی رمزی یکی هم کوشیلنی
امیدوارم یه زمانی اسطوره بشن

مهرزاد در 19/6/1393 | 13:13 گفت:

یعنی می خوام کامپیوتر رو پرت کنم بیرون. دوره ی اینترنت تموم شد.

مهرزاد در 19/6/1393 | 13:09 گفت:

تشکر از دوستان.
یه 4 عکس دیگه هم هست که می زارم. گرچه تکراری هست.

حامد در 19/6/1393 | 12:35 گفت:

تو روح شانسمون حالا بیاین بگین ترافیک هافبک داریم هافبک واسه چی بخریم ؟ الان هفته سوم چندتا مصدوم داریم دیگه

ااااااااااااااااااااااااااعصااااااااااااااااااااااااااااب ندارم دیگه نه اخبار ارسنال چک میکنم نه میام اینجا که خبر بگیرم فقط بازی رو نگا میکنم حداقل از یجا حرص بخورم این چه وضعیت که داریم باز به دو بازی مهم رسیدیم اصلیا مصدوم شدن

ببخشید پست رو خراب کردم

arsenal در 19/6/1393 | 11:54 گفت:

عالی بود
خصوصا او عکسی که گفت همه کسایی که از رئال رفتن سال بعد جام بردن به جز مورینیو

هادی در 19/6/1393 | 11:52 گفت:

نقل قول : هادی خواهشا خبری که تایید نشده اعلام نکن و بچه ها رو نترسون، جایی اعلام نشده 6 تا 8 هفته نمیتونه بازی کنه، سرمربی ولز گفته یه لحظه زانوش کش اومد و زود تعویضش کردم و گفته امیدواره به بازی های هفته بعد آرسنال برسه، ما هم امیدوارم مصدومیت رمسی جدی نباشه و تو این شرایط حساس زود برگرده که خیلی بهش نیاز داریم

پاسخ شما : داش کمیل من این 6 تا 8 هفته رو تو نظرای زیر پست همین خبر تو سایت گل خوندم. هممون از خدامونه خبری نباشه داش...

abolfazl alayi fard در 19/6/1393 | 11:37 گفت:

خیلی خوب بود. از وقتی شروع کردم تا به تهش برسم تو فضا بودم

خدایا همه بیماران و مصدومین رو شفا بده، مخصوصا مصدومین آرسنال رمزی و والکات اوزیل و دیابی و ....

خداجون میدونم شفای دیابی سخته ولی سعی خودتو بکن

کمیل در 19/6/1393 | 10:51 گفت:

هادی خواهشا خبری که تایید نشده اعلام نکن و بچه ها رو نترسون، جایی اعلام نشده 6 تا 8 هفته نمیتونه بازی کنه، سرمربی ولز گفته یه لحظه زانوش کش اومد و زود تعویضش کردم و گفته امیدواره به بازی های هفته بعد آرسنال برسه، ما هم امیدوارم مصدومیت رمسی جدی نباشه و تو این شرایط حساس زود برگرده که خیلی بهش نیاز داریم

farshad khadem در 19/6/1393 | 10:47 گفت:

خیلی لذت بخش بود .کلا با تک تک تصاویر کیف کردم
ممنون وسپاسگذار توپچی

کمیل در 19/6/1393 | 10:31 گفت:

خسته نباشی عالی بود، آقا انگار مصدومیت نمیخواد دست از سرمون برداره، خوشحال بودیم بازی های ملی مصدوم ندادیم یهو شنیدم رمسی دیشب مصدوم شد ، اونم زمانی که دو بازی حساس داریم و شدیدا بهش نیاز داریم، تف به این شانس، مصدومیت نمیزاره امسال هم قهرمان بشیم

هادی در 19/6/1393 | 10:29 گفت:

عکسات عالی بودن. دمت گرم!!!!
یه خبر بد:
رمسی تو بازی دیشب ولز مصدوم شده و انگار 6 تا 8 هفته نمیتونه بازی کنه

محمد حسین در 19/6/1393 | 10:12 گفت:

perfect!

میلاد در 19/6/1393 | 10:11 گفت:

عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

آرمان امیراحمدی در 19/6/1393 | 09:39 گفت:

بی نظیر بود پسر حتما عنوانش رو عوض کن ! این همه مطلب ( حتما نباید نوشتاری باشه که ) چرا اسپم ؟!

علي طرفي در 19/6/1393 | 09:28 گفت:

خيلي عكس هاي قشنگي بودن،خصوصا عكسهاي مرد يخي،ولي يه واقعيتي الان تو تيم هست كه ميگه برگشت والكات از نون شب هم واجب تره،مرسي مهرزاد

masoud mahmudpur در 19/6/1393 | 09:03 گفت:

خیلی خوب بود.دمت گرم.کم نذاشتی
از اسم پستت هم خیلی خوشم اومد

mohsen abbasi در 19/6/1393 | 08:11 گفت:

خسته نباشی

Mohmmadhadi در 19/6/1393 | 08:00 گفت:

عالی بود...

رضا در 19/6/1393 | 06:29 گفت:

فوق العاده
و دیگر هیچ...

میثم محمودی در 19/6/1393 | 06:25 گفت:

عکسهای بسیار خوبی بود
مرسی مهرزاد