دیگه چی بگم ؟ ها ؟ بیا تو خودت 1کم دلداریم بده

نویسنده: M o o r I

وبلاگ من
نویسنده: M o o r I
لپ کلام 1 آرسنالی والا !
کل بازدید: 63,963 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیگه چی بگم ؟ ها ؟ بیا تو خودت 1کم دلداریم بده

بخدا دارم دیوونه میشم . دیوونه :(


بخدا هنوز که هنوزه رفتن پرسی رو باور نمیکنم !!

یعنی واقعا هضمش برام سخته همچین حرفایی اومده زده :

امضای قرارداد با منچستر یونایتد یک افتخار برای من است .من بسیار مشتاقم که جا در پای مهاجمان بسیار بزرگ تاریخ این باشگاه بگذارم و با استفاده از تجربیات و توانایی هایم به این باشگاه در فتح بزرگترین جام ها کمک کنم .من بیشتر از این نمیتوانم برای بازی در پیراهن منچستر یونایتد صبر کنم ."


خدایا چی بگم دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟ 

این فیلمو که میبینم جیگرم آتیش میگیره بخدا بوچرا مگه تو نگفته بودی که از لندن نمیریم ؟ ها ؟ پس چرا اینقد شادو خندون میای جلی دوربینو اینقد راحته که قلب طرفدارارو میشکونی ؟ ها ؟ زود باش من جواب میخوام ؟؟؟؟

هی بابای رابین ؟ مگه تو نبودی که میگفتی رابینم هیچ تیم لیگ برتری دیگه ای بمیره ؟ ها ؟؟ اینا چرا جواب منو نمیدن ؟ چرا ساکت شدین ؟؟؟

این روزا اینقد دلم خونه که نمیدونم چی بگم

یعنی 1 آدم چقد میتونه پستو حقیر باشه آخه ؟ یعنی هر فصل ما باید بهترین بازیکنامونو از دست بدیم ؟ من شک ندارم فصل بعد ورما ، کوشلنی ، ویلشر ، جروینهو ، چمبرلین و و و و و 

دیگه حرف هیچکسو باور نمیکنم که بگه به باشگاه خودم متعهدم . همش دروغه دروغ

بخدا اشکم در میاد رابینو تو لباس کثیف شانچستری ها میبینم . منفور ترین بازیکن تاریخ باشگاه شده با این حرکتش . بخدا حاضر بودم بارسای کثیف بره ولی نیاد یونایتد . دوس دارم ببینم با چه رویی میخواد تو امارات بازی کنه 

خسته شدم ازین سیاستای مزخرف باشگاه . مدیرای پول پرست کک شونم نمیگزه باشگاه داره چه کاری میکنه . دیگه دارم به ونگرم شک میکنم با این کاراش . آخه ........ چی بگم ؟

بحث سانگ هم که دیگه آتیشمو گر گری تر کرده :(

سانگ تو دیگه چرا ؟ تو مگه نگفتی تو آرسنال خوشحالی ؟ داشتم 1کم به تو امیدوار میشدم که توهم به جمع اونا پیوستی 

برین . هرکی دوس داره بره . "آرسنال" واسه شماها فقط 1 سکوی پرتابه .
هرکی دوس داره میتونه بره 

دوستان لطفا بابت آواتارم سررزنشم نکنید . هنوز که هنوزه نتونستم رفتنشو هضم کنمو    به موقه ایشالله 1 آواتاری میذارم که دیگه قیافه هیچ بازیکنی روش نباشه .
اینجوری حداقل آروم ترم

مرسی که به دل نوشتم گوش دادید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 28/5/1391 | 23:12 گفت:

ننگ بر ونگر یه آشغال عوضی امیدوارم هر چه سریعتر بری شرت رو بکنی عوضی

عرفان در 28/5/1391 | 23:08 گفت:

فقط باخت تانهام و منچستر آرومم میکنه اما میگم اگه این هفته همه چی حل نشه من نه دیگه به صورت جدی اخبارو دنبال میکنم نه بازیارو تا فصله بعد.بخدا کچل شدم از دست آرسنال...

محمد در 28/5/1391 | 23:07 گفت:

من یه پست داده بودم گفته بودم خدایاا این ونگر آشغال رو بکش . ولی مث اینکه خیلی از بچه ها این حرفو بر نتافته بودند .
ولی باز هم میگم خدایاااا این ونگر کثافت رو بکش
همش تقصیر خودشه
.
من به فن پرسی حق میدم . منچستر یونایتد هم گناهی نداره خب اونم یه پیشنهاد داده ،بهش فروختند . به زور از تو خونمون که ندزدیتتش . خریده . پول داده تازه دو برابر آرسنال هم بهش داده
رابسون حرف جالبی زده . گفته ونگر یه دیکتاتوره .
.
.

امین در 28/5/1391 | 22:43 گفت:

خدایا خودت ونگرو بکش...هرکی نظرمو میبینه هرچی دلش میخواد بگه ولی بخدا آرزوی مرگ ونگرو دارم

حمید pires در 28/5/1391 | 22:37 گفت:

بقول یک بزرگی اگه مثبت فکر کنی مثبت نتیجه میگیری.زود قضاوت نکنین همتون حق دارین از نیش و کنایه های دوستان و اطرافیان که عاشق تیمای دیگن گرفته تا نتایج بد چند سال اخیر باعث شده اکثر هوادارا خسته بشن . همه منتظرن که تیم هر بازی 4 تا گل بزنه تا راضی بشن. همین طور هم میشه این خط این نشون.

توپچی جنوب در 28/5/1391 | 22:36 گفت:

بعضی وقت ها آدم میتونه به اندازه ونپرسی پست و کثیف باشه حتی از سگ هم پست تر.
و اما سانگ خودش میخواست بمونه مثل داستان پاتریک ویرا و رابرت پیرسباشگاه و ونگر خواستن بفروشنش واسه خاطر پول
من نمیدونم این همه پول رو چیکار میکنن...............
سانگ تازه بازی کردن یاد گرفته بود که رفت نیمکت نشین بشه تو بارسلون.
فقط ونگر و خدا میدونه که چی قرار بشه اومیدوارم این انتقال به سود باشگاه باشه.........

soroosh در 28/5/1391 | 22:19 گفت:

مرتضی این عکسه آواترت رو هم عوض کن

soroosh در 28/5/1391 | 22:14 گفت:

سونگ و ایجنتش سرویس کردن
سرویس به معنای تمام و علنا به ونگر گفته بوده می خواد بره بارسا جونش چون بهترین تیم دنیا هست به نظرش
من خوشحالم از این انتقال
در مورد اون بی پدر مادر هم دیگه واسم مهم نیس
حتی خبرِ مصدومیتش هم خوشحالم نمی کنه
کاملا بی حس شدم نسبت بهش

HOSSEIN در 28/5/1391 | 22:13 گفت:

توبه کن.1سال فوتبال رو به کلی بذار کنار.به زندگی کارت برس.بعد یه سال بیا ایشالا به فرجی میشه.اگه هم این کار رو نکنی تا آخر فصل فقط باید حرص و جوش بخوری.آخرشم به سختی جزئ 4 تا بشیم جامم که هیچی(البته شایدم گرفتیما).

saeed در 28/5/1391 | 22:13 گفت:

به خدا قسم ونگر مقصر اصلی سانگ گفت من تو آرسنال خوشحالم بعد ونگر گفت سانگ می تونه باور کنین خیلی از بازیکنا از جمله هانری نمی خواستند آرسنال رو ترک کنن ولی این سیستم ونگر فقط پول ................ من فقط یه سوال از ونگر دارم تا حالا شده بازیکنی رو به خاطر باشگاه یا هوادارا حفظ کنی هر پیشنهادی که شده این /اقا قبول کرده دیگه خسته شدیم شخصیت قهرمانی از تیم ما گرفته شده خدایا تو یه کاری بکن

Arian در 28/5/1391 | 22:12 گفت:

انقدر احساساتی نباشید. رابین رفته دیگه. تا کی میخواید دربارش پست بزارید. ونگر هم حتما برای کاراش یه دلیلی داره.

♥Arsenal♥ در 28/5/1391 | 22:01 گفت:

عزیزم این سانگ نیست که مارو تنها گذاشت این ونگره که اوو فروخت....!!

ونگر فقط شانس بیازری epl رو فتح کنی...!!