حرص و جوش الکی

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
asheghe filmo mosighiyo arsenal
کل بازدید: 4,666 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حرص و جوش الکی

به نظر من مشکل از اول فصل شروع شد زمانی که مثل روز روشن بود احتیاج به یه مهاجم نوک گلزن داریم و هیگواین حتی تا یک قدمی تیم هم اومد خودش هم دوست داشت به آرسنال بیاد اما بازهم اشتباه تصمیم گیری و خرج نکردن چند میلیون پوند بیشتر  برای کسی که ارزشش رو داشت باعث شد کل فصل رو با نگرانی بگذرونیم و حالا که هم مصدومها بیشتر شدن و هم بازیها سنگینتر و حساس تر تازه داریم جوش الکی میزنیم واقعیت اینه که هیچ تیمی  ستاره های خودش رو تو این موقع فصل نمیفروشه و ما دقیقا به ستاره های بزرگ احتیاج داریم نه میرکو ووچینیچ 30 ساله که تو یونتوس هم ذخیره شده و تازه خیال هم دارن با قرارداد چند ساله  بهمون غالبش کنن که مثل پارک بازیکن کره ای و چند بازیکن دیگه تا مدتها روی دستمون بمونه. اومدن دراکسلر 20 ساله هم مسلما در دراز مدت برای تیم مفیده ولی اولا که فعلا مصدومه و دوما اصلا مهاجم نیست و وقت میبره اگر بخوایم از او هم مثل آنری یک مهاجم نوک بسازیم پس قطعا او در قهرمان شدن ما در این فصل نمیتونه نقش حیاتی بازی کنه .

اگه این فصل هم قهرمانی رو از دست بدیم یک بار دیگه اسیر اشتباهات استراتژیک ونگر شدیم که به بازیکنای متوسط اتکا میکنه و اونها هم جواب نمیدن و دست تیم خالی میمونه چند فصل قبل هم وقتی آدبایور از تیم رفت ونگر به کارلوس ولا اتکا کرد و هیچ مهاجمی نخرید و در نهایت ولا هم هیچی نشد و به تیم معمولی سوسیه داد رفت. امسال هم با سانوگو و بنتنر این کار رو کرد.

پس دوستان بیاید حرص بیخودی نخورید اگه قرار باشه امسال قهرمان میشیم و با همین نفرات فعلی هم میشیم . بجاش باید دعا کنیم این من سیتی لعنتی بیفته روی امتیاز از دست دادن مثل اول فصل تا فاصلمون باهاشون تو صدر بیشتر نشده.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 11/11/1392 | 17:46 گفت:

من که سر از کارای ونگر در نمیارم!
اون سالی که میتونستیم کریس رونالدو رو بخریم فقط بخاطر چند میلیون پوند بیشتر رفت من یونبایتد.
خرج نکردن به موقع هم مشکلاتی به وجود میاره که بعدا خودشو نشون میده.
اگه منسیتی هفته ی بعد از روی چلسی هم رد بشه دیگه رسما میتونه قهرمان بشه.

حسن ویلشر در 11/11/1392 | 16:29 گفت:

دراکسلر تبدیل شه به آنری جدید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.دراکسلر کیه؟؟؟برای بار هزارم قابلیت مهاجم نوک رو نداره.اه...دفاع راست الزامیه.هر دو گلو از راست خوردیم.گل اول سانیا کجا بود{ابله مدافع کناری نه مدافع وسط}گل دوم هم که طبق معمول جا موند...اگه قراره مهاجم بخریم باید 6دانگ و تخصصی باشه نه امثال دراکسلر

ahmadreza در 11/11/1392 | 01:42 گفت:

اما ووچینیچ میتونه برا نیم فصل کمکمون کنه.فقط ترسم اینه اگه ووچینیچ بگیره برا فصل بعد 1مهاجم خوب نگیره به همین اکتفا کنه.

مازیار در 11/11/1392 | 00:29 گفت:

برو ببین ولا و سوسیداد چه میکنن...
در ضمن الان فقط بدهی های تیم تموم شده و شرایط مالی تیم در وضعیت معمولی قرار داره و اونقدرا توانایی رقابت با سیتی و پی اس جی رو نداریم.

mehdi در 11/11/1392 | 00:00 گفت:

سیتی عین سگ میبره اه

reza در 10/11/1392 | 23:55 گفت:

نقل قول : در مورد دراکسلر کاملا باهات موافقم!
اما در مورد ووچینیچ باید حتما ذکر کنم که یکی از مهمترین عوامل قهرمانی فصل قبل یووه بود. خصوصیات فیزیکیش هم کاملا به ارسنال می خوره ،شاید به اندازه توز خوب نباشه ولی تو این پنجره نقل و انتقالات بهترین گزینه است! فقط فکر کن ساید مثل بناین واسمون تاثیر گذار باشه!
در مورد اینکه چرا تابستان خرید نکرد و هیگوین رو دو دستی تقدیم ناپولی کرد باید بگم کاملا درستع اما واقعا میشه تغییر سیاست رو تو ارسنال دید همین که بازیکن بزرگی رو نفروخت و حتی یه ستاره مثل اوزیل رو خرید میشه خیلی چیزا رو دید! اما انتظتر نداشته باش که یه فصل یه دهه سیاست رو عوض کنن!


پاسخ شما : ممنونم از اظهار نظر دقیقت.

ehs در 10/11/1392 | 23:39 گفت:

در مورد دراکسلر کاملا باهات موافقم!
اما در مورد ووچینیچ باید حتما ذکر کنم که یکی از مهمترین عوامل قهرمانی فصل قبل یووه بود. خصوصیات فیزیکیش هم کاملا به ارسنال می خوره ،شاید به اندازه توز خوب نباشه ولی تو این پنجره نقل و انتقالات بهترین گزینه است! فقط فکر کن ساید مثل بناین واسمون تاثیر گذار باشه!
در مورد اینکه چرا تابستان خرید نکرد و هیگوین رو دو دستی تقدیم ناپولی کرد باید بگم کاملا درستع اما واقعا میشه تغییر سیاست رو تو ارسنال دید همین که بازیکن بزرگی رو نفروخت و حتی یه ستاره مثل اوزیل رو خرید میشه خیلی چیزا رو دید! اما انتظتر نداشته باش که یه فصل یه دهه سیاست رو عوض کنن!

reza در 10/11/1392 | 23:20 گفت:

نقل قول : به دلیل احترامی که برای چشمام قائلم پست رو نخوندم ,سایز فونتش رو تصحیح کن

پاسخ شما : آقا شرمنده نمیدونم چرا این مدلی شد

سید محمد رضا در 10/11/1392 | 23:17 گفت:

به دلیل احترامی که برای چشمام قائلم پست رو نخوندم ,سایز فونتش رو تصحیح کن

پسر20میلیونی در 10/11/1392 | 22:47 گفت:

کاملا باهت موافقم

Alireza در 10/11/1392 | 22:22 گفت:

اون قدم که میگی وضغ هجومی تیم مشگل نداره - ما هافبک های گل زن زیادی داریم

میثم محمودی در 10/11/1392 | 22:20 گفت:

چرا خودمون رو اذیت کنیم درسته امسال تیم قدرتمندی داریم ولی حریف سیتی نمیشیم درسته با پول قدرت پیدا کرده ولی همینه که هست داره همه تیما رو لت و پار میکنه قوی و ضعیف سرش نمیشه چرا باید توقع زیاد داشته باشیم از تیم ونگر
امیدوارم این مربی هم از این کاراش دست برداره و دست به خرید بزرگ بزنه