حمایت از ادمین های سایت

نویسنده: احسان فرج زاده

وبلاگ من
نویسنده: احسان فرج زاده
به اندازه ای ارسنال رو دوست دارم که دارم میرم لندن تا بازی های آرسنال رو تو ورزشگاه امارات ببینم.(حیف شد این متن رو سال 88 نوشته بودم ولی دقیقه 90 سفرم کنسل شد حیف. 92/12/27)
کل بازدید: 1,067 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حمایت از ادمین های سایت

رای دادن کمترین حق ادمین های سایت هواداری هستش


سلام به همگی من از 2004 یه توپچی هستم به معنی واقعی. میخواستم یه خواهشی بکنم لطفا به سایت هواداری تو جشنواره رای مثبت بدین من با 6تا ایمیل مختلف رای دادم کل پروسه رای دادن 20 ثانیه است این حداقل کاری که میتونیم برای تشکر از مدیرای سایت بکنید.
نشون بدید چقدر زیادیم و البته هوادار های آرسنال در درجه اول با کیفیت هستند بعدش دیگر خصوصیات پس کیفیت تون رو نشون بدید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 26/10/1392 | 14:16 گفت:

خیلی وقته انجام دادمش.
خدا قبول کنه از بانی همچین مراسماتی

احسان فرج زاده در 26/10/1392 | 12:51 گفت:

نقل قول : نتایج الان معلوم نیس؟


پاسخ شما : منم نتایج رو نمیدونم مثل اینکه بعد از تموم شدن رای گیی اعلام میشه

mehdi در 26/10/1392 | 12:43 گفت:

دمت گرم

آرمان امیراحمدی در 26/10/1392 | 09:16 گفت:

نقل قول : نقل قول : مرسی بابت پشتیبانیت

پاسخ شما : رئیس جان ,خدایی همیشه هستی یا جدیدا اینطوری شدی؟!


پاسخ شما : من هم مثل همه شما عزیزان در دوره هایی از زندگیم وقت سر خاروندن ندارم ... انشالله این دوران پر تنش و سر شلوغ داره تموم میشه ....

hamid saadi در 26/10/1392 | 09:15 گفت:

ممنون از اطلاع رسانی.
رای ما ارسال شد.

sadegh در 26/10/1392 | 08:58 گفت:

نتایج الان معلوم نیس؟

توپچی جنوب در 26/10/1392 | 04:49 گفت:

مرسی از اطلاع رسانی منم با جفت ایمیل هام رای دادم....

احسان فرج زاده در 26/10/1392 | 01:39 گفت:

نقل قول : نقل قول : مرسی بابت پشتیبانیت

پاسخ شما : رئیس جان ,خدایی همیشه هستی یا جدیدا اینطوری شدی؟!


پاسخ شما : اون موقع که من هوادار آرسنال شدم بارسا و رونالدینیو و رئال با زیدان و رونالدو تو اوج بود تو شهر ما پیراهن آرسنال نبود سفارش دادم از تهران پیراهن ون پرسی ملعون رو آوردند آخه فابرگاس تموم شده بود همه مسخرم میکردم چرا جام نمیگیرین و اینا هنوزم رو تعصبم وایسادم تا جایی که دیگه همه قبول کردن من توپچی هستم

masoud mahmudpur در 26/10/1392 | 00:39 گفت:

منم رای دادم.فکر کنم اینجا هم ما اول شیم

Vishka در 25/10/1392 | 23:20 گفت:

خیلییییییییییییییییییییییییی مرسی بابت اطلاع رسانیت منم با دو تا ایمیل رای دادم

سید محمد رضا در 25/10/1392 | 22:35 گفت:

نقل قول : مرسی بابت پشتیبانیت

پاسخ شما : رئیس جان ,خدایی همیشه هستی یا جدیدا اینطوری شدی؟!

آرمان امیراحمدی در 25/10/1392 | 21:51 گفت:

مرسی بابت پشتیبانیت