خلاصه چند تا خبر از سایت گل انگلیسی

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
طرفدار آرسنال از سال 1998 تا الان فوق لیسانس مهندسی مکانیک
کل بازدید: 27,287 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خلاصه چند تا خبر از سایت گل انگلیسی

سلام بچه ها، خسته نباشید.
تصمیم گرفتم هفته ای دو سه بار خلاصه ای از اخبار آرسنالی و غیر آرسنالی (فقط اخبار مهمش رو) به صورت خبر کوتاه تو یه
پست بذارم. اگه مخالفید یا فکر میکنید کار بی فایده ایه یا کلا هر نظر دیگه ای دارید حتما بهم بگید.1. فابرگاس تو یه مصاحبه که از اون تو سایت گل زده نقل کرده که همه چیز دنیای فوتبالشو به آرسن ونگر مدیونه و اون بیشترین تاثیر رو توی زندگی فوتبالیش داشته. علاوه بر این ازش درباره افت فوتبال اوزیل توی یکی دو ماه اخیر پرسیدند و اونم انکار کرده و گفته استعداد قابلیه.

2. بعد از بازی لیورپول حجم انتقادات روی اوزیل بسیار بالا رفته و همه دارن ازش انتقاد می کنند. در همین راستا ونگر طی بیانیه ای حمایت کامل خودشو از اوزیل بیان کرده و از اون به عنوان exceptional talent یعنی استعداد درخشان یاد کرده.

3. الیویر ژیرو از رابطه دوستانه اش با هوگو لوریس دروازه بان تاتنهام گفته و نقل کرده که بارها بعداز ظهر ها با هم میرن بیرون حتی! او نقل کرده که لوریس تمایل داره با شوکه کردن تاتنهام و طرفداراش تابستون امسال به آرسنال بیاد.

4. پس از شکست آرسنال مقابل لیورپول مینیوله گفته لیورپول باید همینطور ادامه بده و استیون جرارد از اون پیروزی به عنوان یکی از سه پیروزی دلچسب دوران عمر فوتبالی خود یاد کرده.

5. در یک نظر سنجی پس از تساوی من سیتی، پی اس جی و شکست سنگین آرسنال بزرگترین ضعف تاکتیکی این هفته به سوال گذاشته شده بوده و از بین سه گزینا بالا متاسفانه آرسن ونگر با اختصاص حدود 80 درصد آرا به خودش مقام اول رو کسب کرده.  گزینه های دیگه نظر سنجی مانوئل پلگرینی و لوران بلان بودن.

6. یه نظر سنجی دیگه هم درباره ناامید کننده ترین عملکرد از ستاره هایی که انتظار بیشتری ازشون میرفته این فصل تو سایت گل گذاشته شده بوده که ترتیب آرا متاسفانه به شکل زیر هستش:
فلینی 41 درصد
اوزیل 18.6 درصد
بالوتلی 14.8 درصد
لاملا 11.9 درصد
اینیستا 7.3 درصد
و بعد اون جووتیچ و پاستوره و هوملز ودیگران قرار دارن. البته  گور باباشون!!!   :)

7. خبرای دیگه هم همه از عزم جزم آرسنالیا برای بازگشت و اثبات خودشون تو بازی فرداس که امممممممییییید وارم اینطور بشه.

8. خبر مصدومیت ریبری و نرسیدنش به بازی رفت با آرسنال هم یکم قدیمیه اما قطعیه!

از خبرای غیر آرسنالی هم فقط اینو میگم که انگار ویدیچ با اینتر به توافق رسیده و تابستون با یه نقل و انتقال آزاد دو ساله به 
اینتر میره!

امیدوارم خوب بوده باشه

منتظر نظراتون هستم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا T در 23/11/1392 | 20:29 گفت:

بچه ها میشه یه لطفی بکنین و انقد نگید شبکه3 نحسه.اینجوری بدترم میشه.نمونه اش هم پارسال که بایرن رو بردیم تو زمینشون شبکه3 گذاشت.جولو من سیتیمیا یونایتدم که باختیم شبکه ورزش گذاشت.خواهشن خرافی نباشید انقد.اگه قرار بود با این چیزا یه تیم ببره یا ببازه که کلن جمع شه این فوتبال.خواهشن به پست آقا حامد بیاین که در مورد بازیه.پیش به سوی برد

parsa در 23/11/1392 | 19:42 گفت:

آقا زیرنویس کرد شبکه 3 وورزش 3 هم دوباره گذاشتش
نگران نباشید....بازی پخشششششششششش میشه

ahmad behrozi در 23/11/1392 | 19:29 گفت:

بازی امشب قطعا پخش میشه همین الان زیر نویس کردن.
ولی کاش پخش نمیکردن شبکه 3 نحسه.

مهدی در 23/11/1392 | 18:55 گفت:

اگه اینجوریه که دوستان میگن باشه این بهترینه گ

ژسنی

----گیپس-----------مرته----------کوش--------سانیا

---------------ارتتا----------چمبو ----------

------ویلشر-----------اوزیل--------نابری

----------------جیرود---------


دلیلم

صدرصدددد امروز باید گیپس باشه

دوم چمبو تو هافبک دفاعی میتونه عالی باشه

ویلشر تو کناره خیلی بیشتر جواب میده

نابری امروز به سرعتش خیلی احتیاج داریم

حمیدحسین زاده در 23/11/1392 | 18:54 گفت:

اقا بازی ارسنال با منچستر پخش نمیشه سایت ورزش 3 زده یک اطلاعیه هم زده تو جدول پخش برید بخونید

رضا T در 23/11/1392 | 18:36 گفت:

به نظر من این از بدشانسی پودولسکیه که دقیقا موقعی برگشته که همه هم پستیاش خوش و خرم دارن بازی میکنن.به نظر منم واسه تجربش خوبه فیکس شه کم کم این بازی .اما الله اعلم از سر درون تیم.

Lotfali khan zand در 23/11/1392 | 18:29 گفت:

نقل قول : بچه ها میشه یکی لطف کنه و یه پست بازی بذاره اونجا کامنت بدیم.ضمنا دوستانی که ترکیب پیشنهادی میدن.فلامینی محروم.رمسی و ورما مصدومن.اصن دنبال میکنید اخبار تیمو؟!بعد هم با اینکه جیرود جیرو بعد بوده اما به نظر باز هیچ مربی بدون سنتر فوروارد تخضی شرو نمیکنه بازی تو این سطحو که.اما باز خدا کنهببریم.من خیلی احتمال میدم سیتی امروز امتیاز از دست بده.اگه این طور شه شرایطمون تو جدول بسیار خوب میشه!

پاسخ شما : آقا ما همیشه بچه ها رو مسخره میکردیم سوتی دادیم بدجور... احطیاط غلطه اهههههههه احتیاط

Lotfali khan zand در 23/11/1392 | 18:25 گفت:

نقل قول : بچه ها میشه یکی لطف کنه و یه پست بازی بذاره اونجا کامنت بدیم.ضمنا دوستانی که ترکیب پیشنهادی میدن.فلامینی محروم.رمسی و ورما مصدومن.اصن دنبال میکنید اخبار تیمو؟!بعد هم با اینکه جیرود جیرو بعد بوده اما به نظر باز هیچ مربی بدون سنتر فوروارد تخضی شرو نمیکنه بازی تو این سطحو که.اما باز خدا کنهببریم.من خیلی احتمال میدم سیتی امروز امتیاز از دست بده.اگه این طور شه شرایطمون تو جدول بسیار خوب میشه!

پاسخ شما : مگه تو بازی ساوتهمتون اخراج نشده؟ مگه چند بازی محرومش کردن؟ رمزی هم قرار بود شنبه برسه که ونگر احطیاط به خرج داد نکنه دوباره مصدوم شده؟ بعدشم مگه اتوئو تو چلسی مهاج صدر در صد سنتره؟ من اینو قبول ندارم پولدی درسته بلند قد نیست ولی بره جلو قطعا از این دراز بهتره. موندم چرا پولدی و توماسو باز نمیذاره

رضا T در 23/11/1392 | 18:20 گفت:

بچه ها میشه یکی لطف کنه و یه پست بازی بذاره اونجا کامنت بدیم.ضمنا دوستانی که ترکیب پیشنهادی میدن.فلامینی محروم.رمسی و ورما مصدومن.اصن دنبال میکنید اخبار تیمو؟!بعد هم با اینکه جیرود جیرو بعد بوده اما به نظر باز هیچ مربی بدون سنتر فوروارد تخضی شرو نمیکنه بازی تو این سطحو که.اما باز خدا کنهببریم.من خیلی احتمال میدم سیتی امروز امتیاز از دست بده.اگه این طور شه شرایطمون تو جدول بسیار خوب میشه!

حسین در 23/11/1392 | 15:44 گفت:

و آرسن ونگر در جواب گفت:
در حضور همین فلامینی از السیتی 6 تا خوردیم.
نمی توان باخت های سنگینو به اینکه کدوم بازیکن تو زمین باشه ربط داد.

امیر صفای نیکو در 23/11/1392 | 15:25 گفت:

یکی از عوامل های برد هامون همین فلامینی هست که در نبودش اینطوری جلو لیوردوغ لوله شدیم...

امیر صفای نیکو در 23/11/1392 | 15:23 گفت:

ورما از ناحیه مچ پا مصدومه و فلامینی هم محرومه...

آرین در 23/11/1392 | 14:05 گفت:

بهترین ترکیب برا بازی امشب اینه به نظرم.البته فکر میکنم فلامینی محروم باشه.اگه نباشه جای ارتتا...

شزنی

گیبس-ورما-کوشیلنی-سانیا

ارتتا-ویلشر

سانتی-اوزیل-چمبرلن

پولدی

(البته مطمئنم پولدی و ورما رو فیکس نمیذاره طبق معمول !!!)

علیرضا در 23/11/1392 | 14:00 گفت:

نقل قول : اقا بازی ارسنال - منچستر پخش میشه چون از سایت ورزش 3 حذف شده یکی اطلاع دقیق بده o:


پاسخ شما : تو کنداکتور شبکه سه فعلا که هست،ولی هر چیزی از اینا بر میاد

Lotfali khan zand در 23/11/1392 | 13:41 گفت:

نقل قول : ژسنی

گیپس-----------مرته----------کوش---------سانیا

----------------ویلشر----------فلامینی -----

-------پودولسکی---------اوزیل--------چمبرلین

-----------------------جیرود-------------

ترکیب باید اینجوری شروع بشه نیمه دوم

دقیقه 70بنتنر بجای جیرود کازورلا بجای چمبرلین


پاسخ شما : به نظر من این بهتره. مرته باید بشینه رو نیمکت تو بازیا بزرگ جا میمونه

گیبس ...... کوش ..... ورما ..... سانیا

آرتتا
جکی
سانتی ...........مسوت ..........نابری
پولدی
تعویضا هم به نظرم، اگه مسوت خوب نبود جاش توماس بیاد. جا جکی هم رمزی

mahmood در 23/11/1392 | 13:24 گفت:

یعنی چی از این مهمتر و جذاب تره که بازی ارسنال - منچستر پخش نکنن؟

حمیدحسین زاده در 23/11/1392 | 13:13 گفت:

اقا بازی ارسنال - منچستر پخش میشه چون از سایت ورزش 3 حذف شده یکی اطلاع دقیق بده o:

حمیدحسین زاده در 23/11/1392 | 13:09 گفت:

اقا بازی ارسنال - منچستر پخش میشه چون از سایت ورزش 3 حذف شده یکی اطلاع دقیق بده o:

majid در 23/11/1392 | 12:30 گفت:


فلامینی مگه محروم نیس هنوز؟

مهرزاد در 23/11/1392 | 12:08 گفت:

نقل قول : ژسنی

گیپس-----------مرته----------کوش---------سانیا

----------------ویلشر----------فلامینی -----

-------پودولسکی---------اوزیل--------چمبرلین

-----------------------جیرود-------------

ترکیب باید اینجوری شروع بشه نیمه دوم

دقیقه 70بنتنر بجای جیرود کازورلا بجای چمبرلین


پاسخ شما : امیدوارم همین ترکیب باشه. نمی خوام فاز منفی بدم ولی پودوسکی با نظرات اقای ونگر چندان به حساب نمیان و موثر نیست!!! به نظرم متاسفانه بازم ذخیره است.

مهدی در 23/11/1392 | 12:05 گفت:

ژسنی

گیپس-----------مرته----------کوش---------سانیا

----------------ویلشر----------فلامینی -----

-------پودولسکی---------اوزیل--------چمبرلین

-----------------------جیرود-------------

ترکیب باید اینجوری شروع بشه نیمه دوم

دقیقه 70بنتنر بجای جیرود کازورلا بجای چمبرلین

امیر صفای نیکو در 23/11/1392 | 10:00 گفت:

راستی از پستت هم ممنون هادی جان..

امیر صفای نیکو در 23/11/1392 | 09:59 گفت:

امیدوارم امروز یه فوتبال حساب شده ارائه بدیم و بریم به صدر.ی حسی به من میگه امشب خیلی چیزا عوض میشه...!

majid در 23/11/1392 | 01:41 گفت:


جونم چلسی عاشقه مورینیو و چلسیم کلا

mahdi در 23/11/1392 | 01:38 گفت:

انشاا... فردا من یو می زنیم دوباره برگردیم به صدر !!!!! زنده باد آرسنال و آرسنالی !!!!!!

محسن عاشوری در 23/11/1392 | 01:31 گفت:

وست برومویچ 1 - 1 چلسی

فرداشب بهترین فرصت برای بازگشت به صدر جدول .. ( نباید این فرصت رو از دست بدیم )

Lotfali khan zand در 23/11/1392 | 01:27 گفت:

آقا الأن چلسی داره به نفع ما کار میکنه ما که نمیتونیم سیتی رو متوقف کنیم اونا این کارو میکنن عوضش با تیما متوسط خوب امتیاز از دست میدن

محسن عاشوری در 23/11/1392 | 01:21 گفت:

هوووووووووووووووووووورررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا
آنیچه به گل مساوی رو زد بهشون

یادمه به لیور هم گل مساوی زده بود ..

farzam در 23/11/1392 | 01:21 گفت:

هادی جان دستت درد نکنه امیدوارم ادامه بدی
با عرض معذرت خدمت حضار لوریس گوه خورده با اون جیرودش که میخواد بیاد آرسنال مگه شزنی چشه جیرود خودش خیلی به درد بخوره میخواد مهمان هم دعوت کنه?!

میعاد در 23/11/1392 | 01:19 گفت:

چلسی گل خورد هوووووورا

هادی در 23/11/1392 | 00:26 گفت:

آره داداش،انشاالله که می بریم.

محسن عاشوری در 23/11/1392 | 00:10 گفت:

رسانه ها رو بی خیال ..
.
ایشالا فردا ببریم .. یا خدا

مهرزاد در 22/11/1392 | 23:52 گفت:

من احساس می کنم فابرگاس بدش نمیاد برگرده,
یه حسی بهم می گه اگه قرار بود یه بار دیگه تصمیم بگیره نمی رفت.(گر چه من فقط 2 بار بازیشو دیدم!)

مهرزاد در 22/11/1392 | 22:51 گفت:

بسیار عالی.

mehdi در 22/11/1392 | 20:46 گفت:

!Awesome

shima در 22/11/1392 | 20:45 گفت:

کار خوبیه،چون اینجا همه ی خبرارو نمی ذارن،مجبوریم بریم اینگلیسی بخونیم که........................!!!!!!!

میعاد در 22/11/1392 | 19:36 گفت:

در کنفرانس خبری امروز, دیوید مویس ضمن تبریک دهه ی فجر و 22 بهمن اعلام کرد که به همین مناسبت فردا 3 امتیاز بازی رو به آرسنال تقدیم خواهد کرد )

امیدواریم زیر قولش نزنه... آخه به منچستری جماعت نمیشه اعتماد کرد

masoud mahmudpur در 22/11/1392 | 19:33 گفت:

مرسی!عالی بود
باز دم فابرگاس گرم

رضا T در 22/11/1392 | 18:47 گفت:

سلام آقا هادی ایده ی بسیار بدیعی هست.ادامه بدین خواهشن.

میثم محمودی در 22/11/1392 | 18:45 گفت:

تو بازی با لیور کل تیم نابود بود چه برسه اوزیل اشکال نداره بابا جبران میکنه
هر کی میخواد انتقاد کنه بکنن از مسی که مسیه انقاد میکنن چه برسه به بازیکنان ما
ایرادی نداره بهتر میشه
از پست خوبتم کمال تشکر رو دارم اگر ترجمه کردن زبان انگلیسی خیلی واردی ادامه بده تا از پستای مفیدت استفاده کنیم مرسی

mehdi در 22/11/1392 | 18:44 گفت:

اینم 7 تا

هادی در 22/11/1392 | 18:32 گفت:

خواهش می کنم. نظرات بچه ها تعیین کننده است. اگر ببینم استقبال می کنند حتما ادامه می دم.اما پست بذاری بیای ببینی از 6 نظر 3تاش مال خودته ضایع اس دیگه!

آرین در 22/11/1392 | 18:21 گفت:

خیلی بلاگ خوبی بود.ممنون.امیدوارم ادامه بدی.از منابع خارجی دیگه هم بذار.dailymail و mirror و...
درمورد اوزیل هم انتقادشون درست نیست ,اوزیل از نظر امار بهترین پاسور لیگه.درسته نسبت به سال اخرش تو رئال ضعیف تره که اونم به خاطر تفاوت لیگ هاست.اینجا تیم هشتم جدول منچستره! تا تیم پنجم هم مدعین.ولی اسپانیا 2 تا بازی با بارسلونا داشتن بقیش با تیم محلات.در ضمن اونجا به مهاجمای کاربلدی مثل رونالدو و هیگواین و دی ماریا و.. پاس میداد اینجا فقط ژیرود هست در حال پیاده روی!

هادی در 22/11/1392 | 17:35 گفت:

خیلی دوس دارم بازی با منچستر رو اوزیل برامون در بیاره!
البته اوزیل یکم فانتزیه و به شرایط فیزیکی و خشن انگلیس طول می کشه که عادت کنه.

mehdi در 22/11/1392 | 17:33 گفت:

مرسی داداش اوزیل کاش دوباره همون اوزیل رئال بشه من خیلی ازش انتظار داشتم نمیدونم شاید انتظارات ازش بالاستو کلا همینه فوتبالش.پستتم دوست دارم

vahid در 22/11/1392 | 17:33 گفت:

واقعا اوزیل اون اوزیل رئال نیست

هادی در 22/11/1392 | 17:20 گفت:

قبل اینکه کسی درباره شماره 5 بپرسه خودم بگم که گزینه های دیگه نظر سنجی بزرگترین ضعف تاکتیکی هفته پلگرینی و لورا بلان بودن.