خلاصه چند تا خبر از سایت گل انگلیسی 2

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
طرفدار آرسنال از سال 1998 تا الان فوق لیسانس مهندسی مکانیک
کل بازدید: 27,293 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خلاصه چند تا خبر از سایت گل انگلیسی 2


سلام بچه ها، یکم سرم شلوغ بود و دیر اومدم. علتشم این بود که خانومم ارشد داشت و باید با اون می بودم.باز با چند تا خبر آرسنالی و چند تا غیر آرسنالی از سایت گل انگلیسی در خدمت شمام.1- بخش اول خبرا رو اختصاص میدم به کل کل های  مورینیو با آرسن ونگر.

-اول بحث و جدل وقتی از ونگر سوال شده بود که نظرشو درباره اینکه مورینیو هی می گه ما تو کورس قهرمانی نیستیم بگه اونم گفته بود علتش ترس از شکسته.چون میترسه ببازه هی میگه ما توکورس نیستیم (ای ول!)

-بی احترامی مورینیو به آرسن ونگر تو هفته های اخیر با این حرف شروع شد که گفته بود ونگر هرچی عذر و بهانه بود رو تموم کرده و در شکست خوردن یه استاده.(اه کثافت!)

-حالا جدیدا تو سابت گل زده که مورینیو گفته هیچ احترامی برا آرسن ونگر و موفقیت های گذشته اش قائل نیست و علت این حرف رو بی احترامی ونگر به گذشته خودش اعلام کرده!!!

-در نهایت این بحث بی احترامی هم خبرنگارا هی از مورینیو سوال کردن و بهش گیر دادن تا بالاخره گیرش انداختن که مقصر بحثای اخیر مورینیوست.اونم شروع به گله و شکایت از خبر گذاری ها کرده و گفته شما همیشه سعی دارید بگیذ آدم بده منم!!!!اصلا مقصر اصلی شمایید!!!!!!(عین بچه ها!!). آخرشم گفته بالاخره یکی با ادبه و یکی بی ادب!!!

2-بخش دوم خبرا رو اختصاص می دم به بازی آرسنال و بایرن تو CL

-گانتر نتزر مربی سابق مونشن گلادباخ گفته که بایرن تو لیگ آلمان اصلا محک نمی خوره و سطحش خیلی بالاتر از تیمای دیگه است.اما بازی با آرسنال یه محک فوق العاده جدی تر برای بایرنه!!!

-بعد از اون فیلیپ لام دفاع بایرنی ها هم گفته که بازی با آرسنال بزرگترین خطر این فصل بایرنی هاست و سخت ترین قرعه ممکن و گفته نتایج آرسنال رو امسال بیشتر دنبال کرده و بسیار از سال قبل قوی ترند.

-شکیری بازیکن بایرن که در مصدومیت ریبری جای اون رو پر کرده بود و تو بازی هفته اخیر بایرن که 4-0 برده بود 2 تا از گل هارو زده بود تو همون بازی دقیقه 61 مصدوم شد و بازی با آرسنال رو از دست داد!!!

3-اخبار آرسنالی پراکنده

-اسکات های (کسانی که در جاهای مختلف میرن و بازیکنای تیمای دیگه رو برای خرید میبینن و ارزیابی می کنن، البته حتما میدونستید) آرسنال از عدم جلب نظرشون توسط دیگو کاستا گفتن و معتقدند که با سبک بازی ای که ونگر ازش می خواد جور نیس و اومدنش به آرسنال منتفیه!

-آرسن ونگر در ماه فوریه سال پیش جام حذفی و CL رو از دست داد و امسال هم خیلی ها معتقدند که کمر مقاومتی آرسنال تو این ماه خواهد شکست.برای جلوگیری از این اتفاق هم ونگر باید به جنگ لیورپول و بایرن بره. با این حال اون معتقده که آرسنال امسال در این ماه بازنده نخواهد بود و  ادعا می کنه که بایرن رو شکست خواهد داد و در پاسخ خبر نگاران اشاره کرده که بایرنی ها بالاخره خواهند باخت، نگران نباشید.

-این خبرم که یکم قدیمی تره اما ارزششو داره که بگم اینه که لوکاس پودولسکی حسرت روزای بازی برا بایرنشو خورده و گفته ای کاش بایرن رو ترک نمی کردم!!! (اه به نظرم مقصر این ابراز احساس شخص ونگره!!!)

-در نهایت بازیکنایی که اخیرا به آرسنال لینک شدن بالوتلی،RVP و فرناندو هافبک پورتو بوده و آرسنال در نقل و انتقالات روزای ساکتی رو سپری می کنه. 

چند تا خبر کوتاه غیر آرسنالی

-وین رونی سر تمدید قراردادش به منچستر به توافق رسید و این شاید شروعی باشه بر پایان کار rvp در یونایتد

-مورینیو گفته خیالش بابت جذب کاوانی و لوک شاو در تابستان راحته!!!!!!

-بندی در قرارداد پاتریس اورا مدافع یونایتد هستش که اگر در این فصل بالای 25 بازی برا یونایتد بکنه خود به خود پیشنهاد تمدید یک ساله ای به او داده میشه.حالا که این بند فعال شده اون میتونه تصمیم بگیره با یونایتد بمونه یا ازونا جدا بشه.

-منچستر سیتی هنوز به دنبال جذب ایسکو از رئال مادریده 

-ژولیو سزار دروازه بان برزیلی که پارسال به ما لینک شده بود قرضی به تورونتو پیوست

-تاتنهام به دنبال ناگاتومو دفاع اینتر هستش.

-آرتورو ویدال هدف اصلی ترنسفر رئال در تابستان امسال است

-لیورپول در جستجوی مایکا ریچاردز دفاع من سیتی

 

امیدوارم خوشتون اومده باشه و منتظر نظراتون  برا ادامه این کار هستم.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Nima در 27/11/1392 | 23:55 گفت:

هیچوقت از مورینیو خوشم نیومنده و هیچ وقت هم خوشم نخواهد اومد.... به کل بی شخصیته....
چه وقتی تو اینتر بود، چه رئال و چه چلسی....
غیر دپست داشتنی و منفوره...
شاید از لحاظ فنی بارش باشه اما به هعیچ عنوان به بزرگانی مثل ونگر، فرگوسن، هیدینگ، کاپلو، و حتی گواردیولا نمیرسه....
براش متاسفم که همش فکر جلب توجه هستش....

Vishka در 27/11/1392 | 22:52 گفت:

.اونم شروع به گله و شکایت از خبر گذاری ها کرده و گفته شما همیشه سعی دارید بگیذ آدم بده منم!!!!اصلا مقصر اصلی شمایید!!!!!!(عین بچه ها!!). آخرشم گفته بالاخره یکی با ادبه و یکی بی ادب!!
=
خدایا اگه مورینیو نبود به کی میخندیدم

سالار لاری در 27/11/1392 | 22:05 گفت:

خوردیم به اورتون
تنها شانسی که آوردیم تو اماراته
We are Black chance!!!!!!!

علی آقاشاهی در 27/11/1392 | 21:50 گفت:

نقل قول : عالی بود امروز امیدی ندارم داداش

پاسخ شما : میثم جون تو هر وقت نا امید بودی ما بردیم، دمت گرم همیشه ناامید باش قبل بازیا

Good luck

هادی در 27/11/1392 | 19:12 گفت:

کاش این ترکیب 4-3-3 باشه
فابینسکی
مونرئال کاشلنی مرتزاکر جنکینسون
آرتتا فلامینی
اوزیل
چمبو سانوگو پولدی

فرهاد در 27/11/1392 | 18:59 گفت:

Team in full: Fabianski, Jenkinson, Monreal, Mertesacker, Koscielny, Flamini, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Podolski, Sanogo
Subs: Viviano, Sagna, Gibbs, Wilshere, Cazorla, Gnabry, Giroud

نیما در 27/11/1392 | 18:44 گفت:

اینم لینکش


http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1036672&title=%D9%BE%D8%B4%D9%8A%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A_%D9%BE%D9%88%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%B3%DA%A9%D9%8A_%D8%A7%D8%B2_%D8%AA%D8%B1%DA%A9_%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D9%86%E2%80%8C_%D9%85%D9%88%D9%86%D9%8A%D8%AE

محسن عاشوری در 27/11/1392 | 18:38 گفت:

آره معتبر نیست

فک نکنم حقیقت داشته باشه

نیما در 27/11/1392 | 18:37 گفت:

لوکاس پودولسکي، مهاجم تيم ملي آلمان که سال 2006 به بايرن مونيخ ملحق شد، پس از 3 سال حضور در اين تيم در پايان فصل 09-2008 آليانتس آره‌نا را به مقصد اف‌سي کلن، تيم پيشين خود ترک کرد، آنهم در شرايطي که در آخرين فصل حضورش در جمع سرخپوشان مونيخ تنها 14 بار در بوندس‌ليگا براي اين تيم به ميدان رفته بود.

به گزارش تسنيم، مهاجم تيم فوتبال آرسنال در گفت‌وگو با نشريه «بيلد» آلمان گفت: از نقطه‌نظر ورزشي بازگشت من به کلن خيلي به دوران حرفه‌اي‌ام کمک نکرد. فکر مي‌کنم اگر يوپ هاينکس يک يا 2 هفته زودتر سرمربي بايرن‌ مونيخ مي‌شد شايد من هنوز هم در اين تيم بودم. او مي‎خواست مرا در اين تيم نگه دارد.

در فصل نقل‌و‌انتقالات زمستاني شايعه شد که اين مهاجم 28 ساله به شالکه ملحق مي‌شود ولي لوکاس با رد اين شايعه تاکيد کرد بازگشت به بوندس‌ليگا هرگز گزينه‌اي براي او نخواهد بود.

وي افزود: اينها همه شايعه است و اصلاً حقيقت ندارد. آرسن ونگر مرا قبول دارد و از طرفي ديگر مي‌دانم که براي حضور در بوندس‌ليگا انگيزه‌اي ندارم.

پودولسکي تا ماه ژوئن 2016 با توپچي‌هاي لندن قرارداد دارد.

هادی در 27/11/1392 | 18:08 گفت:

منبع معتبری نیس فکر کنم

علی قاسمی در 27/11/1392 | 18:06 گفت:

خب مرسی از پست خوبت هم خبری بود و هم یه تیکه هایی انداختی

در مورد ون پرسی بایداین رو بگم که نمیدونم مایلم برگرده یه نه و میترسم اگه 10 درصد هم درهای منچستر برای خروج باز بشه و ارسنال هم چراغ سبز نشون بده مد بشه و هم بازیکنی بگه من میرم و آخرش برمیگردم میگه ... مثل فلامینی و هانری و شاید کمپبل و ... و یا فابرگاس در آینده واین برای ما خوب نیست و نباید بازیکنی که رفت رو به تیم برگردوینم ...
شایدم یه روز بگم باید برگرده بخاطر کیفیتش نمیدونم هر طور باشه یه بدی داره یه خوبی حد اقل
در مورد مورینیو باید این رو بگم که هر شب میخوابه و یچی میگه و این بشر تعادل روانی نداره

هادی در 27/11/1392 | 18:03 گفت:

خبر اوزیل و کروس رو کجا دیدی؟
منکه جایی ندیدم.

محسن عاشوری در 27/11/1392 | 18:02 گفت:

http://hereisthecity.com/en-gb/2014/02/15/transfer-bin-arsenal-to-swap-mesut-ozil-for-toni-kroos/?or=1&utm_source=Sport+-+Arsenal+-+02+-+HTML+-+Responsive&utm_medium=Email&utm_campaign=228.10054+-+Latest+Arsenal+News

محسن عاشوری در 27/11/1392 | 17:57 گفت:

این راسته که آرسنال و بایرن تو تابستون میخوان مسود اوزیل و تونی کروس رو باهم معاوضه کنن

Ali در 27/11/1392 | 17:53 گفت:

Just Wenger

PARSA در 27/11/1392 | 17:41 گفت:

مورینیو فقط میخواد مطرح باشه همین و بس

محسن عاشوری در 27/11/1392 | 17:40 گفت:

عمرا کاوانی نباید بره چلسی

shima در 27/11/1392 | 17:39 گفت:

مث دفه قبل...عالی!
مورینیو ی....................................................................................................................................جای خالی را با فحش های خود پر کنید!!هر چی بیشتر،بهتر!!

mehdi در 27/11/1392 | 17:26 گفت:

damet garrrrrrrrrrrrrrrrrrrm

سید حسین در 27/11/1392 | 17:13 گفت:

شکیری هم بازی با آرسنال رو از دست داد شاید بازیکن مهمی نباشه ولی تو پست ریبری هست میخواست جانشین ریبری باشه ولی بایرن خیلی ستاره داره بعید میدونم به مشکل بخوره ...
http://www.goal.com/iran/news/2675/%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C%DA%AF/2014/02/16/4623819/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA

کیهان در 27/11/1392 | 17:12 گفت:

اقا این صد دفعه و داداش میثم ارسنال فیناله با سیتی میوفته سیتو تو فینال میزنه لیگ برترم فتح میکنه ونگر تموم همین فقط شاهد باشید که کیهان این حرفو زددیگه لیگ انگلیس مثه ایران شده قابل پیش بینی

کیهان در 27/11/1392 | 17:11 گفت:

مورینیو خیلی ادمه بی شخصیتیه بی فرهنگ ونگر هم میدونسته این بی شخصیته ج رو هیچ وقت نمیده ونگر واقعا بی نظیره تحصیلات بالا تیپ و ظاهر برجسته فرهنگ و ادبش و شخصیت بالا مورینو هرجا میره باید پاچه یکیو بگیره استاد جنگ های روانیه

میثم محمودی در 27/11/1392 | 17:10 گفت:

عالی بود امروز امیدی ندارم داداش

سید محمد رضا در 27/11/1392 | 16:42 گفت:

دمت گرم داداش