تقدیم به طرفداران سسک فابرگاس!!!

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
طرفدار آرسنال از سال 1998 تا الان فوق لیسانس مهندسی مکانیک
کل بازدید: 27,295 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تقدیم به طرفداران سسک فابرگاس!!!

هیچی!


سام علیک. آقا سه چهار روز پیش سایت گل یه پست جالب گذاشت که تبلیغی برا پوما بود. تو این پست یه مصاحبه ی صندلی داغ هستش که مصاحبه کننده و مصاحبه شونده اش سسک فابرگاسه! از اون جایی که تو پست قبلی دیدم فابرگاس هنوز اینجا خیلی طرفدار داره و کلا وقتی مصاحبه رو گوش دادم به نظرم جالب اومد، تصمیم گرفتم مصاحبه رو گوش کنم و با هنر listening خودم (چه فروتن!) متنشو بنویسم، ترجمه کنم و براتون بیارم. در آخر ویدئوش رو هم از سایت اجنبی گرفتم و گذاشتم که همه چیز رو با هم داشته باشید. امیدوارم خوشتون بیاد.

به نظر خودم ویدئوی جالبیه. بعد اینکه دیدمش دلم خواست سسک برگرده آرسنال.این لینک دانلودشه که 5، 6 مگابایت بیشتر نیس حجمش:

http://uplod.ir/qw627mdxdl7m/Cesc_Fàbregas_interviews_Cesc_Fàbregas_-_Episode_1.mp4.htm


شرمنده بلد نبودم لینک درست کنم. فقط آپلود کردم و آدرسش رو گذاشتم.اینم متن دوزبانه مصاحبه: 


In the hot seat, Cesc Fabregas.

روی صندلی داغ، سسک فابرگاس.

With the questions, Cesc Fabregas.

با سوالاتی از، سسک فابرگاس.

- My guest to the studio today, is Cesc Fabregas. Cesc, it`s a pleasure to meet you.

- مهمان امروز استودیوی من، سسک فابرگاسه. سسک، از دیدارت خوشبختم.

It is a bit strange. Ithink I have met you before somewhere, haven't I?

- یکم عجیب به نظر میاد، فکر کنم قبلا یه جایی تو رو دیدم، اینطور نیست؟

- Well, Cesc, sometimes the champions loses in the first round. Does this worry you?

- خب، سسک، بعضی مواقع قهرمان ها تو مرحله اول رقابت ها شکست می خورند. این نگرانت نمی کنه؟

- As you well know, we lost in the last world cup the first game against Switzerland, so it does worry me, or, yes all, because the first game you want to win.

- همونطوری که میدونی، ما جام جهانی قبل تو بازی اولمون جلوی سوئیس باختیم، خب این واقعا منو نگران می کنه، یا، آره حتما، چون شما در بازی اول می خواید که حتما ببرید.

- Keep your answers quick. I don`t have time to listen to your lip. What do you think about the following teams?

- زودتر جواب بده!!! من وقت ندارم به حرفای تو گوش کنم (اشاره به اینکه مصاحبه گر هم سسک فابرگاسه!). در مورد این تیمایی که می گم نظرت چیه؟
- Germany!

- آلمان!

- A very competitive team, hundred percent.

- تیم بسیار جنگجوئیه، صد درصد توانشو میذاره.

- Italy!

- ایتالیا!

- Italy, is the kind of national team that even if they are in the lowest moment, they are always dangerous.

- ایتالیا از اون تیم ملی هاییه که حتی اگه تو بدترین شرایط خودشم باشه، همواره خطرناکه.

- England!

- انگلستان!

- You never know what to expect from them, so, you`d better play well.

- شما واقعا هیچ وقت نمی دونید باید انتظار چی رو از اونا داشته باشید، بنابر این بهتره که خوب بازی کنید.

- France!

- فرانسه!

- France, a very young team, completely different from the past years that will be very tough to beat.

- فرانسه، تیمی بسیار جوون که نسبت به سال های قبلش خیلی تفاوت کرده و شکست دادن اون ها بسیار سخت خواهد بود. 

- Argentina!

- آرژانتین!

- For me, one of the most favorite teams to win the world cup.

- به عقیده من، یکی از تیمایی که خیلی احتمال بردن جام جهانی رو داره. 

- Brazil!

- برزیل!

- They play at home. They have their fans behind them, so I think another one that has a good position to lift the world cup.

- اونا تو خونه بازی خواهند کرد. طرفداراشون پشتشون هستن. خب فکر می کنم اونام تیم دیگه ای هستن که برای بالا بردن جام تو موقعیت خوبی باشن. 

- The Netherlands!

- هلند!

- Our front rival, our first mission, so it will be a big test for us.

- رقیب مستقیم ما، ماموریت اول، خب امتحان بزرگی برای ما خواهد بود.

- And Chile!

- و شیلی!

- Chile, I think they are the underdogs of the tournament.

- شیلی، فکر می کنم اونا بازندگان این تورنمنت باشن.

- If you got through, you could face Brazil. After what happened in the confederations cup, are you scared a bit?

- اگه صعود کنین، میتونین به برزیل بخورین. بعد از اتفاقی که در جام کنفدراسیون ها افتاد، آیا احساس ترس می کنین؟

- No, we are not scared. I think Brazil is a very strong team. We were not at our best in that final and they had their fans, they had their country behind them and if we face them again, it will be completely a new game.

- نه ما نمی ترسیم. من فکر میکنم برزیل تیم بسیار قوی ایه. توی اون فینال ما تو شرایط آرمانی خودمون نبودیم و اونا طرفدارها و کشورشون رو پشت خودشون احساس می کردن و من فکر می کنم که اگه دوباره با اونا رو در رو بشیم، بازی کاملا تازه و جدیدی خواهد بود.

- So, even after that defeat, you still think you, you can beat Brazil?

- پس، حتی بعد از اون شکست، هنوز فکر میکنی که میتونید برزیل رو ببرید؟

- Of course we can beat them, you know that.

- البته که میتونیم، خودتم اینو خوب می دونی! (اشاره به اینکه مصاحبه گر هم خود فابرگاسه!)

- What do you think of the interviewer?

- نظرت درباره مصاحبه گر چیه؟

- I think the interviewer was not great, but my performance was very good!!!!!

- فکر کنم مصاحبه گر خوب نبود، اما عملکرد من خیلی خوب بود!!!!!نظراتون رو منتظرم، یا حق!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میعاد در 12/3/1393 | 01:56 گفت:

مرررسی

هادی در 11/3/1393 | 22:30 گفت:

نقل قول : ممنون از پستت .
به امید بازگشتش ...


پاسخ شما : قربانت

Whirlwind در 11/3/1393 | 22:20 گفت:

ممنون از پستت .
به امید بازگشتش ...

محسن عاشوری در 11/3/1393 | 15:45 گفت:

سایت طرفداری : آرسنال با " لویک رمی " مهاجم فرانسوی نیوکاسل به توافق رسید.

آماده است تا با مبلغ 10 میلیون پوند به آرسنال بپیوندد .. این مهاجم 27 ساله موفق شد در این فصل 14 گل برای نیوکاسل به ثمر برساند.

هادی در 11/3/1393 | 14:44 گفت:

نقل قول : بازم این فابرگاس لعنتی ... دست بردارید بابا ..... حیفه که از این حمایت کنین

ایشالللا دیگه برنگرده آرسنال ...


پاسخ شما : داش محسن بحث اومدن و نیومدنش تواین پست خیلی مطرح نیس. اینجا داریم فعالیت فرهنگی میکنیم مثلا

محسن عاشوری در 11/3/1393 | 14:24 گفت:

بازم این فابرگاس لعنتی ... دست بردارید بابا ..... حیفه که از این حمایت کنین

ایشالللا دیگه برنگرده آرسنال ...

هادی در 11/3/1393 | 14:20 گفت:

نقل قول : ممنون هادی جان عالی بود
منم دلم براش لک زده


پاسخ شما : چاکرتیم داداش. قابلتو نداره.

محمد كريمي در 11/3/1393 | 14:17 گفت:

ممنون هادی جان عالی بود
منم دلم براش لک زده

هادی در 11/3/1393 | 13:48 گفت:

نقل قول : نقل قول : ای خدا چقدر دلم براش تنگ شده


خیلی خیلی مرسی هادی


پاسخ شما : به عکس من خیره شو با من حرف بزن دلتنگیت برطرف شه


پاسخ شما : خخخخخخخخخ!

حاکم 26 در 11/3/1393 | 13:41 گفت:

نقل قول : ای خدا چقدر دلم براش تنگ شده


خیلی خیلی مرسی هادی


پاسخ شما : به عکس من خیره شو با من حرف بزن دلتنگیت برطرف شه

علی ارشدی در 11/3/1393 | 13:22 گفت:

آره هادی جان بازیکنا هم اسپانسر دارن و تو تبلیغات اون شکرتا حاضر میشن لباسا و کفاشای اسپانسرشون رو می پوشن و ...

رضا T در 11/3/1393 | 13:21 گفت:

نقل قول : نقل قول : مرسی آقا هادی قشنگ بود!اسپانسر سسک پوما هست؟!!میتونه بازگشتشو تقویت کنه این موضوع ها.

پاسخ شما : نمیدونم والا. اصلا مگه بازیکنم اسپانسر داره؟


پاسخ شما : اسپانسر که بله قطعا دارن اسپانسر مسی آدیداس مثلا همه بازیکنا معروف اسپانسر دارن دیگه!با توجه به این میگم که اول پستت از پوما اسم آورده بودی!بازم مرسی

هادی در 11/3/1393 | 12:56 گفت:

نقل قول : ممنون.بازم از این کارا بکن!
من هنوز یکی از طرفداراشم.


پاسخ شما : قربانت.چشم اگر فرصت کنم انجام میدم بازم.

هادی در 11/3/1393 | 12:52 گفت:

نقل قول : ای خدا چقدر دلم براش تنگ شده


خیلی خیلی مرسی هادی


پاسخ شما : خندیدنشو دیدی؟
یادش بخیر...
سایت گل زده بود این episode اول مصاحبه است. اگر بازم گذاشت سعی میکنم برا بعدی ها هم اینکارو بکنم.البته اگه کوتاه باشن مثل این؛)

Hamed.Sh در 11/3/1393 | 12:47 گفت:

ممنون.بازم از این کارا بکن!
من هنوز یکی از طرفداراشم.

Vishka در 11/3/1393 | 12:45 گفت:

ای خدا چقدر دلم براش تنگ شده


خیلی خیلی مرسی هادی

هادی در 11/3/1393 | 12:34 گفت:

نقل قول : مرسی آقا هادی قشنگ بود!اسپانسر سسک پوما هست؟!!میتونه بازگشتشو تقویت کنه این موضوع ها.

پاسخ شما : راستی، خواهش میکنم.

هادی در 11/3/1393 | 12:33 گفت:

نقل قول : مرسی آقا هادی قشنگ بود!اسپانسر سسک پوما هست؟!!میتونه بازگشتشو تقویت کنه این موضوع ها.

پاسخ شما : نمیدونم والا. اصلا مگه بازیکنم اسپانسر داره؟

رضا T در 11/3/1393 | 12:31 گفت:

مرسی آقا هادی قشنگ بود!اسپانسر سسک پوما هست؟!!میتونه بازگشتشو تقویت کنه این موضوع ها.

Alireza در 11/3/1393 | 12:28 گفت:

جالب بود