دیلی میل امروز، داغ و تازه

نویسنده: هادی

وبلاگ من
نویسنده: هادی
طرفدار آرسنال از سال 1998 تا الان فوق لیسانس مهندسی مکانیک
کل بازدید: 27,284 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیلی میل امروز، داغ و تازه

سلام. امروز دیلی میل پر بوده از خبرای آرسنالی و میگن ونگر از دیر خرید کردن اوزیل پارسال درس گرفته و داره با سرعت همه چی رو می بره جلو. امیدوارم خوشتون بیاد.


امروز می خوام با چند تا خبر داغ نقل و انتقالی آرسنال فضای سایت رو گرم کنم و امیدوارم با نظراتون بهم انگیزه ادامه این کار رو بدید. امروز رفتم تو سایت دیلی میل و از اونجا که اخبار مربوط به آرسنال رو داغ تر از همیشه دیدم، گفتم خلاصه چهار تا از خبرا رو با نظر خودم درباره هر کدومشون بیارم. امیدوارم شمام نظراتون رو بدید.

خبر اول بر میگرده به مدافع ساحل عاجی تولوز فرانسه، سرژ آوریر:

آرسنال روز به روز به آوریر نزدیک تر میشه و اون دیگه نمیتونه خیلی چیزا رو پنهان نگه داره! اخیرا در دیلی میل اشاره شده که اون سوتی هایی داده و خبر پیوستنش به آرسنال رو که انگار قرار بوده فاش نشه در جاهایی علنا گفته. مثلا در ویدئویی منتشر شده از او در یوتیوب به طرفداران آرسنال اشاره کرده که داره با قراردادی به مبلغ هفت و نیم میلیون میلیون یورو میاد آرسنال و جای سانیا رو پر میکنه. علاوه بر این اون حتی بارها در توئیتر از علاقه مندی خودش به آرسنال سخن گفته و از زمانی که طرفدار آرسنال بوده و با لباس آرسنال عکس انداخته در توئیترش عکس گذاشته. در یکی از مصاحبه هاش هم همونجور که بچه ها گفته بودن، اظهار کرده که به آرسنال نمیشه نه گفت! اعلام رسمی عدم همکاری سانیا با آرسنال هم در این اتفاق مزید بر علت شده که ونگر به فکر یک مدافع راست بیفته. آوریر امسال در تیم منتخب لیگ فرانسه قرارگرفته و آمار گلزنی و فعالیتش فوق العاده است. اونکه فقط 21 سالشه و به ورژن برتر و قدرتمند تر امانوئل ابوئه شناخته میشه، به سرعت بالا، تکل های قوی و شم تهاجمی کافی و فیزیک فوق العاده اش معروفه!

نظر من : خب تو این پست فکر کنم با این قیمت و شرایط برای تیم ما عالیه و برای اومدنش لحظه شماری می کنم. شاید خبری باشه که قبل از شروع ورلد کاپ منتشر بشه.


خبر دوم بر می گرده به هافبک سابق آرسنال، سسک فابرگاس:

تیم بارسلونا فابرگاس رو به قیمت 30 میلیون یورو برای فروش اعلام کرده و سسک فابرگاس این هفته در انگلستان دیده شده. علاوه بر این بندهایی تو قرارداد اون هست که فابرگاس رو خیلی به ما نزدیک می کنه. با همه این تفاسیر، امروز منابع مختلفی ازجمله دیلی میل، گل انگلیسی و Mundo Deportivo اشاره کردن که آرسن ونگر پیشنهاد بارسلونا رو رد کرده و به فابرگاس گفته نه!!! با توجه به وجود کسانی مثل مسوت اوزیل و سانتی کازورلا در ترکیب، نیازی به فابرگاس نداره! او گفته که با توجه به اتمام قرارداد میکل آرتتا در فصل بعد ما در جستجوی جذب هافبک دفاعی هستیم و بندر هافبک دفاعی دورتموند رو می خوایم و گرچه با سسک روابط صمیمانه داریم، اما الان زمان اومدن اون به آرسنال نیست. طرفدارای آرسنال معتقدند که با وجود عدم نیاز اساسی بازیکن در پست فابرگاس، نباید بذاریم اون به تیمای رقیب بره و در این صورت در فصل بعد به احتمال زیاد اون رو در پیرهن لیورپول یا چلسی و با احتمال کمتر در لباس منچستر سیتی خواهیم دید.

نظر من : با کمال میل به نظر ونگر احترام میذارم و با اون موافقم. :)


خبر سوم درباره مدافع و کاپیتان تیم سوانزی سیتی هستش، اشلی ویلیامز:

این بازیکن که الان دو ساله داره به ما لینک میشه، فکر کنم بالاخره دست از سر تیم ما بر میداره و به نقل از دیلی میل داره به عنوان بخشی از قرارداد لیبرتی اکسودس، مهاجم QPR و با قیمت 4 میلیون یورو به QPR منتقل میشه. ضمنا باید بگم که این بازیکن 29 سالشه!

نظر من : خب نظرم معلومه دیگه، بهتر که داره میره QPR . اصلا به درد ما نمیخوره.خبر چهارم درباره مهاجم جنجالی آ.ث میلان هستش، ماریو بالوتلی:

به نقل از دیلی میل و ESPN، باشگاه میلان ایتالیا طی اقدامی عجیب ماریو بالوتلی رو با قیمت 30 میلیون یورو به آرسنال پیشنهاد داده! این بازیکن 23 ساله در 54 بازی انجام داده برای میلان موفق به زدن 30 گل شده و آمارخوبی داره اما با توجه به وضع بد مالی تیم میلان و جنجال های اخلاقی بالوتلی از جمله برخوردای بد و زننده اش با بازیکنان و کادر فنی و مصاحبه ها و رفتار های زشت خارج از زمینش باعث شده سران میلان به فکر جایگزینی اون با گزینه های ارزان قیمت تر و آرام تری همچون عادل تربت باشند. در این منبع نوشته شده که در حال حاضر نزدیک ترین مهاجم به آرسنال لویک رمی فرانسوی است که به تاتنهام هم لینک شده اما ونگر به بالوتلی هم علاقه منده و اون رو در کنار گزینه های دیگری مثل کریم بنزما، آلوارو موراتا، ماریو مانجوکیچ و رودریگو از تیم بنفیکا قرار داده است.

نظر من : راستشو بخواین دقیقا نمیدونم، اما بین این گزینه های مطرح شده بنزما و رمی رو بهتر از بقیه می بینم. گرچه بازی رودریگو رو اصلا نمیشناسم. بالوتلی و مانجوکیچ به نظرم باید در اولویت های انتهایی قرار بگیرن. 


نظر شما، انگیزه ادامه کار ماست، یا حق!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 14/3/1393 | 15:16 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : یعنی اگه این راست باشه که ونگر فابرگاس رو نخواسته باشه و به این خاطر داره میره چلسی ، فقط میتونم بگم گاییدمت پیرمرد خرفت چرا دست از سر آرسنال بر نمی داری و گورتو گم کنی بری . کثافت آشغال .
.
.


پاسخ شما : این چه طرز صحبت کردنه مرد حسابی

اون پیر مردی که انقد راحت بهش توهین میکنه واسه منو خیلی های دیگه عشقه

همون پیر مرد فابرگاسو کرد این اگه نه اونم یه فلج بود بدتر از ارتتا

متاسفم


پاسخ شما : دوست عزیز ،دلیل نمیشه هر کی واسه شما و خیلی های دیگه عشق باشه هر قلطی دلش خواست بکنه هیشکی هم هیچی نگه
اولا که هیچی و هیچکس مهمتر از آرسنال نیست ( که متاسفانه این واسه شما و امسال شما هضم کردنش یکم مشکله )
ثانیا این کارای عشق شما فقط به شما مربوط نمیشه و به ما هم مربوطه مخصوصا منافع آرسنال ؛ پس نمیتونه هرکاری دلش خواست بکنه .
ثالثا اگه فابرگاس رو نگیره و سال دیگه در مقاطع حساس لیگ وا بده و بگه دلیل عدم موفقیتمون مصدومیت بازیکنانمون بوده و نداشتن بازیکن و از این جور چرت و پرتا من شخصا میرم لندن دندوناشو میریزم تو دهنش !
.
.


پاسخ شما : باشه برو بزن تودهنش فقط قربونت دیدیش سلام منم بهش برسون

هادی در 14/3/1393 | 12:53 گفت:

بچه های لغت ها تون رو درست انتخاب کنید. شما ها که حرف هیچ کدومتون بی حساب نیس، چرا الکی حرف خودتون رو با چنتا کلمه بی ارزش می کنید؟

محمد در 14/3/1393 | 11:59 گفت:

نقل قول : نقل قول : یعنی اگه این راست باشه که ونگر فابرگاس رو نخواسته باشه و به این خاطر داره میره چلسی ، فقط میتونم بگم گاییدمت پیرمرد خرفت چرا دست از سر آرسنال بر نمی داری و گورتو گم کنی بری . کثافت آشغال .
.
.


پاسخ شما : این چه طرز صحبت کردنه مرد حسابی

اون پیر مردی که انقد راحت بهش توهین میکنه واسه منو خیلی های دیگه عشقه

همون پیر مرد فابرگاسو کرد این اگه نه اونم یه فلج بود بدتر از ارتتا

متاسفم


پاسخ شما : دوست عزیز ،دلیل نمیشه هر کی واسه شما و خیلی های دیگه عشق باشه هر قلطی دلش خواست بکنه هیشکی هم هیچی نگه
اولا که هیچی و هیچکس مهمتر از آرسنال نیست ( که متاسفانه این واسه شما و امسال شما هضم کردنش یکم مشکله )
ثانیا این کارای عشق شما فقط به شما مربوط نمیشه و به ما هم مربوطه مخصوصا منافع آرسنال ؛ پس نمیتونه هرکاری دلش خواست بکنه .
ثالثا اگه فابرگاس رو نگیره و سال دیگه در مقاطع حساس لیگ وا بده و بگه دلیل عدم موفقیتمون مصدومیت بازیکنانمون بوده و نداشتن بازیکن و از این جور چرت و پرتا من شخصا میرم لندن دندوناشو میریزم تو دهنش !
.
.

arsenal در 14/3/1393 | 11:03 گفت:

نقل قول : یعنی اگه این راست باشه که ونگر فابرگاس رو نخواسته باشه و به این خاطر داره میره چلسی ، فقط میتونم بگم گاییدمت پیرمرد خرفت چرا دست از سر آرسنال بر نمی داری و گورتو گم کنی بری . کثافت آشغال .
.
.


پاسخ شما : این چه طرز صحبت کردنه مرد حسابی

اون پیر مردی که انقد راحت بهش توهین میکنه واسه منو خیلی های دیگه عشقه

همون پیر مرد فابرگاسو کرد این اگه نه اونم یه فلج بود بدتر از ارتتا

متاسفم

امید (آنتی فرانسوی) در 14/3/1393 | 10:58 گفت:

نقل قول : یعنی اگه این راست باشه که ونگر فابرگاس رو نخواسته باشه و به این خاطر داره میره چلسی ، فقط میتونم بگم گاییدمت پیرمرد خرفت چرا دست از سر آرسنال بر نمی داری و گورتو گم کنی بری . کثافت آشغال .
.
.


پاسخ شما : لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر
لعنت به ونگر

هادی در 14/3/1393 | 10:26 گفت:

نقل قول : یعنی اگه این راست باشه که ونگر فابرگاس رو نخواسته باشه و به این خاطر داره میره چلسی ، فقط میتونم بگم گاییدمت پیرمرد خرفت چرا دست از سر آرسنال بر نمی داری و گورتو گم کنی بری . کثافت آشغال .
.
.


پاسخ شما : داداش یه خورده آرومتر...

محمد در 14/3/1393 | 10:22 گفت:

یعنی اگه این راست باشه که ونگر فابرگاس رو نخواسته باشه و به این خاطر داره میره چلسی ، فقط میتونم بگم گاییدمت پیرمرد خرفت چرا دست از سر آرسنال بر نمی داری و گورتو گم کنی بری . کثافت آشغال .
.
.

RaMiN GuNNeR در 14/3/1393 | 00:51 گفت:

واقعا اویر خیلی خوب میشه که بیاد

انصافا اگه اومدنش قطعی شد سریع بهمون خبر بدید

بعدشم واقعا تو پست فابرگاس خیلی مهره داریم و نیازی به گرفتنش نداریم (حداقل به نظر من)

و به شدت از گرفتن بازیکن بالای 27 سال متنفرم پس اشلی ویلیامز با اینکه قبولش دارم وای همون بهتر که نیاد

در مورد سوپر ماریو که واقعا ببا تمام وجود دوس دارم بیاد مطمئنم زیر نظر ونگر خیلی اخلاقش خوب میشه که بزرگترین ایراد

بالوتلی همین اخلاقشه وگرنه فوق العاده بازیکن بی نظیریه_احتمال اومدنشم زیاد هست چون هم قیمتش خیلی خیلی بالا

نیست هم اینکه جون هست هم اینکه اونم با پوما جدیدا قرارداد بسته


rasoul در 13/3/1393 | 23:29 گفت:

همش زهي خيالِ باطله الان هيچ چيز قطعي نيس

arsenal در 13/3/1393 | 22:36 گفت:

دمت گرم داداش عااالی بود.مرسی

در مورد نیومدن سسک! بد شدا... فکر کنین تفلی بره چلسی بعدش بیاد تو ورزشگاه ما بازی کنه باهامون ... حالا ارسنال فصل بعد چلسیو له و لورده میکنه ... اونوخ اصلا بهم نمی چسبه .. هی خداااا

هادی در 13/3/1393 | 15:28 گفت:

نقل قول : @هادی
نظر شما، انگیزه ادامه کار ماست، یا حق!


پاسخ شما : به چی می خند؟

حاکم 26 در 13/3/1393 | 14:24 گفت:

@هادی
نظر شما، انگیزه ادامه کار ماست، یا حق!

کمیل در 13/3/1393 | 12:43 گفت:

رمی خوبه اگه بیاد ولی بازم یه مهاجم دیگه نیاز داریم، بچه ها بالوتلی اونقدرا هم که میگید بد نیست، حاشیه داره ولی واقعا مهاجم گلزنیه، اگه نتونیم بنزما رو بیاریم گزینه خوبیه، فابرگاس هم شاید ونگر بهش نیازی نداره ولی واقعا نمیتونم تو یه تیم دیگه به غیر از آرسنال ببینمش حیفه از دستش بدیم

رضا T در 13/3/1393 | 12:06 گفت:

آقا رمی+گریزمان یه هافبک دفاعی یه دروازه بان یه دروازه بان قرضیم بگیره ونگر من دعاش میکنم خدایی!

رضا T در 13/3/1393 | 12:04 گفت:

نقل قول : امسال به نظرم مشکل دفاعی ما به مراتب بیشتر از حمله بود یعنی ما بطور میانگین تو هر بازی بیش از یه گل خوردیم که این آمار خیلی بدی هستش یه دفاع در حد کوش بگیریم و یه هافبک دفاعی(اگه سانگ باشه چه بهتر) فصل بعد آمار گل خورده ما خیلی بهتر میشه.تو خط حمله با اومدن رمی مشکل مهاجم صدر درصد رفع نمیشه چون رمی درسته تند و تیز هستش اما موقعیتهای زیادیو از دست میده ولی از ژیرود بهتره و از آنجائیکه ونگر هر دوتارو باهم نمیزاره تو زمین گل زده رو نمیتونم باور کنم بهتر بشه.
سانوگو فکر کنم فصل بعد عملکردش خیلی چشمگیر بشه.تو بازیهایی که ازش دیدم یه چشمه هایی از تکنیک میاد که هنوز جا واسه کار داره.واقعا اخیرا یه کم نظرم نسبت بهش تغییر کرده.یه جورایی شبیه انلکا تو اون سال اولی که اومد آرسنال هستش که سال دوم غوغا کرد.خداکنه این سانوگو فصل بعد همه رو متحیر کنه.
در مورد فابرگاس هم اگه قراره بیاد آرسنال دوست دارم جای کاسورلا باشه چون کاسورلا بازیش بگیر نگیر داره و تو بازیهای بزرگ هیچوقت بازیش نمیگیره.درواقع اونقدر بازیکن تاپی نیست که ما بزرگش کردیم.اگه هم نیاد آرسنال ، خدا کنه تو همون اسپانیا بمونه البته تو تیمی غیر از بارسا تا بارسائیها بفهمن چه بازیکنی رو هو کردن.
نظر کلی من خرید یه مهاجم بالاتر از کلاس رمی یه هافبک دفاعی قلدر مثل سانگ که حفظ توپ خوب همراه با پاسهای دقیق داشته باشه و دوتا دفاع یکی دفاع راست که احتمالا نزدیک به خریدش هستیم و یه دفاع مرکزی قوی در حد کوش.
مجددا میگم کاسورلا رو قبول ندارم و بهتره فروخته شه و بجاش فابرگاس بیاد.


پاسخ شما : تقریبا با همه ی حرفات به جز راجع به کازورلا موافقم.به نظرم امسال موثرترین بازیکنه ما بود و قابلیت بازی تو پست های مختلفم داره.ضمن اینکه کدوم یک از بازیکنای ما تو بازیای بزرگ خوب بودن که این بدبخت خوب باشه.ضمن اینکه گل هاش به هال و لیورپول هم بسیار مهم بودن

محمد يزداني در 13/3/1393 | 09:30 گفت:

امسال به نظرم مشکل دفاعی ما به مراتب بیشتر از حمله بود یعنی ما بطور میانگین تو هر بازی بیش از یه گل خوردیم که این آمار خیلی بدی هستش یه دفاع در حد کوش بگیریم و یه هافبک دفاعی(اگه سانگ باشه چه بهتر) فصل بعد آمار گل خورده ما خیلی بهتر میشه.تو خط حمله با اومدن رمی مشکل مهاجم صدر درصد رفع نمیشه چون رمی درسته تند و تیز هستش اما موقعیتهای زیادیو از دست میده ولی از ژیرود بهتره و از آنجائیکه ونگر هر دوتارو باهم نمیزاره تو زمین گل زده رو نمیتونم باور کنم بهتر بشه.
سانوگو فکر کنم فصل بعد عملکردش خیلی چشمگیر بشه.تو بازیهایی که ازش دیدم یه چشمه هایی از تکنیک میاد که هنوز جا واسه کار داره.واقعا اخیرا یه کم نظرم نسبت بهش تغییر کرده.یه جورایی شبیه انلکا تو اون سال اولی که اومد آرسنال هستش که سال دوم غوغا کرد.خداکنه این سانوگو فصل بعد همه رو متحیر کنه.
در مورد فابرگاس هم اگه قراره بیاد آرسنال دوست دارم جای کاسورلا باشه چون کاسورلا بازیش بگیر نگیر داره و تو بازیهای بزرگ هیچوقت بازیش نمیگیره.درواقع اونقدر بازیکن تاپی نیست که ما بزرگش کردیم.اگه هم نیاد آرسنال ، خدا کنه تو همون اسپانیا بمونه البته تو تیمی غیر از بارسا تا بارسائیها بفهمن چه بازیکنی رو هو کردن.
نظر کلی من خرید یه مهاجم بالاتر از کلاس رمی یه هافبک دفاعی قلدر مثل سانگ که حفظ توپ خوب همراه با پاسهای دقیق داشته باشه و دوتا دفاع یکی دفاع راست که احتمالا نزدیک به خریدش هستیم و یه دفاع مرکزی قوی در حد کوش.
مجددا میگم کاسورلا رو قبول ندارم و بهتره فروخته شه و بجاش فابرگاس بیاد.

رضا T در 13/3/1393 | 09:18 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : فقط فابرگاس و دیگه تمام
هرکس میخواد بیاد
مرسی عالی بود داداشم


پاسخ شما : آقا میثم آخر سر این پانتیلیمون شایعه بود؟!


پاسخ شما : نمیدونم رضا جان
چی بگم اون روز بیشتر سایتها زده بودن سایت هواداران سیتی هم اعلام قطعی کرده بود
نمیدونم یهو چطور شد


پاسخ شما : آقا مهم نیست فداسرت.تا اونجا که یادمه خودت هم خیلی استقبال نکرده بودی!چیزی که زیاده دروازه بان دومه!

میثم محمودی در 13/3/1393 | 09:12 گفت:

نقل قول : نقل قول : فقط فابرگاس و دیگه تمام
هرکس میخواد بیاد
مرسی عالی بود داداشم


پاسخ شما : آقا میثم آخر سر این پانتیلیمون شایعه بود؟!


پاسخ شما : نمیدونم رضا جان
چی بگم اون روز بیشتر سایتها زده بودن سایت هواداران سیتی هم اعلام قطعی کرده بود
نمیدونم یهو چطور شد

محمد كريمي در 13/3/1393 | 00:41 گفت:

فابرگاس باید بیاد و بقیه به عهده ریئس

حاکم 26 در 13/3/1393 | 00:34 گفت:


نظر من : با کمال میل به نظر ونگر احترام میذارم و با اون موافقم.
@هادی

رضا T در 12/3/1393 | 23:39 گفت:

نقل قول : فقط فابرگاس و دیگه تمام
هرکس میخواد بیاد
مرسی عالی بود داداشم


پاسخ شما : آقا میثم آخر سر این پانتیلیمون شایعه بود؟!

میثم محمودی در 12/3/1393 | 23:33 گفت:

فقط فابرگاس و دیگه تمام
هرکس میخواد بیاد
مرسی عالی بود داداشم

امیر صفای نیکو در 12/3/1393 | 23:27 گفت:

ممنون از پستت.به نظر من سسک رو باید بیاریم حتما.باید تحرک خیلی بیشتری به هافبک هامون بدیم.با اینکه اوزیل و کازورلا و رمسی و ویلشر رو داریم ولی باید برای جلوگیری از مصدومیت بازیکن ها و سیستم چرخشی قوی حتما سسک رو بیاریم.
برای مهاجم هم من فقط یک مهاجم پا به توپ قوی مثل سوارز و رونی رو میخوام که بیارنش...

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 23:26 گفت:

فکرش رو بکن ما پوگبا (ویرای جدید فرانسه) و مانگالا رو داشتیم

یعنی الان میدونم واسه چی سیتی و مورینیو ول کن این مانگالا نیستن ..

هادی در 12/3/1393 | 23:23 گفت:

نقل قول : نقل قول : با اینکه ونگر اینقد جوونا رو خوب پرورش میده و اینقد استعداد های خوب کشف میکنه .. خیلی فرانسوی دوست هم هست
چجوری از این همه بازیکن با استعداد فرانسوی غافل بوده ... پوگبا ؛ واران ؛ مانگالا

نسل جدید و وحشتناک فرانسه در راه است ... البته چندسال دیگه باهم مچ میشن


پاسخ شما : دقیقا محسن.از بین این همه استعداد از واران و پوگبا گرفته تا گرنیه و گریزمان و اشنیدرلن و... یحیی سانوگو شده جوان اول فرانسوی ما!!!!!! یه استپ درست و حسابی بلد نیست.هرگز یادم نمیره اون مصاحبه ونگرو که به سانوگو گفت انری جدید!هنوزم در این فکرم داشت شوخی میکرد یا جدی میگفت !!!!!


پاسخ شما : آره انصافا. حرفت رو کامل قبول دارم.

هادی در 12/3/1393 | 23:22 گفت:

نقل قول : ونگر لارس بندر رو میخواست که خود بندر مصاحبه کرد گفت نمیخواد جدا شه.به نظرم فابرگاسو باید بیاریم.
در مورد مهاجم هم رمی خیلی عالیه.ارش برهانی رو به بالوتلی ترجیح میدم!
اوریر هم به احتمال زیاد اولین خریدمون خواهد بود
ممنون هادی جان


پاسخ شما : قربون داداش

آرین در 12/3/1393 | 22:56 گفت:

نقل قول : با اینکه ونگر اینقد جوونا رو خوب پرورش میده و اینقد استعداد های خوب کشف میکنه .. خیلی فرانسوی دوست هم هست
چجوری از این همه بازیکن با استعداد فرانسوی غافل بوده ... پوگبا ؛ واران ؛ مانگالا

نسل جدید و وحشتناک فرانسه در راه است ... البته چندسال دیگه باهم مچ میشن


پاسخ شما : دقیقا محسن.از بین این همه استعداد از واران و پوگبا گرفته تا گرنیه و گریزمان و اشنیدرلن و... یحیی سانوگو شده جوان اول فرانسوی ما!!!!!! یه استپ درست و حسابی بلد نیست.هرگز یادم نمیره اون مصاحبه ونگرو که به سانوگو گفت انری جدید!هنوزم در این فکرم داشت شوخی میکرد یا جدی میگفت !!!!!

رضا T در 12/3/1393 | 22:53 گفت:

یه سوال چرا کوشیلنی فیکس نیست تو فرانسه؟!!!!به نظر من کوشیلنی امسال یکی از بهترین مدافعان جهان بود

آرین در 12/3/1393 | 22:51 گفت:

ونگر لارس بندر رو میخواست که خود بندر مصاحبه کرد گفت نمیخواد جدا شه.به نظرم فابرگاسو باید بیاریم.
در مورد مهاجم هم رمی خیلی عالیه.ارش برهانی رو به بالوتلی ترجیح میدم!
اوریر هم به احتمال زیاد اولین خریدمون خواهد بود
ممنون هادی جان

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 22:26 گفت:

با اینکه ونگر اینقد جوونا رو خوب پرورش میده و اینقد استعداد های خوب کشف میکنه .. خیلی فرانسوی دوست هم هست
چجوری از این همه بازیکن با استعداد فرانسوی غافل بوده ... پوگبا ؛ واران ؛ مانگالا

نسل جدید و وحشتناک فرانسه در راه است ... البته چندسال دیگه باهم مچ میشن

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 22:25 گفت:

با اینکه ونگر اینقد جوونا رو خوب پرورش میده و اینقد استعداد های خوب کشف میکنه .. خیلی فرانسوی دوست هم هست
چجوری از این همه بازیکن با استعداد فرانسوی غافل بوده ... پوگبا ؛ واران ؛ مانگالا

نسل جدید و وحشتناک فرانسه در راه است ... البته چندسال دیگه باهم مچ میشن

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 22:19 گفت:

مانگالا دفاع پورتو که فرانسوی هم هست ... امروز بازی فرانسه و پاراگوئه رو خلاصش شبکه ورزش دیدم

یعنی عند دفاعه ... لامصب اندازه یه وینگر سرعتی میدوه ؛ چقد سرعتی بود ..
خیلی مسلط بود روی توپش یعنی واقعا بازیسازی و کار دفاعیش خیلی خوبه .. از هموناست که راحت میتونن حتی میانه میدون هم بازی کنن

ای کاش اینو میاوردیم کنار کوشیلنی

هادی در 12/3/1393 | 22:18 گفت:

نقل قول : مرسی از پست
من میخام بالوتلی بیاد.تو فیفا کلی قوی میشیم
ولی جدا دوس دارم فابرگاس و بالوتلی و اوریر و لارس بندر بیان


پاسخ شما : خواهش میکنم. اما انصافا بالوتلی به درد ما نمیخوره.

هادی در 12/3/1393 | 22:17 گفت:

نقل قول : تشکر.
ترجمه تایپ...


پاسخ شما : خواهش میکنم.

مهدی در 12/3/1393 | 21:57 گفت:

بالوتلی هم قدرتی هم شوتاش عالی هم سرزنه امیدوارم جیرود گندددد و بنتنر برن رمی و بالوتلی بیان

اویر دفاع راست با یک هافبک دفاعی خلاصصصصصصصصص

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 21:51 گفت:

نقل قول : نقل قول : هادی جون یه دونه ای .... مرسی ..
خبرای بروز و خوبی بود ... خدا کنه یه اتفاقی بیفته و کاوانی و رویس رو بعد از جام جهانی تو آرسنال ببینم ...

میدونید چرا میلان الان یهویی بالوتلی رو به آرسنال پیشنهاد داده .. میلان داره زرنگی میکنه به دو دلیل :
1 - میلانی ها میدونن ونگر به بالوتلی علاقه داره .. 2 - احتمال داره بالوتلی تو جام جهانی خوب کار نکنه و گند بزنه ؛ واسه همین الان بالوتلی رو با 30 میلیون به ما پیشنهاد دادن چون اگه تو جام جهانی بد کار کرد قیمتش میاد پایین و ضرر میکنن


پاسخ شما : شما نميخواي دست از سر كاواني و رويس برداري ؟ آخه چرا خودتا اذيت ميكني ؟ والا نميان كه نميان


پاسخ شما : نه حسین جون .. من اگه مسئول خرید آرسنال بودم تا قبل از جام جهانی قرارداد این دوتا رو نهایی میکردم

majid در 12/3/1393 | 21:46 گفت:

مرسی از پست
من میخام بالوتلی بیاد.تو فیفا کلی قوی میشیم
ولی جدا دوس دارم فابرگاس و بالوتلی و اوریر و لارس بندر بیان

مهرزاد در 12/3/1393 | 21:46 گفت:

تشکر.
ترجمه تایپ...

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 21:44 گفت:

لویک رمی بازیکنی چند پسته هست و باخاصیته ... هم وینگر ؛ هم نوک ؛ هم مهاجم پوششی (مهاجم دوم)

دیشب تو بازی فرانسه با پاراگوئه , لویک رمی یه قیچی تماشایی زد که با کمترین اختلاف به بیرون رفت ..
خیلی صحنه قشنگی بود ؛ البته پاسش رو هم ژیرو داد

هادی در 12/3/1393 | 21:13 گفت:

نقل قول : بابت پستت تشكر ايشالا بالوتلي بياد آرسناال

پاسخ شما : قربانت.

هادی در 12/3/1393 | 21:12 گفت:

نقل قول : اتفاقا خوب می شه که فابرگاس نیاد.

باید به فکر یه مهاجم باشیم. حالا اگه یه خورده یاغی تر هم باشه چه بهتر. با اومدن هیچ بازیکن فرانسوی به تیم نیستم.


پاسخ شما : بیاد ولی در صورتی که اول نقاط ضعیفمون رو پوشش بدیم، بعد بیاد.
فرانسه هم بازیکن خوب داره.خدا کنه بازیکن آشغال نیاد.

هادی در 12/3/1393 | 21:08 گفت:

نقل قول :

پستت شاهکار بود ولی خبر سسک ناراحتم کرد . چرا اینجا شکلک گرررررررررررررررررررریه نداره .

سسک بره لیور من خودمو از سقف آویزون میکنم


پاسخ شما : ای بابا. بی خیال دیگه.بعدشم حالا که جایی نرفته.ممنون بابت تعریف از پست.

هادی در 12/3/1393 | 21:07 گفت:

نقل قول : مرسی از پستت.بالوتلی در یک کلام یعنی ادعا.همین بهتر که لمس ساده قدم بزنه تا30تا واسه این پرمدعا بدیم!ضمنا مرسی از پستت.اعتبار دیلی میل تا چه حدیه؟!

پاسخ شما : آره.منم با بالوتلی مخالفم. مایه محاجم سرعتی دونده نیاز داریم. قربونت.

هادی در 12/3/1393 | 21:06 گفت:

نقل قول : خیلی جالب و پرحوصله نوشتی،بیشتر از همه امیدوارم ک ی مهاجم گلزن گیرمون بیادش حالا هرکی بود فرقی نداره،درضمن دیروز توخبرا اومده بود ک رمی با آرسنال به توافق رسیده،قبلا هم گفتم تفاوت آرسنال و لیورپول فقط مهاجمان،وگرنه آرسنال تو همه نقاط زمین برتری داره

پاسخ شما : خواهش میکنم داداش
رمی هم خواهد آمد. بابت رمی و آوریر خیالم تقریبا راحته.

مهرزاد در 12/3/1393 | 20:39 گفت:

اتفاقا خوب می شه که فابرگاس نیاد.

باید به فکر یه مهاجم باشیم. حالا اگه یه خورده یاغی تر هم باشه چه بهتر. با اومدن هیچ بازیکن فرانسوی به تیم نیستم.

رضا T در 12/3/1393 | 20:37 گفت:

مرسی از پستت.بالوتلی در یک کلام یعنی ادعا.همین بهتر که لمس ساده قدم بزنه تا30تا واسه این پرمدعا بدیم!ضمنا مرسی از پستت.اعتبار دیلی میل تا چه حدیه؟!

Vishka در 12/3/1393 | 19:59 گفت:پستت شاهکار بود ولی خبر سسک ناراحتم کرد . چرا اینجا شکلک گرررررررررررررررررررریه نداره .

سسک بره لیور من خودمو از سقف آویزون میکنم

sepehr khalili در 12/3/1393 | 18:57 گفت:

خیلی جالب و پرحوصله نوشتی،بیشتر از همه امیدوارم ک ی مهاجم گلزن گیرمون بیادش حالا هرکی بود فرقی نداره،درضمن دیروز توخبرا اومده بود ک رمی با آرسنال به توافق رسیده،قبلا هم گفتم تفاوت آرسنال و لیورپول فقط مهاجمان،وگرنه آرسنال تو همه نقاط زمین برتری داره

hosein در 12/3/1393 | 18:45 گفت:

بابت پستت تشكر ايشالا بالوتلي بياد آرسناال

هادی در 12/3/1393 | 18:42 گفت:

نقل قول : آفرین خیلی خوب بود ، خیلی قشنگ مینویسی

این یکی شاهکار ریدینگت بود ، نه؟


پاسخ شما : قربانت داداش.آره، یه جورایی اینجوری میشه گفت!!!

hosein در 12/3/1393 | 18:34 گفت:

نقل قول : هادی جون یه دونه ای .... مرسی ..
خبرای بروز و خوبی بود ... خدا کنه یه اتفاقی بیفته و کاوانی و رویس رو بعد از جام جهانی تو آرسنال ببینم ...

میدونید چرا میلان الان یهویی بالوتلی رو به آرسنال پیشنهاد داده .. میلان داره زرنگی میکنه به دو دلیل :
1 - میلانی ها میدونن ونگر به بالوتلی علاقه داره .. 2 - احتمال داره بالوتلی تو جام جهانی خوب کار نکنه و گند بزنه ؛ واسه همین الان بالوتلی رو با 30 میلیون به ما پیشنهاد دادن چون اگه تو جام جهانی بد کار کرد قیمتش میاد پایین و ضرر میکنن


پاسخ شما : شما نميخواي دست از سر كاواني و رويس برداري ؟ آخه چرا خودتا اذيت ميكني ؟ والا نميان كه نميان

سید محمد رضا در 12/3/1393 | 18:33 گفت:

آفرین خیلی خوب بود ، خیلی قشنگ مینویسی

این یکی شاهکار ریدینگت بود ، نه؟

هادی در 12/3/1393 | 18:01 گفت:

آقا مخلص همگی.
چون تو بلاگ نظرات فنی رو گفتم اینجا فقط از شما که احترام گذاشتید و نظر دادید تشکر می کنم.

محسن عاشوری در 12/3/1393 | 17:50 گفت:

هادی جون یه دونه ای .... مرسی ..
خبرای بروز و خوبی بود ... خدا کنه یه اتفاقی بیفته و کاوانی و رویس رو بعد از جام جهانی تو آرسنال ببینم ...

میدونید چرا میلان الان یهویی بالوتلی رو به آرسنال پیشنهاد داده .. میلان داره زرنگی میکنه به دو دلیل :
1 - میلانی ها میدونن ونگر به بالوتلی علاقه داره .. 2 - احتمال داره بالوتلی تو جام جهانی خوب کار نکنه و گند بزنه ؛ واسه همین الان بالوتلی رو با 30 میلیون به ما پیشنهاد دادن چون اگه تو جام جهانی بد کار کرد قیمتش میاد پایین و ضرر میکنن

simone در 12/3/1393 | 17:48 گفت:

مرسی از پستت

بالوتلی اصلا دوست داشتنی نیست

خدا کنه سسک حداقل اینجوری که میگی فصل بعد بیاد

masoud mahmudpur در 12/3/1393 | 17:31 گفت:

مرسی

masoud mahmudpur در 12/3/1393 | 17:28 گفت:

ما یه مهاجم خیلی خوب میخوایم!بالوتلی مسخرست.یه بازی خوب بازی میکنه 10 تا بازی گند میزنه!اخلاقم که نداره!فابرگاسم که اگه نیاد آرسنال تو همون بارسا میمونه.آیر روهم بگیریم خیلی خوبه.فقط میمونه یکی که باید جای آرتتا بگیریم که فصل قبل خیلی سوتی داد

احسان در 12/3/1393 | 16:53 گفت:

این بالوتلی هرچی گل زده پنالتی بوده..